Wizerunek głupcze

Obrazek użytkownika kokos26
Humor i satyra

Kto jeszcze miał jakiekolwiek wątpliwości i za złośliwe, niesprawiedliwe, wyssane z palca uważał zarzuty jakoby Tusk i PO podporządkowało całe swoje niby-rządzenie PR-owi i dbaniu o wizerunek, nie powinien dziś mieć żadnych złudzeń.
Nie da się ukryć, że Premier Tusk coraz gorzej wypada na tle bardzo nieestetycznego narodu. Polacy w zderzeniu wizerunkowym z takim Tuskiem, Schetyną, Nowakiem, Niesiołowskim czy Karpiniukiem, jawią się, jako dzika, barbarzyńska tłuszcza.
Najbardziej psują image premiera stoczniowcy i związkowcy. Jak wiem z wiarygodnego źródła, zbliżonego do kół rządowych, Donald Tusk najbardziej jest zawiedziony niewdzięcznym postępowaniem związkowców z „Solidarności 80”, którzy wykazali daleko idącą nielojalność.
Premier nosi się ponoć z zamiarem, by wygarnąć im całą prawdę prosto w oczy. To przecież on sam z Bronisławem Komorowskim i Stefanem Niesiołowskim podnosili prestiż tego niewdzięcznego związku nazywając tych samych aktywistów „rycerzami” zasłaniającymi własna piersią biedne pielęgniarki w „Białym Miasteczku”. Nikt inny, tylko oni załapywali się na tak zwany „krzywy ryj” na kanapki od Hanny Gronkiewicz-Waltz, koncert Eweliny Flinty i rosół dowożony przez Piotra Najsztuba.
Miarka się przebrała. Administracyjne przeniesienie kolebki „Solidarności” z Gdańska do Krakowa to dopiero początek. Skoro w samej Warszawie, stolicy Polski spotykają premiera przykrości. Jeżeli przed samymi wyborami do parlamentu UE w Gdańsku planowane są wygłupy stoczniowców pozbawionych stoczni, to „wizerunkowych skrytożerców” czeka stanowcze i zdecydowane „NIE”.
Krążą pogłoski, że już kilka miesięcy temu Sławomir Nowak przygotował arcy –tajny plan awaryjny.
Słynna brama stoczni i odcinek płotu, przez który skakał Lech Wałęsa będą przetransportowana na Wawel.
Uroczystości 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej zamiast na Westerplatte odbędą się 8 km na wschód od Kętrzyna, w Wilczym Szańcu, a nową lokalizacją Grobu Nieznanego Żołnierza ma stać się PułTusk.
Jeżeli i te zabiegi nie okażą się wystarczające, jest plan utworzenia rządu na uchodźctwie z siedzibą w stolicy Peru, Limie.

Brak głosów

Komentarze

Rzeczywiście, skoro nie ma już tych utrapionych stoczni, to nie powinni jacyś-tam ludzie demonstrować, gdyż nie są stoczniowcami. Ale lud ciemny oraz robotniczy nie rozumie takich subtelności i dawaj, na urra psuje wizerunek premiera i rządu. Nieładnie.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#19426

Ciekawe czy donald szafe zabierze na Wawel,może sie przydać jak Wawel demonstranci wezmą...

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#19434

Ten wariant awaryjny to na serio? :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#19448