Mordercy w białych rękawiczkach...

Obrazek użytkownika jwp
Blog

"Głośny proces relacjonował Marek Hłasko, a broniący Mazurkiewicza adwokat w mowie końcowej jako okoliczność łagodzącą podawał, że ofiarami byli tylko ludzie niepełnowartościowi."

Ostatnio Rzeczpospolita przypomniała o najsłynniejszym obok Paramonowa i "Wampira z Zagłębia", seryjnym mordercy czasów polskiego stalinizmu Władysławie Mazurkiewiczu.

Nazywany był "Eleganckim Mordercą z Krakowa".

Czy nasz kraj różni się od takich reżimów jak np. Korea Północna ?, zdecydowanie tak. Ale jak się wydaje tylko modus operandi..

Polska zaczyna przypominać PRL i nie są to żarty anie fobie. Odrzućmy współczesne nazewnictwo (PR) i nazwijmy rzecz po imieniu. Nowe pokolenie dziennikarzy, aparatu propagandy to coraz lepiej wyszkolenie funkcjonariusze, słudzy kłamstwa i pomówienia. Doskonale wytrenowani przez swoich pryncypałów rodem z PRL-u. Michnik, Urban, Miecugow, Paradowska i wielu innych to stara dobra komunistyczna szkoła. Po ich stronie stają też dawni wrogowie i prześmiewcy reżimy, którzy udzielają się jak np. Jacek Fedorowicz tu i ówdzie oraz w wewnętrznym biuletynie PO jakim jest PO-głos. Żywcem przypomina słynny Notatnik Lektora PZPR. Nie wiadomo czy przy czytaniu śmiać się czy też pakować walizki. Zachęcam do lektury, świetne zdjęcia Premiera, jego wyraz twarz, gesty, przypominają pewnego wodza narodu. ( link do tekstu w zdjęciu )

To o PiS-owcach mówi się, że są oszołomami, tak ja jestem oszołomiony i zadziwiony tym co się tu wyprawia. Czerwoni okopują się w Pałacu Prezydenckim razem z Uwolami, a PO grabi od lewa do prawa. Teraz idą na kasę z dotacji dla partii. Nic nowego, przekażą je do fundacji gdzie sami Swoi i Królik i jego rodzina, by żyło się lepiej - wybrańcom.

Chyba czas wznowić w TV serial Czarne Chmury, bo się niebo „burtasi” nad Polską.

Czy nie przypomina Wam to wszystko klasyka sal sądowych.. Zapada wyrok na gwałciciela, mordercę, młody facet stoi przed sądem, twarz mu ani drgnie. A zrozpaczona matka krzyczy – „To nie mój syn, to nie był mój syn, to takie dobre dziecko”. Taka jest ślepa miłość wielu obywateli Polski do PO, SLD, PSL. PiS nie jest bez grzechu. Ale to nie PiS dzierży ster władzy. To nie PiS „układa” się z Moskwą, gdzie karty rozdaje były pułkownik KGB o pseudonimie „Szachista”, jeden z liderów „Moskiewskiej Loży” i to nie masońskiej. Ale brednie zakrzykną pożyteczni idioci, wy węszycie wszędzie spisek. W necie pojawia się coraz więcej wpisów, artykułów, które mają zakrzyczeć wszelkie wątpliwości, zdezawuować często mądrych ludzi, specjalistów w wielu dziedzinach. Rację mają tylko niezawodni eksperci z TVN-u. I to na pewno nie są ludzie powiązania ze służbami. Oczywiście, że nie, nie wszyscy, tylko ci co trzeba. LOK, związki sportowe i co tylko sobie życzycie pozostaje w kręgu wpływu, a często jest własnością służb cywilnych, wojskowych i resortu spraw wewnętrznych. Można to udowodnić na konkretnych przykładach i nazwiskach. Ale PO CO, szczęśliwy póki co wyborca PO i konsument zaangażowany i tak w to nie uwierzy. Bo tak wygodniej żyć, za miłość przyjdzie jednak im zapłacić, a komornik ich zlicytuje bez litości.

U nas dokonuje się medialnego linczu w białych rękawiczkach na nieprawomyślnych, chciało by się rzec na „niepomyślnych”, tych co nie chcą żyć i działać po myśli i linii jedynie słusznej Władzy i Partii.

Ich apologeci zróżnicowani by dotrzeć do wszystkich umysłów i serc. Od chamowiska w internecie, w mediach, dzieci Palikota, Kutza i Niesiołowskiego, do drwiących jak Szejnefeld, aż po intelektualistów jak Wajda, Olbrychski, Pilch. Mamy w rządzie naprawdę wybitne postacie, wielkich reformatorów gospodarki jak Grabarczyk i Grad, wojska - Pilch, słynną Kopaczkę. Nie ma chyba takiego kraju, który by udźwignął ciężar rządów PO.

Warto by na wiosnę zacząć dużo spacerować, przypomnieć sobie o opornikach w klapie. Niech się władza oswaja z początkiem jej końca.

Oni jak Mubarak, nie chcą oddać władzy, wiedzą, że byłaby to duża krzywda dla Polski, następnych kilka lat musielibyśmy się zająć ich rozliczaniem, a jest co rozliczać. Tak więc trwają na straży dobra, pomyślności i przyszłości Partii i Narodu, bo Naród z Partią ( ponad połowa polaków obawia się o przyszłość, nie ufa rządowi, ale za to jest na tyle dużo ich popleczników, powiązanych emocjonalnie, interesami z PO, SLD i SLD, iż do ostatniej kropli krwi będą bronić tej władzy. Wielu wyborców PO się doskonale utożsamia z tą przyjazną firmą „Przekręt i synowie”. Im po prostu jest po drodze. Zły PiS chciał ukrócić korupcję, toż to zamach na wolność obywatela do lewych interesów. A jakie mamy kadry w ministerstwach i urzędach, to każdy sobie dopowie. Istne Średniowiecze PRL-u.

To PiS ma według bardów PO bolszewicki rodowód, nawet jak się nie było synem SB-eka, to i tak sięjest bolszewikiem. A Anna Dziadzia wspaniale po chrześcijańsku wychowała dzieci i Bronka, a rodziców Z MBP po prostu nie słuchała. Oj nieładnie Aniu, rodziców słuchać należy, a może się mylę i jednk Ania była i jest nieodrodną córką Dziadziów. Takie to mamy Dziadziowskie Państwo.

Wrócił do łask Urban, klasyczny rzeźnik w białych rękawiczkach i fartuchu. Kogo ma zamiar zdemaskować jako wichrzyciela i wroga Partii i Narodu, tak jak Ks. Jerzego Popiełuszkę. Ano pierwszy w kolejce jest Jarosław Kaczyński i jak widać po wypowiedziach poziom emocji, nienawiści i strachu przed rozliczeniem czerwonych i teamu Donaldinho jest ogromny. Jeżeli Polska jest krajem cywilizowanym i opartym na istniejącym prawie, to część osób powinna się nie wypłacić z nawiązek na rzecz...., kosztów sądowych do końca życia i zostać zesłana do społecznego i politycznego Tartaru.

Bo nie ma nic gorszego niż judzenie, szczucie, nawoływanie do mordu, nienawiści. To wszystko już było, ale niczego nas n ie nauczyło, jedni w atłasowej pościeli z Media Marktu chłoną piekielny obraz PiS-u i Naczelnego Szatana jego, będąc armatnim mięchem PO, a inni im to łajno wlewają w puste łby za sowitą zapłatą Pana.

Czy wreszcie ludzie zobaczą w jakim Matrixie żyją, jak się spełnia Orwellowski scenariusz. Boją się prawdy, bi prawda to ciężar, a nikt nie chce go udźwignąć. Jak sobie życzycie, jak was prawda nie wyzwoli, to może znowu Bratnia Armia, tym razem Rosyjska. Wystarczy przetrzeć oczy i otworzyć okno, by poczuć, iż wiatr wieje ze wschodu, nie bez mieszania się z masami zatęchłego lewacko-burzuazyjnego ( sprzeczność ) powietrza z Unii Jewropejskiej.

Nasza Ukochana Władza sprawia wrażenie i wystraszone i zarazem pewnej siebie, pewnej w poczuciu bezkarności i wsparcia wiernych sługusów i pupili dawnej i obecnej władzy oraz wsparcia ze strony swoich Mocodawców. I tu już powoli też tracą grunt pod nogami. Już się widzieli na Maracanie, a ładują samobója za samobójem, co przy prawie 100% skuteczności napastników Dynama Moskwa gwarantuje wynik, co najmniej dwucyfrowy.

A wynik jak wiemy idzie w świat.

A ludzie pokroju Eleganckiego Mordercy z Krakowa tylko czekają na swój czas.

Zapraszam do lektury wpisów powiązanych tematycznie z powyższym.

Kryptonim "PAJĘCZYNA" - z pamiętnika byłego oficera...

Bruce Lee, a służby PRL-u.

Talibowie w Klewkach, a w Smoleńsku zamach

Dotknięcie Niedotykalnych

Smoleński Gambit - Uśpieni...

Zamach był tylko preludium...

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...tylko cudzysłów dodałabym przy "intelektualistach" (jak Wajda, Olbrychski, Pilch). Olbrychski ma daleko idące problemy z rozumowaniem, co niedawno rzuciło się w oczy w weekendowej Rzeczpospolitej, gdzie bredził jak notoryczny idiota. Wajda kojarzy mi się od jakiegoś czasu wyłącznie z polerowaniem jakiegoś sowieckiego nagrobka tytułem odświeżenia przyjaźni polsko-radzieckiej z wdzięczności za 10 kwietnia - wyglądał wówczas jak Paszczak, pochylony nad jakimś botanicznym okazem, nigdy nie zapomnę tego obrazka. A Pilch to ten pożal się Boże pisarzyna, co wysługuje się obecnie Moskalom (taka jest moja opinia i ocena, jak zwykła mówić Mycha), rozpowiadając jakieś brednie o wsiowych wizjonerach i ich "odkryciach". Totalna żenada. Śmieciarnia (taka jest moja opinia i ocena).
A te partyjne gazetki PełO to jak widzę kopalnia tematów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dama Pik

#131960

poprawiłbym jeszcze nazwisko ministra od MON z Pilch na Klich. Może Dama Pik, która proponowała cudzysłów do słowa "intelektualiści" przeoczyła ten oczywisty błąd.

Do śpiewanek dołożyłbym jeszcze piosenkę pt. Moonlight and Vodka, której wykonawcą jest Chris de Burgh.

Na skali punktowej dycha ode mnie.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131968