MĘCZENNICY POTRZEBNI OD ZARAZ

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

          XXXX

         http://niezalezna.pl/90904-juz-wiadomo-kto-udawal-nieprzytomnego-i-trafil-do-spotu-po-wideo

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1528232

" .....szukajcie a znajdziecie" Czy te słowa Zbawiciela nie są naglącym dziś dla ojczyzny naszej, wołaniem o przebudzenie do osobistej modlitwy, mianowicie o mądrość, o zgodę w sercach, w rodzinach, w narodzie. Zgodę opartą o ewangeliczne wartości dalekie od agresji obecnej opozycji! Zarazem każdy z nas absolutnie nie może pozostać bierny na wołanie ojczyzny w chwili próby najwyższej, pamiętajmy: marny jest zazwyczaj los narodu tchórzy! Oby ta nędzna, hańbiąca przypadłość nigdy nie dotknęła naszego, mężnego narodu!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1528247

Totalnej opozycji nie zaspokoją pogaduchy o lepszej współpracy, o  kompromisach, ustępstwach. Ta opozycja to komunistyczni twardziele, wiedzą do czego dążą. Pora zastanowić się nad nową strategią. Opozycja łamie totalnie prawo. Dlaczego  nikt nie łapie i zamyka przestępców. Tolerowanie łamania prawa to brak wyobraźni i głupota. Koniecznie trzeba wejść w szeregi totalnej opozycji i wyłapać prowokatorów, kłamców, podżegaczy, autorów obraźliwych haseł i transparentów. Wojna medialna opozycji powinna także mieć swoje granice na wyrokach sądowych...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

RAK

#1528265

bredzi  o niewłaściwej "współpracy", no litości.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528279

 

Puścić karpiowi transmisję z marszu KOD, to sam się zabije.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1528301