Kto pociąga sznurki w pupach Adama, Jacka i Pluszaka?

Obrazek użytkownika foros
Kraj

Oto kukiełka. Z pupy kukiełki zwisa sznurek. Gdy aktor pociągnie za sznurek kukiełka macha rączkami i nóżkami. Lepiej skonstruowana kukiełka wydaje dźwięki, potrafi robić też różne inne ciekawe rzeczy.

Takimi kukiełkami są m.in. nasze wielkie gwiazdy mediów i publicystyki jak pan Adam Michnik, pan Jacek Żakowski, pan Pluszak Premiera i wielu wielu innych.
 
Gdy  w listopadzie ub. roku Rzeczpospolita opublikowała artykuł C. Gmyza o wykryciu na wraku tupolewa śladów trotylu kukiełki zagrzmiały głosem strasznym, o niesłychanej zbrodni, jaką był ten artykuł. Kara mogła być tylko jedna: wywalenie z roboty nie tylko zbrodniarzy ale też ich wszystkich, tych nieprawomyślnych, szefów (wdzięczny wydawca odpłacił sie im kampaniami reklamowymi w kruchych dla mediów czasach).
 
Gdy miesiąc później szef NPW Artymiak oświadczył, że informacje zawarte w "zbrodniczym" artykule Gmyza były prawdą kukiełki sprawę przemilczały, ale kątem przebiła się ona do "rządzonych" przez nie mediów.
 
Dziś gdy ten sam autor, tym razem w GP, publikuje wyniki pierwszych analiz laboratoryjnych próbek wraku (obecność trotylu potwierdzona) kukiełki milczą, a na informację jest szlaban. Nawet na, korzystne przecież dla rządu, kolejne dementi NPW, że materiałów wybuchowych "nie stwierdzono". Cóż tam finalizowanie się sprawy, która "podpaliła Polskę", skoro w zanadrzu tematy takie jak: 68 odcinek serii: gej jest fajny, a Polak nie fajny; zawieszenie w prawach szeregowego członka 4-ej partii w sejmie; jak i debata o tym, jak bardzo zły jest lekarz, który postępując z wytycznymi nie chciał wysyłać karetki do chorego dziecka.
 
Zaskoczenie? Żadne. Pytanie tylko, kto pociąga za sznurki w pupach naszych szacownych publicystów? Sznurków jest jeden czy wiele?
 
http://niezalezna.pl/39123-oswiadczenie-redakcji-gazety-polskiej-w-sprawie-komunikatu-prokuratury-wojskowej
Brak głosów

Komentarze

Kukiełka, to lalka teatralna sztywno osadzona na kiju zwanym gabitem, którym porusza aktor animator. Bardziej pasuje do opisu:

Pajacyk to zabawka poruszana przez pociąganie od dołu za sznurek.

I co, nie są to pajace???
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#340985

  Tam sa jedne i drugie. Ktos (pytanie, kto?) pociaga za sznurki, za pomoca ktorych poruszaja sie kukielki, czyli glowni przedstawiciele rzadu. Kukielki natomiast steruja sznurkami pajacykow, ktore w odpowiednim momencie ruszaja nozkami i raczkami i robia duzo krzyku.

Czasami pajacyki sie buntuja i nie robia tego, co im nakazuja kukielki, po czym czesto zachodzi zmiana kukielek i czasami pajacyki moga stac sie kukielkami i odwrotnie.

I tak dalej...

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#340997

 Za sznurki pociąga MASTER OF PUPPETS!

Vote up!
0
Vote down!
0
#341099

Operatorem sznurków jest ktoś kto WIE to i owo. Nawet się nie zmęczy - nie musi nawet mocno pociągać. Ale jak trzeba będzie to pociągnie i to tak z "chlebkiem".

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#340998