Komorowski wjechał na ambicję Putina

Obrazek użytkownika Kajeka
Świat

Komorowski wjechał na ambicję Putina.
Po wyjeździe do Gruzji Prezydenta Kaczyńskiego komorowski nagłośnił swoją drwiącą wypowiedz .." jaki Prezydent taki zamach, żeby nie trafić z ..m"
Wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy z sensu tej wypowiedzi, którą Putin pułkownik ruskiego KGB, czy chciał czy nie musiał interpretować jako- twoje służby specjalne są nieudolne, a ty pułkownik nie nadajesz się na ich szefa skoro nie umiesz ich wyszkolić
by z takiej odległości nie trafili w cel.
Czyż nie była to zachęta do zamachu? , czyż nie było to wjechanie na ambicje Putina?
A rosyjskie służby specjalne mają ambicje być i są najlepsze w świecie.
cytaty m.in.:
„Kiedy dziś patrzę na Rosję odnoszę wrażenie, że doszło w niej do wielkiej zmiany, rewolucji. Nawet za czasów Związku Sowieckiego to Rosja posiadała służby, tymczasem dziś jest jakby na odwrót - to Federalna Służba Bezpieczeństwa i jej siostry posiadają Rosję".
"Szybko postępująca centralizacja rosyjskich specsłużb i recydywa sowieckiej koncepcji „kułaka” – zaciśniętej pięści, stanowi podstawowy cel wszystkich zmian w rosyjskich strukturach bezpieczeństwa."
artykuł opublikowany w nr.1/2011 Gazety Polskiej.
polecam:
http://cogito.salon24.pl/265340 Aleksander Ścios

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dzisiaj przeczytałam.
natomiast, polecam zdecydowanie Nowaka Zgoda z Putinem na jego warunkach? http://www.rp.pl/artykul/596209.html

a nawiasem mówiąc czy ten "zamach" to nie kolejny pretekst by zaatakować kraje przez R. bardziej na wschód? przecież przeanalizowaliśmy te czeczeńskie zamachy, czyż nie? Już nie ma kogoś, kto by się przeciwstawił. wg mnie to próba sił.sprawdzanie kart.ale unia UE to dupa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128654