Zgadzam się z Lisickim

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Redaktor "Rzeczpospolitej" wskazał na jednoznaczne błędy w retoryce PiS, jakie występują. Tych błędów zdaje się wielu z "Gazety Polskiej" nie zauważać. Chcą zagłaskać PiS i Kaczyńskiego  na śmierć, a to musi się skończyć stagnacją i zużyciem tego brandu.

Zamiast racjonalnie się do tego odnieść w miarę racjonalnie. Już pojawiają się głosy, o tym, że Uważam Rze to agentura złej III RP w środowiskach patriotycznych. Podpierają to najczęściej chęcią zysku, sytuacją dziennika Lisieckiego. Tak to prawda. Ale czy "Gapol" nie zyskuje na Smoleńsku? Zyskuje. No, ale to w jedynej "słusznej" sprawie.

Trzeba wreszcie zdjąć klapki z oczu. Trzeba zauważyć, ze retoryka klęski sprawdziłaby się na Grecji, ale na razie jeszcze nie w Polsce.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale wybrałeś sobie kiepskiego dziennikarza i kiepską gazetę, ten akurat pisze nie w trosce o PiS. Gdyby tak było, nie byłby już redaktorem naczelnym dwu tytułów A Uważam Rze jest czasopismem, który ma pomóc PIN w uszczknięciu trochę głosów. To dla tej partii powołano to czasopismo do życia przed wyborami.
Musisz trochę popracować nad argumentacją, abyśmy chcieli dokładać cegiełkę do niszczenia PiS.;-) Wystarczy, ze robi to WSI i cała plejada usłużnych dziennikarzy.
Katarzyna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#167059

nie wiedziałem, że Tomasz Sakiewicz jest prezesem PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167067

Możliwe, ze nie w trosce. Co nie zmienia, że diagnoza jest trafna.
Tylko w wypadku kataklizmu przed wyborami, PiS ma szansę wygrać.
PiS sprawdza się jako przechowalnia pewnego patriotyzmu, tak jest. Tylko zapominasz, że to jest partia polityczna. A te walczą o władze bez skrupułów i warto o tym pamiętać.
A tymczasem odnoszę wrażenie, że elektorat patriotyczny w pełni posłuszny, zaczyna lekceważyć o pokazało traktowanie niezależnych inicjatyw. Ziemkiewicz swego czasu o tym pisał.

PiS nie jest idealny, a utrzymywanie tego stanu byłoby zbrodnią.
A dokona się ona, jeśli nadal będzie elektorat obozu patriotycznego będzie akceptował lekceważenie go przez kacyków PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167538

...o co autorowi chodzi. Może miałoby to jakiś sens, gdyby nieczytającym "Rzepy" podał, co red. Lisicki napisał.
"Tych błędów zdaje się wielu z "Gazety Polskiej" nie zauważać. Chcą zagłaskać PiS i Kaczyńskiego na śmierć, a to musi się skończyć stagnacją i zużyciem tego brandu", pisze autor, ale nie podaje, który "brand" - "Gazeta Polska", czy PiS, a może "Kaczyński"? (napisałbym raczej "Jarosław Kaczyński", "Paweł Lisicki" itd., wszak - jak widać - to nie koledzy Marasa245 z podwórka) - ma się skonczyć.
Czyli mamy jakieś niesprecyzowane wnioski bez żadnego wywodu. I jak tu wierzyć takiemu tekstowi?
Muldi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Muldi

#167103