Bar nie został wzięty!

Obrazek użytkownika Maszkaron
Blog

Mimo kilku lat oblężenia twierdza nie padła 9 października, kiedy to doszło do bezpośredniej konfrontacji.

Wbrew temu co wykrzykują ze swoich krzykaczek nomenklaturowe media, zakończone właśnie wybory parlamentarne to sukces PiSu. Pomimo trwającej od prawie 6 lat intensywnej nagonki medialnej i zmasowanej propagandy mającej na celu obrzydzić spoleczeństwu opozycję, pomimo fizycznego wyeliminowania elity opozycyjnej partii, zagłosował na nią prawie co trzeci Polak.

Co trzeci Polak oddał głos na partię przedstawianą w mediach jako "antysystemową, ksenofobiczną, przestarzałą, faszystowską, prowadzącą do zguby Polski, moherową, reprezentującą dewotki spod krzyża". Oznacza to, iż co trzeci Polak wie, że powyższy opis opozycji jest medialnym kłamstem mającym na celu utrzymanie się post-peerelowskiej nomenklatury przy władzy. Świadczy to o zdolności do samodzielnego myślenia dużej części społeczeństwa, która potrafi krytycznie analizować serwowaną jej medialną papkę i rozróżnić co jest dla Polski dobre, a co godzi w jej rację stanu. Ta liczna grupa jest potężnym zasobem niepodległościowej opozycji reprezentowanej przez PiS, a zarazem bazą jaka daje realne nadzieje na odrodzenie Polski jako państwa funkcjonującego z myślą o dobru polskich obywateli.

Dzięki oddaniu tej części społeczeństwa, twierdza została obroniona bez szwanku, mury wytrzymały, obrońcy nie cofnęli się przed naporem przewagi wroga, posiłkującego się zasobami z poza polskich granic. Po raz kolejny obroniliśmy naszą Czestochowę, mimo że nie mieliśmy armat.

Pomimo, że nie udał się pisowskiemu obozowi kontratak, na który tak wielu liczyło, olbrzymie znaczenie ma fakt, że straty współczesnych Konfederatow Barskich sa minimalne. To bardzo dobra wiadomość i dla PiSu i dla jego zwolenników. Ludzie, dla których wartości patriotyczne, niepodleglość gospodarcza kraju i tradycje chrześcijańskie są sprawami najwyższej wagi będą mieli w parlamencie 160 poslów i tyle samo biur posleskich, a więc ośrodków, w okół których będzie się mogła gromadzić opozycyjna myśl i gdzie pielęgnować się będzie idee o Polsce naszych marzeń.

W jaki sposob przystapić do udanego kontrataku i wyjść z oblężonej twierdzy do skutecznej ofensywy, napiszę w najbliższym wpisie.

Maszkaron zaprasza: www.maszkaron.com

Brak głosów

Komentarze

[video:http://www.youtube.com/watch?v=fq62gtr-_LU&feature=mfu_in_order&list=UL}

Vote up!
0
Vote down!
0
#190775

Vote up!
0
Vote down!
0
#190777