Dlaczego zabrano dzieci państwu Bajkowskim

Obrazek użytkownika Shork
Kraj

Naszym, blogerów zadaniem nie jest tylko informowanie o zdarzeniach, albo oburzanie się. Mamy prawo do interpretacji i wyciągania wniosków.
Ale powinniśmy również szukać rozwiązań, a żeby znaleźć rozwiązanie trzeba poznać powód.
Zadać sobie pytanie, dlaczego?

W języku informatycznym istnieje zjawisko określane jako GIGO. W wolnym tłumaczeniu znaczy to: Śmieci włożyłeś - śmieci dostałeś.

Mamy z tym zjawiskiem do czynienia gdy prawidłowo działającemu programowi podsuniemy niezweryfikowane, fałszywe dane. Program zadziała prawidłowo, ale dane dostaniemy błędne. Oczywiście (kto wie, ten wie) wina spadnie na programistę.

Mamy firmę terapeutyczną, pełną świetnie wykształconych psychologów, która podejmuje działania prowadzące do umieszczenia dzieci w domu dziecka, na podstawie niezgodnego z modną ideologią wzorca wychowania, praktykowanego przez rodziców.

System działa prawidłowo jest niezgodność z ogólnie przyjętą przez psychologów wykładnią, jest reakcja, powinno być super.

Ale nie jest.
Moja ulubiona psycholog, Bogna Białecka, pisująca między innymi na PCH24.pl, napisała w poniedziałek "Od dziś każdego, kto mnie przezwie psycholożką osobiście znieważę. To już wojna kulturowa."
Delikatna kobieta, bo wojna kulturowa wymaga lania w pysk na odlew, a tu już idzie o wojnę cywilizacyjną, gdzie przelanie krwi to nie jest grzech tylko honor. A przeciwników zabija się w obronie własnej, lub niewinnych kobiet i dzieci.

Gdzie śmieci które wlazły w system? W edukacji śmieci. W tej którą serwują w gównianych szkołach wyższych, gdzie dyplom dostaje się za opłatą. I nie zdają zupełni debile Tych nasyconych wszelkiej maści lewactwem kulturowym, pełnym kosmopolitycznych tolerastów i zwolenników decydowania o tym co jest prawdą w drodze głosowania.
W gonie odseparowanych już w gimnazjach pseudohumanistów, którzy nie potrafią ogarnąć matematyki ni w ząb. Trzyletnich liceach, gdzie przez pierwszy rok "wyrównuje się szanse", w drugim wrzuca się skrót wiedzy, wcześniej rozłożonej na 4 lata, a w trzecim uczy się na pamięć kluczy i sztuczek jak napisać maturę.
Tacy ludzie legitymują się egzaminem dojrzałości. Do czego? do cwaniactwa?

To na uczelniach wykuto termin "gender", definicje płci mózgu, tezy o bezstresowym wychowaniu dzieci i inny stek bzdur popartych sfałszowanymi, produkowanymi pod założoną tezę eksperymentami.
Najstarszym znanym mi sfałszowanym eksperymentem jest dowód na to ontogeneza jest rekapitulacją filogenezy Ernsta Haeckla. W skrócie, gostek chciał przeforsować tezę proewolucyjną, wymyślił sobie założenie i dopasował do niego rysunek. Tu rozciągnął, tam dołożył, trochę wyprostował i voila. Mamy dowód na ewolucję.
Jestem tym oszustwem dotknięty osobiście. Ten dowód ewolucji był przyjęty gdy chodziłem do liceum,miałem go na egzaminie na studia, a jest obecny nawet we współczesnych podręcznikach. SZCZYT SUKINSYŃSTWA tym bardziej, że w ciągu paru lat oszustwo zostało wykryte i "naukowiec" odszczekał kłamstwo.

Takich oszustw i fałszowanych eksperymentów nastawionych na udowodnienie tezy jest więcej.

W psychologii dziecięcej dominuje program, który w skrócie sprowadza się do "Nie wychowujemy, tylko akceptujemy, nie wymagamy rozwoju tylko pomagamy zaakceptować wady"

Takie śmieci pakuje się osobom, które później decydują o odbieraniu dzieci rodzicom. Takie śmieci utrwalają później w mediach niewiadomoskąd wyciągnięci eksperci, którzy staną na rzęsach, żeby medialnie zaistnieć.
Efektem takich działań jest odebranie dzieci przez sąd państwu Bajkowskim.

A odpowiedzialność? Jaka odpowiedzialność? Tak mnie nauczyli, a jak robię błąd, to może kiedyś zrobię publiczną spowiedź, jak Śpiewak.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Zgadzam sie z autorem, swiat robi stojke na glowie. Jednak nie wszystkie narody daja soba POmiatac i nie wszystkie wchlaniaja smieci z zachodu, ktore ten zachod tez zatruwaja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#340926

 Wielka sciema teorii ewolucji przyjetej jako pewnik to osobny temt-rzeka. Nie wiedzialam ze Haeckel przyznal sie do klamstwa pro-ewolucyjnego. Wikipedia podaje, ze jego teoria ma dzis status historyczny i nie jest czescia wspolczesnego darwinizmu, ale przyczynila sie do rozwoju teorii ewolucji. Czyli co? Teraz inne klamstwa przystosowano?

To samo w przypadku nauk humanistycznych. Jest jeden trend, ktoremu wszyscy sie musza podporzadkowac bez dyskusji, a efekty sa takie, jak widac. Jeszcze jedno wielkie klamstwo nie majace nic wspolnego ani z nauka ani z prawda.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#340940