Treści z tagiem: Vaclav Klaus

Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Ukraina—Tymoszenko—Janukowycz——czy na pewno odbędą się Piłkarskie mistrzowstwa EURO'2012?!— MATERIAŁ ZOSTANIE SUKCESYWNIE AKTUALIZOWANY WRAZ Z KOLEJNYMI WYDARZENIAMI! Według agencji informacyjnej Unian, ukraińska partia Batkiwszczyna zwróciła uwagę światowej opinii publicznej na fakt, że Julia Tymoszenko od 20 kwietnia prowadzi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Berlin zarzuca Vaclavowi Klausowi, prezydentowi Czech, że chce zniszczyć Unię Europejską (czytaj: Niemcy), a demokrację (czytaj: Niemcy) w szczególności.

  Die Welt alarmuje, że w przededniu 20. rocznicy traktatu o (dobrym?) sąsiedztwie Vaclav Klaus w liście do zbliżonej do kół CDU fundacji im. Konrada Adenauera zaprotestował (w nadzwyczaj...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika RP
Świat

    12 grudnia 2011 r. w Auli Leopoldina na Uniwersytecie Wrocławskim odbyło się spotkanie z Prezydentem Republiki Czeskiej Václavem Klausem, podczas którego zaprezentował on swoją książkę „Gdzie zaczyna się jutro” opublikowaną przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich (przekład Julia Różewicz). Wersja oryginalna tej książki ukazała się w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Świat

Tak gwoli przypomnienia w kontekście ważnych wizyt i ważnych gości...
http://fronda.pl/news/czytaj/t...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Obrazek z hradczańskiego zamku pokazuje jak pod lupą, gdzie mamy autentyczny republikanizm, a gdzie panuje demokracja fasadowa.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Patryk Gorgol
Świat

Prezydent Vaclav Klaus zapowiada, że nie podpisze Traktatu Lizbońskiego, jeśli Czechy nie otrzymają gwarancji zabezpieczających przed roszczeniami Niemców Sudeckich. To oficjalna wersja. Przypomnijmy – po II wojnie światowej wysiedlono półtora miliona Niemców z terenów Czechosłowacji. Prezydent gra na czas – obecnie jest ostatnią przeszkodą...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Pełna kompleksów, proszalno – przebłagalna postawa wobec Brukseli nie jest wyłączną domeną elit nadwiślańskich.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Foto - komiks na weekend.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Dziś już tylko małe postscriptum – garść refleksji:

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Świat

W nocy z 14 na 15 marca 1939 roku Adolf Hitler spotkał się z czeskim prezydentem Emilem Hachą. Niemiecki przywódca od początku rozmowy wpadł w typowy dla siebie szał. Przerażony Hacha znalazł się na krawędzi zawału serca i przystał na żądania Hitlera, oddając mu swój kraj „pod opiekę".

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj

Pan Bielan w radiu ZET w sposób „dogłębnie przemyślany" skomentował spotkanie delegacji europarlamentu z Vaclavem Klausem.

http://www.dziennik.pl/polityk...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Vaclav Klaus jest jednym z nielicznych współczesnych polityków autentycznych - tzn. z kręgosłupem prawdziwych poglądów, a także wizją czeskiej i europejskiej racji stanu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Boanerges
Świat

Cieszę się, że Vaclav Klaus pokazał bubkom z PE kto rządzi na Praskim Zamku. Kolesie myśleli że zakrzyczą Prezydenta z małego narodu. Cieszę się, że Prezydent Kaczyński ma dobre stosunki z Klausem.

0
Brak głosów