Uprowadzono Jarosława Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Jak donosi Agencja PAP we wczesnych godzinach rannych

< do Komendy Stołecznej Policji w Warszawie wpłynęło zawiadomienie podpisane przez Mariusza Błaszczaka, Zbigniewa Ziobro i Jarosława Kurskiego o uprowadzeniu - zaginięciu Jarosława Kaczyńskiego i 3 członków jego ochrony w drodze do Krakowa. Według niepotwierdzonych informacji kontakt z Jarosławem Kaczyńskim urwał się około godziny 7.40 w okolicach obwodnicy kieleckiej. Rzecznik Komendy odmówił komentarza, poinformował, że zgłoszenie zostało przyjęte, a działania policji będą takie same jakby zgłoszono zaginięcie każdego innego obywatela i przypomniał, iż Policja nie angażuje się w politykę i polityczne rozgrywki.

Rzecznik Rządu zapowiedział na późne popołudnie konferencję prasowa, jak tylko rozezna sprawę.

W TOK FM gościem Żakowskiego i Wołka był niezawodny Stefan Niesiołowski, który potwierdził swoje słowa wypowiedziane w programie Moniki Olejnik Kropka nad I.

Tak, mówiłem żeby Jarosław Kaczyński zniknął i przestał szkodzić Polsce. Może ten mały, nienawistny i chory człowieczek wziął sobie moje słowa do serca i zniknął. Znając go jednak, jego ohydne knowania, to ten podły, zepsuty do szpiku kość faszysta upozorował swoje porwanie by nim grać, tak jak grał i tańczył na trumnach ofiar katastrofy smoleńskiej, do której doprowadził razem z bratem. To podłość budząca moje obrzydzenie, iż Kaczyński próbuje grać sprawą Olewnika fingując porwanie. Wystraszył się Trybunału i schował w lesie by budować legendę bojownika. Tylko zepsuty, zdeprawowany i chory psychiczne człowiek może się tak zachowywać.

Do TVN24 zaproszono J. Palikota, eksperta od zabijania i patroszenia Kaczyńskiego, w krótkie, acz jak zwykle nie pozbawione swoistej swady i humoru wypowiedzi odpowiadał na pytania młodego i obiektywnego dziennikarza Jarosława Kuźniara. Na pytanie czy nie czuje się winny tej sytuacji, którą być może sprowokował swoimi wypowiedziami odrzekł - Panie Jarku, na Pana miejscu zmieniłbym imię, bo to wstyd nosi takie samo imię jak ten drobny pijaczek Kaczyński. U nich to rodzinne, najpierw pił Lech i zasiadł z Błasikiem za sterami, a teraz pewnie Jarkacz chciał się popisać przed ochroniarzami i wydzwonił w jakieś piękne kieleckie drzewo.

W internecie pojawiło się zdjęcie anonimowego autora przedstawiające samochód J. Kaczyńskiego ma leśnej dróżce z otwartymi drzwiami i śladami po być może kulach. Wydaje się, że opony są przestrzelone. Zdjęcie jest ciągle usuwane, ale pojawia się w różnych miejsca. Ekspert zaproszony do studia powiedział, iż takiego fake`a może zrobić każdy posiadacz Photo Shopa i nie ma co sobie głowy zawracać PiS-em bo są już tylko niegroźną i śmieszną gromadką oszołomów. Redaktor Justyna P. Pokiwała z zadowoleniem głową i zapytała eksperta jak uniknąć efektu red eye na zdjęciach z I Komunii jej dziecka.

Jak doniosła witryna www.niezamezna.pl Zbigniew Ziobro z grupą bliskich sobie działaczy udał się na Węgry, gdzie poprosił o azyl polityczny znanego szkodnika Orbana. Jak się można było spodziewać uzyskał zgodę i przy wsparciu Prezydentów Węgier i Rumunii poinformował, iż powołuje do życia Rząd IV RP na emigracji, a w kraju reprezentować go będą podziemne struktury pod przywództwem Pań Kempy i Wróbel oraz Panów Błaszczaka i Kurskiego. Po aktywowaniu sieci kurierskiej zacznie się działalność konspiracyjna. Ziobro otrzymał ponoć zapewnienia od Rządów Anglii i U.S.A. o wsparciu na jakie mogą liczyć.

Czesi nie zajęli stanowiska, zbyt są zajęci piciem piwa. Angela Merkel pogratulowała Premierowi Tuskowi osiągnięć w dalszej stabilizacji sytuacji w regionie i kraju i zapowiedziała uroczyste wręczenie mu orderu Kreuz von Danzig.

Minister Sikorski, przebywający wraz z Prezydentem Komorowskim oraz Gen. Dukaczewskim w strefie zdekomunizowanej na pytanie co sądzi o tzw. Sprawie Kaczyńskiego stwierdził, iż od dawna żywił pewne podejrzenia, teraz jednak z całą stanowczością może powiedzieć, iż Kaczyński razem z Putinem grają na destabilizację Polski, na wywołanie zamieszek i uznał za swój i PO błąd, iż nie dorżnięto watahy dopóki był czas i wsparcie ze strony Sowietów.

Bronisław Komorowski poinformował ustami Profesora Nałęcza, iż pomimo, że podziela zdanie Radka to zwołuje na dzisiejszy wieczór nadzwyczajne posiedzenie Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Jako dodatkowych członków powołał Generała Kiszczaka i jego bliskich współpracowników, specjalistów od wyjaśniania uprowadzeń w PRL-u. Generał Jaruzelski nie może uczestniczyć ze względu na stan zdrowia, pozdrawia jednak Drogiego Prezydenta Bronka i serdecznie gratuluje osiągnięć.

Generał Dukaczewski otworzył kolejnego szampana i wypił zdrowie Dziadzi. Jednego i drugiego.

Na portalu i w specjalnym popołudniowym wydaniu GóWna Redaktor z Rzędu Naczelnych w artykule wstępnym poinformował, iż od dawna wiedziano o knowaniach Kaczyńskiego i PiS-u, ostrzegano wielokrotnie, ale nikt nie chciał słuchać. To dobrze dla Polski, że ten opętany człowieczek zniknął. Gdyby żył, tzn, nie wiem czy żyje, czy nie, chodziło mi o publiczny żywot, gdyby dalej wcielał w życie swój diaboliczny plan to pogrążyłby kraj w chaosie i kompletnej ruinie ze swoją grupką fanatycznych wyznawców. Obawiam się, iż nawet Generał Jaruzelski w swoim najlepszym okresie, 13 grudnia, mógłby nie powstrzymać opętanych Kaczyńskim moherów - dodał Kawaler Orderu Orła Białego poprawiając wstęgę i plastikowego sandałka. Polecił też materiał śledczy redaktor Kublik z Rzygowinami, na temat drugiego dnia Afery Telegraf, do którego dotarła dzięki anonimowym materiałom spreparowanym przez „ludzi honoru”, znaczy się przesłanym do redakcji.

Na specjalnie zwołanej konferencji Tęczowy Rysiek ogłosił, że jest gotów jako prawdziwy człowiek lewicy i miłosierny gej wycofać z raportu wniosek o postawienie J. Kaczyńskiego i Z. Ziobry przed Trybunałem Stanu jak Kaczyński się nie znajdzie, a Ziobro nie wróci z Węgier. Było mu jednak trochę żal sprawy bo razem mecenasem Giertychem liczył na zatrudnienie w charakterze obrońcy przez Kaczyńskiego i Ziobrę. Któż bowiem lepiej mógłby ich obronić przed bredniami z Raportu Blidy niż sam autor tychże bredni.

Waldemar Pawlak w trackie pobytu w zakładzie karnym na spotkaniu z częścią swojego elektoratu, tj podpalaczami, zapytany o sytuację w kraju podkreślił trwałość koalicji PO i PSL oraz przypomniał, iż Polska w czasie prezydencji skupi się na promowaniu w Europie Polskiego Ziemniaka, czyli jego we własnej osobie. Któż bowiem lepiej nadaje się na ziemniaka niż sam Waldek. Burakiem ma zając się poseł Kłopotek, bo większego nie ma w Polsce.

Korwin Mikke w wypowiedzi dla Radio Lato stwierdził, iż jako liberał nie życzy sobie by za jego pieniądze szukano Kaczyńskiego, jeżeli Kaczyński ma odrobinę honoru, powinien szukać się sam, dodał J.K.M.

Andrzej Wajda w wywiadzie dla Le Monde skrytykował podejrzane zachowanie Kaczyńskiego, jakim nazwał tzw. porwanie. Widzę w tym wiele rusofobii dodał.

Profesur Bartolini oprócz ślinienia się wydusił - ja to się bardziej boję Kaczyńskie niż Niemców w czasie okupacji, nawet jak go nie ma. A Niemcy mi bardzo pomogli.

W specjalnym wydaniu Kropki nad I gościem Moniki Olejnik był Generał Honoriszczak. Zapytany o wynik posiedzenie RBN-u odpowiedział w krótkich SB-eckich słowach. Jeżeli Kaczyński naprawdę został poprawny to jak sądzę jest to intryga PiS-owska mającą na celu uderzyć w nas, w obecną władzę. Nie zdziwiłbym się gdyby PiS-owcy posunęli się do najgorszego i chcieli z Kaczyńskiego uczynić ofiarę reżimu. Tak jak czynił to wobec nas kiedyś wewnętrzny wróg w Resorcie i Partii. Prawdy dojdziemy, mamy na to swoje metody, a jeżeli to tylko mistyfikacja to ją uczynimy faktem. Historii i Bronkowi trzeba pomagać. Obiecałem to Dziadzi, a i Anię reż lubię. Przepraszam ale muszę już lecieć Adaś i Jurek czekają z flaszką Sovietskoje Igristoje, ponoć Władimir przysłał. Dobranoc Pani MO i dziękuję za wszystko, wpiszę Pani di służbowych akt pochwałę i wniosek o premię i wczasy na Krymie.

Agencja Interfaks poinformowała, iż do zbadania sprawy uprowadzenia Kaczyńskiego Premier Putin wyznaczył sprawdzony już MAK, a Premier Tusk wyraził zadowolenie z kolejnego zbliżenia z Putinem, ponoć lubi od tyłu. Polską stronę ma reprezentować Miler, Jerzy albo Leszek, wszakże to obojętne - pura formalità.

Specjalne wydanie Szkła Kontaktowego Miecugow i Sianecki poświęcili wpadkom i gafom Jarosława Kaczyńskiego okraszając je własnymi i widzów komentarzami, pełnymi ciepła i humoru. Pan Zbigniew z Niemiec ubolewał, że porwano Kaczkę, gdyż wolałby go osobiście ukrzyżować na Krakowski Przedmieściu, co już wcześniej zapowiadał na antenie. Prowadzący byli wyraźnie zasmuceni perspektywą braku na scenie politycznej Jarosława Kaczyńskiego i zapowiedzieli medialną debatę z gościnnym udziałem Tomasza Lisa i Waldemara Kuczyńskiego o niepewnej przyszłości mediów pt. „Co z tym TVN”. Udział zapowiedział prokurator zajmujący się sprawą ITI-u. Na koniec programu nieoceniony Tomasz Szwed przypomniał kilka pieśni Leśnych Ludzi z dedykacją dla Jarosława Kaczyńskiego oraz własny utwór - Marucha ma przesrane.

W międzyczasie przed Pałacem Prezydenckim zebrała się 100 tysięczna garstka fanatycznych zwolenników teorii o uprowadzeniu J. Kaczyńskiego z oszczerczymi transparentami o takiej treści:

Władzę ma PO, Premierem jest Donald Tusk, Prezydentem Bronisław Komorowski i innymi równie podłymi pomówieniami.

Po krótkiej chwili z głośników zainstalowanych przez H.G.W. w celu ułatwiania i umilania turystom zwiedzenia Warszawy można było usłyszeć następującą muzykę.

Po chwili tłum zaczął łapać się za uszy z których płynęła krew i słaniać się nogach, a następnie rozhisteryzowana garstka hipochondryków udając zasłabnięcia osunęła się na Krakowskie Przedmieście rujnując kostkę brukową. Po spisaniu z dowodów wyjmowanych z kieszeni niby nieprzytomnych ludzi celem ukarania za zakłócenie ciszy nocnej i imprezy u Prezydenta z udziałem ambasadorów Rosji, Niemiec i Kuby, sprawna jak zwykle Straż Miejska, Służby Porządkowe i Agencja Ochrony Mienia Zubrzycki wywiozła zwłoki, znaczy się symulantów do lasu, do Prezesa.

Z Zakąsek i przekąsek mogli wreszcie wyjść wspaniali MWzWM i cieszyć się Polszą wolną od kaczymu razem z SB-kami, lewakami, WSI-okami i pospolitymi przestępcami. Nie zabrakło jak zwykle wielu artystów i niezwykle utalentowanej aktorki Anny Muchy, która z tej okazji pokazała cycka, a tłum zakrzyknął - „Jeszcze jeden”. Tak jak to zwykle bywało przed Pałacem każdego 10 kwietnia.

W porannym wydaniu wiadomości Kora ogłosiła -

w dniu wczorajszym w Polsce skończył się Kaczyzm.

A Bronisław Komorowski przypomniał przemówienie Genreała Jaruzelskiego z 13 grudnia 1981 roku w nowej wersji.

Jarosław Kaczyński westchnął wyłączając telewizor - wystarczy jeden dzień urlopu i już...

W wiodących media gościli i wypowiedzieli się także:

Albo jest to manipulacja z jego strony, albo uderzyło mu do głowy, ale w takim razie niech odwiedzi lekarza, a nie startuje w wyborach. Kaczyński może mnie za te słowa do sądu pozwać, ale takie są realia. W końcu ktoś musi to powiedzieć - Henryka Krzywonos.

Boję się, że Kaczyński stał się człowiekiem, który nie ma zasad i żadnych skrupułów. Poczuł się jak ktoś, kto może dyktować standardy, teraz każdy może uciec od polskich spraw, na przykład do lasu - Paweł Zalewski.

Bolszewicki temperament Kaczyńskiego i socjalistyczne poglądy na rolę państwa i na gospodarkę upodabniają go, nawet nie do Kwaśniewskiego, lecz do starszych kolegów byłego prezydenta, tych których nazywano kiedyś betonem PZPR. I tak jako oni stosuje szantaż, groźby i porwania - Donald Tusk.

Ja nie zmieniam zdania o Kaczyńskim, to mały, zawistny człowiek, uparcie dążący do władzy, nawet za cenę zejścia do podziemia, czy własnego życia - Lech Wałęsa.

Jarosław Kaczyński psuje obyczaje polityczne i reguły współżycia. Zrobił coś, czego nikt do tej pory w Polsce nie odważył się zrobić. Sięgnął po coś, co jest najbardziej podłe: w sposób oszczerczy wykorzystał sprawy prywatne w walce politycznej, bo to czy go porwano, czy też nie to jego prywatna sprawa - Paweł Zalewski.

Czy teraz Kaczyński poprosi Amerykanów o pomoc. W taki właśnie sposób Sarmata od mniej więcej trzystu lat wyobraża sobie „absolutną suwerenność państwa narodowego”. Tak było już za Sejmu Czteroletniego, kiedy jedni Sarmaci chodzili po prośbie do ambasady rosyjskiej, inni do pruskiej, jeszcze inni do austriackiej, ale wszyscy oczywiście siebie uważali za patriotów, a pozostałych za zdrajców. Nawet do tych ambasad nie umieli chodzić w sposób dla kraju pożyteczny, ale chodzili tam przeciwko sobie nawzajem - Cezary Michalski.

To całe porwanie to jest kolejna taka insynuacja tego pana. Na mój temat zresztą nie pierwsza. W jego głowinie rodzą się pomysły, które świadczą o tym, że ta głowina wyraźnie nie radzi sobie z sytuacją. Nienawiść zalewa mu mózg - Stefan Niesiołowski.

Wydaje mi się, że nikt się specjalnie nie zmartwił zniknięciem Pana Kaczyńskiego. Życie nie znosi próżni: na miejscu jego miejscu w sejmie zasiądzie Janusz Palikot - Bronisław Komorowski.

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Gawronski Rafzen
Świetne i oby nie było prorocze !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#167258

Obawiam się, że w głowach rządzących powstają takie scenariusze jakie nam ciężko sobie wyobrazić, co pokazała choćby "Katastrofa Smoleńska".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167261

nieść własności domu na gminę żydowską na Zoliborzu!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#167280

Witaj,
jak przycisną Alika i podduszą pejsami to przepisze.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167282

No proszę do czego zdolny jest ten straszny JK!

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Korsak

#167299

Taaak, niech Naród pozna prawdziwe oblicze Jarosłwa.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167313

I z innej beczki :


pzdr
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Korsak

#167301

gość z drogi

Dycha

serd pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167307

Witaj,
bo i jest się czego bać, choćby po Smoleńsku.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167315

gość z drogi

w pewnym radio,głosem wskazującym na ....

POwiedział słynne słowa o moim Prezydencie,ze wsiadzie w jakiś tam samolot i wszystko moze się zmienić

i Zmieniło się

wcześniej jeszcze Śmierć Urzędnika w Kancelarii Premiera,pana Grzegorza Michniewicza.w grudniu, w 2009 roku,pożniej dozynanie Watachy

i wszystko TO co się działo wokól Premiera Kaczyńskiego,po Smierci

Urzędującego Prezydenta i Polskiej Elity,w tym Dowodców

Polskiego Wojska,nie jestem fachowcem,ale to Znak działan różnych służb i czy tylko polskich,tego nie wiem

ale Pamietam zdjęcie ZWŁOK mojego Prezydenta,lezącego na obcej Ziemii w błocie

i Tuska objętego żelaznym uściskiem przez dawnego pracownika STASi,czy czegoś tam,czyli pana Putina

TEN Zelazny Uscisk i Martwy Prezydent

na zawsze zostanie w mej Pamięci i żadne walce nigdy go nie zgaszą

pozdr

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167399

Pamiętajmy o nich i niech będą wzorem dla Nas i przyszłych pokoleń.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167314

autentycznie się boję o J. Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167320

To być może częściowo satyra, ale nie żarty.
Ja się boję o Polskę, o nas i o Jarosława Kaczyńskiego też.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167386

Teraz zacznij się modlić aby się nawet 1% z tego nie dokonał ; ))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#167332

Do Alefa Sterna mnie nie porównuj.
A co mam przestać myśleć, 10 kwietnia nie dał Ci do myślenia ?
To nie kwestia modlitwy, tylko nas, Polaków.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167385

gość z drogi

w nim Tuska z jakims dziwnym wyrazem twarzy,ni to Usmiech,ni

błogostan

a obok Smoleńskie Zwłoki

dycha,ale gdzie kropki ?

/znalazły sie /

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167405

Wolałbym inne obrazy pamiętać do końca życia. Stało się jednak tak, że musimy pamiętać to zbliżenie.

Podrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167413

gość z drogi

SMOLEŃSKI,polecieli 10 Kwietnia,by sie pokłonic Cieniom Pomordowanych

i tracąc Zycie,dokonali prawdziwego Cudu,Swiat Musiał kolejny RAZ sie dowiedzieć o KATYNIU

tylko nasze niedojdy tego nie widzą,ale to juz ich problem,nie nasz

MY 

mamy swoje zadanie ,PAMIĘC

i jak te słowa powiedziane pod Spartą....pamietasz ?

dycha Smoleńska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167419

Jakoś nie widzę co takiego mogłem (mogliśmy my Polacy) zrobić aby zapobiec Smoleńskowi.
Wygląda na to, że rozpisano nam role widzów.
Nie wiem jak Ty ale ja nie chciałbym zobaczyć realizacji mojego pomysłu w rzeczywistości. A mam parę podobnych konstrukcji...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#167763

Gdybyśmy naprawdę pogrzebali komunę i jej spadkobierców to może by nie doszło do tej tragedii.
Codziennie ponosimy tego koszty, a ich scenariusze są często nieprzewidywalne, choć wyobrażalne.

Pozdrwiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167798

Przy każdych wyborach pracowałem łopatą, a zaraz potem okazywało się, że dół jak zwykle za płytki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#167814

Przecież wiadomo, iż chodzi mi o Polaków z sercem po prawej stronie. Nie podważam niczyich zasług, natomiast jako pewien zbiór nie wykonaliśmy tego co należało. Dekapitacja do spodu.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167958

Tyle,co zawsze.10.  A tak nawiasem mówiąc"inna beczka" u mnie się nie otwiera.Jeszcze z innego nawiasu biorąc- czy nikt nie zauważył tu ironii ? Patrzmy z ufnością- NIE PRZEMOGĄ!

Pozdrawiam zacne grono.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#167412

Nie wiem co z beczką, wklejam tak jak zwykle.
Spróbuj kliknąć w górnym rogu klipu, powinno się otworzyć w nowym oknie.

Nie przemogą. I bez Prezesa świat by się mediom i przeciwnikom politycznym zawalił.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167414

gość z drogi

szliśmy za NIM,gdy żył,teraz TEZ musimy

więc "Nie lekajcie się"

bo dużo pracy przed nami

serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167421

gość z drogą

a PISu uczepili sie jak rzep ,bez |Niego nie istnieją,ba

zaraz by sobie przypomniano Złodziejską Prywatyzację,zwaną nie darmo prywatyzacją

PO polsku

 ci sami liderzy,

więc PIS stał sie dla nich Super Zaciemnieniem,bójcie sie bo jak ONI nastaną to rozliczą tych,co pierwszy Milion" Musieli ukraść",by stać sie

feudalnymi włascicielami Polski,

wszak to ich zawołanie

 i tak następni przyklejali sie do nich, niczym ubodzy krewni,klienci

Czas Restrukturyzacji,Przekształceń i Prywatyzacji,to ICH Czas,czas przekrętów

i nigdy nie rozliczonych draństw,czas ludzi popełniających niby samobójstwa,strzelając sobie w brzuch,ale i  Czas prawdziwych samobójstw Ludzi,którym

bezprawnie odbierano

majątek ich i Pokoleń

i dlatego TAK panicznie boją się PISu i straszą NIM

pozdrawiam z dychą w dłoni

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167430

Stajnia Augiasza to przy tym sterylny oddział w szpitalu.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167432

gość z drogi

w 2005 prawie się udało,ale tylko na chwilę,bo właściciele Stajni zrobili drugą Nocna Zmianę

a Małego Rycerza 

zabrali nam na zawsze

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167434

Znasz nową wersję przeboju Czerwonych Gitar.

"Nie spoczniemy nim sprzątniemy".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167472

...pozwoliłem sobie nieco Twój tekst powielić.Mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko?
http://www.baltow.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.baltow.com

#167482

Dziękuję Ci, widziałem w necie. Mam nadzieję, iż większość zrozumie przesłanie i intencje. Byli tacy co mnie już odsądzają do czci i wiary.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167503

Prawie nie oglądam i nie słucham mediów mainstreamowych. Nie tylko ze względów politycznych, ale także - estetycznych. Odsłuchałam u Pana rozmowę Olejnik z Niesiołowskim. Szok! Jak oni potem mogą spoglądać na siebie w lustrze? Jak można tak strasznie się zeszmacić (chciałam znaleźć określenie bardziej eleganckie, ale skapitulowałam - nie da się).

Za tekst oczywiście 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167490

Miła Pani,
nie strasznie, oni pięknie, wręcz przepięknie, wzorcowo się szmacą. I jest im z tym do twarzy. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167507

......jak to miło posiedzieć przy Twoim "okienku"... a wiesz dlaczego ?? bo nie dosyć,że Ty jesteś kapitalnym "gościem", to do ciebie.. przychodzą tylko cudni Ludzie... Piszę o tym dlatego, aby serdecznie podziękować ,że zechciałeś ruszyć ten problem... Tak, każdy kto ma jakąś dozę intuicji, "czuje",że się odbywa "polowanie" na J.K. ?!!
Pozdrawiam
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167495

Witaj,
generalnie na Niepopkach jest naprawdę dość dobra atmosfera. Której brakuje trochę w życiu codziennym.A za problem w innym miejscu mi się oberwało, coraz gorzej z umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
Zważmy też, iż ich działania nas wyprzedzają, to oni knują i spiskują.

Pozdrawiam Cię Serdecznie razem z

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167509

gość z drogi

tak i TO z nagonką,

ale my znamy stare powiedzenie,psy szczekają karawana idzie dalej,do Celu,

Musimy uzbroić sie w cierpliwość , skutecznie TO przetrwać i wygrać

pozdr z dychą

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167532

Demis Roussos i Dzieci Afrodyty.... Siódma Dekada XX wieku.
Cudne czasy, wolne sumienia ,znakomita Muzyka i kochające Dziewczyny / najlepiej na sianecku w Pcimiu /no i nadzieja ,że Gierek nas wyprowadzi z tego "czerwonego wychodka".
A wracając do Greków .... czy oni myśleli ,że będą w takiej sytuacji ?? Kurna olek, niszczą Ateny, a Świat się przygląda.
Pozdrawiam i też mam coś dla Ciebie i Twoich Czytelników.
....
http://www.youtube.com/watch?v=fHPWoDsyE6M

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167535

wiecho2 29.czerwca 2011r 22.26

W tvp2 jest taki program gdzie kogut pieje, tytułu nie znam. I tam występują obcokrajowcy mieszkający w Polsce. I Grek, który mieszka w Polsce tak o swoich rodakach właśnie mówił;
tam nikt się nie przejmuje czy to noc, dzień, jaki dzień czy do pracy trzeba iść. Od rana do rana sjesta, od poniedziałku do niedzieli sjesta!Może trochę przesadził, ale z efektów takiego życia na kredyt mają dziś kłopoty! No i w wieku
57 lat emeryturka!? No, w klimacie gorącym wcześniej się umiera, ale....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wiecho2

#167556

Wie Pan, zapewne, wielce dowcipnie i inteligentnie przekazał ten pamflet, czy jak go nazwać... Tyle, że realia są o wiele mniej śmieszne i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby w części nie zostały dokonane, jak w "przypowieści". W pojęciu rządzących to nie Niesiołowski, Palikot i jeszcze kilku czołowych działaczy PO są psycholami, a ten od gejów i ta dama, co to była chłopem - normalnymi, a "nienormalnego" ta banda by wykończyła... I tak podziwiam Kaczyńskiego za hart ducha i wytrzymałość fizyczno-psychiczną przy takich atakach, jakie dopuszczają się jego wrogowie od tylu lat !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249499