Treści z tagiem: morderca

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Jeden reflektor skierowany na wydarzenie w Gdańsku – szaleniec zaatakował! – może wytworzyć tak wielki nacisk medialny i propagandowy, że gdyby wyszły jakieś inne kwestie, np. zaplanowanego przez KOGOŚ zamachu na prezydenta Gdańska, wielu decydentów mogłoby być "mentalnie zablokowanych" w dochodzeniu do prawdy. A śledczy mają przecież obowiązek...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

"...Uwolnij z rąk cudzoziemców, tych których usta mówią kłamliwie, a prawica się wznosi do fałszywej przysięgi. .." Tyle psalmista ( 144,1-10, Flp4, 13).

Patriota?
Targowiczanin!?
Harcerz?
Czy raczej komsomolec?!
Nieuk?
Moskiewska subretka? Nędzne serce i lepkie łapska!

Uderza co rusz w tony...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Kiedyś do naszego miasta zawitał cyrk, w którym "Mały" jakiś czas temu pracował. Więc poszedł odwiedzić swoich starych znajomych. Ja kręciłem się przy wozach. W końcu zmęczony oparłem się o poręcz schodów.

  Ktoś klepnął mnie po plecach. Byłem pewny, że to "Mały". Postanowiłem go zignorować. Ale jak mnie podrapał to gwałtownie się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie żyje Jaruzel. Kacap. Zahardziały, tępy komunista zdolny wykonać każdy rozkaz Moskwy. Sowieckie truchło przebrane przez Stalina w mundur polskiego żołnierza. Morderca zza biurka. Razwiedczyk smiersza. Nkwd,zista. Typowy zsowieciały sługus. Zawsze na ruskich usługach. Zdolny do najgorszej podłości.
Ileż ma Polaków na sumieniu!
Do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Świat

 

Czarny dzień w Ameryce, bezsensowna masakra niewinnych dzieci.  28 osób zastrzelonych, w tym 20 dzieci w wieku od 5 do 10 lat w podstawowej szkole (Sandy Hook Elementary School) w osadzie (11,000 mieszkańców) Sandy Hook, 60 mil od Nowego Jorku w stanie Connecticut. 

Do dnia zbrodni Sandy Hook...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj

Wydanie szyfrogramu wyrażającego zgodę na użycie broni przez "oddział specjalny" MSW PRL na terenie kopalń Wujek i Manifest Lipcowy 16 XII 1981 nie zostało czterokrotnie dostrzeżone przez Sąd Okręgowy. Ten błąd należy naprawić - takie jest zdanie Sądu Apelacyjnego.

Naszym zdaniem Sąd Apelacyjny powinien o pomoc poprosić WSI. W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

"Głośny proces relacjonował Marek Hłasko, a broniący Mazurkiewicza adwokat w mowie końcowej jako okoliczność łagodzącą podawał, że ofiarami byli tylko ludzie niepełnowartościowi."

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jak słyszę Ryszard C. , morderca Marka Rosiaka, działacza PiS z Łodzi był przez 2 lata członkiem PO. Jak to się dzieje, ze ta wiadomość została ukryta przez niezależnych dziennikarzy przez te wszystkie miesiące? Cóż, zapewne w taki sam sposób i w taki sam sposób, jak wiadomość o tym, że First Lady pochodzi z ubeckiej dynastii, już mniejsza o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

No i wyszło szydło z worka. Morderca asystenta posła Wojciechowskiego Marka Rosiaka z Łodzi to były członek Platformy Obywatelskiej od kwietnia 2004 r. do stycznia 2006 r. (tak przynajmniej twierdzi PO)
No to się coś zaczęło.
Link tutaj :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...

i jeszcze tu

http://www.tvn24.pl/0,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Czyli, rzecz o wciularobieniu

Koncert, koncert, koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie dostajemy, co dzień od mediów i od rządu. Prawdopodobnie już wszyscy odbiorcy informacji zostali zadekretowani jako idioci, a ci co jeszcze NIEKONIECZNIE to są co dzień, na chama i regularnie, robieni w ciula.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Donaldzie Tusk, masz tę krew na rękach!

Właśnie wkleiłem wesoły tekscik o Kwiatkowskim, gdy nagle rzuciło mi się w oczy coś tak wstrząsającego, ze poczułem się , jak ktos zachowujący się co najmniej niestosownie w dniu, gdy zupełnie inny nastrój i zupełnie inne treści będą panować....

Z przerażeniem czytam o morderstwie w Łodzi,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Akiko
Historia

Znowu...koszulka z Che. Myślałam,że już jej nie zobaczę.
Te koszulki zawsze działaly na mnie jak przysłowiowa czerwona płachta na byka.
A tu w Stanach w sklepie młode chłopie dumnie się z nią afiszowało!
W pierwszej chwili chciałam podejść do niego i...zostawiwszy wózek z choinką i świecidełkami, ale spojrzawszy na lico...

0
Brak głosów