Larum! Larum! patologiczna mściwość Tuska

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Larum !, Larum!, patologiczna mściwość Tuska i sabotaż interesów narodu przez jego wspólników zagraża bytowi społeczeństwa.
Tusk chce ze swoją ekipą zaoszczędzić miliard zł. na najbiedniejszych schorowanych wg. niego moherowych beretów, by zebrać 30mld zł /ponad 6mld euro/ na ratowanie stopy życiowej bogatych krajów.
W śród innych kłamstw ogłupia się Polaków twierdzeniami ze:
> Nam pomogli teraz musimy my pomoc.
>W naszym interesie jest ratowanie gospodarki Niemiec.
Twierdzenia te są chamską manipulacją gdyż:
Rzeczywiście w stanie wojennym masa życzliwych ludzi mam pomagała. Jest prawdą, że za nasze zasługi /informacja naszych mediów o zasługach/ instytucje zachodnie obniżyły nam o 0% dług, zaciągnięty przez agenturalny komunistyczny rząd, by odzyskać pozostałe 50%.
/Nie jest to pierwszy taki przypadek po II światowej alianci musieli podarować Rosji wielo miliardowe długi wojenne, których Rosja nie chciała spłacać. Dług ten wzorem Rosji nie powinien być honorowany przez Polskę.
Może lepiej by było zadłużyć się jak chciał Lepper /na inwestycje/ teraz niechby jak Grecji anulowano nam część zadłużenia/.
>W ramach manipulacji całkiem pomija się prawdę, że kraje, które wspieramy mają parokrotnie wyższą stopę życiową od naszej i nawet po wprowadzeniu do nich ograniczeń i tak ich poziom życia będzie 3-4 krotnie wyższy od naszego.
Przy wspieraniu euro nie zważając na nasze interesy, blokuje się informacje, że przejecie przez centralny bank europejski ciężaru zadłużeń /jak chciał Miterad/ jest poprostu dodrukowaniem euro, co spowodowałoby inflację w tej strefie /w tym w umiłowanym faterlandzie, Tuska-dla, którego deutslan ist aber ales/ i obniżeniu parytetu euro w stosunku do złotego /i dolara/.
Tusek,który tak chce naszego przystąpienia do strefy Euro, przysłużyłby się Polsce gdybyśmy weszli do tej strefy przy parytecie np. 3,5 zł za euro zamiast 4,5zl. Eksport też nie straci, bo ceny i tak ustalą się wg. konkurencyjności towarów.
>Parę milionów biorców kredytów hipotecznych w obcych walutach, miałoby zmniejszenie pętli zadłużenia na szyi. Ich dług w przeliczeniu na zł i raty spadły by o kilkadziesiąt procent. Dotyczy to też biorców kredytu w frankach szwajcarskich, gdyż bank Szwajcarii ustanowił sztywny parytet chf do dolara.
Oczywiście prawdą jest, że owe 30miliardow zł naszego wkładu to pożyczka a nie dotacja, ale się przemilcza, że przy kryzysie większa czy mniejsza część tej pożyczki /może 50% / przepadnie.
>Bezczelnym chamstwem i anty narodową zbrodnia jest podniesienie ceny leków by uzyskać miliard, małą cząstkę miliard sumy wkładu od najbiedniejszych i chorych. /Ostatnio oszczędność szacuje się na 300mln/.
Oszczędności na lekach spowodują zwielokrotnione koszty dalszego leczenia i odbiją się w większości się na biednych znienawidzonych przez Tuska moherowych beretach.. I tu jest pies pogrzebany. Tusk w swojej patologicznej chorobliwej mściwości mści się i spiskuje, już nie tylko na konkurencji, ale na glosujących przeciw niemu ubogich z zasady beretach.
Tusk za jednym golem strzelonym społeczeństwu osiągnie wiele celów:
-Zaspokoi swoją zwierzęcą mściwość.
-Wesprze faterland i dbające o egoistyczne cele kraje Unii, co może zaowocować wybraniem go na prezydenta mocarstwowej Unii /będzie coś niczem hitlerek/.
-Przestanie się wstydzić, że jest Polakiem, czy Kaszubem wypierającym się polskości, -będzie unitą.
-Będzie miał więcej kasy na przekręty dla swoich.
-Mszcząc się na beretach, prześladuje dodatkowo lekarzy a jak oni nie wytrzymaj i opuszczą kraj to wg. Tuska lepiej: -prędzej wymrą „berety”. A rząd się i tak wyleczy, ciekawe czy z choroby psychicznej też.
Przewrotną manipulacja mediów jest twierdzenie, że mający plazmy i drogie komórki oszczędzają na innych wydatkach pokrywanych przez ogół. Tak się zdarza, ale pojedyncze wypadki nie mogą uzasadniać wprowadzania w skrajną nędzę milionów.
Bez porównania więcej oszczędności niż na lekach osiągnięto by oszczędzając na pasożytniczej biurokracji rządowej i partyjnej. Tych oszczędności mimo obietnic Tusk nie wprowadzi, bo musi korumpować wspierających go i jego anty narodową politykę. Rządy Tuska odbiją się nie czkawką a wymiotami w następnych latach narodowego bytu.
W ciągu ostatnich 20lat populacja Polaków ciągle otrzymuje się w granicach 38 mln. / patrz rocznik statystyczny/. Ostatnio ponad mln. Przebywa na emigracji za chlebem część ich nigdy nie wróci.
Koniecznym będzie sprowadzenie do pracy w Polsce muzułmanów /Azjatów i Afrykanów /rozrzedzą oni żywioł polski. Tusk się będzie mógł cieszyć, że zapomni się nareszcie o polskiej tradycji, historii, religijności i obyczajach. Jego agent palikot, czy palihiena będzie też zachwycona.
Na marginesie sukcesy poliżmiji, powinne być wskazówką dla odszczepieńców z PISu, że gdyby byli bardziej radykalni niż PiS, zyskaliby oni i PiS.
Życzę blogerom, szczęścia zdrowia, powodzenia i lepszych czasów w Nowym Roku i pozbycia się anty narodowej ekipy.
Kajeka=Jerzy K.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

kosa62
Larum już dawno słychać, a najbardziej od Smoleńska, tylko naród jescze trochę przygłuchy, ale 'Już czas" nadchodzi. Odzyskamy wolną Polskę.
Czuwaj!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kosa62

#210667

kajeka
Jak głuchego obudzić jak nic nie słyszy???!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kajeka

#211040