Napieralski chce rozbroić Polaków

Obrazek użytkownika lesiu
Blog

Napieralski chce rozbroić Polaków

Politycy bardzo poważnie wzięli do siebie tragedię, która rozegrała się w łódzkim biurze Prawa i Sprawiedliwości oraz jej okoliczności, gdyż niezwykle ochoczo korzystają z zaproponowanej im przez szefa Biura Ochrony Rządu ochrony funkcjonariuszy tej służby. Jednak reakcja Grzegorza Napieralskiego jest już przejawem zwykłej paniki bądź totalnego cynizmu. Otóż lider SLD zaproponował wprowadzenie całkowitego zakazu posiadania broni, argumentując, że w państwie demokratycznym obywatel powinien czuć się bezpiecznie nie przez to, że posiada broń, ale przez świadomość, że na straży jego bezpieczeństwa stoi policja. Lider lewicy wykorzystując nastroje panujące po łódzkiej tragedii próbuje zdobyć kilka punktów w sondażach korzystając z szoku jakim dla wielu ludzi była ta właśnie tragedia. Wprowadzając w życie dość śmieszny pomysł szefa SLD doprowadzimy do sytuacji, w której przestępcy czujący się już obecnie dość bezkarnie będą jeszcze bardziej bezwzględni, gdyż będą mieli świadomość, że osoby na które napadają nie mają żadnej możliwości obrony. Przestępca, który planuje dokonania napadu czy zabójstwa zawsze znajdzie dostęp do broni i nie zmieni tego najbardziej nawet restrykcyjne prawo. Natomiast jego ofiara w chwili ataku pozostaje zupełnie bezbronna. Propozycja Grzegorza Napieralskiego jest de facto próbą totalnego rozbrojenia Polaków i pozostawienia ich życia na łaskę policji. W ostatnim czasie obserwujemy coraz więcej brutalnych napadów, których ofiarami padają bezbronni ludzie. Czy przynajmniej część z nich nie mogłaby uniknąć ciężkiego pobicia czy nawet śmierci mając przy sobie broń i umiejąc nią się posługiwać ? Z pewnością tak. Jednak łatwo domagać się totalnego rozbrojenia Polaków w sytuacji, gdy samemu korzysta się z osobistej ochrony BOR. Warto aby pan Napieralski i jemu podobni zadali sobie pytanie jak mają czuć się bezpiecznie Polacy skoro śmierć jednego człowieka związanego z partią polityczną wywołała u polityków tak wielki strach w sytuacji, gdy każdy z nas niemal codziennie informowany jest o kolejnym brutalnym mordzie, gwałcie czy pobiciu, wobec którego pozostaje zupełnie bezbronny. Dlaczegóż to pan Napieralski sam postanowił korzystać z ochrony nie licząc na skuteczność policji ? Czyżby nie wierzył w to co sam mówi ?

http://prostowoczy.blog.onet.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wszystkich Polaków by mieć całą piaskownicę dla siebie.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#97898

Śmiech na sali ...
Od 1939 roku jesteśmy pod okupacją,
a okupanci i ich przydupasy boją się broni u ludzi.
Stosunek do powszechnego dostępu do broni, może być
wskaźnikiem intencji polityka.
Czego po czerwonym Napierniczalskim można się spodziewać ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97902

http://niepoprawni.pl/content/dzisiaj-was-rozbroja-jutro-rozstrzelaja

ze względu na dyskusję pod :-)

byli - właśnie z naszych pomysłów z XVI wieku pochodzi wolność amerykańska - także we względzie broni - stąd dzisiaj biorą się tam takie rzeczy jak te:

czas przypomnieć o tym... tej drugiej części... hm... mieszkańców Polski???

Kaczyński wie co mówi, kiedy powołuje się na republikanizm? Mam nadzieję, że tak :-)

Ps. Będziemy żyli jak wolni ludzie lub umrzemy jak wolni wojownicy...

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#97905

w sytuacji gdy pilnują go goryle. On zawsze strzela ślepakami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#97937

Wystarczy obejrzeć dokładnie film z zatrzymania bandyty przed siedzibą PiS w Łodzi, ze szczególnym zwróceniem uwagi na moment jego wsiadania do radiowozu. Po umieszczeniu zamachowca na tylnym siedzeniu w samochodzie przez policjanta z białym napisem na plecach POLICJA w asyście kilku strażników miejskich, widać wyraźnie jak umundurowany policjant z żółtym napisem na plecach POLICJA, który nie brał bezpośredniego udziału w zatrzymaniu mordercy ani w konwojowaniu go do radiowozu, nachyla się do wnętrza i prawą dłonią wkłada kartkę papieru na tylne siedzenie obok prawego pośladka zamachowca!!!
Jeśli to nie był człowiek z ich ekipy to naprawdę mają się czego bać a temu geniuszowi od bezpieczeństwa z SLD bardzo z góry dziękuję za ochronę mojej skromnej osoby przez TAKĄ policję!!!
niezależny Poznań

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#97967


... i jeszcze podobno,
bardzo dobrze rozwinięte donosicielstwo.
He he he ...
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98004

co do donosicielstwa

trudno powiedzieć - zależy kiedy - u nas jedna firma drugiej firmie do skarbówki, tam na łebków awanturujących się pod domem... rzecz cywilizacyjna?

pozdrawiam

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#98011

to wolałbym polegać na sobie i swoich możliwościach obrony przed napastnikami niż na organach państwa. A pan Napieralski jeśli czuje się tak bezpieczny w naszym kraju to niech zrezygnuje z ochrony, którą kilka dni temu przyjął. Na to brak mu odwagi ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98134