szalom EJU

Obrazek użytkownika sosenkowski
Świat

info-cykl z "wielkiego świata" - warto od czasu do czasu wspomnieć co wymyślili i uradzili ci, którzy uważają się za współczesnych spadkobierców plemienia Judy.

 

Piłka nożna: Anty-rasistowskie grupy mają rozmieścić obserwatorów na Euro 2012

Paneuropejscy szpicle ds. rasizmu oświadczyli w środę, że dokonano już rekrutacji obserwatorów na Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, dla potwierdzenia obaw o związki między skrajną prawicą i chuliganami.

(tłumaczenie we własnym zakresie;)))

 

i kopia tego dość świeżego artykułu po angielsku z dn. (16. marca 2012):

Football: Anti-racism group to deploy monitors at Euro 2012

A pan-European racism watchdog said on Wednesday that it was recruiting monitors for Euro 2012 in Poland and Ukraine, amid concerns about links between the extreme right and football hooligans.


 


czy tak ma wyglądać "żydowski delegat" na stadionach Euro 2012??? - tego jeszcze nie wiemy ;)))

 

 

 

- a ciekawe kiedy "nasi zaradni inaczej" POlitycy zaczną walkę z anty-Polonizmem i anty-Chrześcijaństwem... z takim rozmachem jak Żydzi ;))) 

 

 

ps.

jeśli chcecie więcej newsów z EJU - łapka w górę ;)))

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 a mi sie zawsze nasuwa pytanie dlaczego zaden inny z setek narodow nie potrzebuje ligi antydefamacyjnej, monitorowania i zwalczania anty......czegos tam itp?  Kiedys ktos powiedzial: jezeli cie nie chca nigdzie gdzie sie pojawisz to moze cos z toba a nie z nimi jest nie tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242219

"Dwa parlamenty w jednym! Od tego miesiąca budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (ŻPE)
 
Nasza prasa tę nowość jakoś przemilczała, ale wcześniej czy później o tym usłyszymy: od tego miesiąca
budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (http://mufti.polacy.eu.org/1877/dwa-parlamenty-w-jednym-/)

I to jest ten "sukces" polskiej prezydencji, a personalnie pana Buzka, za co został on "pierwszym laureatem Nagrody Europejskich Żydów im. lorda Jakobovitsa, przyznawanej przez Konferencję Rabinów Europejskich (CER), poinformowała wczoraj agencja EJC. Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się w wtorek w głównej brukselskiej synagodze. Ceremonię poprowadzi obecny przewodniczący PE, Martin Schulz" (http://wirtualnapolonia.com/2012/04/03/jerzy-buzek-pierwszym-laureatem-nagrody-europejskich-zydow-im-lorda-jakobovitsa/)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242279

ależ bolandyjczycy sobie wybierają... ich wybrańcy dali ciała w każdej istotnej sprawie dla Narodu Polskiego, a zwłaszcza w kwestii "pakietu klimatycznego" i teraz może się okazać, że to dzięki poparciu POlityków "EJP" stał się faktem... jednak prezydencja nie został zmarnowana, a przynajmniej dla niektórych ;)))
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#242367

Nowy przewodniczący PE wręcza żydowską nagrodę ustępującemu... no miłość, tolerancja i politpoprawność w całej groteskowej jaskrawości.

A mimo to cuś tak jakoś wygląda, że ktoś se tu znów getto buduje.

Inne nacje nie mają wydzielonych reprezentacji, jeno Oni są oddzielni! Czy to nie dyskryminacja tych pozostałych? Dlaczego Polacy rozsiani po Europie nie mieliby zrobić sobie czegoś podobnego, albo Turcy czy Marokańczycy. Wyjątek??? No fakt, drzeć japy to Oni potrafią jak mało kto. A co poza tym ma to uzasadniać... no hagiewu  :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242446