PO spuszcza CBA ze smyczy.

Obrazek użytkownika Aniolka
Blog

Partia Tuska spuszcza CBA ze smyczy Partia Tuska spuszcza CBA ze smyczy

Po dwóch latach narzekań na Centralne Biuro Antykorupcyjne i bezkarność agentów rząd Donalda Tuska robi z CBA supersłużbę. O takich uprawnieniach Mariusz Kamiński za czasów PiS mógł pomarzyć. Wbrew wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego PO robi zamach na wolności obywatelskie. Nie będzie się ograniczać do korupcji urzędników. Teraz ma ścigać wszystkich i wszystkie rodzaje przestępstw.Z nowelizacji w ogóle zniknęła definicja korupcji. Za to pojawiła się możliwość gromadzenia bez zgody sądu tzw. danych wrażliwych. Biuro dostanie kompetencje, jakich do tej pory nie miało: możliwość zbierania bez kontroli danych o chorobach, przekonaniach politycznych i religijnych oraz preferencjach seksualnych obywateli.

www.dziennik.pl/dziennik/dziswdzienniku/article627609/Partia_Tuska_spuszcza_CBA_ze_smyczy.html

wystarczy wejśc na stronę Sejmu i sprawdzić czy to prawda oraz kto był inicjatorem. Tam w piśmie jest wyraźnie napisane kto pisze do kogo. A pisze Tusk do marszałka, czyli Komorowskiego.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

- nihil novi by to było. Tak w skali ogólnej, jak wobec jednostek (na niektórych, podpadniętych ferajnie gromadzili takie dane i co im zrobisz). Acha, ponoszę odpowiedzialność za to co piszę. Zbierali, to wiem. Kij im w oko. Niech sobie zapiszą jeszcze i tego posta;) jak to komuś pasi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65955

http://www.dziennik.pl/dziennik/dziswdzienniku/article627609/Partia_Tuska_spuszcza_CBA_ze_smyczy.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#66598