Polska bez Polaków

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Niebawem spełni się marzenie dżenderowców i Nowego Oświecenia. Kiedy umrze ostatni Polak?

Polska wymiera. W statystyce liczby urodzin zajmuje 209 miejsce wśród 222 państw. Donald /polskość to nienormalność/ Tusk wmyśla kolejną „rewolucję”. Ciekaw jestem jak długo utrzyma się po niej smród. Antypolska polityka rządu, obśmiewanie rodzin wielodzietnych, skrobanki jako wyraz wolności! Przecież

asocjalna

rodzina to nie wielodzietna, z trudem wiążąca koniec z
końcem. Wrzawa wokół „rodzin” pederastów (i adopcji dzieci! Skąd?) to kolejna ściema, mająca odwrócić uwagę od prawdziwych problemów, przed jakimi staje Polska. Czy nie daje wiele do myślenia fakt, że za granicą młode, polskie rodziny mają dzieci?

http://www.youtube.com/watch?v=0A0fB6PLTUo

Post scriptum: im szybciej ten antypolski rząd usuniemy, tym szybciej Polska się odnowi. Nie mając perspektyw rozwoju rzadko kto myśli o potomstwie.

Brak głosów

Komentarze

Nie tak dawno, jak w niedzielę zaświtało światełko nadziei, nadziei na lepszą Polskę.
Społeczeństwo przestało wypychać na ulice staruszki i starców, inwalidów i emerytów, ludzi w podeszłym wieku , biednych ale dumnych i wytrwałych, broniących wiary, Polski i własnej ludzkiej godności.
Na ulice wyszli młodzi, wyszły rodziny z dziećmi by upomnieć się o swoje prawa. do życia, do normalnego rozwoju.
I co się stało ?
Natychmiast do tych wspaniałych marszy podłączył się i niemal wisiał jak ten glut pod psim ogonem, nasz wielbiciel rodzin wielodzietnych (a konkretnie wyłącznie swojej) Bredziław K.
Co wspomniano w TV o marszu w obronie polskiej rodziny i pokazano jakiś jego fragment , to zaraz ukazywał się pasek o objęciu patronatem i poparciu tej inicjatywy przez Bredzisława.
Niezorientowany widz mógł odnieś wrażenie, że to Bredzisław sam jeden te marsze zorganizował i je popiera.

A ja się pytam gdzie ta kanalia, która podpisała ustawę o zmianie w podatku dochodowym i odebraniu ulgi rodzinom z jednym dzieckiem, a także podwyższeniu podatku VAT na produkty dziecięce do 23%.
Kto to podpisał ? Czy nie ten sam zbuk zbolały, który teraz zwołuje debaty - rodzinne klimaty i inicjuje fałszywe patronaty ?

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#360203

Jan Bogatko

..a 11 Listopada obejmie patronatem nasz Marsz Niepodległości i będzie szedł w 1. szeregu.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#360222

 W ostatnią niedziele Pan Prezydęt [oby żył wiecznie] był również na pielgrzymce mężczyzn w Piekarach Śląskich. nie wiem po co?,Ale Niepolacy  przepraszam  Ślązacy jeszcze mu klaskali.   Poszli  złożyć hołd Bogu ,a klaskali prezydętowi mentalność Slązaka i połowy Polaków.  Śmiać się czy płakać ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#360312

Jan Bogatko

...to zręczny polityk i wie,jak rozegrać partię,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#360335

 Nie wolno da tym przestępcom chwili wytchnienia. Gdziekolwiek się POkazą natychmiast   powinna być spontaniczna dezaprobata. Do skutku. Az zaczną łazić w kominiarkach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#360229

Jan Bogatko

...jestem dokładnie tego samego zdania - nie wolno dać się nabrać,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#360337

aby jak najszybciej odsunąć ich od władzy. Ale czy to się uda jeżeli pobierają nauki od Czurowa? Ten już ich wykształci w żądanym kierunku użyczając jednocześnie rosyjskich serwerów. Przydałaby się realizacja hasła - w jedności siła. W końcu nie możemy dopuścić aby Polska się wyludniła zostawiając teren obcym.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#360320

Jan Bogatko

...kiedy przyjdzie zawalczyć z Czurowem, trzeba będzie sięgnąć do innych metod,z nimi spolegliwych,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#360338