Holocaust winą Żydów

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Prof. dr Krzysztof Jasiewicz z PAN stwierdził, że na Holocaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów*. Wybuchła medialna wojna.

W zeszycie "Focus Historia ekstra," specjalnym dodatku z okazji 70. rocznicy powstania w Getcie Warszawskim, zamieszczono wywiad z profesorem Jasiewiczem, ekspertem w zakresie okupacji Polski wschodniej i stosunków polsko-żydowskich. Ukazuje on Żydów (żydów*) polskich w innym świetle, niż

Gross

w swych antypolskich powieściach. Jasiewicz wraca uwagę na konfabulacje o Żydach, mordowanych głównie przez polskich chłopów. Naukowiec z PAN twierdzi, że skala niemieckiej* zbrodni była możliwa nie dzięki temu, co działo się na obrzeżach zagłady, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów

w procesie

mordowania swojego narodu. Po wywiadzie rozpętała się burza. Pani Katarzyna Markusz w portalu jewish.org.pl pyta: „A gdzie z tej opowieści zniknęli Niemcy? Nie było ich w gettach i obozach zagłady? Nie zmuszali Żydów do określonych zachowań? Nie tworzyli Judenratów w gettach albo

sonderkommand

w obozach?!”. I dalej: „Spora część tych, którzy przeżyli obozy zagłady, należała tam do Sonderkommanda. Nigdy nie było to ich własnym wyborem”. Katarzyna Markusz przyznaje zatem, że uratowali się głównie nazistowscy kolaboranci. Czyli sprawcy ludobójstwa („nigdy nie było to sprawą przyjemną”).

Niemcy

zniknęli też z opowieści o tzw. pogromie z Jedwabnym. Na planie pozostali jedynie „sąsiedzi”, polska tłuszcza, z najniższych pobudek mordująca miejscowych Żydów. Widać wobec upadłych Polaków nie wolno stosować tej samej miarki, co wobec upadłych Żydów. Czy Nowe Oświecenie zlinczuje naukowca?

* Żydów czy żydów ? oto jest pytanie, Dla Polaków przed IIWS żydzi nie byli narodowością, a grupą wyznaniową. Dopiero po II WS uczyniono z nich naród.
* podobna uwaga, jak wyżej.
* niemieckiej, a nie "nazistowskiej".

http://www.youtube.com/watch?v=j_cobNupG2Q

Post scriptum: Z holocaustem nie ma żartów, podobnie, jak z homoseksualizmem (nie bez przyczyny homoseksualiści uznani są na drugą po Żydach ofiarę tzw. „nazizmu”). Niepoprawność polityczna w tym zakresie może kosztować nie tylko karierę.

A co żydowskimi kolaborantami Rosjan (tzw. „sowietów”)? Też byli zmuszeni do wydawania w ręce NKWD polskich nauczycieli, ukrywających się oficerów, urzędników, księży i ziemian? Do czynnego udziału w mordowaniu Polaków, na których ziemi korzystali przez wieki z gościny? Dlaczego Katarzyna Markusz z jewish.org.pl o tym milczy?

Dyskusja na temat stosunków polsko-żydowskich podczas II WS dopiero się rozpoczyna. Jest ona niezbędna. Cóż za paradoks, ale zawdzięczamy ją Grossowi i jego powieściom, podobnie, jak niemieckiemu antypolskiemu produkcyjniakowi „Nasi ojcowie, nasze matki”.

W Polsce wzrasta niechęć wobec Żydów. Wśród znanych mi osób, przychylnych Żydom, po kłamliwych powieściach Grossa i antypolskich filmach, sympatie dla Żydów wyraźnie opadły. Retoryczne jest pytanie o przyczynę. Znajomy, którego ojciec ma drzewko w Yad Vashem, powiedział mi, że dzisiaj w podobnej sytuacji odwróciłby się na widok żydowskiego nieszczęścia, a nie narażał życia, jak jego ojciec, nie tylko własnego, ale i rodziny.

Niemieckie prawo karało bowiem Polaków (jako jedynych w okupowanej Europie) śmiercią za pomoc Żydom. Czy żydożerców karano by śmiercią?! Historię Zagłady napisano w epoce Holocaust Industry. Dalsze rozdziały w opracowaniu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

   do korei zydostwo pogonnic  kim ir dzun  zrobi im  swieto hanukowe

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348826

Oj, chyba by się bał, bo ci od ,,święta hanukowego,, to sekta, co wierzy w reinkarnację. Więc jakby tak po śmierci zamienili się w jakieś poprawnopolityczne muchy, coby naskładały na jego ciele jajeczek, z których by się wylęgły robaki, coby go zjadły ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348905

Według najbogatszych żydów z Niemiec i całego świata wymordowane miały być tylko parchy czyli biedota żydowska. Ale Kainowa zbrodnia na braciach musiała mieć swoje konsekwencje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348835

brak jakiejkolwiek ich reakcji na kilkukrotne prośby polskiego rządu londyńskiego aby zapewnili swoim współbraciom wyjazd do USA z warszawskiego getta pokrywając koszty podróży.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#348875

Jan Bogatko

niedawno zmarła moja kuzynka, Zofia Schuch (prapraprawnuczka Chrystiana Schucha, budowniczego warszawskich Łazienek)opowiadała mi na 3 tygodnie przed śmiercią w Warszawie (co opisała także Ewa Polak - Pałkiewicz w swej doskonałej książce o kobietach) że Zydzi, którzy chcieli, mogli wyjechać z GG zabierając dobytek! Zaskoczyło mnie to, ale Zofia powiedziała mi, że pracowała w warszawskim biurze podróży, organizującym te wyjazdy.O tym niemal nikt nie wie.
A to potwiedza tezę Snydera, że dopiero po klęskach w Rosji Niemcy zdecydowały się na wymordowanie Zydów.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349268

"Czy Nowe Oświecenie zlinczuje naukowca?"

Tak jest, zlinczuje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348836

Seiko.Tak najwyższy czas zacząć odkłamywać historię.
Poprzez publikacje Kosińskiego,Grossa,i wiele innych
działań antypolskich,jesteśmy zmuszeni bronić się.
Brawo za ten artykuł.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#348845

Jan Bogatko

...odkłamywanie historii, pisanej "na nowo" przez stalinowców, to moja pasja i obowiązek. Jak dobrze,że nie jestem sam!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349272

 Pan Profesor może podzielić los prof. Ariela Toaffa po publikacji jego książki Pasqua di sangue (Krwawa Pascha) o mordach rytualnych żydów popełnianych na chrześcijańskich dzieciach. Szczególnie dokładnie opisano tam na przykład przypadek św. Szymona z Trydentu, dwuletniego chłopca, w bestialski sposób torturowanego, ukrzyżowanego głową w dół, a następnie zabitego przez Ashkenazim - żydowską grupę religijną. Został zaszczuty przez swoje środowisko, grożono mu zwolnieniem z pracy, a nawet śmiercią. Musiał odwołać wszystko, co napisał, mimo poparcia książki wyjątkowo mocnym materiałem źródłowym. Tak już jest, że gdy pisze się prawdę o żydach, reagują oni wyjątkowo histerycznie i brutalnie wobec autora.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348862

Jan Bogatko

...wskazuje na to przytoczona przeze mnie reakcja na stronie jewish.org.pl. Dla Zydów holocaust to bezdyskusyjny dogmat wiary, który ich zdaniem usprawiedliwia wszelkie morderstwa, dokonane przez nich na Polakach podczas i po II WS,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349273

Jan Bogatko

...obawiam się, że tak.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349270

Moi dziadkowie mieszkali przed wojną w podwaręskiej wiosce,a właściwie koloni.Gospodarstwo ich otaczał 3 hektarowy lasek a dookoła koloni wrogo nastawione wsie ukraińskie.

W lasku tym,w bunkrze,ukrywało się trzech Zydów ze Lwowa i Leszczkowa.

Historię tą usłyszałem na początku lat sześćdziesiątych "odkrywając" podczas zabawy pozostałości bunkra ukryte w gąszczu kolczastych krzewów tarniny.

Czy ja,teraz po rewelacjach Grosa,Michników,innych łachudrów postąpił bym jak moi dziadkowie? Naprawdę nie wiem.

 

PS.

Aby być rzetelnym muszę powiedzieć ze dziadkowie moi o rzezi zostali ostrzezeni przez sąsiadkę-Ukrainkę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#348841

Jan Bogatko

...podobnych relacji znam więcej. Brat dziadka mojej Zony zamordowany został w Auschwitz za uratowanie żydowskiej rodziny.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349271

ponieważ to bardziej kwestia religii , jej fatalistycznej słabości - mi się nasuwa porównanie z Kambodżą tam znawcy tematu wskazują na miejscowy buddyzm jako czynnik sprzyjający bierności ,względnie kolaboracji, wobec ludobójstwa.

Moim skromnym zdaniem to w ogóle nieciekawa płaszczyzna do dyskusji ponieważ jest inna - często się zapomina że nazizm to nie tylko antyżydowskość (inspirowana przez wąskie grono) ale lebensraum , nowy porządek , panowanie rasy nadludzi. I to drugie oblicze nazizmu byłoby zapewne popierane przez większość niemieckich Żydów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348846

,,buddyzm jako czynnik sprzyjający bierności ,względnie kolaboracji, wobec ludobójstwa,,.

Buddyzm z tymi od świec hanuka łączy przede wszystkim wiara w reinkarnację i hipokryzja. To właśnie one skupiają wyznawców na sobie, na swoich doskonałościach i wyższościach.

,,nazizm to nie tylko antyżydowskość (inspirowana przez wąskie grono) ale lebensraum , nowy porządek , panowanie rasy nadludzi. I to drugie oblicze nazizmu byłoby zapewne popierane przez większość niemieckich Żydów,,.

I przez tych, którzy mieli okazję nazizm był aktywnie popierany. W samym Berlinie zostało ,,wyzwolonych,, pół miliona Żydów. Setki tysięcy Żydów służyło w Wehrmachcie i to z wielką gorliwością.

Myślę, że przez lata obcowania Niemców z Żydami, tą utopię świata opanowanego przez nadludzi, to Niemcy podkupili od Żydów, którzy kiedyś byli najpodlejszym z plemion i dlatego dla poprawy samopoczucia wmówili sobie, że ,,jeszcze królowie będą im się kłaniać,,. To taka po dzisiejszemu autoafirmacja. Z czasem zatracili w tym umiar i stała się źródłem ich szowinizmu i wiary, że będą panami świata.
Oczywiście nigdy nie będą, bo są w swojej większości niemoralni, nielojalni, zdradliwi, zakłamani i aspołeczni. Swoje cele realizują ,,za wszelką cenę,, , ,,po trupach,, , bez szacunku dla prawdy, dla dążeń do człowieczeństwa dojrzałego, bez pokoju jako celu działań, na jakichś swoich hagadach.
Z tego może być tylko kolejna zawierucha, bo w ich działaniach nie ma nic konstruktywnego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348924

Jan Bogatko

...nie jestem pewien - dlaczego katolicy kolaborowali na potęgę z Rosjanami,nie wylko w okupowanym Lwowie i Wilnie, ale zaraz po 1944 roku? Skąd taka rzesza TW do 1989 roku, także wśród księży?

Zgodzę się natomiast, że gdyby Hitler pozyskiwał Zydów, a nie prześladował ich, to służyliby oni mu nie gorzej od Austriaków czy Szlezjerów.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349275

śp.dr. Ratajczak, który będąc w stanie rozkładu zaparkował swój samochód pod hipermarketem w Opolu.

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#348847

Jan Bogatko

...bardzo smutna historia, czekająca na epilog,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349276

Hannah Arendt, którą jako Żydówkę trudno o antysemityzm posądzać, opisuje w książce "Eichmann w Jerozolimie, rzecz o banalności zła" działanie tych żydowskich rad na terenie okupowanej przez Niemcy Europy.
I z tych opisów czarno na białym wynika, że Niemcy mogli wyłapać wszystkich Żydów dzięki listom Żydów, które im w naiwności swojej Żydzi sami dostarczali.
Jestem w trakcie lektury "Spowiedzi" Calka Perechodnika, także Żyda. Pisze on bardzo źle o Niemcach, źle o Polakach, ale także bardzo surowo ocenia swoich współbraci, których współwina, chociażby poprzez bezmyślną i naiwną bierność, wydaje się w kontekście lektury "Spowiedzi" ewidentna. Zresztą, on przecież dlatego napisał tę "Spowiedź".

Mimo zatem iż się specjalnie nie interesuję tematem, mogę z marszu wskazać dwie pozycje, w których sami Żydzi, obwiniają swój naród o wspólwinę w Holocauście.

Perechodnik do końca życia nie wybaczył sobie, że osobiście - choć w dobrej wierze - zaprowadził ukochaną żonę i córkę do transportu do Treblinki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348857

Jan Bogatko

...autorowi Spowiedzi łatwiej poruszać temat z uwagi na pochodzenie. Nieżydom raczej nie wybaczyliby tego.

Nie rozumiem, jak można było "w dobrej wierze zaprowadzić ukochaną żonę i córkę do Treblinki". Niestety, to poza znaną mi logiką.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349277

On był policjantem żydowskim w getcie w Otwocku. Zaczęły się wywózki. Tak jak wielu innych żona się wraz z córeczką ukrywały w jakiejś piwnicy. Jego żydowski szef przekonał go, że na jakiś tam apel co to Niemcy organizowali może śmiało ta żona przyjść, że nic jej nie grozi itd. No i ten człowiek swojemu przełożonemu uwierzył. Tak samo, jak większość jego kolegów. Swojej żony szef nie przysłał. No, a jak już się na tym placu kobieta znalazła, jak on się zorientował, co jest grane, to było za późno i mógł się jedynie przyglądać. Jeden z jego kolegów dołączył do swojej żony. Pozostali, w tym autor, zostali odraczając swoje wyroki o parę miesięcy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349288

Jan Bogatko

...dziękuję za dodatkowe informacje. Ale czy nie uważa Pan, że jako policjant, skazujący praktycznie na śmierć swych ziomków, musiał wiedzieć, co czeka jego najbliższych.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349292

On, oczywiście, wiedział co im grozi. Co gorsza, ta żona miała aryjski wygląd i dałaby sobie bez problemu radę poza gettem, mogłaby przeżyć. I ona chciała, żeby on to zorganizował. On niby to organizował, ale się to wlokło. No i tak się skończyło. A że Żydów wywożą do Treblinki i po co oni tam jadą wiedział. Wierzył, że jeszcze nie tym razem.

Wie Pan, ja zawsze czytam ileś książek na raz, a w lekturze Perechodnika miałem parotygodniową przerwę urlopową, więc detale mi umykają, ale póki co jest to interesująca lektura.

Ten człowiek napisał to z powodu wyrzutów sumienia. On nie pisze o sobie dobrze, nie usprawiedliwia się. On się o różne rzeczy obwinia.

Zaznaczam przy tym, że o Polakach też źle pisze, opisuje jak szabrowali mieszkania po Żydach. Oczywiście, o Niemcach pisze jako o Niemcach, a nie jakiś nazistach, bo to dokument z czasów wojny, której i tak nie przeżył, jest.

No i dużo ciekawych, z pierwszej ręki, informacji o tej żydowskiej policji, jej działaniach i roli w eksterminacji własnego narodu, też podaje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349298

Jan Bogatko

...muszę sięgnąć po tę książkę. Grabież mieszkań to inna rzecz.Ja znam z kolei opisy polskich mieszkań, grabionych przez Zydów w Pińsku, czy zajmowanych po 45 roku, po wyrzuceniu na bruk prawowitych właścicieli (np. z Alei Róż w Warszawie, lub z ulicy Bednarskiej w Łodzi). Znam też opisy polskich domów na wsi, grabionych przez polskie chłopstwo (np. w Białej Rawskiej pod Warszawą, w Brzozówce w Rawskiem).
Grabież to "tylko" przestępstwo, lecz ludobójstwo to zbrodnia.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349307

Prof. dr Krzysztof Jasiewicz napisał to, co środowiska patriotyczne od dawna wiedziały. Ów naukowiec z PAN odważył się powiedzieć to głośno, ponieważ - jak mi się wydaje - niezbyt się orientował, iż losy powojennej Polski aż do dzisiaj są w rękach mojżeszowych, przez co nieświadomie naraził swoją karierę naukową i... być może życie. Bo "oni" tak łatwo "nie odpuszczą". Zacznie się nagonka na profesora, szykany, szukanie "haków", przesłuchania w prokuraturze, a być może i proces sądowy, po którym prof. Jasiewicz zostanie posłany na zieloną trawkę i potraktowany jako czarna owca wśród "oświeconych naukowców".

Osobiście jestem pełny uznania dla profesora, ponieważ wiem, iż miał rację wskazując na ten aspekt żydowski. Myślę, że jeśli dojdzie do procesu sądowego, będzie on do wygrania przez prof. Jasiewicza, jeśli podeprze się on bardzo dobrze faktograficznie. Zapewne pomocne w tym będą opracowania i publikacje historyka prof. dr hab. Jerzego Roberta Nowaka, który bez najmniejszych skrupułów odkrywa czarne karty Żydów w Polsce.    

Zaznaczam, iż prof. J.R. Nowak publikuje w tygodniku „Niedziela”, „Naszym Dzienniku” i innych propolskich periodykach. Jest autorem grubo ponad 100 książek. Po roku 1989 odgrywa znaczącą rolę w ukazywaniu zagrożeń wynikających z uprawianego antypolonizmu przez środowiska żydowskie. Przełamuje tabu wokół problematyki żydowskiej. Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziły dwa kolejne cykle publicystyczne o stosunkach polsko-żydowskich: „Przemilczane świadectwa” – 47 artykułów na łamach „Słowa” – dziennika katolickiego i 30 dwu-kolumnowych artykułów „Za co Żydzi muszą przeprosić Polaków” - opublikowanych w „Naszej Polsce”. W roku 1999 ukazała się jego pionierska książka pt. „Przemilczane zbrodnie”, przerywająca długotrwałe milczenie o zbrodniach popełnionych przez zbolszewizowanych Żydów na ich polskich sąsiadach. W 2001 roku prawdziwym bestsellerem stała się jego książka „100 kłamstw J.T. Grossa”, w której demaskuje w sposób udokumentowany kłamstwa J.T. Grossa, których się dopuścił w swojej książce pt. „Sąsiedzi”, a dotyczących rzekomego pogromu dokonanego przez Polaków na Żydach w Jedwabnem. Środowiska żydo-komunistyczne i libertyńskie nader często oskarżają tego historyka o uprawianie antysemityzmu, jednakże nigdy nie były w stanie tego dowieść. J.R. Nowak bardzo dobrze udokumentowuje faktograficznie prezentowane treści, a niejednokrotnie prowadzone prokuratorskie śledztwa po doniesieniach antypolskich środowisk – nie były w stanie podważyć ich zgodności z prawdą.

Chciałbym tu zwrócić szczególną uwagę na niezwykły warsztat pisarski profesora J.R. Nowaka. Pisze zawsze w sposób udokumentowany i tu trzeba w nim widzieć mistrza erudyki faktograficznej i dokumentacyjnej. Nowak ma po prostu pamięć „komputerową”. Jego teksty są podparte setkami odnośników do źródeł, cytatów, bibliografii, a więc za tym co pisze, znajduje się potężne zaplecze dokumentacyjne. I co więcej – to zaplecze ma on zawsze natychmiast przygotowane. Niejednokrotnie z podziwem obserwowałem, że gdy strona żydowska podjęła jakiś atak w jakimś nowym temacie, to Nowak miał natychmiast odpowiedź o wiele bogatszą i 10-krotnie bardziej udokumentowaną niż zawierał ów atak. Toteż z J.R. Nowakiem w polemice nikt nie wygra, czego przykładem było spotkanie 20 września 2001 roku na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie na Festiwalu Nauki zorganizowano panel dyskusyjny zatytułowany: „Polacy i Żydzi we wspólnym domu”. Organizatorzy tego panelu zaprosili także prof. J.R. Nowaka. Ale gdy strona żydowska nie umiała odpowiedzieć na fakty przytoczone przez profesora, – Żydzi zerwali panel i opuścili aulę. Nazajutrz po panelu „Gazeta Wyborcza” opisała ten incydent, dając tytuł, który miał obrazić profesora: „Nowak, właśnie ten Nowak”. Nader cennym źródłem wiedzy o obrazie Polski i Polaków w świecie stały się dwa kolejne wydania książki pióra J.R. Nowaka „Myśli o Polsce i Polakach”. Jego 2-tomowe „Zagrożenia dla Polski i polskości” zdominowały literaturę patriotyczną w roku 1998, podobnie jak wydany rok później pierwszy tom, zatytułowany „Czarny leksykon”, w którym Autor demaskuje obraz ludzi z polskich pseudo-elit. Osiągalny dla czytelnika jest także tom drugi „Czarnego leksykonu”. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również jego książki: „Kościół a rewolucja francuska”, „Walka z Kościołem wczoraj i dziś”, „Spory o historię i współczesność” (ponad 600-stronicowy wybór dorobku publicystycznego) i „Czarna legenda dziejów Polski” – demaskująca rozliczne dzisiejsze próby zafałszowania polskiej historii.

Przepraszam, że mój komentarz w połowie poświęciłem prof. J.R. Nowakowi, ale uważam, iż prof. Jasiewicz broniąc się przed atakiem środowisk żydowskich, - powinien posiłkować się publikacjami J.R. Nowaka. 

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348868

Jan Bogatko

...zgadzam się z Panem w pełni; J.R. Nowak jest doskonałym adresem,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349278

Więcej na ten temat link:

http://www.bibula.com/?p=25019

I jeszcze więcej:

http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html

I żeby nie było, że jestem jakimś rasistą, poprostu lubię prawdę!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348881

Wydaje mi się, ze ten tytuł nie jest jednak najszczęśliwszy.
Nie mam zastrzeżeń do zawartych w tekście faktów i opinii, ale ten tytuł mi zgrzyta.
Czy nie lepszy byłby np. taki: "Do holocaustu przyczynili się też niektórzy Żydzi"?
Bo czyniąc analogię holocaustu z Katyniem, moglibyśmy napisać:
"Katyń winą Polaków"?
Wszak to co zdarzyło się w Katyniu(na Golgocie Wschodu), to też konsekwencja postępowania wielu Polaków, nie tylko tych z pod znaku historycznej Targowicy, ale wielu innych; i tych z pod znaku KPP, a także tych co zaniechali wiele spraw by Polska była silna i bezpieczna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348892

prowokować, osmieszać- wydaje się, jakby redakcja od razu chciała zdystansować się od niektórych twierdzeń profesora.

Niezależnie od powyższego, zaproponowany tytuł nie wydaje mi się najszczęśliwszy. Czy Szanowny Interlokutor 35stan, nie jest zmęczony tymi ciągłymi "niektórymi"?

Uproszczenia są normalną rzeczą w codziennej mowie, nawet publicystyce - nie zawsze można w krótkiej wypowiedzi przytaczać wszelkie istniejące głosy w dyskursie publicznym, wszelkie argumenty wszelkich stron. Dlatego upraszczamy, nawet gdy coś piszemy negatywnego o jakiejś nacji. Wyjątek - z wytresowania, ze strachu? - robimy praktycznie jedynie dla "nacji wybranej". Tu często operujemy "niektórymi", by nie podpaść za "uogólnianie". Często przyjmuje to formy karykaturalne.

Może podam przykład. Jak bysmy napisali, opisując pewne zjawiska, (mniejsza teraz o meritum)?

Np. "Rosjanie ukrywają prawdę o Smoleńsku". Czy może: "Niektórzy Rosjanie ukrywają prawdę o Smoleńsku"? A może wręcz"Niektórzy Rosjanie ukrywają, a niektórzy nie ukrywają prawdy o Smoleńsku"?:)

"Niemcy bombardowali w 1939 r. Warszawę". Czy "Niektórzy Niemcy bombardowali, a niektórzy nie bombardowali Warszawy w 1939 r."  Brzmi groteskowo? No, ale tak z reguły wyglądają nasze wypowiedzi o "nacji wybranej", o ile dotyczą jakichś negatywnych zachowań/działań, a my "wiemy", że "nie wolno uogólniać".:)). Tj. nie w przypadku tej nacji/grupy etnicznej/utożsamiającej się grupy.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348900

Jan Bogatko

...dziękuję za ciekawe linki,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349279

Niemniej, wciąż się obawiam, od kilku lat od zetknięcia z jego wypowiedziami i publikacjami - mając nadzieję, że się mylę -czy nie odgrywa on pewnej roli. Czy wypowiadając się prawie "antysemicko", nie ma on po prostu wzbudzić zaufania u  tej części narodu polskiego, która nie kocha narracji GW i "przekonać", że jednak w Jedwabnem zabijali  Polacy? Wszak "antysemici prawicowcy", łatwiej taką "prawdę" przełkną gdy zostanie przedstawiona przez profesora "antysemitę", a nie przez jakiegoś grossa. MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZESADZAM I TAK NIE JEST.

Zastanawiający jednak jest fragment - mam nadzieję że zacytowano prawdziwie w internecie - jego wypowiedzi, a podobne widziałem wcześniej. Zawsze, i kiedyś i teraz, pan profesor wskazuje na winę Polaków jesli chodzi o Jed. Wskazuje, że zrozumiałe (choć rzecz jasna nieusprawiedliwione) są odczucia nastroje sprawców, ze względu na czynne poparcie przez Żydów Sowietów, zawsze jednak tymi sprawcami z Jedwabnego w opowieściach profesora, są Polacy (i to raczej bez Niemców). Mało tego, profesora mozna zrozumieć następująco: zabijanie było a) polskie, b) nawet nie było do końca odwetem, lecz wynikało z uprzedzeń, strachu. A to jest już blisko narracji które znamy ze "słusznych" mediów.

Proszę ocenić:

"Głęboko jestem przekonany, że za zbrodnią w Jedwabnem i innymi pogromami nie stoi chęć zdobycia pierzyn i nocników żydowskich, nawet jest tam mniej odwetu za różne podłości żydowskie (a było ich sporo w latach 1939-41 na terenie Łomżyńskiego i we wszystkich innych miejscach, gdzie Żydzi mieszkali) - stoi tam wielki strach przed nimi. I ci zdesperowani mordercy być może w duchu mówili sobie:' Robimy rzecz straszną, ale może wnuki nasze będą nam wdzięczne'. Myślę, że jest możliwa taka interpretacja, choć ona ze zbrodni nie rozgrzesza".

Niemniej może się mylę, tym razem odżegnuje sie prof. J. od twierdzeń o uczestnictwie polskich chłopów w zabijaniu Żydów, ale ta enigmatyczna wzmianka o Jed, wciąż się pojawia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348898

Rozmawiałam z ludźmi z Jedwabnego. Sprawcy (nieliczni) kierowali się uzasadnioną zemstą i nie wiem, czy inspiracja Niemców byłaby w ogóle potrzebna. Zapewne inaczej wyglądałby odwet i podejrzewam, że nie doszłoby do masakry ze stodołą w tle. Nie polskie są to obyczaje, a ludność tamtejsza tradycją stoi.
Niemcy dali wsparcie i wyznaczyli granice działań, a pijani "wolnością" i samogonem mściciele urządzili orgię nienawiści.

Cóż, czy pomysł na cyjanek w wodociągach niemieckich miast,albo naszpikowanie arszenikiem chleba dla jeńców esesmańskich, był z góry rozgrzeszony, bo powstał w głowach praworządnych mścicieli?

"Bękarty wojny" też nie mają moralnych rozterek, a mimo to film cieszy się sporą popularnością.Podobnie rzecz się ma z "Oporem" braci Bielskich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348914

W jakim rozmiarze, na ile spontaniczna. I jeszcze raz: czy w ogóle była [co innego jak wioskę Siuksów spalą Indianie z plemienia Wron, a co innego jak oddział kawalerii amerykańskiej wśród którego było kilkoro  Wron:)). No i jak wielki to fragment wioski]. Dziękuję Szanownej Pani za streszczenie wersji grossowo-wasersztajnowej.:)

"Bękarty..." czy "Monachium" mają (jak mi się zdaje) nam gojom i całemu światu, wpoić "myślenie", że Żydzi mają zawsze prawo do zemsty, jakichkolwiek rozmiarów  i formy ona nie przyjmie - i zawsze jest to usprawiedliwione.

Niemniej nawet wszechpotężni w Hollywood i świecie filmowym Żydzi, nie robią np.  filmu o Brzostowicy Małej,  jako o słusznej zemście za "ciemiężenie". Przynajmniej jeszcze nie robią - jeszcze  zbiorowym zabijaniem tzw. ludności cywilnej, "kobiet i dzieci", nawet w wykonaniu "najszlachetniejszej, najbardziej pokrzywdzonej" nacji świata, nikt się nie chwali (przynajmniej zabijaniem bezpośrednim z bliska, ale nie chce tu wchodzić w jakieś rozważania dotyczące aspektów moralnych zabijania  cywilów "z większej odległości" np. bombardowania Japonii itp)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348953

"Benkarty fojny" (pisownie celowa) i ten drugi GNIOT! Mają tyle wspólnego z rzeczywistością co "Predator" lub "posrosie" ((org "POkłosie" ale posrosie lepiej opisuje film w którym Maciuś "SZCZUR" posrywa się aby oczernic Polaków)
PS Wynalazcą Cyklonu -B był niemiecki Żyd mieszkający w wrocawiu Fritz Haber (a miły ten gazik miał służyć do 'gazyfilkacji" ludności mieszkającej między wisła a bugiem w celu utworzenia po wygranej wojnie tzw "Yudeopolonii")

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348983

Poczytaj sobie nieuku kto wynalazł Cyklon-B i do czego miał być i był  przez długie lata stosowany przed wojną. 

Faber był praojcem niemieckiej broni chemicznej ale akurat nie on opatentował Cyklon-B, Cyklon-A zresztą też nie.

Twoje rewelacje mają tyle wspólnego z prawdą co "Protokoły Mędrców Syjonu" i wywiad Geremka dla Hanny Krall. 

Szalom !

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349063

Z tego, co wyczytałam na ten temat, Polacy (poza 2 lub 3 przypadkami) byli w Jedwabnem po prostu narzędziem Niemców, których siła perswazji, z racji trzymanych pod ręką karabinów, była prawie nieograniczona, i to była niemiecka, a nie polska "orgia nienawiści".

Jednak nie miałam styczności z ludźmi stamtąd. Mogłabyś napisać o tym trochę więcej? Co to za ludzie, ilu ich jest, co dokładnie mówią? Ten temat jakoś leży mi na sercu... daleka jestem od tego, by wybielać wszystkich Polaków, ale nawet w tekstach, które dotyczyły procesu, który z oczywistych względów nie był propolski, nie znalazłam nic, za co powinniśmy się wstydzić...

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349318

Jan Bogatko

...stąd moja wzmianka o Jedwabnem w tym teście.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349280

 ma jakieś wątpliwości co do moralności żydów, polecam książkę Michaela Hoffmana "Judaizm zdemaskowany!"  Kto poczyta, zrozumie. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348919

ooone:

Blogoslawiony Andrzejek z Rinn. Urodzil sie w miejscowosci Rinn, kolo Innsbrucka, w Tyrolu, Austria, w roku 1459. W roku 1462 znaleziono jego cialo wiszace glowa do dolu na drzewie, cale poranione. Jacys Zydzi przyznali sie potem do popelnienia rytualnego mordu. Jego kult trwal przez stulecia, mialy miejsce przypisywane mu cuda.

Wg informacji na internecie, papiez Benedykt XVI zatwierdzil jego kult jako lokalny, ale mial sie sprzeciwic kanonizacji.

Jesli ktos ma wiecej informacji o nim, to moze dobrze byloby zeby sie podzielil z niepoprawnymi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#348934

Jan Bogatko

...b. ciekawy wątek. Warto by coś napisać o tym błogosławionym,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349283

Panie Janie, Profesor Jasiewicz zgłębił temat historii Żydów polskich i zapewne podczas wnikliwych dociekań natrafił na wiele przykładów różnorakich zachowań i działań.
Kto nie szuka, ten nie znajdzie - proste.I odwrotnie.
"Jedwabne" sprawiło, że wielu naszych rodaków zainteresowało się tą problematyką. Bogactwo różnorodnej literatury, znajomość języków, swoboda podróżowania i przede wszystkim internet, spowodowały niespotykana dotąd łatwośc w pozyskiwaniu informacji.
Niestety, nie zawsze prawdziwych, choć wiarygodnych.

"Wędrując" po zakamarkach internetu, natrafiłam na dość niezwykłe archiwalia, oto one:
65. 15 X 1794. Stanisław August nadaje Abrahamowi Szapszajewiczowi dom stojący przy
rynku w Sokółce; rkps; niem.; sygn. 3614; k. 57
66. 15 X 1794. Stanisław August nadaje Abrahamowi Szapszajewiczowi dom stojący przy
rynku w Sokółce; rkps; niem.; sygn. 3605; k. 21.
67. 15 X 1794. Stanisław August nadaje mieszczaninowi sokólskiemu Szlomie
Mejrowiczowi dom murowany w Sokółce; rkps; łac.; sygn. 3603; k. 23.
68. 15 X 1794. Stanisław August nadaje Żydom sokólskim domy w Sokółce; rkps; niem.;
sygn. 3602; k. 2v.
69. 15 X 1794. Stanisław August nadaje Żydowi Israelowi Hirszowiczowi dom znajdujący
się w Sokółce; rkps; niem.; sygn. 3598; k. 2-3.
70. 18 X 1794. Stanisław August nadaje Żydom mieszkającym w Sokółce domy
usytuowane przy rynku. Otrzymują je: Lejba Beniaminowicz, Szabsaj Josielowicz,
Jankiel Abrahamowicz, Kuszel Owsiejewicz, Fajbuz Hirszowicz, Abraham
Mordchelowicz, MejerAbrahamowicz; rkps; niem.; sygn. 3601; k. 2-3.
71. 18 X 1794. Stanisław August nadaje domy wybudowane kosztem królewskim
położone w Sokółce Żydom: Lejbie Beniaminowiczowi, Szabsajowi Josielewiczowi,
Jankielowi Abrahamowiczowi, Kuszelowi Owsiejewiczowi, Fajbuzowi Hirszowiczowi, Abrahamowi Mordchelowiczowi; rkps; niem.; sygn. 3607; k. 4.
72. 18 X 1794. Stanisław August nadaje Żydom sokólskim domy położone w Sokółce;
rkps; łac.; sygn. 3607; k. 34.
73. 31 X 1794. Stanisław August nadaje Faustynowi Dworzeckiemu, gubernatorowi
gubernii sokólskiej w ekonomii grodzieńskiej, dwupiętrowy, murowany dom w Sokó-
ce; rkps; niem.; sygn. 3606; k. 7.
74. 10 XII 1794. Stanisław August nadaje przywilejem emfiteutycznym rotmistrzowi
Mustafie Januszewskiemu, Tatarowi, obręb nieużytkowanego lasu w uroczysku
Przekał, w leśnictwie bobrzańskim, w kwaterze sokólskiej. Obręb graniczy z jednej
strony z obrębem Jana Chaleckiego, rotmistrza, z drugiej z puszczą królewską, jednym
końcem od pól klucza świdziałowskiego, drugim bokiem od puszczy ekonomicznej;
rkps; pol.; sygn. 1929; k. 9-10.
75. 10 XII 1794. Stanisław August nadaje przywilejem emfiteutycznym rotmistrzowi
Janowi Chaleckiemu, Tatarowi, kolonię Przekał położoną w leśnictwie bobrzańskim,
kwatery sokólskiej. Przekał położony jest między Poczopówkiem, należącym do Tatara
Mustafy Januszewskiego a Kłyszówką; rkps; niem.; sygn. 1866; k. 2.
76. 12 XII 1794. Stanisław August nadaje za zasługi Janowi Bekowi, majorowi pułku
litewskiego dwa domy drewniane położone w Sokółce; rkps; pol.; sygn. 3580; k. 88.7

Sporo tego, acz nie wszystko skopiowałam.
Ciekawe, jeśli popatrzy się na datę tych nadań. To parę tygodni przed Rzezią Pragi, dokonana przez wojska carskiego zbrodniarza - Suworowa.
Czas, kiedy Powstanie Kościuszkowskie dogorywało, ale Sokółka była już "bezpieczna", w ręku Katarzyny i jej ulubionego Stasia.
A jeszcze parę miesięcy wcześniej, w Sokółce właśnie, szlachta grodzieńska zgłosiła akces do Powstania.
30 czerwca gościł tam sam Kościuszko i Jan Ursyn Niemcewicz.
Jakiś regiment tam szlachta utworzyła, coś koło 600 osób i Tatarów Joachim Chreptowicz koptował dla sprawy...

Kojarzyć, czy nie kojarzyć? Ot dylemat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349099

Jan Bogatko

..ciekawe, zapewnie nie przypadkowe,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#349284

http://gazetawarszawska.com/2013/04/05/zydzi-byli-sami-sobie-winni-w-edycji/

Krzysztof Wyszkowski: Bronię prof. Krzysztofa Jasiewicza! To człowiek o nieposzlakowanej opinii polskiego patrioty

Dlaczego? Bo przeczytałem podpisy pod „Listem otwartym” potępiającym wybitnego i zasłużonego dla Polski naukowca. Na pierwszych miejscach jest Zarząd Stowarzyszenia przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii "Otwarta Rzeczypospolita" oraz prof. dr hab. Paweł Śpiewak, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego im. E. Ringelbluma.

Ci ludzie nie mają moralnego prawa do wypowiadania się na temat stosunków polsko-żydowskich, ponieważ wielokrotnie wykazali w tej sprawie swoje pełne zacietrzewienia wrogie Polakom stanowisko.

Należałem do założycieli tego Stowarzyszenia, ale bardzo prędko okazało się, że jest to tak bardzo agresywna antypolska maszynka propagandowa, że oficjalne organizacje żydowskie wyglądają przy niej na aż tak życzliwe polskości, że mogą obawiać się oskarżenia o – horrible dictu - antysemityzm.

Z Pawłem Śpiewakiem miałem wrażenie bycia w przyjaźni, jednak po latach obnoszenia się przez niego z interesownym oportunizmem, a szczególnie po zniesławiającej polskość książce „Żydokomuna”, uważam go za inteligentnego oszusta z godną potępienia bezczelnością sprzeniewierzającego się w swej pracy interesom pracodawcy, od którego bierze sutą wypłatę. Śpiewak widzi i wytyka najmniejszą (czasem nawet tylko wymyśloną) słomkę w polskim oku, a odwraca się tyłem do potężnej belki zasłaniającej oczy tejże żydokomunie i jej piewcom. To kłamstwo jest szczególnie obrzydliwe u człowieka, który zna szczegóły stosunków polsko-żydowskich z osobistego, nawet rodzinnego, doświadczenia. Obrzydliwe, bo trzeba się naprawdę zaprzedać, żeby nie pamiętać np. takiej wypowiedzi Stefana Staszewskiego do mnie w 1980 r. (Śpiewak był jej świadkiem) – Proszę mi pomóc (w możliwości udzielenia wsparcia na rzecz „Solidarności” – K.W.), bo chciałbym wreszcie coś dobrego dla Polski zrobić. To „wreszcie” może przemówi kiedyś i do sumienia Śpiewaka.

Widząc atak takich ludzi jak Stowarzyszenie i jak Śpiewak na prof. Krzysztofa Jasiewicza, człowieka o nieposzlakowanej opinii polskiego patrioty, w ciemno – powtarzam – w ciemno należy stanąć po stronie Jasiewicza.

Zabieram głos w obronie profesora Krzysztofa Jasiewicza zgodnie z zasadą, że lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. Domagam się rozsądku i bezstronności zanim zaczną do niego strzelać cyngle z GW z jednej strony, a z drugiej bronić go żydożercy. Jasiewicz jest zbyt cenną postacią wśród polskich historyków i w ogóle w polskim życiu publicznym, żeby pozwolić na wtrącenie go w otchłań obu form nienawiści – antypolonizmu i antysemityzmu.

Już na pierwszy rzut oka na nazwiska ludzi, których GW przedstawia z iście stalinowskim tytułem „Trzeba potępić antysemickie wywody prof. Jasiewicza - apelują naukowcy, dziennikarze, działacze społeczni”, widać, że nie są to ci, którzy mogliby obruszyć się na opinię, że „polskość to nienormalność”. Ani ci, którzy uznaliby za konieczne zaprotestowanie, gdy były t.w. „Bolek” mówi „dowcipnie”, że nie będzie liczył ilu Żydów jest w rządzie, ale sam nie jest Żydem, co „może pokazać”. Ani ci, którzy w trakcie kolejnych antypolskich kampanii nienawiści firmowanych przez GW i Jana Tomasza Grossa uznaliby za swój obowiązek ruszyć palcem w bucie w obronie poniżanej polskości.

Nie chcę jednak ze swojej strony „potępiać” tak ogólnie, jak oni potępiają. Są wśród nich i tacy, którzy szczerze uznali, że sprawa dialogu polsko-żydowskiego jest dobrem tak wielkim, że nie należy jej narażać żadną, choćby nawet uzasadnioną, ale krytyczną, wypowiedzią. Zwracam im jednak uwagę, że właśnie Jasiewicz ma na tym polu doświadczenia i bezpośrednie i długotrwałe i tak jednoznaczne, że mógłby być w tej sprawie dobrym sędzią.

Zdanie, którego propagandyści i posłuszni im oportuniści używają jako kamienia obrazy -

"Na Holokaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów, a nie Kościół katolicki" -

nie jest twierdzeniem, że Żydzi są winni Holokaustu, a tylko to, że oskarżanie Kościoła (i tak samo Polaków) o sprawstwo lub współsprawstwo Zagłady ma mniej wspólnego z rzeczywistością niż wytworzona przez wieki przez samych Żydów opinia nie liczenia się z interesem narodu-gospodarza.

Jeżeli naukowcy podpisują się pod protestem, w którym potępia się opinie bez analizy ich wartości poznawczej, to bliżej im do organizatorów „potępień” po Czerwcu`76, niż Jasiewiczowi do Marca`68. Nikt nie jest w stanie wskazać, jakiej to władzy Jasiewicz miałby schlebiać, ani na jakie profity miałby liczyć. Przeciwnie, to po stronie jego oponentów widzimy i takich, którzy służyli władzy i w 68 i w 76. Jasiewicz całą swą długoletnią pracą udowodnił bycie rzetelnym i obiektywnym naukowcem, a jeżeli raz udzielił ostrej wypowiedzi, to wystarczy ją zestawić z jego innymi, napisanymi własną ręką opiniami o stosunkach polsko-żydowskich i ich powikłaniach.

Można Jasiewiczowi zarzucić brak doświadczenia medialnego, który spowodował istnienie – jak się zdaje - pewnej różnicy pomiędzy tym, co mówi się w ferworze rozmowy, a co samemu by się napisało w przemyślanej wypowiedzi. Można spierać się z niektórymi zapewne nazbyt uogólniającymi ocenami. Można zarzucać mu pokrewieństwo (przynajmniej tak można wnosić z brzmienia nazwisk) z Kaczyńskimi z jednej strony i Jaruzelskimi z drugiej. Ale nie można mu zarzucać antysemityzmu!

Dlaczego Jasiewicz nie broni się sam? To pytanie naganiaczy, którzy wiedzą, że głos rozsądku i obiektywizmu nie przebije się w zgiełku rozpętanej przez nich nagonki.

A tym, którzy patrzą na całą awanturę i nie rozumieją, o co w niej chodzi – odpowiadam: Jak nie wiadomo, o co chodzi - chodzi o polskość. Konkretnie o to – czyja jest Polska?

Współzałożyciel Wolnych Związków Zawodowych, opozycjonista w latach 70. i 80.

http://wpolityce.pl/artykuly/50817-krzysztof-wyszkowski-bronie-prof-krzysztofa-jasiewicza-to-czlowiek-o-nieposzlakowanej-opinii-polskiego-patrioty
**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#349306

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/04/06/zydzi-byli-sami-sobie-winni/#more-40979

Szanowni Rodacy, drodzy Państwo

W nawiązaniu do petycji http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9493 (My składamy SPRZECIW!!!)

w której próbujemy bronić Polaka, prawa do wolności uprawiania nauki, wolności słowa, posiadania własnych poglądów niezależnie od żydowskiej propagandy i żydobandyckiej nagonki.

Przeczytajcie poniżej załączony plik w formacie pdf, tutaj: ______www.petycje.pl______

i przekonajcie się sami o potrzebie (KONIECZNOŚCI) wypowiedzenia się w tej sprawie. Plik zawiera nazwiska i wypowiedzi hasbarskiej hołoty, jaka już rzuciła się pluć na nasze wspólne prawo do Prawdy. Nie wolno być obojętnym, piszcie do swojej rodziny, znajomych, do każdego, żeby zabrał głos. Głosować należy wg własnego sumienia, ale jeśli nie chcesz w Polsce judeopolonii oddaj głos na NIE/PRZECIW

Głosów przybywa (plik z godz. 18). Zapiszcie plik, ponieważ zawiera nazwiska zdrajców, żydów albo osób zdezorientowanych.

Na razie „przegrywamy” 72 : 137 (godz. 18.30).

Nie popełniajcie błędu typu (komentator: Żydostwu precz od Polski), który BŁĘDNIE zagłosował ZA – jeśli bronimy profesora głosujemy NIE/PRZECIW (uważajcie na żydowską sztuczkę z konstrukcją petycji!!!!).
Materiał filmowy z mainstreamowych (TVP) żydomediów – kliknij http://www.sadistic.pl/zydzi-sami-sobie ... 188653.htm

Jeśli masz konto na pejs-zbuku odwiedź i propaguj kanał o nazwie: https://www.facebook.com/PopieramKrzysztofaJasiewicza
Popieram Krzysztofa Jasiewicza

zydzi-sami-sobie-winni
http://www.sadistic.pl/zydzi-sami-sobie-winni-vt188653.htm

**************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#349308

W filmie o Żydzie antysemicie pt. Fanatyk, pada stwierdzenie głównego bohatera, niewątpliwie czyniące publiczną, jedną z żydowskich tajemnic, że każdy Żyd, to duchowa kobieta.

Z kolei wiemy, że chłop, jak chce mieć dobrą żonę to bije ją dwa razy: z rana - żeby wiedziała, co ją czeka i z wieczora - bo ona już wie za co.

Tak więc nie ulega wątpliwości, że teza o winie Żydów jest udowodniona, a tym, czym Żydzi sobie zawinili możemy sobie nawet specjalne głów nie łamać. Starczy, że oni sami wiedzą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349319

Żydzi powinni zostać wygnani raz na zawsze z Polski za swoje kłamstwa, oszustwa, morderstwa i szykanowania polaków na świecie.

 

Polska Akademia Nauk to miejsce zakłamywania historii Polski. Znajdźcie tam chociaż jednego Polaka? Ostatnio jednego wyrzucili!

Polecam przeczytać:

http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/pan-polska-akademia-nauk-wikipedia/

Żydzi mają w genach matactwa, a mówienie o tym głośno jest wskazane.

Powiedzenie, ze Żydzi to kłamcy, oszuści i mordercy to nie jest antysemityzm, tylko prawda.

Żydzi wymyślili własną  religię zwaną judaizmem, opartą na Talmudzie (mocno rasistowska księga).  Talmud pełen jest obelżywych słów przeciwko Panu Jezusowi i jego Matce!

Kłamstwem jest pisanie i mówienie o tym  ze Polacy to antysemici.

Gdyby Polacy byli antysemitami w Polsce nie było by ani jednego żyda.

Jak jest im tak źle w Polsce to po co tu siedzą?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392101

Myślę, że kiedyś nastąpi przebudzenie świadomości społecznej i prawdy o tej plugawej nacji. Jedyne co im zawdzięczamy, to krzyki mordowanych w katowniach UB i dziś bezwzględna medialna walka z katolicyzmem. Ich celem całkowite wynarodowienie i zagłada polskości. Obym doczekał dnia, kiedy będziemy im wydawać bilety w jedną stronę na przymusową deportację. Ważąc za i przeciw. Kilku polskojęzycznych wierszokletów, przeciwko zbrodniom z nienawiści, dokonywanym w majestacie prawa?. Co odcisnęło się większym piętnem w naszej świadomości?. Tuwim serwowany dzieciom z rozdzielnika PZPR, jako polski poeta, czy Józef Światło vel Izaak Fleischfarb?...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392111

Oczywiście jakiś "Żyd Syjonista" zgłosił mój post!

Nie szkodzi, Polacy wygnają ich na zbity pysk za morderstwa, kłamstwa i krzywdy jakie nam zrobili!

Wygonić ich z Niepoprawni a potem z Polski!

Co zrobili z Ameryki!?

Reżim żydowski musi się skończyć!

Propagowanie rasizmu w Polsce jest zabronione! A co Żydzi robią!?

http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/talmud-ksiega-szatana-cytaty/

Talmud pochodzi od Szatana!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392219

jako dzieło skończonego durnia lub prowokatora. Stawiałbym raczej na to pierwsze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392223