Treści z tagiem: fotyga

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczorajsza konwencja PiS w Gdańsku pokazała, że rządzący nie odwołują sie tylko do pomysłów socjalnych, skierowanych do grup potrzebujących. "Piątka Kaczyńskiego" to oczywiście nadal oś kampanii wyborczej, ale dodany wczoraj "plusik", skierowany został do młodych. Po skandalicznym głosowaniu w czwartek w PE i przyjęciu przez eurokomunistów...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

A więc potwierdziło się, pani Anny Walentynowicz nie było w grobie na Srebrzysku, żegnaliśmy wtedy, w kwietniu 2010 inną osobę. Pan Tusk nie tak dawno w Sejmie tak żałośnie i rozdzierająco odstawiał szopkę z miłością ojcowską do swego dziecięcia, niczym słynna już pani posłanka Cielebąk- Sawicka, której rozmazane po twarzy gluty pomogły wygrać...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

USA oferują pomoc, rząd jej nie chce

Rząd Stanów Zjednoczonych wciąż deklaruje wolę pomocy w sprawie śledztwa smoleńskiego. Oficjalnie potwierdził to przedstawiciel amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ben Rhodes.

– Nie mam czasu, by zajmować się wypowiedziami obywateli obcych państw – oznajmił...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Tu (źródło) można przeczytać ciekawy tekst jaki popełnił dr Ryszard Ślązak na temat odszkodowań jakie Polska, a właściwie to PRL, wypłaciła różnym rządom za mienie osób fizycznych i prawnych, które zostało utracone przez te osoby  w wyniku bierutowskich ustaw wywłaszczeniowych.

Najciekawszy, bo najbardziej aktualny jest fragment, który...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Stefan Niesiołowski, bard Platformy, synonim opanowania i postillon d’amour prezesa Tuska, w miłych słowach (zła wola, insynuacje, kłamstwa, nieprawdy, ignorancja) wziął udział w debacie nomen omen parlamentarnej.

Pan Niesiołowski zaleca zazwyczaj politykom, z którymi jest na bakier, lub ich nie trawi, albo nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Gdańsk, 11 października 2011

OŚWIADCZENIE

Ze zdumieniem przeczytałem w „Rzeczpospolitej” fragment tekstu „Ziobro wyprowadzi ludzi?”, który brzmi: „Z kolei Kurski przekonywał w Gdańsku - na konwencji zorganizowanej bez wiedzy okręgowego pełnomocnika - do poparcia Krzysztofa Steckiewicza. - Ze zdziwieniem zaobserwowałem w mediach,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Wypowiedź minister Anny Fotygi, potwierdzona następnie przez ministra Sikorskiego w radiowej Trójce:

„Minister Radosław Sikorski informował partnerów, że przyczyną tragedii [smoleńskiej] był błąd pilotów, że to ich wina. Mówił to po prostu, jakby cytował rosyjskie komunikaty propagandowe (...)”.

Lista jest bez wątpienia szersza,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ender
Blog

Jak podaje PAP „za dwa tygodnie b. szefowa MSZ Anna Fotyga i poseł Antoni Macierewicz (PiS) ponownie udadzą się do USA szukać wsparcia dla inicjatywy powołania międzynarodowej komisji do zbadania katastrofy smoleńskiej.”

Jak na to zareagował pan minister MSZ? Zwyczajowo. Z lekceważeniem. Z poczuciem wyższości. Z lekko skrywanym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maszkaron
Blog

Polska oficjalnie wstąpiła do NATO w marcu 1999 roku. Od czasu wstąpienia naszego kraju do struktur najpotężniejszego sojuszu militarnego minęło już przeszło 11 lat. Do niedawna był to okres intensywnego zaangażowania Polski w działalność natowską. Wspomnieć trzeba przede wszystkim udział polskich wojsk w misjach w Afganistanie i Iraku, jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Pan premier Doland Tusk pofatygował się, by odpowiedzieć pani Annie Fotydze na jej list, będący z kolei odpowiedzią na oburzenie PO oznaką życia ze strony szefa PiS, pana Jarosława Kaczyńskiego, który (cóż za bezczelność!) śmiał zabrać głos na temat Polski, Europy i świata.

 

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Dzisiaj właściwie zupełnie nie na temat, na który chciałem napisać i nawet zacząłem, ale przez przypadek kliknąłem na link, jak się okazało do Tok FM - artykul Anny Fotygi na temat wywiadu-listu Jarosława Kaczyńskiego. Artykuł, jak artykuł, w moim przekonaniu logiczny, znakomicie uargumentowany, no, nic, do czego można by się przyczepić. Nawet...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Pamiętamy dobrze ileż to "obiektywne"media miały uciechy i zabawy z codziennych kpin z Anny Fotygi minister spraw zagranicznych w rządzie Kaczyńskiego.
Wyśmiewali Fotygę wszyscy,począwszy od dziennikarzy informacyjnych i publicystów i skończywszy na błaznach typu Wojewódzki /ten spec od kupy / i Majewski.
Anna Fotyga była...

0
Brak głosów