NAJWAŻNIEJSZA JEST OJCZYZNA

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

Pozdrowienia z Brukseli przesyła  wasz śledczy sygnalista

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)

Komentarze

O co tu chodzi?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1661707

   Przekaz jasny, dziwne że nie rozumiesz...Tak zdrajcy się pławią za srebrniki. Niedługo tego "szczęścia", bo naród "pomoże" im pakować walizy. Dzięki DOBOSZ za zawsze trafny przekaz, bo obrazki więcej trafiają do świadomości niż pisany przekaz.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1661714

Jako niemiecka kupa - nie potrafiąca wydukać po polsku  zdania -ksywa Szczerba, ta od POpier-dojczy  , czyli tuskuj reprezentantujący  formację programowo wał jako LGBTQ+ SS , miałby spijać euro-nektar zdrady z prawdziwymi paniami, zamiast tymi młodymi funkcjonariuszami PO/SA .

A tak nawiasem , która pani chciała by się zadawać z pseudo męską (krawat zamiast zarostu na piersi) kreaturą, a  na dodatek  będącego wizualną facjatową karykaturą Heinryrsia Himmlera .?

Oczywista,  na ostanie pytanie panowie nie odpowiadają! 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661721

Ale zwykle tematycznie do dupy!  polecam jak robi dotąd swe grafiki dać namiar i kontakt na portalu aby które uważa za słuszne i podjąć ryzyko w kontakcie z tym  najbardziej wolnościowym adminem na dziś.... 

Vote up!
2
Vote down!
-1

E.Kościesza

#1661723

Opisz jednym, no może dwoma słowami to zdjęcie

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1661724

No i czym tu się cieszyć,  chyba  miało być smucić. Reasumując, nie idźcie tą drogą, na całym świecie znajdziecie takie pokraki umysłowe. Walczcie słowem natomiast katalizator zmian jest u społeczeństwa. Patrz SOLIDARNOŚĆ a teraz gdzie ona? To zapytajcie Piotra Dude. Żałosne jest to że czyny na degradacje Polski są oponowane w taki sposób. Czy PiS wygrana partia, nie ma instrumentów  prawnych lub Prezydenta do zastopowania upadku Polski?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1661725