Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie + 18

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Przyszła Marszałko, Formo Pośrednia i Przejściowa, zwracam się z prostym pytaniem. Jako, że Urząd Marszałka, zatem i Vice, wymaga złożenia oświadczenia lustracyjnego, ciekawi mnie jako kto złoży Pani/Pan to oświadczenie i jeżeli będzie ono sprawdzane przez odpowiednie, choć podobnie wykastrowane organa, to kto będzie lustrowany ? Bo o ile się nie mylę, nie zostało Szanowno Transsekso przecież objęte programem ochrony świadka koronnego, zatem zmiana w danych osobowych nie może mieć wpływu na obiekt lustracji w całokształcie jego życia i działalności.

STOP OBŁUDZIE !

A żeś się podłożyło ?! To i owo, a szczególnie Ono.

Zdjęcie wiodące burzy całą bolszewicką narrację i tak samo znaczy, jak na klapie Bolka.

Tytuł notki zapożyczony z audycji nadawanej w Radiu ZET w latach 1990-2011 i prowadzonej przez Janusza Weissa.

Nie podejrzewam, iżby Przyszło Marszałko pchało się na siłę na stołek, by krzepko dzierżyć laskę w dłoni, gdyby w jakiejkolwiek fazie przeistaczania się dało ciała na służbie. Bo to byłoby bardzo nieprofesjonalne. Żartowałem! Wszystkie znaki w Organach Władzy wskazują nie tyle na wiarę służb w naszą naiwność, choć i ta sięgnęła zenitu, co na wyjątkową bezczelność „byłych” TW, czy też regularnych pracowników. Bo zawsze można pobajdurzyć o wywiadzie gospodarczym, czy też o Walenrodyzmie a najgłębszym poziomie. Skoro Stanisław Koziej był „blisko” pułkownika Kuklińskiego, to być może Panio Marszałko było kretem NATO i na tamto.

Zatem kogo „akty” będą przeglądać w razie wątpliwości zawsze na obrotach sędziowie. Materiałem źródłowym będzie męskie, czy żeńskie ?  I dlaczego pierwotna forma Anny, co zsiadła z konia, nie próbowała przełamać uprzedzeń systemu komunistycznego w stosunku do innej niż marksistowsko-leninowska idea płci. Choć się nad tym nie rozwodzili, to sprawa była jasna, aż do bólu. Przecież mogła uderzyć do najwyższej władzy, tam zawsze nie brakowało dewiacji i odchyleń w każdą stronę i w każdym wymiarze. Pewnie za cienki/a w pęcinach było.

Ja rozumiem, że człowiek, istota ludzka kształtuje się całe życie, nie widzę jednak powodu, by preferować takie postaci jak w/w. To już nawet Henia, co trasy tramwajów zmienia, pomimo, że dała się „posiąść” salonowi i służbom, jest bardziej godna szacunku niźli były funkcjonariusz komunistycznego reżimu, gratyfikowany później intratnymi posadami. Nie ma nic pięknego w życiorysie osoby, która być może będzie pełnić, choć skompromitowane w III RP, a jednak zaszczytne i znaczące, wpływowe stanowisko w Sejmie.

Może życie rodzinne, w te nie wchodzę, jednak wnioskując z sytuacji kobiety uwięzione w ciele mężczyzny nie wierzę, by było możliwe normalne funkcjonowanie tej rodziny. Przecież „Samo” podkreśla, że męczyło się wewnętrznie. Czyli ojciec płodząc robił to czując się matką. Nie drwię, daleko mi do tego. Nie widzę jednak powodu do żadnej taryfy ulgowej dla tych, którzy wobec wiary i heretyków jej nie stosują.

Chciałeś Ryszardzie, co ci dyndało, to masz. Osoba publiczna musi się liczyć z tym, że jakby stała w „holenderskim oknie”. Wystawia wdzięki, niech zatem się liczy z tym, że ktoś policzy zmarszczki i o choroby weneryczne się dopyta. Cała dyskusja, o ile ją tak można nazwać, o tym, że cokolwiek się, np. „zwolennikom mniejszej dziurki”, czy też Napoleonom w ciele ordynansa coś więcej należy jest czcza. Wszystko to tematy zastępcze, tyle, że powód tych wrzutek spoczywa również pod nimi. Bo Europa Oświecona, mamy się wzorować na „Postępie” i temu podobne lewacko-czarcie brednie.

Ważką rzeczą jest, komu i co można zapodać, jaką strawę. Szczególnie symptomatycznym jest, kto jest obiektem wpływu. Przede wszystkim trzy grupy. Stara Wiara, która gdy trzeba przestanie się brzydzić odmiennością niezatwierdzoną przez KC. Obecnie jednak podbitą pieczątką czystych jak ręce Stalina różnych Kaliszów i jemu podobnych pogrobowców związku przedszkolanki z filozosyfilitykiem. Ci zawsze będą w nurcie, bo choć bokiem płynie i to obecnie nie główny strumień, to zawsze gnojowicy doleje. Może by tak „preferansi” odmienności skupili się na przetestowaniu własnych dziatek we wzorcowej rodzinie jednopłciowej. Bo heretyckie, to istne źródło patologii i piekło dla dzieci. Czekam zatem na wstępne testy, gdyż statystyka rządzi się prawem statysty. Jak i sondaże. Na zamówienie i mysz urodzi słonia. A akcja niech się nazywa –

normal">„ODDAJ DZIECKO W CIEPŁE RĘCE”.

normal">ZGIŃ, PRZEPADNIJ ZŁY DOTYKU !

normal">ZCZEŹNIJ HETERYKU !

normal">A KYSZ WIARA !

Nie widzę chętnych.

Młodych łatwo omamić postępowymi ideami, wszakże media i lans mają przemożny wpływ na ich lepienie. A osobniki w wieku produkcyjnym tak bardzo pragną być prawdziwymi Europejczykami, że gotowi iść ramię w ramię z każdą dewiacją o ile prowadzi do Europy.

To jak z Polakami i Niemcami. My zbrodniarze, jako Naród. Winni eksterminacji Żydów. A tam tylko Naziści. U nas ci, co ratowali, to margines. Reszta milcząca, współzbrodniarze. A na Wschodzie i Zachodzie jeszcze większe ofiary. Przecież na wyraźny rozkaz, nie do odmówienia, z obrzydzeniem, a nawet targani wątpliwościami mordowali Polaków. W tym nie tylko polskich Żydów, ale i innych, których Polska przez wieki przygarniała. Nie mieli wyjścia, gdy tak silny aparat władzy ich zmuszał. Podobnie jak do dzisiaj w Azji. Jedni z powodu miski ryżu służą reżimowi, gdy inni gotowi życie dla wolności poświęcić.

Że niby Mesjanizm, tylko My wybrani i prawie bez grzechu. A czemu nie, gdy Naród bez Ziemi się uwłaszczył. I nieźle im to wychodzi. To dlaczego my nie równamy do nich, a byłoby czym. Im zabrano, to czego nigdy nie mieli, a Bóg też dał pstryczka w nochal. Od wieków wygnani, nie bez powodu. Nasza Ziemia bardziej doświadczona. Z prostego powodu. Nasze korzenie nie są z Rusi. A im się jawi, a nawet taki jest ogólny komunikat, że to niby Słowianie. Jak ze mnie Dyrektor Banku.

Jeżeli nie potrafimy uleczyć Duszy, a ta Płci nie ma, to nie kastrujmy, czy też nie implantujmy Ciała. Nie znaczy to, że mam jakieś „ale” do korekty nosa z powodu niedrożności, czy też innych operacji mających na celu.... To właśnie jest problemem, jaki jest cel i komu go osądzać. Kto diagnozuje i kto wyrokuje. Decyduje o kwalifikacji to tak poważnej ingerencji.

A może jednak te osoby, które kochają inaczej, widzą i czują siebie inaczej, winny zaakceptować swój stan. Nie jest to kwestia Bożego Planu, a tylko wynik złożonego procesu, jakim jest nie tylko nasze życie, ale i cały Kosmos. My wobec Gwiazd maleńcy, a te też ewoluują. Tyle, że rzadko, a nawet nigdy nie zdarzyły się operacje kosmiczne. Trzeba bowiem cierpliwie czekać i szukać poprzez akceptację, nawet najbardziej trudnej roli, swojego miejsca na świecie i spełnienia. Nie poprzez podszepty interesownych.

Każdy ma wątpliwości, wszyscy są uwięzieni. Nie daje to nam jednak prawa do zmaterializowania naszych tęsknot, żądz i marzeń. Bo czym innym jest konstruować skrzydła i nie przewidzieć reakcji słońca, a czym innym wyrwanie z nimi urodzonych i wszczepienie, które i tak się skończy odrzutem.

Cel naszych milusińskich jest prosty, jak postawa KGB-owca. Przetrwać, pomimo niezdolności do prokreacji z góry założonej. Nie na darmo mamy Kobietę i Mężczyznę, wyraźne role. Dwie wyraźne płcie, tym się różnimy choćby od rozpasanych drożdży. I należy rozdzielić biologiczną niemożność, wręcz niemożliwość do płodzenia potomków przez wybryki natury od bezpłodności. Która to często staje się koronnym argumentem rozmnażającym się inaczej. Jak starożytni filozofowie, czy też kochane zwierzątka, które z powodu popędu biorą za obiekt miłości nogą właściciela.

No to dajmy im „poduczyć”. A potem będzie Planeta Małp. Od koziczka do rzemyczka. Tylko komu się sznur zaciśnie. Może od razu na Marszałko dać to co preferuje w ucho, albo każdy inny otwór, który dostępnym jest. Wiadomy jest, że człowiek ma takie coś w sobie, nie wiadomo do końca jaki to pierwiastek, bardziej radioaktywny, że lubi, a nawet potrzebuje przekraczać granice. Pozostaje tylko pytanie - czy naprawdę tego potrzebuje i czy więcej to szkód nie czyni niż wątpliwej satysfakcji ?

Nie potrafi czerpać z życia, które samo w sobie pięknym jest. Zdobywa szczyty niedosiężne, ginie i pozostawia najbliższych. Toż to egoizm i zadufanie oraz akt niewiary w wartości ślubowane. To po co było stawać na ślubnym kobiercu. Pustelnik jest bardziej uczciwy.

Wszelakie odmienności, przy mojej uświadomionej słabości, nie mówię NIE, ale nigdy nie powiem TAK. Świat ma więcej kolorów niż „brązowe oczko”. A co najciekawsze, znęcamy się nad pedałami, a dla lesbijek jesteśmy tak jakoś wyrozumiali.  Nie tylko mężczyźni w swoich „sennych marzeniach”. Uwierzcie mi, że tolerancja to moje drugie imię. Dźwigam brzemię własnych „odchyleń” ( tu będzie się czego czepić ), jednak nie godzę się na podłą manipulację, od zarania dziejów. Na to, że tak po prawdzie kiedyś byli na marginesie, a teraz okazało się, że można nimi wysadzić w kosmos i ich i nas. Tylko kto zostanie ? Zapewne wszyscy, bo tak się Koło Dziejów toczy.

Jednak, co poniektórzy przeceniają swoje role, czasem promilowe. A inni ich dopieszczają. Wtedy i tam gdzie trzeba. I tu mamy problem. Czy mamy się przeciwstawić, nawet  kosztem ofiar. Tych nigdy nie udało się uniknąć. Tylko dlaczego mamy się godzić na Ucztę Baltazara ? Nawet gdy nie my zbezcześcimy, to kara jest po naszej stronie. Zaniechanie nas dotknie. Natychmiast, po uczcie, która trwa.

Osoba niestabilna i z taką przeszłością nie powinna dzierżyć Laski Marszałkowskiej. Gdyż kiedyś nie dała rady, Póki, co nie wiemy dlaczego. Czy z powodu własnej słabości, a może ją wykorzystali.

Ale Odlot ? Dziękuję Ci Płci Wszelaka, że jesteś. Przyszłaś za wcześnie. Bo jeszcze gdzieś w sercach się tli myśl obecnie zabroniona –

Tolerancja tak, akceptacja nie.

Skończy się jak zwykle. My będziemy, Wy będziecie. Czemu jednak nie możemy się zrozumieć i poukładać poza główną rozgrywką. Być może dlatego, że człowiek jest tak różny, jak człowiek po prostu.

To co ?, wybieramy, czy przebieramy nóżkami w rozkroku.

Jak śpiewa Reni Jusis – Kiedyś Cię Znajdę.

A wtedy Drogi Bronku-Dzwonku – Kałakole, Donku Niemożebny, a także Reszta Ferajny musi się liczyć z tym, że pomimo Ustawy o związkach partnerskich i tak się Wam do Dupy dobierzemy. Pomimo, że pozornie, to nie wasza Mać. A jednak, tak bliska po pieniądzach.

To co ? Idziemy po całości. Nie koń i osioł ! A Małpa, jako emanacja władzy i jako taka osadzona. Bo zabawną jest i drapie się po jądrach. Jak i My zastępczo. Pawian ma dupę czerwoną i też jest śmieszny. Z tym, że czasem się zdarza, między niegroźnym drapaniem i wesołością ogólną, że jest też „ludojadztwo”. Tak będziemy kiedyś śniadać, pospołu z Marszałko i Prezydento, a nawet Premiero. Bo Tusku jest na każdą okazję.

normal">A teraz z Tej Beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Obawiam się, że ci, którzy manipulują nieszczęsną Grodzką, poczują się wkrótce podobnie jak ów biedak w tańcu.
Ona sama zaś, sposępnieje w upokorzeniu i społecznej pogardzie.
To nie może się udać. Nie z jej wdziękiem, niestety...
http://www.youtube.com/watch?v=0gODCN1Iib4

JWP: Mądry tekst, jak zwykle:) Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328380

Witaj,
mamy ciąg dalszy serialu z Anną...

"Dzieci w związkach homoseksualnych wychowują się lepiej – twierdzi Anna Grodzka...".

Rośnie nam nowa, postępowa kadra "pedałogogiczna" i "transnaukowa".

A badania zapewne prowadził Urban.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328622

Mnie najbardziej zastanawia obecnie - kto/co po Grodzkiej?
Incitatus?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328396

obawiam sie czegos GORSZEGO.

casus Anny Grodzkiej to publiczna nobilitacja zla. nastepstwem tego posuniecia - a pamietajmy, ze Grodzka byla czlonkiem (nomen omens) PZPR - bedzie oczyszczenie (nie "pokuta" a wybielenie przez massmedia) wszystkich komunistow, szmat, donosicieli, kapusiow, delatorow, kanalii, pokrak moralnych i zdrajcow.

ten proces i tak nastepuje, tyle, ze teraz bedzie szybszy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328427

Prawdę mówiąc, ja również się obawiam i żadne żarty tych obaw nie są w stanie złagodzić. Mam nieodparte wrażenie, że ta roszada Nowicka/Grodzka to starannie zaplanowany już od dawna krok, a wszelkie podawane jej powody nie mają żadnego znaczenia. Trzeba było najpierw oswoić towarzystwo z Wiejskiej z widokiem baby z brodą i wmówić mu, że to nie tylko całkiem naturalne zjawisko, ale w gruncie rzeczy wrażliwsze od innych i godne najwyższego szacunku. W jakiejś mierze to się powiodło, co wydaje się być dziwne w kontekście tego, że nawet znajome mi lemingi wyrażają się o tej personie z trudno skrywaną odrazą.

Problemem jednak faktycznie w znacznie mniejszym stopniu jest połączenie baby z brodą, niż otwarcie drogi wszelkiej maści degeneratom zasłuzonym dla PRL.

Chyba pora umierać, Nostromo :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328500

Witaj,
to nie ten etap. Najpierw musimy dogonić najbardziej światłe kraje, jak np. Holandia i wprowadzić do sejmu Partię Zoofili, a wtedy nie będzie problemu z wyborem Porcellusa do senatu.
Będzie go szczotkował senator Piesiewicz.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328567

Powiem chyba coś równie infantylnego co bezradnego, ale nie potrafię sobie tego ułożyć w głowie.
Jak to jest możliwe?
Dawne społeczności wybierały sobie starszyznę spośród najbardziej doświadczonych, potrafiących odróznić błyskotki od autentycznych wartości, które spajały społeczność i stanowiły o jej szansach przetrwania. Społeczeństwa bardziej rozwinięte kierowały się w gruncie rzeczy podobnymi kryteriami. Do parlamentu wybierano ludzi wykształconych, znających się na prawie, ekonomii, najczęściej już zasłuzonych w swoich lokalnych społecznościach.

Dziś robi się z wyborców kompletnych idiotów, wmawiając im, że o ich losie powinni stanowić między innymi ci, których jedynym wyznacznikiem wartości jest ich seksualność (czy raczej jej brak). Co takiego osiągnęła osoba Grodzka, poza przeprowadzeniem kuracji hormonalnej i założeniem rudej peruki?

Czuję się jak bezradne dziecko, gdy na to patrzę i widzę, że to naprawdę się dzieje :(
Seksualność jest wszak prywatną, intymną sprawą człowieka, a nie sztandarem niesionym wysoko na drzewcu.
I co to zresztą ma być? Wzorzec do naśladowania? Wzorzec, który prostą drogą prowadzi do unicestwienia Narodu?

Słowacki pisał: "Pawiem narodów byłaś i papugą.
A teraz jesteś służebnicą cudzą".

Chyba awansowaliśmy. Stajemy się już nie tylko pawiem i papugą, ale błaznem narodów, który swój Parlament traktuje niczym obwoźny cyrk osobliwości - ku uciesze lokalnych i zagranicznych głupków.

"Sęp ci wyjada nie serce – lecz mózgi..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328595

Dzięki, świetny komentarz.

Władza dziewką jest, ale chce awansować na alfonsa, a nas w swoją rolę włożyć.

Fakt, że awansowaliśmy. Gdy inni mocno trzymają się podstaw patriotyzmu, nam się go wymawia. Na szczęście nie jesteśmy jeszcze tak postępowi jak światła reszta świata, ale wszystko przed nami. Co widać gołym okiem.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328878

Niezwykle istotne pytanie! Kto je złoży??? ;-)))!!! Obawiam się, że podsunąłeś sejmowym - i nie tylko sejmowym - ekspertom prawnym pomysł na skasowanie kolejnych pieniędzy podatników... :-))).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328397

Witaj,
nie wiadomo czy są przygotowani merytorycznie, jednak widząc rozwój akcji "Trans" sądzę,iż odpowiednie organa są zapewne w stanie gotowości.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328570

wiec prosze Cie, wyjasnij mi skad masz wiesci, ze Najpopularniejszy Eunuch -pOSIEL , ONO to Ryszard - bo wg wikipedi byl Krzysztofem przez 54 lata.

No Coz, jego kolega partyjny ( spisane beda slowa i uczynki )
Miller powiedzial kiedys,ze jak SLD obieca to gruszki na wierzbie wyrosna, wiec co za problem, by obiecujacemu SLD-owskiemu aparatczykowi nie zniknely jajka?
Chocby w Azji. Jak tam szczury jadaja to moze zjedli rowniez
po-PZPR owskie zbuki?
O, tluste faldy obrzydliwego tluszczu starego capa zamiast Piersi?
Zalozony stanik - tez mi argument u teletubisia z damska torebka.
Please, nie walkujmy niesmacznych tematow podejrzanych typow.
Mackiewicz mial swieta racje co do komunistow.

pozdr Cie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328408

gość z drogi

bo przecież będą musieli się określić...Zasługi ? ale jakie ?

No właśnie...i to jest pytanie za 100 punktów... a ja mam tylko 10....:)

i daję wszystkie...i czekam na lustrację...marszałkini,czy marszałka,bo już sama nie wiem, czy z przed 2009 roku,czy PO ?

serdeczne pozdrowienia

10 :)

i dla  Mackiewicza ukłony...może patrzy teRAZ na nas zza błękitnej bramy i uśmiecha się...On wie wszystko...

poranne pozdrowienia :)z 10 :)

P.S

chyba jednak zostawią dotychczasową marszałkinię...bo innego wyjścia nie mają...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#328426

bedziemy mieli jeszcze jedna, taka, co ta pierwsza wywloke przez kontrast uczyni szlachetna.

gdy lustracja wykaze, ze Anna Grodzka to kapus i esbek - I CO Z TEGO - i tak zostanie wybrana. po niej zas nie bedzie miejsca w sejmie dla tych co NIE kapowali.

wtenczas Ewa Kopacz bedzie musiala ustapic, ze wzgledu na zbyt moralna i patriotyczna postawe jak mniemam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328428

prezydent gdzies poleci i wszystko sie zmieni
pRezydentem zostanie eunuch...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328508

Poseł Rozenek jest zawiedziony postawą Prezydenta, za bardzo się zbliża i zadaje z katolikami.
Może sama Pani Prezydentowa coś z Nową Marszałką założy, jakiś ruch lub się kieckami wymienią.
Wszyscy wpadamy w TRANS.
Eunuch ma ten komfort, że niewiele ma do stracenia i jest niegroźny dla władcy i haremu. Zatem już eunuch jest prezydentem.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328586

Witaj,
jeżeli skłamie, to odpada z gry. tak winno być. Jest jednak casus Bolka i może zawsze iść jego śladem. Może się okazać, że wodził/a za nos komunistów, by w odpowiednim czasie przeskoczyć mur katolickiej obłudy i zaprowadzić nowy, piękny ład transseksualny w Ciemnogrodzie.

To nie koniec jaj, zdaje się, że pogrzeb Polski będzie iście Monty Pythonowski.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328581

Witaj,
skoro sobie radzą z przeważającą częścią społeczeństwa, to i ten numer przejdzie. Już sam TUSK się zdeklarował, że zagłosuje za...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328575

Trzymam się wersji Barei.

Temat może i niesmaczny, tylko każdy kolejny krok z lewej strony stwarza sytuacje często nieodwracalne.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328573

powtorze sie z innego miejsca:

BEZCZELNE zagrywki Palikota
Emir, 1 lutego, 2013 - 01:53

- robil sobie heppeningi
- probowal osmieszac Prezydenta pijac "malpki"
- wlazl do ... z plastikowym/gumowym Dildo
- wlazdl do .... ze swinskim ryjem
- wlezc chce na urzad z kolejnym swinskim ryjem , ktory co najwyzej moze na dzis uzyc Dildo
( podobno eunuch Begowski nadal lubi z paniami , tylko jak i ktora na TOTO Brzydkie, oblesne poleci?! )

Bo w ten sposob sukin-kot zdola osmieszyc Polski Sejm!
Jakby malo tam bylo Biedronow,Rozenkow, Niesiolwskich, Kaliszow....
Wiec ja dla GNOJA widze tylko kryminal, spedzony w kamieniolomach bez wizyt, list raz na kwartal. Niech gnoj lupie kamienie - metoda kilofa i mlota na budowe Polskich Drog.
Tylko taki pozytek mozna robic z TAKICH GNOJKOW
Majatek zajac, czesc bylej zonie a reszta - na cele spoleczenstwa i Nauki Polskiej.
Howgh

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328585

i możnaby się rtazem ześp. Janem Kaczmarkiem pośmiać.

Możnaby.
Ale nie sądzę, że np. Pan Górski weźmie temat, jak moja Żona budząc mnie niskim barytonem: "wyrządza mi się krzywdę,jestem bardzo wrażliwą osobą, a cycki w końcu kiedyś mi urosną" ( Nie muszą, Kochanie).

Nie, taki Górski może teraz sobie podskubywać Donka,baba z brodą to nie jest bezpieczny temat. Dlaczego tak sądzę ? Bo niestety pamiętam, jak jechał na Kaczora bez trzymanki. Latami. A o wpadkach rządu - sza.

Jestem przekonany ( podobnie jak blogerka WaWa ), że projekt " baba z brodą o twarzy boksera" jest swoistą powtórką z Anastazji P. Wtedy chodziło o ośmieszenie części posłów jednej strony ( stąd mój ulubiony Stefan Śmierdzącogęby, taki gatunek o to się przepoczwarzył a rebours ). Teraz chodzi o ośmieszenie polskiego tzw. wyborcy. Przebrać faceta za babę, zrobić reklamę ( jakiś film był chyba)i zrobić mu wybory. Lekarzy obowiązuje tajemnica, sędzia w gacie nie zagląda.
Przejdzie.
Łykną i jeszcze się obliżą.

Znając z przeszłości twórczość Pana Rema, mogę się domyślać, że to on wyłożył kasę - bo jednak trzeba sporo sporo.I ma teraz małpią uciechę - poniekąd uzasadnioną, skoro obywatele wybrali - w ułomnym systemie, bo w ułomnym --> ale jednak wybrali.
Można się z Polaków pośmiać.
A największą chyba ma Biedroń i owa baba.

I teraz będzie owa baba wicemarszałkiem.Spotykać się z ważnymi politykami świata, może umówi się z Guido?

Przedstawicielka Narodu, jego najlepsza emanacja - a raczej destylat.
Z Kiepskiego.

Prowokacja, bo w końcu ktoś zedrze jej z głowy tę perukę.
I wtedy będzie dopiero jazda.

W tle prywatyzuje się polski bank. Alekogoto?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328439

Witaj Torpedo! Miło Cię tutaj widzieć. Cieszę się, że znalazłeś to najlepsze miejsce w sieci :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328507

Witam,
można się zgodzić z takimi tezami. Za wyjątkiem tego, że autorzy projektu są po wschodniej stronie, a Urban at consortes to tylko podwykonawcy najemni.
Dziękuję za rozwijający sprawę komentarz.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328589

W temacie: "Tolerancja, to margines błędu - nie standard" rzucam linkę, jak to ja Wiktor pojmuję, choć temat w nieco innym ujęciu, i o innych postaciach. Link http://wiktorsmol.salon24.pl/479111,tolerancja-to-margines-bledu-nie-standard

Ukłony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328444

Niema innej rady,tylko kosy na sztorc,jeśli chcemy być Polakami,i mieć swoją Ojczyznę,czy kużwa do tych pustych PO pierniczonych łbów dotrze w końcu że mordują nam Ojczyznę,i że plują i znieważają Boga i naszą wiarę,jak nam ma Pan Bóg Błogosławić,gdy naród się Boga wypiera,a wspiera szatana,tylko wspólne przeciwstawienie się złu może uratować naszą Ojczyznę,i niema co liczyć na purpurowych,bo już dawno POwinni grzmieć,a tu cisza,a politykom też bym nie ufał,bo oni kosztem naszym,załatwiają swoje interesy,jeżeli sami tego nie zrobimy,Polska będzie znikała z mapy świata

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328451

Witaj,
z kosami trzeba uważać, można rzec żartem, że oni wyślą na pierwszą linię walki sado-maso.
A tak na poważnie, jak kto grzebie przy fundamentach, to katastrofa pewna. Tylko, że jeżeli nie pogonimy tych architektów i budowniczych odwrotnego świata, to gmach cywilizacji nas też przygniecie.

Albo się zajmą sobą, albo my zaczniemy ich tępić, jak oni naszą wiarę i kulturę.

Nie za dużo jest miejsca na dewiacje, limit obszaru się wyczerpuje. I w dodatku nie można pozwolić, by to była karta przetargowa i czyniono z tego światopogląd.

Bywaj Bracie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328594

Witam,
dzięki za link.
Przeczytałem z uwagą.
A Parą Roku w Polsce już kiedyś była homoseksualna para. Nie pamiętam w którym miesięczniku, ale na pewno była.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328592

A Parą Roku w Polsce już kiedyś była homoseksualna para. Nie pamiętam w którym miesięczniku, ale na pewno była.

Miesięcznik Gala, 2008 rok. Parą Roku został Tomasz Raczek i jakiś Szczygielski. Żeby być dokładną, tytuł brzmiał: Najpiękniejsza Para Roku, a wyboru dokonali sami czytelnicy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328605

A co wy ludzie takie nietolerancyjne i zabobonne ? Były już Porno-Qurwy Cicioliny w parlamentach i gadająco-srające konie w antycznych senatach, to i w Polsce marszałkiem Rycho-Transsexo może zostać.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328448

Witaj,
też się dziwię naszej ciemnocie.
Tak po prawdzie, to my w czołówce Eurokołchozu. Jest przecież w sejmie partia w zasadzie reprezentująca "homo-interesy".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328598

Braciszku:)
To są skutki pilnej nauki na wykładach Sun Tzu.
W obliczu wypłynięcia dowodów na Zamach w Smoleńsku,
Łubiańska ekipa nakazała ośmieszenie Narodu Polskiego.
Po to, aby nikt nas poważnie nie potraktował, kiedy
zażądamy ukarania putasa za terroryzm międzynarodowy.
A bęgowski?
Niech swoje problemy pozostawi tam, gdzie ich miejsce.
W majtkach.
W przeciwnym przypadku, jego działanie może być rozumiane
jedynie jako zdradę na rzecz rosji.
Co nie dziwi, zważywszy na "partię".
R-uch P-oparcia P-utina.
Sterowany "z placu" przez "handlarza meblami"
o śpiewnym akcencie...
----------
Pozdrówka serdeczne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328475

Lansem Anno Grodzko na wicemarszałko Sejmu RP napluto mi w twarz. Po raz kolejny.
Plucie zaczęło się 10 kwietnia 2010, i tak już dzień w dzień...
Krzyż w sali sejmowej przeszkadzał, krzyż - symbol polskiej tożsamości. Symbolem jakiej tożsamości jest ten babochłop ? PZPR-owskiej !
Teraz to już chyba tylko dog Halickiego na prezydenta !
Nawet bym go wolała bo nie WSI-ok. A że może obsikać nogawki albo pogryźć po kostkach ? No to już tylko dowód jak się zdegenerowała platforma obywatelska, że obywatel woli czworonoga na prezydenta niż babochłopa na posła i wicemarszałka.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#328526

A po mnie to spływa. Nie interesuje mnie jak Grocka, Kopacz, Palikot i jeszcze z 300 szmaciarzy dzieli się synekurami. Absolutnie ta sprawa mnie nie bulwersuje i nie interesuje. A wiesz dlaczego? Bo to przykrywa, temat zastępczy. Esbeckie szpece od socjotechniki doskonale wiedzą jak przykrywa się pokutną pielgrzymkę i klęczenie ministru Nowaku przed władzami UE, w celu wyproszenia jałmużny, czyli odblokowania transzy 3.3mld na drogi.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328550

Oczywiście, że masz rację. Że się przykrywa, o tym też napisałem. Tylko nie jest tak, że mamy przejść obojętnie wobec realizacji pewnego plany, którego cel jest jasny, zniszczyć bastion wiary i kultury. A i tak pozostałych planów nie znamy.

Normalny człowiek da radę dziurawej drodze, ciota mentalna na prostej się wyłoży.
Zanim drogi, to społeczeństwo budujmy i dzieci chowajmy.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328603

Witaj,
masz rację, niestety tak wygląda krocząca rewolucja poprzez ewolucję dewiacji w standard.

I jak dobrze pójdzie, to kiedyś heterycy jako mniejszość będą mieli kilku przedstawicieli w sejmie. A większość będzie trans we wszystkim.

Z nimi jest tak - łaszą się, są mili, nie od razu wyskakują z..., ale gdy przyjdzie moment odpowiedni, to poczujesz oddech na plecach.

Podrzucają nam mydło na podłogę łaźni byśmy się schylili, a potem już wszystko pójdzie gładko.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328601

Witaj Bracie,
tak jest, ale jednak realizują też dalekosiężne plany degeneracji i tak już chorej tkanki polskiego narodu. Gdy duża część sparszywieje, to tak zdrowa to odchoruje i przerzucając siły na walkę z wewnętrznym zagrożeniem będzie łatwym celem dla wroga zewnętrznego.

Najwyraźniej obu Pacom i temu z Pałacu i temu z Biłgoraja zawsze było po drodze z Rosją - vide polowanie na głuszce.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328610

Póki co.

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328525

Witaj,
w sedno. Od lat jesteśmy jednym z poligonów doświadczalnych dla kacapów, a zarazem terenem wdrażania nowych środków wojennych. Broni moralnej.

Tylko kiedy się skończy póki, a zacznie co.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328606

Czyli prowokacja i próba jak dalece można rozciągać tą gumkę z majtek i kiedy pęknie.
To jest BURDEL nie państwo ! A Tusk z Komorowskim pierwsze burdelmamy.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#328652

Bajzel mamy, gdyż rządzą bajzelmamy.

Wschodni, niedomyty i dziki burdel.

Coraz nowsze mamy gumy i bardziej rozciągliwe, jednak kiedyś pęknie, oby nie za późno.

Obraz prawdę Ci powie...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328863

Moje dotychczasowe oceny były słuszne, mają potwierdzenie
Transseksualizm,pedalstwo czy jak je zwać to zboczenie
Zastanawiam się czy tego nie powinni izolować
Komuniści nie wygodnych raczyli, tak pilotować
Ponieważ POpaprańcy kroczą podobną drogą do Stalina
Więc nie byłaby to sądzę żadna nowina
Mianowanie Marszałkiem chorej osoby to Światowa rewelacja
Gdyby był z PIS byłaby wielodniowa narracja
Pozdrawiam
Z niezależnej wklejam wątek, bo dzisiaj piątek

Tymczasem na aktualnie obowiązującej liście "zaburzeń umysłowych i behawioralnych" w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób (ICD) Światowej Organizacji Zdrowia cały czas znajduje się transseksualizm. Należy sprawdzić kategorię „zaburzenia behawioralne i umysłowe”, a następnie wejść w podkategorię „zaburzenia tożsamości płciowej”. Wprawdzie socjaliści domagają się, aby wspomniana lista została zmodyfikowana i prawdopodobnie stanie się to do 2015 roku, ale według WHO transseksualizm jest zaburzeniem umysłowym.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#328822

Witaj,
 no widzisz Jacku, jak Światowa Organizacja Zdrowia jest zacofana, ale i to Palikmiot zmieni z Władimirem.
Ludzie z zaburzeniami osobowości i seksualności, jak każdy chwiejny człowiek są łatwo sterowalni. Wbrew pozorom sfera seksualna to dalej pewien hak. Nie wiemy co i jak kocha Grodzka. Rosji zależy na degeneracji Polskiego Narodu, swój inaczej degenerują.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328868

gość z drogi

serdeczne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#328872

Dzwonię do Pani/Pana w bardzo typowej sprawie:
Jak to było z lustracją panny Anny (bo chyba na jej cnotę nikt jeszcze nie następowywał?) jak przybyła zasiadać jako posłanka Rucha Palikota?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328826

Witaj,
 chyba nikt nie dybał na jej cnotę straconą na szkoleniach GRU.
O ile pamiętam posłowie podlegają lustracji.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lustracja_os%C3%B3b_pe%C5%82ni%C4%85cych_funkcje_publiczne - link

Może jednak nie dotyczy to poprzednich wcieleń lub za współpracę nie uznaje się szkolenia. Bo przecież ukończenie szkolenia Amywaya nie czyni pracownikiem. Może pracował i pracuje dla Rosji społecznie, co widać po jego/jej działalności na niwie.

Pewnie to czytałeś, ale warto przypomnieć drogę uwiarygodnienia...

http://niezalezna.pl/37942-anna-grodzka-wielka-mistyfikacja

Teraz Grodzka jest w zasadzie legałem, a media wtórują.

Ma nie tylko Paszport Polsatu, a to wiarygodne dokumenty.

Przeprowadza Trans-Fuzję na Polsce...

 

 

 

 

Z sieci zniknął film z Bęgowskim - O zmianie płci - felieton.

http://www.fakt.pl/Klopoty-z-nazwiskiem-naszej-poslanki-transseksualistki,artykuly,134611,1.html

A tu synuś Bęgowskiej - ma się świetnie, ktoś mu drogę różami usłał...

Pan Bartosz pracuje w kancelarii Senatu - czytamy w "Super Expressie". Z artykułu o synu posłanki, o której jeszcze niedawno mówiono jak o przyszłym Wicemarszałku Sejmu, dowiadujemy się, że od dawna zajmuje się bardzo poważnymi rzeczami w najważniejszych instytucjach w kraju. Miał już bowiem pracować w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, a teraz - z racji swoich doświadczeń - obsługuje wizyty zagranicznych notabli.

Artykuł pochodzi z...

26.10.2011, 06:53

Już wtedy wiedziano o przyszłej kandydaturze Anny ?

http://www.fakt.pl/Syn-transseksualnej-poslanki-Grodzkiej-nazywa-ja-,artykuly,134850,1.html

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#328876