żniwa Grossa

Obrazek użytkownika sosenkowski
Świat

żniwa ziarna zasianego przez Grossa coraz bliżej - padają już pierwsze kłosy od propagandowej kosy...

niestety, niedawno - w 8 maja 2010r ofiarą globalnej manipulacji został Dzielny Młody Polak, który próbował dać odpór bezczelnym kłamstwom, otrzymując w zamian śmiertelny cios nożem w plecy... zabójcą jest czarnoskóry obywatel Królestwa Holandii bez stałego adresu zamieszkania - 33 letni Alphonse Kruizinga. przyjaciółka zamordowanego 19-latka - Anna Betlinska - na szczęście nie odniosła ran. nie wiadomo dlaczego dopiero 7. lutego opublikowano faktyczne motywy czarnoskórego szowinisty...

"He said that it was not over yet and there was going to be a lot of blood and he was going to get each of them one by one."

oczywiście, agresywne mniejszości oraz inni polakosceptycy mogą mi zarzucić nadużycie - przecież nie ma pewności, że zdegenerowany napastnik słyszał kiedykolwiek o Grossie i jego kłamstwach. być może... ale z pewnością ów Alfons słyszał sowiecką propagandę i dał jej wiarę, gdyż to właśnie Sowieci tuż przed 70 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej głosili, że Polska rozpętała tą globalną pożogę i odbiło się to w mediach szerokim echem. ciągle także ignoranckie pismaki drukują w wielu zakątkach świata brednie o złych nazistach i polskich obozach koncentracyjnych – więc większość mniej rozgarniętych młodzieńców między kolejnym piwem, a wciągnięciem do nosa może kojarzyć Polskę z przeciwnikami Brada Pitta w debilnym filmie o "żydowskich bękartach". przypominam - Brat Pitt traktował w tym kiczu domniemanych sojuszników ludu nad Wisłą ogromnym nożem i to dość ostro.


czy każdy Polak ma czuć się zagrożony przez paranoiczne "bękarty Grossa" ?

tak więc, prędzej czy później, w mniejszym lub większym stopniu, książki Grossa dopasują się niczym puzel do pracowicie budowanej od lat globalnej szubienicy dla Polskiego Narodu i wzbudzą krwawe żniwa na całym świecie - to tylko kwestia niewielkich środków na marketing i wytrwałego powielania łgarstw w kolejnych brukowcach - dla zleceniodawców Grossa, to nie powinno stanowić problemu...

obawiam się, że niedługo poniższe cytaty staną się popularną "Urban-Legend":

"For example, on the way to the bus stop he began to say that it was the fault of the Polish that the Second World War had occurred."

 

na koniec mam prośbę -  zmówmy modlitwę za duszę Poległego Młodego Patrioty - Marcina Bilaszewskiego. jak widać na portretach opublikowanych przez BBC i AOL - prezentował On najwyraźniej radość życia i optymizm, jestem więc przekonany, że zasługuje na Wstawiennictwo Rodaków u Trójcy Świętej.

nie dajmy odwrócić naszej uwagi od Rzeczy Ważnych, bo zmarł jakiś sowiecki celebryta z Lublina -  krzyknijmy STOP ANTY-POLONIZMOM !!! - apelujmy Wszyscy do MSZ i ambasady Holandii. niech wykupią pierwsze strony brukowców i napiszą PRAWDĘ - kto doświadczył i nadal doświadcza największe SHOAH w Europie...

 

Marcin zginął, ponieważ był Polakiem...

 

 3kr@n

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

za życińskiego - nigdy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Jedynie prawda jest ciekawa"

#134104

Pan Jezus kazal milowac nawet tych ktorzy nas nienawidza, takze nie badz tym odszzcepiencem, modl sie za ksiedza biskupa moze wlasnie tam przed Bogiem stanie i uprosi rowniez dla nas Polakow madrosc, bo nasz narod tez uwierzyl cudakowi zdrajcy rudemu i burakowi hrabiemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134171

Pan Jezus kazal milowac nawet tych ktorzy nas nienawidza, takze nie badz tym odszczepiencem, modl sie za ksiedza biskupa moze wlasnie tam przed Bogiem stanie i uprosi rowniez dla nas Polakow madrosc, bo nasz narod tez uwierzyl cudakowi zdrajcy rudemu i burakowi hrabiemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134172

Są durnie,
którym i tysiące lat nie wystarcza aby to zrozumieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134138

Holenderski ćwok bez namysłu łykający propagandę antypolską,zgładził wspaniałego młodego człowieka.Za co zadany został ten śmiertelny cios? Za to że wiedział jaka jest prawda,wiedział że przepełnione nienawiścią do narodu polskiego,serca zachodnich żydokomunistów sieją obrzydliwą propagandę kłamstw na temat Polski.On się jej przeciwstawił,on bronił godności Polski.nie pozwolił szargać dobrego imienia trzech milionów ofiar ateistycznego reżimu Niemiec i Rosji co w nagrodę od przedstawiciela pedalskiego,narkomańskiego narodu który już nie istnieje(jest tylko państwo Holandia,naród holenderski już przepadł),członek narodu którego pedalskie formacje mundurowe stały z bronią u nogi i obserwowały swoimi znarkotyzowanymi oczkami jak Serbowie mordują Albańczyków.Takie mendy jak gross i michnik mają krew tego młodego bohatera na rękach.Jego śmierć jest aktem oskarżenia dla żydowsko,ateistycznej,bolszewickiej hołoty.Modlę się za jego duszę bowiem wielkiej nagrody zazna u boku Ojca Wszechmogącego. PS.Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych i chcę przeprosić za taki ładunek emocjonalny ale to zdarzenie jet ponad moje skromne siły.Jako że jest to mój pierwszy wpis chciałem podziękować wszystkim niepoprawnym za wyrwanie mnie z nihilistycznego letargu. Tylko umarli widzieli koniec wojny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#134150

z artykułu nie wynika, że pragnął w jakiś szczególny sposób przeciwstawić się antypolskim tekstom. Juz prędzej, że zareagowała wspomniana Anna Betlińska. Oczywiście to o niczym nie świadczy, bo artykuł jest tendencyjny w tym co przekazuje, a może i w tym, czego nie przekazuje. Może nie tylko artykuł, ale cała otoczka medialna.

Przede wszystkim śmierć nie została nagłośniona, "polskie" media nie rozpisują się o antypolonizmie w różnych krajach. A co by było, gdyby zamordowany był Żydem?

Artykuł już próbuje przerzucić część winy na Polaków,"wdali się w bójkę" itd.

Nie mam pewności, ale Benninga (charakterystyczna końcówka: - inga) jest z pewnością żydowskim nazwiskiem w Holandii. Kruizinga, znacznie bardziej przypomina takie nazwisko, niż jakiegoś van der coś tam. Zrozumiałe, ze żaden "dziennikarz" nie ośmieliłby się badać takiego tropu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134166

Grupa Polaków liczyła coś około dwudziestki, bo dwie dziewczyny, w tym dziewczyna Bilaszewskiego, obchodziły osiemnastkę. To w autobusie murzyn ich zaatakował słownie, a później podążył za grupą udającą się na stację. Po zaczepkach słownych napastnik uderzył jego dziewczynę pięścię, a stającego w jej obronie chłopaka udzerzył nożem wprost w żołądek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134185

Dziękuję, kolejny raz okazało się, że niepoprawni są bardziej kompletnymi dziennikarzami niż tzw. zawodowcy.
Jak pomyślę, że jego dziewczyna już nie zobaczy tego wesołego i otwartego spojrzenia, to mam ochotę ten cholerny socjał z darmowymi strzykawkami i porcjami metadonu wysłać do Camden.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1275573/Teenager-Marcin-Bilaszewski-killed-Finsbury-Park-Tube-protecting-girlfriend.html
Napastnik był murzynem. W relacji powyżej podanej nie ma wzmianki o rasistowskich hasłach.
Tylko aol wspomina.
http://news.aol.co.uk/discuss-feed/stab-accused-blamed-poles-for-war/1569413

Większość relacji w polskiej prasie opisuje zajście bez kontekstu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134169

A więc czarny, choć nie zakładałbym się kim był ojciec lub dziadek, bo nazwisko jednak raczej niemurzyńskie. Fakt, że w ogóle skojarzył Polskę z początkami II wś też świadczy, że odszedł od murzyńskości.

Rzecz jasna, brak stałego adresu przeczyłby raczej związkom z zydowskoscią i właśnie kojarzy się bardziej z czarnymi, ale z samego faktu, że jakieś medium wspomniało o braku adresu, nie oznacza, że musi to być prawda.

Ciekawe, ze kolor podany jest w artykule napisanym na gorąco po napadzie, gdy jeszcze nie podano nazwiska, obywatelstwa napastnika oraz tzw. rasistowskich okoliczności.

W późniejszych relacjach z procesu, brak już koloru skóry.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134187

jeśli to prawda z tą niezwykłą determinacją w prześladowaniu grupki Polaków, to powinno budzić zgrozę wśród Polskiej Diaspory na całym świecie. fakt, że prześladowca był murzynem może świadczyć jedynie o jakimś wielkim kompleksie tego osobnika i jego wyobcowaniu z propolskiego ogółu Holendrów - wielu jeszcze pamięta Generała Stanisława Maczka i wyzwolicieli z 1.ej Dywizji Pancernej Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie.

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#134245

proponuję zorganizować kampanię za bezwzględnym ściganiem antypolonizmów najlepiej z urzędu i z rozmachem sabotować wszystkie inicjatywy, mające na celu stawianie agresywnych mniejszości ponad prawem. Polska ma od 1939r. niekończący się SHOAH i zwracanie uwagi na jakikolwiek inny jest w naszej rozpaczliwej sytuacji ABSURDEM... dajmy aktywny odpór Sowietom i wyrwijmy się z getta POprawności!!!

rozpropagujcie ten apel proszę - nie dajcie przykryć symbolicznej tragedii Młodego Polaka ckliwym opłakiwaniem TW Filozofa, który oprócz donosicielstwa zasłynął ostatnio popieraniem bezczelnych lewackich zakonników vide Wiśniewski:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101216/LUBLIN/910175383

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#134246

może maile do ambasady holenderskiej w POlsce - że nam się nie podobają wierutne kłasmtwa, w jakie najwyraźniej wierzą Holendrzy??

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134249

myślę, że trzeba przygotować petycje do przedstawicieli Holandii i "Polskiego" MSZ.

może zróbmy konkurs na najbardziej godny tekst takiego apelu ???

Zapraszam Wszystkich prawników i aktywistów społecznych do twórczego udziału !

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#134266

A najprosciej to tak:
Szanowni Państwo, w dniu... tu i tu miał miejsce rasistowski atak. - Obuwatel Królestwa Holandii (tak sie ten kraj nazywa?) zabił Polaka tylko za to, ze ten był Polakiem. Co gorsza, przed zamordowaniem niewinnego człowieka, Wasz obywatel piblicznie znieważał uczucia Polaka obelżywymi kłamstwami, jakoby to Polska rozpętała II wojnę światową.
Pomimo upływu pewnego czasu nie spotkałam dotąd oficjalnego stanowiska Holandii w tej kwestii. W szczególności nie odżegnali się Państwo od rasitowskich oraz kłamliwych wybryków Waszego obywatela.
Nie podoba mi się to i protestuję przeciwko Waszemu milczeniu. Domagam się też wyjaśnień: czy Holandia uważa, że Polska jest winną II WW oraz, czy rasistowskie ataki są usprawiedliwione?
Jak chcesz, to możesz machnąć ze dwa zdania (Nie wiećej) na temat ile czasu trwała wojna w Poslce, ilu o-bli stracilim (wraz z żydami!!!), iel terytorium i ile majątku.
Do Ambasady pisałąbym po polsku, nie fatygując się z tłuamczeniami - w końcu są w Polsce, to niech się dostosują.

PS. Popraw literówki, kopiuj-wklej i pisz.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134310

muszę się zastanowić nad wersją dla Zdradka...

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#134322

w moim artykule nt. zabójstwa Marcina Bilaszewskiego wkradła się nieścisłość. - omyłkowo wpisałem wcześniej datę zabójstwa jako 7 luty br., a to była tylko data najświeższych publikacji rzeczywistych motywów agresji czarnoskórego rasisty.

Marcin został zamordowany 8 maja 2010r - za pomyłkę przepraszam, sosenkowski

===
życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#135520