Dożywocie dla Tuska to Parulski idzie w ślady gen. Papały

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Dobrze się stało, że jesienią ubiegłego roku odmówiliśmy współpracy z Zespołem parlamentarnym ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. Tak jak przypuszczałem kryminalni poprosili o Białą Księgę zaprezentowaną przez naczelnego rycerza bez damy. Zwyczajowo nie udzielamy informacji zbrodniarzom poza salą sądową, w tym przypadku Trybunałem Stanu.
Dwie niezależne komisje ta bandziorów czyli władzy oraz ich przeciwników czyli PiS potwierdziły: „zejście poniżej minimalnej wysokości zniżania, przy nadmiernej prędkości opadania”. Dodatkowo Zespół parlamentarny potwierdził wybuch samolotu. Widać to gołym okiem na zdjęciach, że porozrzucane szczątki ludzkie i części samolotu nie są efektem lądowania awaryjnego na podmokłej smoleńskiej ziemi, a wybuchem samolotu.
Więc nasz dokument publicystyczny na aferyprawa: http://www.aferyprawa.eu/Polityka/TUSK-Z-KOMOROWSKIM-I-PUTINEM-katynscy-towarzysze-zamachu-Rafal-Gawronski-3506
na dwa miesiące przed powołaniem Zespołu Parlamentarnego jest wiarygodny i potwierdzony (w związku z atakiem hakerskim na aferyprawa.com wpisana jest inna data na aferyprawa.eu).
Mamy powody do satysfakcji jednak martwię się o nasz Rząd. Został pozostawiony samemu sobie i wygląda na to, że podejmie samoleczenie co może skończyć się tragedią narodową. Naczelny psychiatra Tuska podał się do dymisji i zapewne wyjedzie na odległą placówkę NATO, aby leczyć znany syndrom nanghar khel i może z niej już nie wrócić o własnych siłach.
Kto teraz będzie sprawował opiekę psychiatryczną nad władzą i czy Tusk z Grasiem nie przedawkują ?
Putin zapewne by się ucieszył, że ma już oficjalnych ćpunów i mógłby spać spokojnie, aby nie być ciągany do Europejskiego Trybunału Karnego w Hadze. Zeznania ćpunów są nieważne z punktu widzenia prawa z uwagi na stan ograniczonej poczytalności pod wpływem środków odurzających.
Kluczowe dla polskich pilotów urządzenia to radiowysokościomierz i wysokościomierz baryczny były sprawne. Załoga Tu-154M opierała się przede wszystkim na wskazaniach tego pierwszego. W stenogramach z rozmów załogi można przeczytać, że nawigator podaje dane właśnie z radiowysokościomierza. Czy te wyniki można było sfałszować? – Radiowysokościomierz działa jak radar, ale na falach radiowych, i żeby wpłynąć na jego wskazania, trzeba by użyć urządzenia, które oszukiwałoby radiowysokościomierz, dając silniejszy sygnał zwrotny. I tak też się stało co opisaliśmy.
Czyli mamy równo rok, aby władza doszła do tych samych wniosków co my.
Ile jej weźmie czasu, aby skazać na dożywocie Tuska ?
Zapewne widząc poczynania w realizowaniu zaleceń Kiszczaka: „macie krzyczeć tak aby was wybrali i abyście nie szkodzili naszej sprawie” czas będzie taki jak w przypadku zbrodniarza Jaruzelskiego, lubującego się na takiej samej zasadzie co Norweg w strzelaniu do przeciwników politycznych.

UZASADNIENIE DOSTĘPNE:
www.rafzen.wordpress.com

Brak głosów

Komentarze

potęgę, wiecznie nabuzowani, co widać w ich zachowaniu i we
wszyskich wypowiedziach, bez ładu i składu, z wzajemnymi
sprzecznościami. A te obiecanki, kłamstwa i oszustwa,charak-
terystyczne dla ćpunów. Trawka kosztuje, stąd to opętanie
wyprzedażą wszystkiego,co się da.
Czyżby to wprowadzanie przez rząd Izraela hodowli trawki,
było dziełem Tuska ? Zbyt ustawą już zapewnił.
A, tak się pytam:Czy nasz "naczelny psychitra" podał się do dymisji, konsultując to ze swoim ziomkiem, też psychitrą
rządowym dr Jechudą Baruchem ? Dr Jechuda Baruch szczególnie
zaleca stosowanie trawki i domaga się plantacji w Izraelu,
co państwo będzie kosztować dużo taniej, niż jej sprowadza-
nie. Ciekawe, skąd ?
Re:Poloniae;"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"
Raz, drugi raz naćpają się i coś nam wychlapią. A potem, jak
to ćpuny, albo pijacy za łby się wezmą, ten i ów, tego i
tamtego zaciuka, albo znajdzie się jakiś pomocnik.
Arabskiemu bym doradził, by usunął u siebie odkurzacze,
pomny na Michniewicza.

Vote up!
0
Vote down!
0
#174371

Gawronski Rafzen
....nie miałem takiego świetnego wpisu !
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#174378