Wyrok do kasacji? Rząd do kasacji!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Sprawa łapówkarki Sawickiej nabiera rumieńców.

Mecenas Piotr Kruszyński (mój kolega ze studiów; nie wiem, czy to powód do chwały, czy nie), uważa wyrok uniewinniający w sprawie łapówkarki z Platformy, Beaty jak jej tam Sawickiej, za prawny bubel. Po prostu sędziowie Tuska wydają wyroki, jak gdyby Donald I był już cesarzem Donii. Tymczasem

Bokassa

nie ma jeszcze konkurenta, ale przy pomocy polskiego leminga niebawem może tak będzie. Ja uważam, że nie tyle wyrok w sprawie Sawickiej powinien zostać skasowany, co rząd Donalda (polskość to nienormalność) Tuska, a Platforma (anty) Obywatelska powinna wylądować w szambie historii, gdzie jej miejsce.

http://niezalezna.pl/40796-mecenas-kruszynski-dla-niezaleznapl-wyrok-ws-sawickiej-do-kasacji

Post scriptum: metody, zastosowane przeciwko łapówkarce, są przyjęte w państwach demokratycznych. Ale demokracja ludowa kieruje się, jak widać, innymi metodami.

Polecam: http://niepoprawni.pl/blog/2334/usa-%E2%80%93-historia-jak-agenta-tomka-i-sawickiej

Brak głosów

Komentarze

Wszystko POto by towarzyszą żyło się lepiej i bogato.
Szary śmiertelnik nawet przez 10 lat nie zarobi tego, co takie Lisy i jemu POdobne przez miesiąc.
I ze wszystkich sił,nawet strzelając do ludzi,nie będą chcieli od dać władzy ,a POdrugie strach przed karą też ich mocno mobilizuje.

Panie Janie ja przynajmniej nie widzę by ten węzeł POlszewicki rozwiązać można było pokojowo,za dużo mają do stracenia,by tak PO prostu od dać władzę,a to nie są harcerze,tylko bandycka mafia.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#354194

To tragedia Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#354197

tego mają. Ok, ktoś powie że wybory były sfałszowane, tak wiem że były , ale czy poparcie dla zboków Palikota było przypadkiem, matactwem wyborczym?

Vote up!
0
Vote down!
0
#354228

Jan Bogatko

...jeżeli nie dopilnujemy, by sewery wyborcze były w Polsce, to znowi wygra Kreml,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#354238

„Wstydzę się za wymiar sprawiedliwości"
prof Rycho, 1 maj, 2013 - 12:00

prof Rycho:

By nie byc gołosłowny dodam opinie sędziego Wiesława Johanna,obecnie z TK,poczytajcie-są sędziowie, którzy sami mówią o tym problemie otwarcie:

. Aktualny stan prawny został w mojej ocenie prawidłowo dokonany przez sąd pierwszej instancji ponieważ wina pani Sawickiej nie budzi najmniejszej wątpliwości. Wyrok jest kuriozalny, ja go nazwałem katastrofą polskiego wymiaru sprawiedliwości.”

„Proszę mi wierzyć, nie zamierzam usprawiedliwiać wymiaru sprawiedliwości ponieważ dostrzegam jego nieprawdopodobny kryzys. Można mnożyć przykłady. Wyrok w sprawie grudnia. Jeśli sąd podejmuje decyzję, że strzelanie do robotników z broni maszynowej jest bójka ze skutkiem śmiertelnym, to jesteśmy w stanie totalnej prawniczej aberracji. Broń palna służy do tego, żeby zabijać!”

„Wstydzę się za wymiar sprawiedliwości. Ale na szczęście jestem już tylko sędzią Trybunału w stanie spoczynku, więc patrzę na to z pewnego dystansu, ale z pokorą przyjąłem te wszystkie zarzuty [publicystów]”.

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#354202

Co z tego, że odejdzie rząd skoro pozostaną ci, którzy każdemu rządowi będą wiernie służyć i skakać tak, jak im zagrają. Polski wymiar sprawieliwości jest głęboko zaśmiecony, pojęcie niezawisłości u wielu prawników tego resortu nie istnieje. Trzeba będzie porządnej miotły aby zrobić w tym obszarze porządki. Przy obecnym wymiarze sprawiedliwości Polska ma tylko szansę stać się w szybkim tempie kolejną bananową republiką, w której rolę prawa spełniać będą wyłącznie grupy interesu.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#354212

Jan Bogatko

...zakładam,że nowy rząd posprząta (jak na Węgrzech) pozostawiony przez Okrągły Stół bałagan. Obawiam się, że już jesteśmy poletkiem oligarchów,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#354225

zdjęcie alexdisease.salon24.pl

 

więcej:
http://prawymsierpowym.pl/index.php/2013/04/sad-sadem-a-sprawiedliwosc-musi-byc-po-naszej-stronie/#more-1771

****************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#354236

cielebąk-sawicka na ministra sprawiedliwości! albo jeszcze lepiej: szefowa CBA!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#354246

Jan Bogatko

...tak, to byłaby logiczna konsekwencja,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#354274