EWUŚ I DONUŚ

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

Wkrótce do istniejącego systemu zarządzania pacjentem ,,EWUŚ,, narodowy fundusz dołączy nowy program zarządzania ,,DONUŚ,, Program ten obejmie osoby które ukończyły 67 lat i trwają w sposób nieodpowiedzialny w jako takim zdrowiu. W,,EWUSIU,, dokonano pewnych korekt i tak okres wyczekiwania do specjalisty skrócono z 17 lat do 15. W systemie ,,DONUŚ,, już takich ograniczeń nie ma ale za to są zagwarantowane 2 wizyty w tym jedna ostateczna z wypisaniem karty zgonu i faktury dla rodziny. Kiedy prezes rzucił hasło ,,wyginiecie jak dinozaury ,,uznałem to jako objaw specyficznego poczucia humoru premiera .Z przykrością przyznaje, że się myliłem. Plan wyginięcia dinozaurów czyli zmiejszenia populacji powstał wcześniej kiedy pan premier nie był jeszcze premierem. Metody są w zasadzie bardzo proste i polegają na zubożeniu społeczeństwa , utrudnieniu dostępu do lekarza specjalisty oraz tworzeniu opresyjnych uchwał. Ze zdziwieniem obserwuje pokore ludzi poddanych eksterminacji

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dr.Ewa Mengele,udowodniła już przed carem,jaka jest dobra towarzyszka enkawudzistka,która w imię ubeckiej prawdy,nie cofa się przed niczym.

A her Donuś i towarzysz bul,nadzorują,by proces niszczenia Polski,szedł według planu,Berlin-Moskwa

Finansowo,gosPOdarczo,a także starszych ludzi.

Głodowe emerytury i renty,to cicha eutanazja wobec narodu Polskiego,tych bandytów,co mówią PO POlsku ale nie myślą po Polsku.

A skundlone POlactwo zadowolone.

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#384754

dlaczego ludzie zgadzają się bez szemrania na fundowaną tylnymi drzwiami eutanazję. Czyżby coś wpłynęło na jakąś nieodwracalną destrukcję myślenia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#384764

Donusia niż Ewuś.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#384809