Kaganat Polski od Stalina

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Niemcy powołując do masowych mordów na Polakach KL. Warschau, mieli jasno sprecyzowane cele:
rozpoczęcie i prowadzenie wojny rasowej,
morderstwa na Polakach oraz jeńcach wojennych i ludności cywilnej,
masowa eksterminacja Polaków ,
pokazowe egzekucje na Polakach,
represje społeczne polegające na tzw. łapankach ulicznych,
praca niewolnicza świadczona przez Polaków na rzecz Niemców,
wysiedlenia ludności Polskiej,
celowe burzenie miast, wsi oraz osiedli Polaków,
grabież Polaków z ich dóbr kulturalnych, majątku i niszczenie skarbów kultury narodowej,
wynarodowienie Polaków,
prześladowania Polaków na tle politycznym,
niszczenie wszelkich śladów kultury i sztuki polskiej.
Elementem polityki terroru okupanta niemieckiego były masowe egzekucje, przeprowadzane w większości bez procesu sądowego, ze złamaniem prawa międzynarodowego.
Egzekucje były metodą zastraszania społeczeństwa i osłabienia woli oporu. Oprócz celów eksterminacyjnych, służyły one wymuszaniu uległości społeczeństwa wobec polityki okupanta.
Odbywały się publicznie w miastach, poza nimi w miejscach odosobnionych, w sposób jawny lub potajemny, decyzją niemieckich władz administracyjnych i policyjnych. Egzekucje masowe z zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej były złamaniem prawa międzynarodowego, w szczególności artykułu 50 konwencji haskiej, stanowiącego iż "żadna zbiorowa kara pieniężna lub inna nie może być nałożoną na ludność za postępki jednostek, za które nie można jej czynić solidarnie odpowiedzialną".
Powszechne było branie zakładników i ich późniejsze mordowanie, za czyny wymierzone przeciwko Niemcom – regułą było rozstrzeliwanie co najmniej 20 Polaków za akcję sabotażową lub zamach na Niemca ( nie wiemy ilu dziadków Tuska zginęło i ilu za nich zostało rozstrzelanych Polaków), 50 zakładników Polaków za zamach na niemieckiego urzędnika i 100-150 Polaków za akcję dywersyjną na pociąg.
Kara śmierci wymierzana była również za niezgodną z wolą okupanta niemieckiego wspólną polityką rolną. Rolników za niedostarczenie przymusowych kontyngentów i dostaw płodów rolnych karano najwyższym wymiarem. Obecnie tylko aresztem (przyp. autora).
Powstanie Warszawskie przerwało czasowo działalność KL Warschau i ocaliło setki tysięcy polaków od masowej zagłady.
Po wkroczeniu nowych okupantów z Rosji metody mordowania Polaków pozostały jednak takie same, aż do śmierci Stalina. Jedynym wyjątkiem było zaprzestanie wykorzystywania komór gazowych jako masowych mordów na Polakach, ale KL Warschau działał dalej pod nadzorem NKWD reprezentowanych w większości przez żydów chazarskich.
Przyjęli oni judaizm jako religię państwową w dążeniu do zostania panami świata. Wyznawcy innych religii są uznawani przez nich za wrogów stąd jawna nienawiść do Polaków miłujących NMP i Jezusa. W ich doktrynie wiary taka interpretacja umożliwia im zgodne z swym sumieniem masowe mordowanie Polaków jako wrogów.
Usunięcie Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia było niezbędne, aby Komorowski mógł przyjąć w rok i siedem dni od zamachu stanu delegacje rabinów z Rabbinical Centre of Europe (RCE). Organizacja Rabinicznego Centrum Europy reprezentuje ponad 700 europejskich przywódców religii judaistycznej w Europie. Dokonano wtedy oficjalnych obrzędów religijnych wprowadzenia Komorowskiego na Urząd Prezydenta w Polsce i polegających m.in. na spożywaniu macy z krwią.
W Rosji powstały specjalne oddziały zajmujące się eksterminacją Polaków kierowane w większości przez żydów tego pochodzenia, którym Stalin obiecał ich nową ojczyznę nad piękną rzeką Wisła ale pod jednym warunkiem; muszą wymordować do końca Polaków samodzielnie myślących, mających Honor, kochających Boga i Polskę.
Ta obietnica realizowana była dosyć wcześnie i była poprzedzona ludobójstwem na Polakach, przeszło 110 tys. zamordowanych strzałem w tył głowy oraz zamianą miejsca zamieszkania Polaków i wysyłanie ich na rdzenne ziemie żydów chazarskich obecnie - zachodni Kazachstan. Została ona dokonana w celach propagandy i ukazania determinacji Stalina realizującego zaplanowany cel oraz definitywnego przekonania tej społeczności do realizowania masowych mordów, przesiedleń i represji w stosunku do Polaków. Katyń jest tylko malutką cząsteczką tego ludobójstwa.
Za ujawnienie tej tajemnicy każdy osobnik, który posiadł tę tajemnicę i ją wyjawił komukolwiek, był karany śmiercią przez starszyznę plemienną i ginął w niewyjaśnionych okolicznościach ku przestrodze innych. Jak możemy się osobiście przekonać obietnicy Stalin dotrzymał.
Obecnie środowisko morderców Polaków jest na tyle silne po spektakularnym zamachu stanu przeprowadzonym w dniu 10 kwietnia 2010 roku, że nawet przyodziali się publicznie w symbole ich identyfikacji narodowej na białym tle czerwony znak.
Ich identyfikacja jest tak trudna, ponieważ funkcjonują praktycznie we wszystkich środowiskach dzięki fantastycznie dopracowanej inwigilacji Polaków prowadzonej od oficjalnie zakończonej II wojny światowej.
Jak mogłem się osobiście przekonać w stosunku Polaków ta wojna trwa nadal i przybrała już nawet paranoiczne aspekty, gdzie mordowanie i grabieże przeciwników nowego ładu w Polsce odbywają się jawnie przy biernej postawie wielu nieświadomych niczego Polaków.
Manipulacja masową opinią publiczną przybrała cechy takiej bezczelności, że w świadomości wielu osób, winę za przeprowadzony zamach stanu w Polsce, ponoszą same ofiary rzezi smoleńskiej.
Mało tego, osoby nie dowierzają co same widzą na filmach w internecie, na których można zobaczyć jak dobija się ocalałych strzałem w głowę.
Zatajeniu tych okoliczności służą: zniszczenie wraku samolotu, zabór czarnych skrzynek samolotu, a także zaplombowane i niedostępne trumny przywiezione z Rosji, oraz poszatkowane zwłoki części ofiar, które walały się kilka miesięcy na miejscu przeprowadzonego zamachu w Smoleńsku.
Mimo posiadania wspaniałych technik kryminalistyki policyjnej na miejsce zostali wysłani archeologowie, którzy nie dysponują możliwościami technicznymi co do zbadania okoliczności śmierci w przeciwieństwie do w/w specjalistycznych laboratoriów kryminalistyki i ich metod oceny okoliczności w jakich nastąpiła śmierć człowieka.
Jak można było przekonać się publicznie sekcje zwłok ofiar są fałszowane w celu zaplanowanego i ustalonego scenariusza wydarzeń. Osobiście za ten stan rzeczy odpowiedzialność ponoszą częściowo same rodziny ofiar, które są manipulowane przez w/w wspomniane środowisko oraz z naiwnością spotykają się z mordercami uznając ich za prawnych przedstawicieli władzy, gdy zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że reprezentują ze szczególną troską, tylko swój żelazny elektorat przebywający w odosobnieniu.
Jak Szanowni czytelnicy sami mogą się przekonać; trup, trupa pogania w bezczelności propagandy masowej po dzień dzisiejszy.

Pełny tekst i zdjęcia na:
www.rafzen.wordpress.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Gdyby ta pierwsza po lewej spuściła trochę powietrza to wypisz wymaluj jak ta po prawej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#174273

Gawronski Rafzen
Powinna spuścić trochę pary to odlot miałaby gwarantowany.
Pozdrawiam

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#174282

Chazarska ich mać!
Chazar - znaczy Tysiąc ( Alicja Tysiąc).
http://www.tvn24.pl/0,1650495,0,1,alicja-tysiac-na-facebooku-prosi-o-pieniadze,wiadomosc.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#174407

Gawronski Rafzen
Dobrze informowani to Polska będzie Polską, a nie Kaganatem.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#174460