Wyprzedzi nas rdza...

Obrazek użytkownika p.szaton
Kraj

Miłościwie nam panujący Donald Tusk obiecał jak najszybsze wyjaśnienie przyczyn katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154. Wcześniej pisałem już o tym, jak wygląda sprawa „umowy”, jaką mieli zawrzeć między sobą premierzy Polski i Rosji, umowy, która z formalno-prawnego punktu widzenia nie mogła zaistnieć. Dziś natomiast chciałbym napisać parę słów o tym, jak szybko wyjaśniają się przyczyny wypadku i jak dba się o dowody w sprawie. Jak to w Polsce jest: jak rząd mówi, że weźmie, to weźmie, a jak mówi, że da to mówi. Tak też jest w tym przypadku, jak mówi, że wyjaśni, to mówi. Pierwszą rzeczą, którą dostaliśmy od Rosjan był zapis czarnych skrzynek samolotu. Zapis ten, tak nieudolnie zrobiony, musieli jeszcze poprawiać nasi specjaliści po otrzymaniu drugiej części materiałów, t. j. samych czarnych skrzynek. Kolejną część materiałów dostaliśmy po dłuższym czasie i dopiero niedawno została ona przetłumaczona. Jeszcze jedną przywiózł dopiero minister Klich, bo Rosjanom nie bardzo się spieszyło z ich wysłaniem. Ostatnia (raport? – proszę mnie poprawić, jeśli źle piszę) czeka na wysłanie pocztą dyplomatyczną, po tym jak zostanie napisana. Tak mniej więcej przedstawia się szybkość wyjaśniania przyczyn tragedii pod Smoleńskiem. A dowody? Tutaj też premier Tusk obiecał ich zabezpieczenie, na miejsce mieli nawet jechać polscy archeolodzy. O archeologach dawno nie słyszałem, proszę mnie uświadomić, jeśli pojechali, a zabezpieczenie dowodów? Jak podaje Niezależna.pl na podstawie wywiadu, jaki stacji radiowej RMF FM udzielił płk Tomasz Pietrzak: dowody leżą „odłogiem”. Wrak samolotu tak, jak został zwieziony na miejsce starych hangarów tak do dnia dzisiejszego tam leży, pod gołym niebem, narażony na wszelkie czynniki pogodowe. To się dopiero nazywa zabezpieczenie! Czy rdza wyprzedzi nas w wyjaśnianiu przyczyn katastrofy?

http://kosciol-tradycja-polityka.blogspot.com/2010/09/wyprzedzi-nas-rdza.html
http://szaton.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

teraz sprawę przekazano w kompetencję Generała Rdzy.
Wsjo w pariadkie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#85546

Dzisiejszy gość Bronisława Wildstaina.
To odpowiedż na nurtujące pytania.

"Oficjalne śledztwo w oficjalnej katastrofie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85613

i bezsilność. Tyle.

"Wyprzedzi nas rdza" - świetny tytuł, nawet na jakiś protestsong.

Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85707

żeby każdy wybrał sobie po 10 pytań z Białej Księgi Blogerów i wysłał do Donalda Krzywonogiego - nawet na:

kontakt@kprm.gov.pl

Codziennie - z 5-7 kont mejlowych - w każdym mejlu inne pytanie. Po przygotowaniu sobie zestawów, wysłanie zajmie jakieś 10 minut?

Taka akcja mogłaby się odbyć np. od 1 do 10 X, kiedy mija pół roku.

Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85709

Załośc ogarnia, wmawiają nam durne teorie a my nic nie robimy żeby dojśc prawdy. No bo cóż możemy? A może jednak? Ten wrak nie jest już żadnym dowodem, dlatego gnije i rdzewieje. W Tupolewie powinno by wiele dowodów katastrofy a on sobie tak leży...bez żadnych obaw. A może ten samolot leciał pusty? Piloci i parę osób. Już sama nie wiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#85737

Powiedzmy sobie szczerze - przespaliśmy. Krzyczeliśmy, wydzieraliśmy sobie włosy z głów, wkurzaliśmy się - ale przespaliśmy. Trzeba nam było robić raban na zachodzie - może przez tego gruzińskiego prezydenta? Niedawno podpaliła się jakaś kobieta pod Krzyżem Papieskim? Nie było prawie w ogóle wzmianek w mediach! A takich przypadków na świecie jest niewiele. Trzeba było przesłać na zachód. Niech nawet FOX puszcza. Niech zaczną dyskutować co się dzieje w tej Polsce???

Co możemy sami zrobić? Uderzyć. Codziennie konferencje plus akcje obywatelskie - nawet internetowe, ale skierowane bezpośrednio w rząd. Niech im skrzynki mejlowe popękają.

Bo chyba tymi blogami to oni się nie bardzo przejmują... Chociaż dzisiaj u Wildsteina ten rosyjski profesor kilka razy powołał się na dociekania obywateli - mając pewnością na myśli blogerów.

Tak więc uderzajmy...

Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85740