Prof.D.Majewska Eutanazja chronicznie chorych i upośledzonych dzieci w Belgii.

Obrazek użytkownika sigma
Blog

Belgijski parlament będzie wkrótce głosować za ustawą, która zezwoli na eutanazję chronicznie chorych i upośledzonych dzieci. Decyzje o eutanazji będą podejmowanie albo przez rodziców, albo przez same dzieci, nawet 5- letnie.

Dzieci nie mają praw wyborczych, nie mogą prowadzić samochodu, nie mogą nawet legalnie kupić piwa, ale będą mogły samodzielnie decydować czy chcą zostać zabite przez lekarzy.

Małe dzieci nawet nie rozumieją, czym jest śmierć, ich niedojrzałe mózgi nie są w stanie przyswoić koncepcji nieodwracalności śmierci, zwłaszcza, jeśli są one upośledzone umysłowo. Kiedy komisja eutanazjologów zachęcająco spyta dziecko, czy chce się spotkać z dobrymi aniołkami, ono na ogół odpowie, że tak. I to prawdopodobnie będzie podstawą do medycznego uśmiercenia dziecka.

Nietrudno sobie wyobrazić, czemu ma usłużyć ta ustawa. Chodzi o pozbycie się „społecznego balastu” chronicznie chorych dzieci, których stale przybywa a którymi rząd nie chce się zajmować. Jeśli ustawa ta zostanie uchwalona (na co się zanosi), wówczas rząd będzie mieć wolną rękę by pozbyć się tysięcy dzieci autystycznych lub w inny sposób upośledzonych (które w dużej mierze są ofiarami toksycznych szczepień). Być może nie przypadkowo ustawa ta wchodzi na forum parlamentu najpierw w Belgii – siedzibie PE oraz KE. Prawdopodobne, że zostanie ona kolejno wprowadzona także w innych krajach UE.

Chore dzieci nie będą jedynymi ofiarami tej ustawy. Ma ona dotyczyć również innych chronicznie chorych osób, a więc tych z chorobą Alzheimera, Parkinsona, demencją, kalek, itd. Nie wiadomo na kim skończy się lista chorych przeznaczonych do eutanazji, kolejno mogą znaleźć się na niej cukrzycy, astmatycy, padaczkowcy, ludzie z depresją, bezsennością, wszystkie osoby starsze, dysydenci i osoby niewygodne dla rządów (dla których już stworzono specjalną klasyfikację psychiatryczną - zaburzenie opozycyjno-buntownicze).

Oczywiście ta eutanazja będzie nazywana orwellowskim „dobrem publicznym”. Wówczas miliardy zaoszczędzonych publicznych euro można będzie skierować na prywatne konta polityków, oligarchów, bankierów, biurokratów.

Jeśli ustawa ta zostanie przegłosowana i następnie wejdzie do innych krajów UE, wtedy nastaną czasy powszechnego, prawnie sankcjonowanego ludobójstwa dokonywanego przez rządy na własnych obywatelach, które będą gorsze od wszelkich przeszłych wojen i holokaustów.

Pytanie, czy społeczeństwa zaakceptują takie formy medycznych masowych zbrodni.

http://www.naturalnews.com/040744_euthanasia_children_mercy_killings.html

http://www.ibtimes.com/belgian-parliament-posed-approve-child-euthanasia-law-1301825#

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9629&Itemid=53

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

miec prawo tylko rodzice oni moga pozwolic lekarzom na przerwanie cierpien istoty nieuleczlanie chorej umyslowo ktora cierpi.
W wiezieniach jest sporo rodzicow ktorzy z milosci skrocili cierpienie swoich dzieci nie mogac pâtrzec na ich meke.
Po za tym eutanzji moga podlegac tylko osoby chore ktore sa swiadome i sie zgaqdzaja na samobojstwo w asyscie lekarza.
W innych przypadkach eutanazja bedzie niczym innym jak niehumanitarnym mordem rasy slabszej i bezsilnej a moze tez rasy nie poddajacej sie rezymowi rzadzacemy czyli nie dahaca sie zrobic niewolnicza masa.Smierdzi to hitlerowskimi i kacapskimi metodami,Chociaz elektrowszczasy dla opornych byly tez stowane w USA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364036

Jeszcze całkiem niedawno na lekcjach historii starożytnej ze zgrozą mówiło się, że w Sparcie zabijano chore dzieci zaraz po urodzeniu. Dla nas wszystkich było to szokujące barbarzyństwo.
Czy wtedy przyszło mi do głowy, że będzie to postulowane w naszym "cywilizowanym" świecie?

Najgroźniejsze są jednak te dalsze konsekwencje, o których piszesz. Daj palec - złapią rękę.
I o to w tych zmianach chodzi: oswoić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364037

//Jeszcze całkiem niedawno na lekcjach historii starożytnej ze zgrozą mówiło się, że w Sparcie zabijano chore dzieci zaraz po urodzeniu.//
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Tak, pamiętam te i podobne lekcje.
Już wtedy, działał mój system obronny, wierzyłem, że to niemożliwe.
A teraz, jako mocno dojrzały człowiek, zastanawiam się co zrobimy , jak Nasz Pan, oznajmi, że pochopnie podjął decyzję
o zniszczeniu Sodomy & Gomory.
....Może to Bruksela z lewactwem, wciągnie
Nas w to nieszczęście ?
ps.
.... moje pokolenie, jak było w psychicznym dołku, to miało
"odskocznię" , Kanadę lub Australię.... a teraz gdzie ?
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#364051

Sugerujesz, że zmienione zostanie Pismo św.? Kto wie? Jakieś didaskalia, komentarze, przypisy dodadzą...

Masz zupełną rację z Kanadą i Australią. Nadzieje na jakieś ostoje normalności prysły. Też o tym często myślę.

Przypomina mi się ucieczka Andrzeja Bobkowskiego z tużpowojennej Francji - do Gwatemali. Raz - przed przewidywaną ekspansją sowietyzmu na Zachód; dwa - do kraju, gdzie "nawet z głodu pozwolą mi zdechnąć [jak zechcę]", tzn. że bez wszechwładnej biurokracji, wtrącania się.
Teraz nie ma już dokąd uciekać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364053

... tylko Wam powiem. :-)))
Patrząc na tę fotografię tego płaczącego Dziecka, teraz do mnie dotarło dlaczego 85% pediatrów, to Panie.
Po prostu One są 1000x mocniejsze psychicznie od "męszczyzn".
ps.
.... coś "misie", serce robi wiotkie :-(((??
pps.
Autorko *Sigmo*, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej na NP ??
serdecznie pozdrawiam,
Marek S.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364059

Przeludnienie świata staje się problemem i zaczyna się potężna akcja na zmniejszenie populacji.
Jako pierwsze na ten "ofiarny stos" trafią dzieci niepełnosprawne i starcy, a potem, jak leci, według scenariusza ułożonego przez "inżynierów".
Ustosunkowane kręgi homoseksualne posiadły tę wiedzę i pewnie stąd determinacja, by tworzyć "rodziny" z adoptowanymi dziećmi.
Można się domyślać, że jako starzy, bezdzietni ludzie, nie będą stanowili odpowiedniego składnika idealnie zaplanowanego społeczeństwa i podzielą los nieproduktywnych - zbytecznych.
Jednak już jako przysposobieni rodzice, mając potomka, który wykłada składki na cele społeczne, stają się elementem nieobciążającym i koło się kręci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364040

gowno prawda ze swiat jest przeludniony co najwyzej jest czasem za bardzo zageszczony na pewnych obszarach.Ale najwazniejsze jest ze jest nie rowny podzial dobr jednu gloduja drudzy wyzucaja jedzenie.
Zydowska propaganda jak widac zrobila swoje.
Sa cale dzikie obszary ktore sa wcale nie zaludnione na ktorych mozna by spokojnie osiedlic ludzi, ktorzy sie z tej ziemi wyzywia.Zydzi zaczeli stosowac juz zasade talmudystyczna ze zaraz po przejaciu wszystkich swiatowych pieniedzy potrzebuja 2700 gojow do swojej obslugi reszta jest juz zbyteczna.

Co do eutanazji to ona trwa od lat w Polsce tez, ten kto nie ma dostepu do pracy ten nie ma dostepu do godziwego zycia czyli zaczynajac na jedzeniu, a konczac pozniej na leczeniu.
Eutanazja w Polsce jest prosta pozbawic ludzi pracy a pozniej ich wykonczyc.
PObolszewia obciela lekarstwa dla najbardziej potrzebujacych a zydostwo trzyma w Polsce najwyzsze ceny na swiecie.

Eutanazja narodu to tez jest wdrazanie GMO i parszywej zywnosci tylko bogatych stac jesc niezatruta zywnosc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364068