Walec PrOpagandy

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Ruch walca propagandy wznowiono krótko po 10 kwietnia 2010 roku. Walec ten "bohatersko" zamienia wszelkie "nierówności" w jednolitą masę "miłości" i "POstępu". Przy pomocy takich organów jak TVN, WybGazety i innych pomniejszych, funkcjonariusze za nieodpowiadającego za nic złego Donalda Tuska przystąpili do gorączkowego łatania sypiącej się kurtyny kłamstwa przez, którą zaczęła wyglądać prawda. Wielu tę prawdę dostrzegło i mimo wysiłku reżimu nadal zagląda za tę kurtynę. Wielu nie chciało zobaczyć tej prawdy i z ulgą przyjęło do wiadomości niewymagający wysiłku intelektualnego obraz wirtualny zamiast rzeczywistego. Iluż naszych znajomych kilka tygodni po tragedii "samodzielnie" obarczało winą poległego Prezydenta! Czy oni w ciągu tego roku dostrzegli jak się nimi manipuluje? Nie sądzę.
Nieustanne bombardowanie umysłów indoktrynacją robi swoje. Czy imperium Waltera utraciło wpływy i popularność? Czy Agora bankrutuje? Otóż nie. Nieco stracili, ale nadal mają się świetnie. Fakt, że też za nasze pieniądze z podatków!
Naszą mocną stroną są zrywy. Tuż po 10 kwietnia 2010 r. Wcześniej, śmierć Jana Pawła II. Tylko czy uda nam się przekuć zryw na trwalszy sukces? Przed nami rocznica tragedii smoleńskiej. Metropolita warszawski już zapowiada koniec żałoby, mimo że jej nie ogłosił. Różnej maści najemnicy reżimu organizują "konkurencyjne" imprezy. Mobilizacja do udziału w uroczystościach rocznicowych jest niezmiernie ważna. Niech społeczeństwo zobaczy w nas realną siłę zdolną przywrócić w tym kraju wreszcie normalność. Ponadto mamy ogromną szansę przywrócić autentyczną godność postawy patriotycznej po latach zakłamanego PRL.
Pamiętajmy, że walec propagandy nadal miażdży ludzkie odruchy, zachowania, samodzielne myślenie i człowieczeństwo. My w naszym internetowym lesie twardo stoimy przy prawdzie. Wzajemnie się wspieramy starając się trzeźwo oceniać rzeczywistość. Ale ogromna część społeczeństwa wystawiona na medialną okupację telewizji nie radzi sobie. Obchody rocznicy 10 kwietnia muszą być kolejnym wydarzeniem zmuszającym do myślenia i poszukiwania prawdy. Te uroczystości muszą zapaść głęboko w pamięć jak największej liczbie obywateli aby przy urnie wyborczej mieli na uwadze dobro Ojczyzny a nie medialny bełkot.
W nadchodzącej kampanii weźmiemy udział. Jak wielka jest stawka tych wyborów społeczność internautów doskonale zdaje sobie sprawę. Nasza działalność blogerska i na forach internetowych jest niezwykle ważna. Jednak to za mało. Na kampanię wyborczą musimy wyjść z lasu internetowego do społeczeństwa. Przekaz ze stron internetowych na naszym poziomie rozwoju technologicznego jest za słaby. Zastanówmy się jak skutecznie dotrzeć z prawdą do dużej części społeczeństwa.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

W naszej Ojczyźnie zawsze w parze idą ludzie dwojakiego rodzaju - wspaniali patrioci i sprzedajne kanalie...
Mam nadzieję, że uda się nam na tyle mocno zamanifestować obecność wspaniałych patriotów, żeby dotarło to nie tylko do biernej części naszych rodaków, ale i poza granice naszego kraju.
Właśnie dziś postanowiłam zerknąć co się pisze o tragedii smoleńskiej na rosyjskich stronach. I co widzę? Na forum o smoleńsku opluwają nasz kraj nasi rodacy. (na marginesie - zarejestrowani tuż po katastrofie - np. 11.04).
Przerażające...
Ile jest podłości w ludziach...
Czy naszego zrywu wystarczy...?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148459

Dzięki za smutną ale ważną informację. Podaj link do tego forum z "naszymi" kretami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148463

MD

To jedna ze stron z tego forum (patrz Cruiser1). Jest takich "ciekawych" wpisów więcej...

http://www.forum.smolensk.ws/viewtopic.php?f=74&t=48375&start=1400

Jak teraz poczytałam trochę spokojniej i uważniej to widać, że mają tam też własnych "moderatorów", którzy od pierwszych godzin po katastrofie kierowali myśli użytkowników w kierunku jedynie słusznej interpretacji...

Pozdrowienia serdeczne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148549

Dziękuję za link. Dobrze wiedzieć jak szeroko jest zakrojony front propagandy.
Pozdrawiam
MD

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148687

Pytanie co licencjonowani oszuści mają w odwodzie. Cały czas tam pracuje sztab wybitnych manipulatorów i konfabulantów - nie można ich lekceważyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#148464

tylko prawda.

Manipulacje ścieku- porzucić walkę z nimi na dotychczasowych zasadach.
odnoszenie się do ścieku przypomina walki pawianów -

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#148490

AJ
Mówiąc o obchodach rocznicy trzeba zacytować Haneczkę Wlcówę:
"Umożliwimy mediom, i tym, którzy się tam zgromadzą, wyrażanie emocji - zadeklarowała, dodając, iż będzie można palić znicze na odcinku Krakowskiego Przedmieścia"
Co za ulga!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

AJ

#148512