Nic to, Basieńko! Nic to...

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Pęka imperium pełne swobód,
Rozerwą je sąsiedzi rychło -
Jak Basi rzekł, tak powie Bogu,
Pan Michał swoje credo: Nic to ! - ]]>Jacek Kaczmarski]]>.

Kolejny dziwny dzień. Katyń, Smoleńsk, Wizna. Czy potrafimy czytać Historię ? Czy Polska jest na kolanach ?, nie wydaje mi się. Przynajmniej ja się tak nie czuję. Natomiast Ci co na kolanach nie będą klęczeć przed księżmi, chętnie i jak tylko okazja się nadarzy zginają kark przed lepszymi od siebie zawodnikami z Rosji, Niemiec i U.E. Jako, że klęcząc jeszcze nie leżą, choć już nie stoją, z wielką lubością sprowadzają nas do parteru i rzucają na glebę. Dzielnie sekundują im trenerzy i cat mani z Czerskiej i Wiertniczej. I co, mamy wstać ? Niekoniecznie od razu. Walka w parterze też ma wiele zalet. Jest niewątpliwie trudna, lecz pozostaje domeną prawdziwych mistrzów. A wszystkie chwyty są dozwolone, łącznie z kąsaniem łydek i co najskuteczniejsze, atakiem na „Pietę Achillesową”, czy raczej zerwaniem ścięgna Achillesa i tak już kulawej władzy i PO. Przed nimi kolejna „górka”. Kryzys na dobre rozgościł się na świecie, widać to dobry interes. Możecie nas glanować do woli, nam to nie straszne, ani nie dziwne. Spod buta nie wy pierwsi traktujecie Polskę i Polaków. Macie wyśmienitych nauczycieli. Biorąc po uwagę, fakt, iż tak modna ostatnia analiza porównawcza w wykonaniu zarówno PO, SLD jak i PSL-u spotyka się ogólną akceptacją mediów wyznaczających standardy dialogu, czuję się upoważniony do przedstawienia kilku obserwacji osobistych oraz wniosków opartych o opinie np. autorów książki „Daleko od miłości” - Michała Majewskiego i Pawła Reszki.

A zatem do rzeczy.

Patrząc na „obmierzłe ryje” członków PO ( choć zwykle nie osądzam ludzi po wyglądzie, tu jednak określenie ich ludźmi jakoś mi się nie komponuje ), patrząc na te mordy zakazane widzą przerażającą metamorfozę ich fizis. A może tylko spod masek wyziera prawdziwe oblicze tych kreatur nieludzkich. Cały wachlarz szkaradnych facjat i paskudnych dusz. Od tępoty umysłowej hausmaisterów pokroju Grasia, poprzez cycuś glancuś na brylantynie Nikosia Grabarczyka, tudzież innego Grada do Tomczykiewiczów z debilnym uśmiechem. Szejnfeldów ze swoją złośliwością na poziomie wiejskiego diabła pohukującego na rozstajach dróg, aż do jego Nienawistności Jaśnie Stefańskiej Rzygowiny. Na samym szczycie Transformersi w ostatniej fazie przemiany. Jego Kacapskość Bronisław, z czerwonym licem i sercem ( nie mylić kacapa z Rosjaninem ) oraz Dziw Aryjski, Rudy, przecudnej urody Oficer Abwehry, żeby nie było, że od SS-manów mu jadę. Na to trzeba się bardziej zasłużyć, wiedzą coś o medialni tym pacyfikatorzy umysłów. Ot Dohnek, prosty oficer, wykonujący tylko rozkazy, wszakże ”ordnung muss sein”. O co go w sumie winić, skoro Polska i Polskość jawi mu się nienormalnością. A Bronisław, cóż, rwie się do dubeltówki, nie jest w stanie długo na głodzie wytrzymać. Bo na żyrandolu można się co prawda pobujać, ale to nie to samo co spojrzeć w oczy umierającej ofiary, a potem ją z kompanami ze WSI zjeść popijając obficie samogonem. Dziwi tylko, że macherzy ze służb nie potrafili wykreować i posadzić na stolcu osobników bez takiego „wyrazu” na twarzy jakim się charakteryzują w/w. Wyrazu z jednej strony tępoty i buractwa, chęci chapania kasy lub/i władzy ( co nie wyklucza sprytu i podstawowej inteligencji ), a z drugiej germańskiej, czy też sowieckiej buty i grymasu. Idąc dalej, może za daleko ?, widzę w rysach twarzy, mimice i zachowaniu Bronka i Donka cząstki Stalina i Hitlera. I nic dziwnego. Zło nas odmienia i zmienia na obraz i podobieństwo swoje. A takim ucieleśnieniem współczesnego Zła, szczególnie dla Słowian są właśnie Stalin i Hitler. Co ciekawe, również pozycja, metody działania pośredniego tych panów pokrywają się w dużej części. Bo czyż nie można nazwać Drogiego Bronisława „Uniwersalnym Geniuszem”, a tak nazywano „Słońce Narodów”.

Czy mówi wam coś takie stwierdzenie ?, o kim to ? -

„...starannie planował wszystkie wystąpienia publiczne stosując metody inżynierii społecznej - wychodził z założenia, iż odpowiednia oprawa przemówień aspirującego do roli przywódcy narodu charyzmatycznego oratora jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu politycznego, pozwoli bowiem na kontrolowanie woli odbiorcy i ukierunkowanie jego emocji w stronę bezkrytycznego uwielbienia lidera politycznego i partii...”.

Czy to jeszcze Adolf, czy już Donald ?

„...Może nadejdzie kiedyś ten dzień, że będzie można bez lęku oddać władzę i odpocząć..." .

"...To nie jest ten dzień, to nie jest ten moment kiedy możemy przegrać wybory, walka jeszcze nie wygrana. Dla zmęczonych nie będzie miejsca...”.

Tak w przybliżeniu brzmiały wszystkie fobie Donalda Tuska w dzisiejszym przemówieniu skierowanym do członków PO.

To i Adolf, Иосиф Виссарионович Джугашвили oraz Gomółka do kupy wzięci.

„...Władzy raz zdobytej nie oddamy...”.

Gdyby ogarnąć całość działań Tuska, jego wypowiedzi i zachowań należałoby go bez zbędnych badań natychmiast umieścić w Houston, czy w Kobierzynie jak kto woli, a co najmniej odizolować skutecznie od Polski.

Drogiemu Bronkowi natomiast wyrychtować leśniczówkę, byle z dala od ludzi i zwierząt. I niech sobie strzela na wiwat krzycząc przy tym gromko -

UUUUUUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!

Nic to !

Każdy z nas przechodzi w życiu trudne, często tragiczne chwile, bywa ciężko doświadczony przez życie. Wtedy musimy sobie powiedzieć - Nic to. Nie lekceważąc i nie umniejszając znaczenia tego co nas spotyka. Nie tak Polska była doświadczana, nie z takiego upadku się podnosiliśmy. Nie klękaliśmy przed wrogiem. Choć byli tacy pośród nas i są do dziś, którym łatwo przychodzi „wymiana serdeczności” z ostatnimi, których można podejrzewać o sympatię i szczere intencje wobec Polski i Polaków. Nie jesteśmy w beznadziejnej sytuacji. Bo choć Wróg u Bram, a i często pośród Nas, to Bóg i Ojczyzna w Sercu. Czy weźmiemy na swoje sumienia po raz kolejny Wołodyjowskich czy też podobnych bohaterskim żołnierzom spod Wizny i ich dowódcy kapitana Władysława Raginisa ? Czy naprawdę tylu Polaków nie widzi co się naprawdę dzieje ? Nic im nie mówią słowa Tuska, Komorowskiego czy choćby to co wyczynia SLD ?

]]>SLD sięga po generała Dukaczewskiego - link.]]>

I zapewne dzięki takiemu posunięciu stanie się tak jak powiedział Dyzio Napieralski -  „...Europa będzie w każdym polskim domu...”.

Pozostaje tylko rzec - Nic to !, nic to, że szabla złamana. Rękojeścią kacapów utłukę. Jedna silna polska ręka może powalić ich dziesiątki o ile nie setki.

Przegramy te wybory, nic to.

Nic to w porównaniu z tym co czeka prędzej, czy później sprzedawczyków, szubrawców i krętaczy. Pachołków i lokajczyków Kremla i Berlina. Kundelki ma unijnej smyczy czekające na ochłapy z pańskiego stołu.

Swoją drogą trudno się dziwić ich retoryce rodem z PRL-u. To smakuje i uzależnia. Wolno im, to i ja sobie poużywałem. Wszelkie rodzaju słowa - klucze typu: awanturnicy, lokaje burżuazji, reakcjoniści i temu podobne inwektywy są jak wytrych. Pasują do każdego kto wystąpi przeciwko Władzy Ludowej. A jak dodać to, że PiS-owcy to bolszewicy i wszyscy mają PZPR-woski rodowód to już wiadomo kto i dlaczego tak ujada. Złodziej pierwszy krzyczy dla odwrócenia uwag - Łapaj złodzieja. Mogą pisać i mówić o nas co chcą, nic to ! Mogą sprzedać Polskę, nic to ! Mogą pod batutą Putina i Merkel grać nam Marsz Żałobny, nic to ! Ich największym błędem jest to, iż oceniają nas miarą swoich słabości. Zapomnieli zbyt łatwo, że Polak potrafi, potrafić znieść i niewolę i upokorzenia. Potrafi gdy trzeba cierpliwym być. Gdy jednak nadejdzie czas...

Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
obca dłoń ich też nie przekreśli,
ale krwi nie odmówi nikt:
wysączymy ją z piersi i z pieśni.

I zanim powiecie, że to ten wredny ]]>Broniewski]]>, to przypomnijcie sobie cały jego życiorys.
Bo co Wy spod znaku Tarasa wiecie o Polsce i Polakach ?, nic poza tym co wam do pustych łbów zajętych kontrolowaniem najprostszych funkcji życiowych wleją Waltery i Michniki. Oraz wybitni historycy pokroju Nałęcza, Komorowskiego i Tuska. To już lepiej dajcie sobie spokój Liski i nie martwcie się "Co z tą Polską".

My wam niczego nie zabierzemy.

Nic z czego nie ograbiliście Nas i Ojczyzny.

Brak głosów

Komentarze

Nic to, JWP.
Krzywdy tylko utwardzają.
A wśród tych dzieci, które dziś upragną chleba, wyrosną
Nasi następcy.
I będą jak My twarde.
I tego nie uwzględniły kanalie w swoich zamysłach.
Nic to.A tak wiele.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#182355

Witaj, cieszy mnie to, że czujesz i czytasz rzeczywistość jak ja. Dopisałeś to co ja chciałem rzec, nie wprost. To piękne - "Nic to, a tak wiele". Serdeczności jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#182389

Ładna piosenka. Na czsie.
I ładuje akumulatory do podążania drogą PRAWDY.
Niech to będzie Nasz dzisiejszy płomyk.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#182397

.... z szeroko otwartymi oczami, JA POLKA...

Ja kobieta….,
ja żona…,
ja kochanka...,
ja matka…,
ja księgowa spraw domowych
ja istota rozumna,
ja wyzwolona,
 ja religijna,
 ja …POLKA!!
Ja w tych wszystkich OSOBACH.
Pytam się ile jeszcze muszę znieść?!!!
Ile wysłuchać/ przeczytać mądrych peanów? Ile forum odwiedzić? Ile stacji telewizji obejrzeć? Ile razy zagłosować…. ?
 
Aby po prostu było mi lepiej……?
Abym mogła się uśmiechać czekając jutra.
Abym nie bała się zmian.
 Abym mogła rodzić dzieci. Bez lęku co jutro im przyniesie?
Abym patrzyła na wnuki w poczuciu bezpieczeństwa. Jak długo mogę na to czekać?? To ja byłam tą nastolatką, z rozwichrzoną grzywą loków, pełną nadziei i wiary w przyszłość w 89 roku.
To ja byłam tą która , oddawała głos na ludzi którzy dzisiaj mnie( nas) sprzedali , za władze, pieniądze, rozgłos, poklask  i celebrytyzm.
Byłam tak pełna nadziei. Naiwna i tak ..uczciwa... Życie, codzienność , media kształtowały mój światopogląd. Poddawałam mu się. Chyba było mi tak wygodniej, prościej, łatwiej…
Dzisiaj , patrzę i widzę zgliszcza. Rozglądam się i widzę  karalusze  robactwo pełzające po „mojej podłodze”.
Przez 20 lat nic, absolutnie nic nie stworzyłam dla swoich potomków. Moim najdroższym, tym którzy mogą ponieść pamięć o mnie , o moich czasach pozostawiam bałagan , czyli „Polskę w budowie…”.
Polskę rozgrzebaną, zaniedbaną, w ¾ sprzedaną za bezcen.
Polskę nijaką, malutką, z kompleksami i nieliczącą się wśród innych państw europejskich. Polskę jak wydmuszkę.
Polskę ,w której tańczą do taktów kazaczoka, a w  przerwach słuchają pieśni tyrolskich. Polskę bez dumy i honoru.
Polskę ,w której nie wypada uczyć dzieci o Chrobrym, Batorym i dzieciach Powstania Warszawskiego. Polskę w której młodzież częściej mówi sloganową ( potoczną) angielszczyzną . Polskę w której zapomina się o historii i literaturze.
Polskę ,w której nie szanuje się ludzi starszych.
Polskę ,w której panuje kult blichtru i fałszywej botoksowo - silikonowej młodości.
Jak długo będziemy się na to zgadzać?
Jak długo będziemy kręcić głowa z dezaprobatą a jednocześnie milczeć? Jak długo pozwolimy aby pijarowski rząd wciskał nam banialuki?
 Ja już jestem zmęczona…
A tak naprawdę jeszcze nic dla tej Polski nie zrobiłam!
Tylko się buntowałam. Tylko gdzieś ,cichutko do wybranej grupki przemawiałam. Bałam się krzyku nawiedzonych buńczucznych głosów…
 Bałam się utraty pracy i … wyśmiania, ośmieszenia, odizolowania, wykluczenia.  
Dzisiaj to się zmienia.
 Powoli, powolutku, jak delikatna mgiełka czuję powiew świeżości . Domy, rodziny, ludzie się otwierają. Wykorzystajmy to… Nie piszmy aby pisać.
Nie piszmy o kotach, pejzażach, widoczkach i duperelach. Nie rozdrabniajmy się!
Zawalczmy nie tylko o nas , ale przede wszystkim o naszych potomków!
 To może nasz  cel, tak jak tych dzieci , rycerzy, wojów, żołnierzy, w powstaniach, wojnach…
 Zostawmy i my pamięć po sobie i coś , co wzbudzi szacunek i pamięć w naszych potomkach…
 
Nortyc, czyli Szuanna...

 

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#182426

Witaj, o ile się z Tobą zgadzam w tzw. "całej rozciągłości", to tu nie masz racji absolutnie lub co najmniej w dużej części - "...Nie piszmy o kotach, pejzażach, widoczkach i duperelach. Nie rozdrabniajmy się!...". Jedno to Walka i bezpośrednia i ta ukryta. Drugie to Polska właśnie. Nasze dzieciństwo, wspomnienia, uczucia wtedy i teraz. Nie mam zamiaru Cię pouczać, choć to nie jest drobny błąd. Jest "Kardynalny". Przecież piszesz - "...Zostawmy i my pamięć po sobie i coś , co wzbudzi szacunek i pamięć w naszych potomkach...". A to czasem są owe widoczki. Przykre, że cały pozytywny przekaz od serca burzysz głupim wtrętem, zwykłym zacietrzewieniem, choć tak polskim. Tak czy siak, dzięki za emocje prosto z Polskiego Serca. Pozdrawiam Serdecznie I tak na Zgodę trochę owej "Wiochy". jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#182444

Wygrana PO w wyborach to tylko... odwlekanie w czasie tego co dla zdrajców, złodziei i kanalii nieuniknione.
Inne ciekawe zjawisko obserwuję - oni sami stryczek sobie dawno założyli, teraz tylko powoli go zaciągają. Każdego dnia... Pozostaje kwestia - kto wykopie stołek spod nóg. Myślę, że i to sami zrobią.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#182515

gość z drogi

za Wiochę,czyli najpiękniejsze miejsca na świecie,

Jura jej wybielone słoncem

ostance,kaliny ubrane w korale  i ten krzyż na wierzchołku :)

piekna młoda dziewczyna TEZ

i za TO dycha

ale TA Prawdziwa, za Baśkę i Małego Rycerza

a wybielone słońcem skały niech będą przesłaniem dla nas

niby takie miękkie,stworzone z drobniutkich ciałek przed milinami lat a TAK piekne ,dumne i trwałe,przetrwały wszystko

serdecznie pozdrawiam z dycha w załączeniu

a za obrazy i muzykę będzie następna........

:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#182560

gość z drogi

Wczoraj,gdy kolejny RAZ wspominaliśmy ICH,nie płakalismy już,

ale śpiewaliśmy wsparci o siebie, Jeszcze Polska nie zginęła,póki my żyjemy

Mały Rycerzu 

i jego wierna Baśko,nie zdążył Ci nawet powiedzieć: nic to

Mały Rycerzu,pamiętamy

i nie odpuścimy tej Pamięci,tak nam dopomóż Bóg

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#182562

Witaj, ledwo dycham. Lecz Ty i inni Goście mojego bloga/u ( obież formy dopuszczalne ) trzymają mnie przy Życiu. Dzięki Waszym wizytom i słowom dostaję "pozytywnego kopa". Pięknie ujmujesz to co czuję i myślę, Naszą Współczulność w Twoim, czyli Swoim Stylu. Bynajmniej nie od łopaty. "...niby takie miękkie,stworzone z drobniutkich ciałek przed milinami lat a TAK piękne ,dumne i trwałe,przetrwały wszystko..." - choćby dla Twoich komentarzy warto pisać i czekać na WASZE - DRODZY GOŚCIE, WIZYTY. Już słów brakuje na Powitania i Pożegnania... jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183017

gość z drogi

TEZ

nie mówiąc juz o sympatykach,Twoje wpisy są tak ciekawe i tak pięknie przeplatane Muzyką,że 

czekamy na Nie z radoscią

Kazdy Twój nowy poemat o życiu,i zdarzeniach,ktorych byliśmy świadkami

to małe klejnociki,błyszczą jak gwiazdy

serdecznie pozdrawiam :)

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#183032

Nic to,jak mawiał Twój i mój wzorzec.Nie możesz ustawać i zaprzestać pisania,bo jesteś jak  jaśniejaca pochodnia Statuy Wolności.Ciebie szukamy i Twoimi wpisami radujemy

bądź smucimy nasze serca.Muszę się przyznać,że ostatnio z obawą  cokolwiek komentuję,bo nawet u Ciebie pojawili się "dyżurni', a rozpleniło się tego tałatajstwa wszędzie co niemiara.Nabijają liczniki w idiotycznych dyskusjach,aż czytać hadko i obrzydzenie bierze.Na innych portalach jest cos takiego,jak ban i spokój.Tutaj,nawet u Ciebie ,śmieci szaleją ijesteś bezradny. Nie poddawaj się,nie  poddawaj zmęczeniu,bo bez kwiatów  i śpiewu ptasząt łąka zarośnie chwastami,ostem i szalejem a głucha ,przerażająca cisza obezwładni nadzieję. Gdy Ci smutno i źle,gdy ręce"opadywują" pomyśl o nas .My myślimy zawsze.Tylko dobrze.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

 

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#183077

Witaj Gościu i dzięki za mile słowa, kadzicie co prawda ale czasem serce skołatane należy okadzić. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183527

..... a nad kążdym dziecinnym łóżeczkiem , będzie wisiał portrt Dyzia .....
..............................
Dobry Boże - chroń Nas przed tą zarazą !!

Drogi JWP .... powiedz proszę jak Ty to robisz,że będąc u Ciebie w "gościnie", ma się pewność że gdzieś tu, blisko- mamy tego Małego Rycerza i jego cudną Baśkę która koi jego Serce. ??
ps.
please ,nie "chrzań" ,że jesteś zmęczony :-)) pisz, pisz i polecaj swoją, ulubioną muzykę.
pozdrawiam
Marek

Vote up!
0
Vote down!
0
#183047

Czołem, ale pod stołem. Nie chrzanie, szara codzienność się o mnie upomina. Dzięki Wielkie za Ciepłe Słowa. I jak sądzę ty też lubisz... Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183528

Wspaniałe to,co tutaj zamieściłeś.Niestety ja nie umiem przekazać słowem tego co czuję.Czuję to wszystko bardzo podobnie i bardzo boleśnie.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#183065

gość z drogi

i dyszka za Całokształt  :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#183309

gość z drogi

i dyszka za Całokształt  :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#183311

Odpowiem Ci tak... Dzisiejszej Miłej Nocy. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183531

gość z drogi

witam czwartkowo i z dziesiątką

za piękne muzyczne dedykacje i w OGÓLE

a szczególnie za te nasze rozmowy pełne troski o Ojczyznę

:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#183613

Witaj, Ty czujesz, ja czuję. Ja piszę, Ty czytasz. W każdej chwili role mogą się odwrócić. Po prostu próbuję wyrazić Siebie i być może część rodaków. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183530

...... pytasz, czy ja też ??... znasz odpowiedż -po co pytasz :-))
Kochamy podobne Dziewczyny, naszą miłością są dwa miasta -Kraków i moja wioska- Warszawa, b.lubimy *Gościa z Drogi*,Bosonogą -*contessę*, no i czekamy na powrót *ossali* .
Drogi Przyjacielu... to Ty masz "cudne pióro", czy możesz napisać , tym młodszym NP-ym, jak to się stało,że byli lekko starsi Panowie, którzy: Kochali Boga, pokończyli Studia,mieli w dupie komunę , wychowali swoje Dzieci na wartościowych Polaków i cenili Boogie ????
Dzięki za "We love to Boogie", aluzję chyba pajoł ??
Masz rację ...Mesa/Boogie - to jedyne antidotum .
ps.
wysyłam mały prezent dla Cibie i naszych Przyjaciół z NP :
b.proszę rozwiń ten link .
pozdrawiam,
Marek
.....//
http://www.youtube.com/watch?v=xFfTUOuY4I8&feature=related

Vote up!
0
Vote down!
0
#183632

gość z drogi

pozdrowienia od dnia codziennego i tej naszej "szarej rzeczywistości":)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#183633

Miłego dnia... jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183643

Dzięki za Smile... I dla Ciebie i innych Gości..., niekoniecznie dosłownie i na pewno w liczbie mnogiej... jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#183642

gość z drogi

dzieki,dyszka na dobranoc :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#184594

Szanowny Gość mnie rozpieszcza dyszkami. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#185271

gość z drogi

i te głosy...:)dzięki 

naprawdę wzruszyłam się :)

Dobrego Dnia :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#185286

Z opóźnienie, ale nie ma za co. To również dla mnie przyjemność.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187383

gość z drogi

to wspomnien CZAR z dawnych LAT

serd pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#187533

powiedziałaś :
//to wspomnien CZAR z dawnych LAT //
..........................................
ten CZAR, ciągle jest w naszych sercach - dlatego jest młody !!!
pozdrawiam Ciebie i tego który nam przypomina ten CZAR.:-))
Marek

Vote up!
0
Vote down!
0
#187537

gość z drogi

to jakiś Dar,który dostaliśmy od Losu,to prawda,nie czujemy lat ,nie zamartwiamy się

upływającym Czasem

i wciąż zachwyca nas Świat,jego Uroda i Muzyka

dycha dla Autora 

jak zawsze zresztą,ale należy Mu się

serdecznie pozdrawiam :)))

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#187816