Cywilizacja śmierci – kontynuacja nazistowskich planów zagłady

Obrazek użytkownika lesiu
Blog

Cywilizacja śmierci – kontynuacja nazistowskich planów zagłady

Przedstawiciele środowisk libertyńskich i lewackich oraz wszelkiej maści ruchy feministyczne głoszą dziś, że aborcja jest tak naprawdę kwestią wolnego wyboru kobiety, a możliwość legalnego jej dokonywania wielkim postępem ludzkości. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna tych haseł za prawdziwe. Warto jednak zastanowić się nad tym, gdzie tkwią korzenie dzisiejszego postępu cywilizacyjnego trafnie nazywanego cywilizacją śmierci.

„Opieka lekarska z naszej strony ma się ograniczyć wyłącznie do zapobieżenia przeniesieniu chorób zakaźnych na teren Rzeszy. (…) Wszystkie środki, które służą ograniczeniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia (…)”.

Powyższy cytat nie jest kolejnym dokumentem UE utrwalającym tzw. tolerancję, choć poza troszkę archaicznym językiem niewiele różni się od unijnych przepisów. Jest to dokument noszący nazwę : „Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo – politycznego punktu widzenia” z dnia 25 listopada 1939r. Dziś zapewne unijni biurokraci nazwaliby go nieco bardziej wzniośle, aczkolwiek zasadnicza treść i wydźwięk pozostałyby niezmienne. Adolf Hitler postanowił dokonać biologicznego wyniszczenia narodu polskiego, a powyższe wskazania były próbą wprowadzenia w życie tego zbrodniczego planu. Jednak nie tylko Polacy stanowili przedmiot biologicznej eksterminacji.

„Celem niemieckiej polityki ludnościowej na rosyjskim terenie będzie musiało być sprowadzenie liczby urodzin do poziomu leżącego poniżej liczby niemieckiej. To samo zresztą powinno odnosić się także do szczególnie płodnej ludności kaukaskiej terenu, a później częściowo także do Ukrainy. Na razie leży w naszym interesie powiększanie liczby Ukraińców jako przeciwwagi w stosunku do Rosjan. Nie powinno to jednak doprowadzić do tego, ażeby Ukraińcy zajęli później miejsce Rosjan. Aby doprowadzić na wschodnich terenach do znośnego dla nas rozmnażania się ludności, jest nagląco konieczne zaniechanie na wschodzie wszystkich tych środków, które zastosowaliśmy w Rzeszy celem podwyższenia liczby urodzin. Na terenach tych musimy świadomie prowadzić negatywną politykę ludnościową. Poprzez środki propagandowe, a w szczególności przez prasę, radio, kino, krótkie broszury, odczyty uświadamiające itp., należy stale wpajać w ludność myśl, jak szkodliwą rzeczą jest posiadanie wielu dzieci. Powinno się wskazywać koszty, jakie dzieci powodują, na to, co można by zdobyć dla siebie za te wydatki. Można wskazywać na wielkie niebezpieczeństwa dla zdrowia, które mogą grozić kobiecie przy porodzie itp. Obok tej propagandy powinna być prowadzona na wielką skalę propaganda środków zapobiegawczych. Przemysł produkujący tego rodzaju środki musi zostać specjalnie stworzony. Nie może być karane zachwalanie i rozpowszechnianie środków zapobiegawczych ani też spędzanie płodu. Należy też w pełni popierać powstawanie zakładów dla spędzania płodu. Można wykształcić np. akuszerki lub felczerki w robieniu sztucznych poronień. Im bardziej fachowo będą przeprowadzane poronienia, tym większego zaufania nabierze do nich ludność. Rozumie się samo przez się, że i lekarz musi być upoważniony do robienia tych zabiegów, przy czym nie może tu chodzić w rachubę uchybienie zawodowej lekarskiej godności. Należy również propagować dobrowolną sterylizację. Nie powinno się zwalczać śmiertelności niemowląt. Nie może mieć miejsca również uświadamianie matek w zakresie pielęgnacji i chorób dziecięcych. Trzeba się starać o to, aby wykształcenie rosyjskich lekarzy w tych dziedzinach wiedzy było możliwie jak najmniejsze. Nie wolno popierać domów dziecka itp. (…) Całkowite biologiczne wyniszczenie Rosjan nie może tak długo leżeć w naszym interesie, jak długo nie jesteśmy w stanie sami zapełnić tego terenu naszymi ludźmi. W przeciwnym bowiem razie inne narody objęłyby ten obszar, co również nie leżałoby w naszym interesie. Naszym celem przy wprowadzaniu tych środków jest tylko, ażeby Rosjan o tyle osłabić, by nie mogli nas przytłaczać masą swoich ludzi. (…) Nam Niemcom chodzi tylko o to, ażeby naród rosyjski osłabić do tego stopnia, aby nigdy nie był on w stanie zagrażać niemieckiemu przewodnictwu na europejskim terenie. Do tego celu przybliżają nas wyżej wskazane drogi”.

Ten z kolei dokument to z kolei część akt sprawy SS-Brigadefuhrera Carla Clauberga.

Powyższe dokumenty są doskonałym dowodem na to, że dzisiejsi propagatorzy antykoncepcji, aborcji, homoseksualizmu, wolnych związków i pornografii nie dokonali żadnego postępu, a wręcz przeciwnie. Cofnęli nas do ponurej nazistowskiej rzeczywistości, chociaż opakowanej w piękne i szczytne hasła tolerancji, wolności i demokracji. Warto jednak pamiętać, że propagowane przez ONZ i UE projekty mające na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny to nic nowego, ale jako istoty rozumne powinniśmy umieć wyciągać wnioski z tragicznej przeszłości, a jeśli się tej sztuki nie nauczymy, to czeka nas powtórka historii.

Ps.
Od dzisiaj zapraszam do czytania, komentowania i propagowania mojego nowego bloga :

http://prostowoczy.blog.onet.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

polecam przy tej okazji swoje teksty:

Pokojowy podbój państwa - http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/2008/10/pokojowy-podbj-pastwa.html

Przyczynek do socjocybernetyki: jak ogłupiać społeczeństwo - http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/2008/07/przyczynek-do-socjocybernetyki-jak.html

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#18109

Przerażające!
Można drwić z normy UE dla kształtu banana i ogórka ale robi się straszno gdy pedały ze aluminiowo-szklanych biurowców biorą się za genetykę!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#18120

Nic dziwnego. Przecież faszyzm to odmiana socjalizmu, faszyzm to ideologia lewicowa. Tak więc musiało być. Ale teraz nie tylko nie musi, ale nie może. Nie zgadzam się na to.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18128

- to jednak zupełnie coś innego niż faszyzm włoski czy hiszpański. Hiszpański moim zdaniem wcale taki zły nie był. Franco - na plecach FE-JONS pobił komunistów i na wiele lat powstrzymywał zarówno komunizm, jak i pro-komunizm.

Narodowy socjalizm niemiecki był w rzeczy samej antycywilizacyjną, bezbożną ideologią. W wielu punktach zresztą styczną z bolszewizmem sowieckim !
Pomijam pakt Ribbentrop-Mołotow i późniejszą operację Barbarossa - w ramach NSDAP, SS, tajnych towarzystwach typu Die Schwarze Sonne, Thule - istniały osoby (Ernst Nikisch), które opowiadały się za permanentną osią Berlin-Moskwa, właśnie ze względu na podobieństwa ideologiczne (wynikające zresztą ze wspólnych interesów).

http://www.abcnet.com.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#18136

Pewnie tak jak komunizm jugosłowiański różnił się od sowieckiego, czy tak? Drogi Panie Jaszczurze - to wszystko paskudny, zacofany socjalistyczny kolektywizm. W tym przypadku nie powinniśmy wykluczać faszyzmu włoskiego i hiszpańskiego, ani komunizmu jugosłowiańskiego czy jakiegokolwiek innego. To systemy, w których dobro jednostki nie liczyło się zupełnie, w których tylko owczy, stadny imperatyw organizował społeczeństwo wokół ideologii. Spustoszenia w umysłach i duszach były przerażające. Te spustoszenia obserwujemy m. in w dzisiejszej Hiszpanii, w której kolektywistyczny rząd lewicowy demoluje podstawy człowieczeństwa - oczywiście, jak każdy oszukańczy twór - w imię wolności ludzkiej.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18141

Polska, oprócz wystąpienia z UE, powinna też wypowiedzieć Europejską Konwencję Praw Człowieka, która jest, wbrew tytułowi, konwencją przeciw prawom człowieka.

Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#18154