Niebezpieczne PO

Obrazek użytkownika ligia10
Kraj

Kazda partia polityczna ma swoj status,  zasady postepowania i swoje sprawy  omawia i rozwiazuje wewnatrz swojej grupy.   Obecnie mamy kuriozalna sytuacje w Polsce.  Partia PO ktora ma totalna wladze w Polsce z woli czesci spoleczenstwa ktore na nia glosowalo uzurpuje sobie prawo wtracania sie wszedzie,  regulowania wszystkiego wedlug swojego widzimisie.   Mozna powiedziec,  ze w Polsce robi sie   "dzingishanizm"  czyli  dziel i rzadz.

  Kto jeszcze mowi o demokracji w Polsce to jest wielki naiwniak.  Wyspianski napisal  "miales hamie zloty rog zostal ci sie jeno sznur".    Nalezy wspolczuc naszemu narodowi,  ze zawiesil sobie sam na wlasnej szyji sznur oddajac calkowita wladze w rece podejrzanej partii.    Dzialacze PO  wtracaja sie w wewnetrzne sprawy innej partii politycznej.

  W demokracji zachodniej jest to nie do wyobrazenia,  zeby prezydent kraju wypowiadal sie  w sprawie wewnetrzej jakies partii politycznej.   Marszalek Sejmu chce byc arbitrem w  sprawie ktora nie dotyczy panstwa polskiego.  Co to jest?  Jaki to kraj?

  Gloryfikuje sie Rosje,  Wracaja jak zombii koszmary z PRL.  Wlasnie TVN podala zyciorys znienawidzonego,  narzuconego przez Rosje marszalka PRL  Rokossowskiego - komu to potrzebne?  Napiszcie zyciorys  marszalka Pilsudskiego -  zeby mlodzi Polacy dostawali pozytywna informacje o swoim kraju.  Trwa manipulacja medialna nawet historia Polski.

  W tym calym galimatiasie atakowana jest jedyna partia opozycyjna PiS.  Dwie czlonkinie tej partii za wielokrotna  niesubordynacje zostaly po glosowaniu kolegium usunete z partii.  Dzisiaj cala Polska dowiaduje sie jakie to byly wazne osoby dla Polski,  tylko nikt nie wie co one takiego pozytecznego zrobily dla kraju.

Wazne ze jest zadyma i mozna dokopac PiS-owi.  I o to chodzi partii PO zeby zniszczyc opozycje,  zeby juz nikt slowa nie powiedzial na zle rzady Tuska.   Media maja szczekac na ten temat az zachrypna.

  Nie ma kto zapytac:     jakim prawem  wladze  kraju a jednoczesnie partia PO wtraca sie w wewnetrzne sprawy partii PiS?   Jakim prawem politycy PO wypowiadaja sie kto ma byc w opzycyjnej partii a kto nie?   Jakim prawem  oskarza sie czlonkow PiS za ich dzialalnosc w ich partii?  

  Partia PO trzy lata sprawuje wladze w Polsce i niech mowi o tym co zrobila dla spoleczenstwa polskiego i co zrobila i robi dla Rzeczypospolitej.  Rzad Tuska niech wytlumaczy sie  z katastrofy smolenskiej.  Prezydent Komorowski niech wyjasni spoleczenstwu co wyprawia z Orderem Orla Bialego,  dlaczego cala kapitula  tego orderu nagle odeszla.?  Marszalek Schetyna niech przedstawi spoleczenstwu nad jakimi ustawami pracuja poslowie dla dobra kraju.  
 
  Ten skandal  zajmowania sie wewnetrznymi sprawami partii PiS jest sygnalem dla spoleczenstwa polskiego, ze stan panstwa jest w co raz gorszej kondycji.   Wladza panstwa ma dbac o to zeby ludzie mieli zatrudnienie, zeby dlug panstwa zmniejszal sie,  zeby komunikacja w panstwie dzialala sprawniej,  zeby sluzba zdrowia dbala o Polakow,  zeby policja i wojsko pilnowaly bezpieczenstwa kraju.

  Mam nadzieje,  ze wiecej Polakow zacznie rozumiec klamliwa funkcje mediow i bedzie lekcewazyc takie informacje o dwoch paniach.

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...jak to było? że Polak i przed szkodą, i po szkodzie głupi. Dlatego musimy dawać świadectwo prawdzie.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#102624

Żadnej demokracji nie ma,zresztą w ZSRR też twierdzili że jest demokracja. Szkoda słów. Tylko czekać aż trzeba będzie książki wydawać w drugim obiegu i potajemnie kolportować bibułę z prawdziwymi informacjami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#102677

Dyktatura partii obecnie znajdującej się przy rządzie zbudowała reżim oparty na nienawiści do kilku milionów Polaków popierajacych Braci Kaczyńskich. Dzieje się tak dlatego, że ten reżim ma pełne poparcie wszystkich wpływowych mediów, które w istocie same go wykreowały. Tusk jako premier przez trzy lata swoich rzadów zajmuje się tylko atakowaniem opozycji i niczym więcej. Nic ten rząd dla Polski nie zrobił i nie już zrobi. Ta dyktatura wyznaczyła sobie inne cele. Nie o Polskę tu chodzi, a o poddanie tego narodu hegemonii Rosji. Aktywność tej ekipy w zakresie rządzenia polega w zasadzie na ciągłym wasalizowaniu Polski wobec Rosji. Podobnie Komorowski będąc w sejmie marszałkiem nie zrobił dla Polski absolutnie nic, bo nie miał takiego zamiaru. Jest to pewna suma zabiegów, które w konsekwencji mają doprowadzić do całkowitej eliminacji opozycji z polskiego życia publicznego. Nie za bardzo jednak można sobie wyobrazić, żeby z polityki w Polsce dosłownie wycięta mogła być polityczna opozycja, skoro popiera ją osiem milionów Polaków. Moim zdaniem do takiego etapu mimo isilnych starań reżimu Tuska nie dojdzie. Zapaść Polski jest faktem potwierdzanym przez wiele srodowisk niezależnych i tu działania propagandy reżimowej nie poprawią fatalnego wizerunku Tuska i jego ludzi. Prędzej czy później zostaną rozliczeni przez tychnajbardziej oszukanych. Tak się zawsze dzieje i ta reguła i w tym przypadku również się potwierdzi. Pytanie jest tylko, kiedy to nastąpi. 

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#102739

http://www.faktyoswiecim.pl/fakty/89-aktualnosci/3971-owicim-szef-rzdu-zawita-do-grodu-nad-so......do nas zawitał tusku cichaczem i obiecał kasę na dokończenie hospicjum i budynku straży pożarnej, a nie miało być polityki w wyborach...10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#102839