GoldenLine - yuppies, dysputa, antykomunizm

Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

… czyli praca, nauka oraz wypoczynek, połączony z życiem umysłowym i towarzyskim pod jednym adresem – GoldenLine.

Mamy sporo witryn, na których przedstawiają się i dają się poznać tzw. profesjonaliści.
Polskie Profeo czy słynne, międzynarodowe LinkedIn oferują wiele funkcji niezbędnych dla zaprezentowania swojej sylwetki zawodowej oraz do wymiany doświadczeń i opinii.. Ale mnie szczególnie do gustu przypadła witryna GoldenLine, na niej więc staram się robić dobre wrażenie, ale też nawiązuję ciekawe znajomości i uczestniczę w nader interesujących grupach dyskusyjnych.

Interface bardzo mi odpowiada – jest bowiem czysty i przejrzysty i każdy nawet początkujący użytkownik łatwo się zorientuje gdzie, co i jak. Cenne jest również to, że poszczególne składniki strony są łatwo edytowalne i można je zmieniać według własnych potrzeb. Dotyczy to również własnego podwórka czyli profilu.

W profilu oprócz standardowych na takich kontach danych możemy umieścić dowolne elementu multimedialne bądź widgety, bannery itp, co znakomicie ułatwia ukształtowanie mającego nas zaprezentować profilu w dowolny, a pożądany sposób. Dużą frajdę sprawia oglądanie profilów, zagospodarowanych z inwencją oraz z mniejszą lub większą wprawą przez koleżanki i kolegów z GoldeLine.

Jako człowieka towarzyskiego i lubiącego dysputy cieszy mnie szczególnie wysoki poziom grup tematycznych o dużym stopniu aktywności. Ich uczestnikom naprawdę zależy na rzetelnym, merytorycznym  kontakcie i co ważne, na kontaktowaniu się życzliwym i kulturalnym. Wystarczy zajrzeć na fora tej witryny, aby się o tym przekonać – np. “Web 2.0“,” Blogi”, a także - jeszcze niezbyt licznie obsadzona grupa pod hasłem "ANTYKOMUNIZM"  oraz liczne grupy dotyczące poszczególnych tytułów środków masowego przekazu z tymi bliskimi nam włącznie itd.

Zachęcam Niepoprawnych do wzmocnienia odpowiadających nam tematycznie forów dyskusyjnych na tej witrynie.

 

Polecam.

PS. Wpis ten pochodzi z mojej strony, poświęconej narzędziom internetowym i internetowi społecznościowemu "Mental Express Forte", na który zapraszam m. in. do działu "Pliki" - można tam ściągnąć różne teksty, wzbogacające wiedzę o sieci i jej narzędziach. Miłego ściągania-czytania.

Ocena wpisu: 
Brak głosów