ODSZKODOWANIE

Obrazek użytkownika ligia10
Kraj

Polacy maja zafalszowany obraz honoru,  bo tak im komunisci macili w glowach przez 45 lat.  Sami czerpali garsciami  finansowe korzysci a narodowi wmawiali,  ze to dyshonor domagac sie pieniedzy.  Zydzi za swoj holokaust  sciagneli kilkadziesiat miliardow dolarow  i dalej  domagaja sie roznych zadoscuczynien  rowniez od Polski.  To jest zydowska dewiza: ' honor honorem ale krzywda musi byc oplacona pieniedzmi".

                Nareszcie znalezli sie madrzy Polacy ktorzy postanowili te dewize wykorzystac. Podejrzewam,  ze prawnicy wystepujacy w sprawie  maja wiadome pochodzenie.  Dzieki temu sprawa ma szanse byc zalatwiona pozytywnie.  Chodzi o odszkodowanie dla rodzin oficerow Wojska Polskiego ktorzy zgineli w dziwnej katastrofie  lotniczej 23 stycznia 2008r. pod Miroslawcem.

 Wojskowi ci wracali z Konferencji Bezpieczenstwa Lotow Lotnictwa Sil Zbrojnych RP.  Pelna zaloga (4 osoby) samolotu transportowego casa C-295 i 16 wyzszych oficerow zginelo  na miejscu.  Nikt za to nie poniosl zadnej odpowiedzialnosci,  minister Klich z MON nie podal sie do dymisji.  

                10 kwietnia 2010 r. znowu katastrofa lotnicza gdzie miedzy innymi zginela cala najwazniejsza generalicja polska.  Oczywiscie  ten sam minister Klich  z MON  nie podal sie do dymisji.  Wyglada na to, ze minister Klich jest nietykalny,  bo chronia go czynniki wyzsze niz prawo polskie,  czyli jak cala wladza PO  jest ponad prawem.

                 Na szczescie  sa w Polsce prawnicy,  ktorzy nie boja sie podejmowac trudne tematy.  Odszkodowania za smierc wyzszych oficerow sa jak najbardziej na miejscu.  Nareszcie ktos zaczal myslec racjonalnie.

 Premier Tusk sprawuje wladze  trzy lata i nic pozytywnego dla spoleczestwa nie zrobil. Tak sie jakos sklada,  ze jego przeciwnicy polityczni gina w roznych okolicznosciach.  Najbardziej bulwersujace sa te dwa wypadki lotnicze gdzie zginelo cale nowoczesne dowodztwo polskie.

                Szczegolnie lotnictwo.  Jeszcze za czasow rzadow PiS  dowodca sil powietrznych RP zostal gen.Blasik,  dowodca i pilot,  super wyszkolony w strukturach NATO.  Dzieki niemu zaczeto modernizowac lotnictwo polskie.

 Niestety,  PiS przegral wybory i od tego czasu mamy pasmo nieszczesc Wojska Polskiego.  Najbardziej wyszkolona  w krajach zachodnich kadra dowodztwa polskiego ginie   w dwoch katastrofach lotniczych  a na ich miejsce wprowadza sie wielu dowodcow wyszkolonych w Rosji.

                Obecna wladza chce zatrzec te dwie katastrofy sugerujac  "bylo i sie skonczylo".  Dlatego,  kiedy wladza PO nie potrafi  uczciwie i honorowo zalatwic takie wazne sprawy to trzeba zadac zadoscuczynienia finansowego.  Wazne,  zeby  zaczal sie proces o odszkodowania dla rodzin  wojskowych ktore zadaja po milionie zlotych  za  smierc  ich bliskich a dla nas wyzszych oficerow WP.  

                Napisalam wazne,  bo sprawa ludobojstwa w Katyniu tez powinna miec swoj epilog zadoscuczynienia za ktore powinni zaplacic Rosjanie.   Zabicie najwazniejszych Polakow w katastrofie smolenskiej tez powinno miec swoje zadoscuczynienie za ktore winni zaplacic Rosjanie oraz rzad polski.

  Rodzinom nalezy sie materialne zadoscuczynienie krzywd  a narod powinien miec dokumentalny  zapis tych strasznych wydarzen i symbole zewnetrzne zebysmy jako Polacy pamietali i uczyli mlodych historii Polski.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Komuniści mącą nam w głowach do dzisiaj.
Okrągły stół był szwindlem żydokomuny, który jedynie umocnił żydostwo i POlactwo.
Dobrze, że znajdzie się jakiś prawnik, który pomoże rodzinom ofiar, bo niestety, ale prawo ustanowione przez rządzących kałmuków nie działa obligatoryjnie w takich przypadkach.
Świadczy to jedynie, iż Polska traci na naszych oczach status państwa.
Nie mamy rządu, bowiem nie można nazwać rządem instytucji, która działa na szkodę własnego kraju i doprowadza do eksterminacji Dowództwa Sił Zbrojnych Polski.
Nie mamy armii, którą Klich skutecznie rozmontował, pozostawiając jedynie na stanie uzbrojenia idiotyczne, dmuchane "Rosomaki".
Nie mamy niezawisłych sądów.
Dług państwa to sprawa dla astronomów.
Służba zdrowia nie istnieje.
Polska nauka w rankingach jest na szarym końcu w skali światowej i europejskiej.
Gospodarka zrujnowana.
Drogi są takie jak w średniowiecznej Francji.
Prezydent?
Dmuchana kukła o inteligencji trznadla.
Gdzie tu więc widać państwo Polskie?
Mógłbym jeszcze długo wymieniać czynniki stanowiące o tym, że do "państwa" jest nam bardzo daleko.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#116406

Aż chciałoby się zapytać, czy w takim razie polactwo zasługuje na niepodległość. Jeżeli nie ma ono możliwości zadbać o swój kraj, to zadbają o niego sąsiedzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#116418