Bronek Wieczorową Porą.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Pijane Warchoły w służbie Nazistów.

Największym grzechem jest ujrzeć i uwierzyć.

Bezmyślnie.

Nie takie cuda widziałem w życiu. Znany jest przecież wpływ alkoholu zarówno na postrzeganie rzeczywistości jak i na stan ducha. A mamy tego „zajzajeru” pod dostatkiem u wyspecjalizowanych bimbrowników z Czerskiej i Wiertniczej. Nie od dzisiaj idą z nimi ramię w ramię publiczne media. Festiwal manipulacji i kłamstwa jaki się dzisiaj rozegrał to zaledwie „Gubałówka” tego co nas czeka. Na Himalaje przyjdzie na poczekać. Copperfield byłby dumny ze swoich uczniów. Jak zwykle zobaczyliśmy to co magicy chcieli. I większość zapewne łyknęła to bez zastanowienia i sięgnięcia do innych źródeł. Być może też nie do końca innych, ale jednak umożliwiającym nam przyjrzeniu się i analizie dużej części spektrum dzisiejszych wydarzeń. Nieprzypadkowych i będących konsekwencją tego co się wydarzyło w Smoleńsku i następnych miesiącach. Zobaczyliśmy jak z „pustego” kapelusza wyciąga się Demona Nacjonalizmu.

Nie tylko Policja i media szykowały się na taką okazję. Ułożone wcześniej listy gości i rozpisane scenariusze oraz wystąpienia. Odpowiednio położone wizualne i słowne akcenty mają wzmocnić potworny obraz polskiej prawicy. Prawicy kiboli, faszystów, nazistów, antysemitów i homofonów. Może nie dzisiaj, ale wkrótce analitycy odnajdą winnego, choć wszyscy wiemy, że to Jarosław Kaczyński i jego krwiożercze legiony. Piekące swój chleb z krwi niewinnych lewaków. Tak jak w Krakowie i wielu miastach udało się z godnością uczcić to jedno z najważniejszych Polskich Świąt Narodowych, tak w Warszawie udała się „Ustawka GóW-na” i jego akolitów. Żeby tylko ich.

Po Smoleńsku jego konstruktorzy z przerażeniem skonstatowali, że po raz kolejny nie udało się dorżnąć watahy. Zwołuje się pod Krzyżem, jednoczy na blogach, w Klubach Gazety Polskiej, co to jej niebezpiecznie sprzedaż wzrosła. Przez kolejne miesiące chwytali się wszelkich możliwych sposobów i prowokacji. Medialna i polityczna maszyna pracuje na najwyższych obrotach, może się to skończyć pęknięciem jej trybów. Im wolno wszystko, nawet więcej i o jeden dzień dłużej. W ich ustach najgorsze inwektywy są merytoryczną dyskusją i zatroskaniem o Ojczyznę. My złowrogo milczymy, a zanim zdążymy cokolwiek rzec, to różne takie Hartmany już to interpretują zgodnie z duchem filozofii marksistowsko-leninowskiej. Tak się robi politykę, tak czerpią z bolszewickiej tradycji dialogu z narodem. Kolejny raz ciemne siły sanacji i pijane warchoły na ich pasku pchają Polskę na skraj przepaści i oddalają od Jewropy.

Budowanie narracji doskonale wpisało się w scenariusz ułożony przez ludzi z zaplecza Bronisława Komorowskiego, widać i w mowie i w czynie ślad ich linii papilarnych. Nie ma jeszcze zbadanych dowodów i wyroków sądowych, media i ich niezależni eksperci posiadają już tajemną wiedzę. Wystarczyło dokładnie śledzić relacje w TVN24, Polsacie i TVP3 oraz ze źródeł niezależnych i włączyć na chwilę dłuższą myślenie, by zobaczyć misterną pajęczynę jaką utkano wokół Marszu Niepodległości. Że niby na początku jakiś drobny eksces lewactwa, a potem już tylko prałackie zamieszki. Zafundowano nam piękną Symfonię Listopadową. Na cztery ręce, jak nie więcej. Rzeczywistość przerosła teorie spiskowe. Od Smoleńska, aż do dzisiaj i zapewne przez wiele lat kary będą szły pod stołem. Tylko bezmózg totalny i ofiara Wielkiego Brata nie widzi co się dzieje na naszych oczach. Nie nocą, w biały dzień i wieczorową porą.

Rola PO ustalona przez Ojców założycieli to było za mało. Wyodrębniono z niej Bronisława Komorowskiego, by wobec nieporadności Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny odzyskać Polskę. Ci byli zbyt zajęci jej sprzedawaniem i rozkradaniem i nie spełnili nadziei jakie w nich pokładały służby i Moskwa. Mieli w zanadrzu takie asy jak Bronek i Radek. Zapewne nie ostatnie, zawsze są przygotowani na dłuższą rozgrywkę. Bronek tak sobie jeździ na głuszce, buja się po różnych lotniskach z Sowietami, a 70% mu ufa. Radzio walczy z wolnością słowa w sieci, by przypadkiem ktoś farby nie puścił. Telefony na linii Berlin-Warszawa-Moskwa rozgrzane do czerwoności.

Gdyż problem tkwi już nie tylko w Polsce. Unijny grunt im się usuwa spod nóg, ale powalczą do końca. Bo nawet jak Unię, czy też Rosję szlag trafi to i tak się już wygodnie rozsiedli nie tylko na polskiej ziemi. W końcu to ani nic nowego, ani też nie dziwota, że Carskie Dynastie zabezpieczają byt swoim zstępnym. Tak ja Prezydent i Premier w swoich gabinetach obserwowali z zadowoleniem rozwój sytuacji w Warszawie, tak zapewne i Angela i Władimir nie przegapili tej transmisji. A raporty i prognozy oraz zalecenia do dalszych działań już spływają na biurka, a raczej pędzą światłowodami. Przerażające jest to, że chcąc stworzyć pozory idą sobie spokojnie zgodnie z rozkładem jazdy, ale małymi kroczkami. Zauważyli bowiem, że duży krok do przodu jakim był 10 kwietnia nie jest najlepszą metodą osiągnąć swój cel.

Choć uruchamiam resztki wyobraźni, spustoszonej przez ostatnie lata, to nie wiem czy nie trzeba by raczej zacząć snuć fantasmagorie. Te być może pokażą to co nas czeka. I nie w sensie tego co chcą uczynić z Polską, tylko jak ?  Zagadka Trójkąta Bermudzkiego, UFO, Kryształowe Czaszki jawią się jako oswojone tajemnice. Przydałby się jakiś hotelarz, Daniken jakiś. Bo tylko amator, podobny do kompozytora przeboju „Majteczki w kropeczki” może pójść ich tokiem myślenia. Bo to jest właśnie genialna metoda, taką posłużono się również w Smoleńsku. Przecież zdrowy rozsądek nie podpowiedział nikomu zawczasu, że na „skutek zaniedbań pułku, błędów pilotów i nacisków” dojdzie do tak spektakularnej katastrofy lotniczej. Podobnie jest z dzisiejszym Marszem Niepodległości.

Z jednej strony nie dziwię się, ani lewakom i ich apelom do braci w fachu z Niemiec i Białorusi, Nie dziwię się też tym co przyjechali podymić, ponaparzać się z „Psami”. To nie tylko nasz koloryt. Być może też organizatorzy marszu nie stanęli na wysokości zadania. Wystarczy, że stanął Prezydent i Policja, na swój sposób. Nie dziwi Was, że przed 10 kwietnia 2010 roku bardziej skrajne postawy na takich marszach nie spotkały się z taki zainteresowanie władzy ludowej i mediów, na czele z GW. Dopiero sytuacja gdy prawica tak jakby się „ucywilizowała”, by nie dostarczać argumentów do walki z nią, blady strach padł na Adasia i Waltera oraz ich podopiecznych. Happening jaki nam zgotowano z „Zabójstwem” 2-óch wozów transmisyjnych i tak nie przebije wymowy tego filmu.

Swoja drogą czy dziwi kogoś zachowanie policji. Antifa bezkarnie grasuje i ściga pojedyncze ofiary bez jakiejkolwiek interwencji służ porządkowych, a policja bawi się dokładnie tak samo jak oni. A może jeszcze lepiej. Można różnie myśleć i pisać o Nowym Ekranie, tym filmem jednak przejdzie do historii. Jeżeli ten policjant, będący na służbie tajniak i jego koledzy nie wylecą z policji i nie trafia na kilka lat do pierdla, z taką szybkości jak kopali przechodnia w głowę, to ja się wypisuje. Wypisuję się z takiej „Polski” i prawa dla wybranych. I nie będzie to wewnętrzna emigracja bynajmniej.

Nie oddam w tej notce wszystkich moich obserwacji, przemyśleń i emocji. Po raz kolejny poświęciłem swój czas dla Polski. Moje i Waszej, nawet tych co gonili i kopali. To co miało dzisiaj miejsce w Warszawie było jakby w sam raz dla władzy, władzy właściwie absolutnej. To za mało jednak jak widzę by się opamiętali. Nie sądzę by mogli się już wycofać, idą na konfrontację z Narodem. Szykują pułapki i kolejne prowokacje. Raz by przykryć prawdziwe problemy, dwa by nas zagnać od rezerwatu. Co poniektórym „Indianom” dadzą kasyna, reszcie wódę i zakażone tyfusem koce. Sowiecko – Germańska Bolszewia niczym szambo zalewa Polską Ziemię.

Już czas –

"Kto nie z nami, ten przeciwko Polsce".

Było dość czasu na przetarcie oczu.

Jeżeli komuś po drodze z pętakami i zdrajcami to droga wolna. Na końcu drogi jednak nie czeka Euroland, a kolejne lata Rozbioru na miarę XXI wieku. Bez podpięcia do centralnego komputera już wielu naszym rodakom GóW-no zalega w sercach, duszach i głowach. A zapewne nowe prawo jakie nam szukują rozwiąże problem nieprawomyślności na wieki.

Na koniec bardziej optymistycznie, zdjęcie z Marszu w Krakowie. Przedstawia niedobitki grupy, która podbiła kiedyś serca mediów i wielu Polaków. Grupa protestu przeciwko pochówkowi  Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu znacznie się przerzedziła. Już media się nie interesuję i sponsorów jak widać po strojach służbowych i transparencie brak. I to napawa optymizmem.

Choć z drugiej strony „Sitting Bul” atakuje. Brunet, Blondyn , Szatyn i Ryży zwołali bowiem Wieczorową Porą pilne posiedzenie. Oj posiedzą sobie jeszcze.

Bo gdy już nie tylko Antifa nawołuje do „fizycznej” eliminacji prawicy,

to na co mamy jeszcze czekać ?

normal">A Bronka znowu Buli.

normal">„…System bezpieczeństwa jest dobry, aczkolwiek trudny do egzekwowania…”.

Zlecił już prace prawnikom, a prawo będzie tak przygotowane, by nie zmieniać konstytucji. Zamierza także wprowadzić zakaz sprzedaży i noszenia kominiarek. Dał jednak prztyka w nos Blumsztajnowi, żeby nie było, że nie jest zatroskany.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 a gdzie się zgłosić? oni przygotowani a my w lesie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199394

Witaj,
z tego co pamiętam, to las jest nasz.
A oni tak przygotowani jak ateista na księdze po kolędzie.

Pozdrawiam Serdecznie

P.S. Nie zgłaszać się, a rozgłaszać i jednoczyć.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199405

wychodzić z domów i uśmiechać się czasami radować nie ani lasy ani ulice drogi nic już nie jest do naszej dyspozycji Polacy , oh gdzie oni są? --yo tak by zagaić dalszą bez zanaczenia dyskusję na forach !!! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199416

jak będzie kiedy lasy będą sprzedane przyjaciołom Pana Gajowego.Będą strzelać do grzybiarzy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199453

gość z drogi

Wynika z tego,ze Polska raczej spokojnie i godnie czciła swoje święto

Tylko w Stolicy dali przedstawienie

dla meRdiów policja,zwana niegdyś milicją  i zomo i gazowa hanka

pozwalając,by szczeniaki niemieckie biły Nasze Dzieci i Wnuki

Powinnismy wystosować jakies obywatelskie protesty do płemiera

nie z naszej łaski

i do władz niemieckich

jest TO klasyczny przykład  mieszania sie obywateli niemieckich w dniu Naszego

Świeta

skandal dyplomatyczny,tylko,że my nie mamy już dyplomacji Polskiej

dlatego  też Obywatele muszą sami bronić swego Honoru i Honoru własnego Kraju

serdecznie pozdrawiam

re Warszawy

Klasyczna Prowokacja Słuzb,dziennikarzy  i policjantow,czemu ma służyć ?

wiadomo

zaostrzeniu ZAMORTYZMU...Prowokacja

jak ja się brzydzę Gwnem,pozdrawiam 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#199415

Witaj,
oni jak wolfram się odkształcają na zamówienie. Polskie Żywe Srebro trafi prosto w serce wroga.

Dzisiaj kolejny dzień, który ich pogrąży.

I żenada, że nas za idiotów mają.

Byle do wiosny, choć i zimą można powalczyć.

I przewrotnie na Dobranoc

Może film ckliwym, ale nie jedną łzę kiedyś uroniłem.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199428

łoża kroplówki  i nicości nic nie można zrobić a wiemy co nastąpi obrazy nie do ztrzymania nie do wytrzymania a jednak dalej musimy z nimi żyć musimy tylko czy musimy ułatwcie choć to..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199476

Wiem,
choć nie tyle co Ty przeżyłem.
Zatem co ?, kamień u szyi i do rzeki.

Masz sytuację niby bez zobowiązań, więc wybór wydaje się prosty. Nic bardziej mylnego. Bo to zbyt prosty wybór. Cierpienia nie da się oswoić. Nic ponoć nie musimy. I to jest ta cholerna "wolna wola". Od czego ? Bo na pewno nie od tego co Cię trawi.

Co ja mogę ?

Ja tylko chcę i pragnę móc z Tobą jeszcze być. Nie mogę obiecać, że codziennie. Są tu jeszcze inni Twoi Przyjaciele. I dufam, że nie odbierasz nam tego prawa i chęci.

Wszakże zaglądnąłeś tu i przyjęliśmy Cię na naszą "Ławeczkę".

Miej to w Sercu i na Myśli.

Do jutra Bracie.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199479

cały dzień  przed komputerem tylko przypadkiem eidzę Twój wpis może gdzieś tam jest ale to manipulacja  szkoda wolałbym wspominać na ławeczce ipodziwiać zachód słońca

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199403

montaż służb specjalnych ekran i inne dupki niech to propagują ale Ty ? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199409

Daj spokój, żaden montaż. Nowy Ekran jest jaki jest, ale to akurat jest prawdziwy film. I zobaczysz, że jeszcze nie tylko od nich wypłyną takie akcje. A niby przeciwko komu miałby być ten montaż. Powiedz mi, to podyskutujemy.
jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199417

ludzi co ich spotka a tu pusta uliczka faceci grubi w kamizelki  popatrz na ta inaczej to prowokacja 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199420

 "Choć uruchamiam resztki wyobraźni, spustoszonej przez ostatnie lata, to nie wiem czy nie trzeba by raczej zacząć snuć fantasmagorie. Te być może pokażą to co nas czeka. I nie w sensie tego co chcą uczynić z Polską, tylko jak ? "

Polski nie ma musimy ją wywalczyć tylko z kim?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199427

Czasem należy znaleźć sojusznika wśród pozornych wrogów.
Tychy nam nie brakuje, jak i obojętnych. Sam najlepiej wiesz.
A co mam zrobić Tomku, zabić swoją wiarę i nadzieję. Sczezłbym w mgnieniu oka.

Trzymaj się i pamiętaj, że nie zapominamy o Tobie.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199430

pozornych , obojętnych to nie tak zawsze jak tu się znalazlem szukałem lepszych tekstów w piosenkach na katastrofę obecną nie mam video

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199440

byłem młody i nic nie rozumiałem co śpiewają i to zostało

 
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199443

Bez przesady i nie ściemniaj.

Muzyka niesie taki przekaz emocjonalny, że język nie jest barierą.

Oczywiście ta prawdziwa.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199448

to samo ale napisane dla mnie to wszystko inaczej nic nie kapuję z angielskiej mowy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199450

 wybacz ale z tekstem inaczej tego idiotycznego języka nie rozumię 

need friend , all we need is love śpiewali  nie wiem kto właściwie wiemy kto by ich zapomniał

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199454

kto nie czekał na następną płytę ale potem już nie

komuna zagarneła choć tego nie chciał

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199456

Od "wyborów"nie jestem w stanie się ogarnąć.Chcąc ,nie chcąc chyba

'się wyemigrowałem".Nie potrafie sobie tego wszystkiego co dzieje sie ,szczególnie w ostatnim czasie jakoś mniej ,lub bardziej racjonalnie wytłumaczyć.Nie umiem.Teraz juz nie rozumiem, ani "onych",ani swoich.Coś jest nie tak.Polska rozkłada się błyskawicznie."Onym"wolno jest już wszystko.Mogą ..największe numery świata robić.To co stało się tylko w ostatnich 2-3 miesiacach w Polsce,w połączeniu z sytuacją Europy,Unii,geopolityką w globalnym znaczeniu,wskazuje mi na jedno( wiem...wiem...z pewnoscią zwariowałem) zbliżamy sie milowymi krokami do NWO.Przyspieszenie jest takie ,że pasażerom brakuje tchu.Obawiam się ,że od 10 kwietnia 2010roku jesteśmy przedmiotem poważnego eksperymentu.Obym sie mylił,oby moje słowa zamieniły sie w g...o. Zostaliśmy sami ,tak bardzo sami po raz pierwszy.Potrzebujemy Lidera.Gdzie jest?Inaczej się nie zorganizujemy.Małe struktury są potrzebne ,ale w oderwaniu od siebie nie mają najmniejszych szans w walce z Mordorem.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199424

Witaj,
jak sądzę Twoje słowa nie zamienią się w...
Raczej masz rację. Prawda jest dla Nas wyzwaniem.
Wyzwaniem do tego co piszesz na końcu.
Damy radę, choć i tak trza szykować kolejne pokolenia.

Bo Oni nie odpuszczą Nam, aż do śmierci Narodu Polskiego.

Który w znacznej części obumarł.
A dobry ogrodnik ratuje drzewo bu owocowało tnąc bez sentymentu zbędnego chore i nie owocujące gałęzie. I regularnie przycina.

Jakoś jednak tak dziwnie mi się śni, że nadejdzie Nasz Czas.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199444

Spalenie wozu TVN24 nastąpiło po rozwiązaniu Marszu.

Jak doszło do tego aktu wandalizmu ? - link.

Spalenie wozu transmisyjnego TVN24 wyglądało jak prowokacja Policji. Pozwoliło to mediom na postawienie znaku równości pomiędzy Marszem Niepodległości a agresją zamaskowanych chuliganów. Zmanipulowane relacje z przebiegu Marszu wpisały się w antyfaszystowską propagandę, forsowaną przez media w ostatnich dniach szczególnie sugestywnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199451

 
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199460

dla kogo 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199461

ja za Ciebie nie odpowiem na to pytanie, a może czasem warto dla siebie i dla "Niej".

Może dla bliźnich i dla Polski.

Próbowałeś ostatnio, choć wiem, że Ci jest trudno.

Ciężko mi z Tobą rozmawiać, słów się boję.

Tak po ludzku wolałbym Cię objąć serdecznym uściskiem i dać Ci "kopa" do życia.

Nie wiem, nie potrafię.

Próbuję.

Jak nieudolnie, to wybacz.

Nie przestanę.

Nie poddawaj się, jak i ja.

Niewątpliwie nie jestem w takiej sytuacji jak Ty. Mam jednak też "Pod Górkę", a może nawet w "Dół".

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199462

Don't give up

In this proud land we grew up strong
We were wanted all along
I was taught to fight, taught to win
I never thought I could fail

No fight left or so it seems
I am a man whose dreams have all deserted
Ive changed my face, Ive changed my name
But no one wants you when you lose

Dont give up
cos you have friends
Dont give up
Youre not beaten yet
Dont give up
I know you can make it good

Though I saw it all around
Never thought I could be affected
Thought that wed be the last to go
It is so strange the way things turn

Drove the night toward my home
The place that I was born, on the lakeside
As daylight broke, I saw the earth
The trees had burned down to the ground

Dont give up
You still have us
Dont give up
We dont need much of anything
Dont give up
cause somewhere theres a place
Where we belong

Rest your head
You worry too much
Its going to be alright
When times get rough
You can fall back on us
Dont give up
Please dont give up

got to walk out of here
I cant take anymore
Going to stand on that bridge
Keep my eyes down below
Whatever may come
And whatever may go
That rivers flowing
That rivers flowing

Moved on to another town
Tried hard to settle down
For every job, so many men
So many men no-one needs

Dont give up
cause you have friends
Dont give up
Youre not the only one
Dont give up
No reason to be ashamed
Dont give up
You still have us
Dont give up now
Were proud of who you are
Dont give up
You know its never been easy
Dont give up
cause I believe theres the a place
Theres a place where we belong 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199466

A tego, pomimo najszczerszych chęci, nie rozumiem.

Tej dedykacji muzycznej.

Może zbyt głęboka metafora.

Coś mi chodzi po głowie, lecz może mylny trop.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199465

"...Nie celebrujmy Wolności,
nauczmy się ją praktykować..."

To se popraktykowaliśmy.

Warto słuchać Bronka, jest jak Radio Erewań.
Wśród bełkotu jest zawsze ważny komunikat -

"...proszę podać dokładny adres i czekać na odpowiedź..".

"..Polska byłaby większa i sileniejsza, gdyby była różnorodna i kolorowa...".

A to powiedział guru Krytyki Politycznej - Michał Sutowski.

I na koniec pozdrawiam Daniela Olbrychskiego -

Ty już lepiej pij człeczku !

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199457

ocena rzeczywistości gdzie rada nie wymagam wieszcze i guru jej nie znależli , ja wiem nie ma bezkrwawych rewolucji  jak chcieliśmy powiedzieć A to przegraliśmy wszysyko nie mówiąc B 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199464

napadająccy z szablą

kpię sobie nie wiem jak było ale życie pokazuje z czasem szczrgóły 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199469

Trafiłeś w samo sedno.

Z czasem życie odsłania prawdziwe oblicze "Azji" Tuhajbejowicza i nie tylko.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199473

każdy w sobi jeśli to zachował pierwszy nieśmialy utwór takie nic a dla niego wszystko my potem tylko jesteśmy konsumentami życie jest straszne. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199480

 dobrze się odnależli w nowym raju

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199485

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/dolnoslaskie/news/marsz-patriotow-narodowego-odrodzenia-polski,1720272

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199470

Bandyci z Antify zostaliby rozbici i wyłapani przez tamtejsze służby porządkowe, ba nie zostaliby nawet wpuszczeni do kraju. Media nawołujące do przemocy w trakcie Święta Państwowego zostałyby zniszczone przez tamtejsze społeczeństwo. Tylko u nas i w innych republikach bananowych dzieją się podobne rzeczy. Po obejrzeniu tego filmiku straciłem resztki szacunku do munduru POlicyjnego i dlatego napiszę wielkimi literami CHWDP.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#199471

Witaj,
to co piszesz, to jest clou sprawy.

Jak szanuję "mundurowych". Bandy tchórzy i reżimowych siepaczy nie.

Życzę temu "Milicjantowi" Dychy we Wronkach i żeby mu z dupy zrobili Jesień Średniowiecza. Jest gorszy niż bandzior. Kopanie w głowę jest próbą zabójstwa. I jego pomagierzy oraz przełożeni też do "Wora". Najwyższy czas na odpowiedzialność.

Policja jest przeżarta korupcją, a morale sięgają dna.

Z Wojskiem też nie jest wesoło.

I ot to Im chodziło.

Ta sprawa to kolejny gwóźdź do trumny, musimy go tylko dobić młotkiem.

Kocham pieski i zwierzątka. Mojego stosunku do tego "psa" i jego stada możesz się domyśleć.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199474

Witaj Braciszku:)
Musiałem ostygnąć, aby popatrzeć chłodno.
I co widzę?
PRZERAŹLIWĄ SŁABOŚĆ WŁADZY.
Do tej ustawki, potrzebowali posiłków z 7 województw, i pomocy lewactwa z poza granic Polski.
Wszystkich struktur władzy i całych czerwonych mediów.
I jaki efekt?
Musieli uciekać się do tych samych metod, co w Radomiu, czy Ursusie.
Podsyłając prowoków, aby "przetrząsać" ich wyczyny w publikatorach.
Bijąc przechodniów w bocznych uliczkach, aby zastraszać.
Co im się udało?
Spacyfikować 100, może 300 osobową grupę?
A jak, nie zwracając uwagi, wycofać bezpiecznie prowoków, z miejsca zadymy?
Czy ktokolwiek interesował się losem zatrzymanych, od momentu wyjazdu z placu?
Wiem, po 22 latach udawanej demokracji, wielu zmiękło,
i dziś takie zdarzenia wywołują szok.
Ale popatrzmy na bilans:
Marsz się ODBYŁ.
Sił reżimowych, starczyłoby na góra 2 -3 miasta.
Nie dajmy się zastraszać papierowym tygrysem.
On ma gliniane nogi i śmierdzi trupem.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i całą Ławeczkę

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199481

Witaj.

Co Ci mogę rzec Braciszku ?

To co napisałeś domyka temat.

I kilka spraw dodatkowych i ważnych wypunktowałeś.

Wróciłem do Domu w miłym i podniosłym nastroju. A tu taka siurpryza. Można jednak było się jej spodziewać.

Ja im, znaczy się Bronkowi i Donkowi nieustannie kibicuję.

Im więcej ich, tym ich później mniej będzie.

Można ich w jednej "Polskiej Garści" zmieścić i zgnieść. Tylko "mundra" większość jest bezwolna.

Ale i to minie.

Zaraz po Zimie.

Idę w objęcia Morfeusza, bo rano trza wstać.

Do Jutra.

Bywaj Rodzinko !

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199486

 zaduma się ale to nie porywa mas nie ma forum nie ma siły zjednoczenia to jest to nikt nie starał się zjednoczyć ludzi tak jak dawniej slowo emblemat symbol nie wszyscy nawet wiedzieli ale byli gotowi oddać dużo za   SOLIDAROŚĆ a ona 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199489

Pozdrawiam wczesnym rankiem i dokładam żydom z Czerskiej,
Synagogę szatana:
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/u/0/qwU-iVLr_68

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#199493

Ponieważ masz nadzieję, że większość Polaków to POmatołki, Lemingi itp., którzy mają wyprane mózgi przez oficjalną propagandę, to mam tylko kilka pytań:

1. Jak to możliwe, że Ci Polacy nie byli podatni na propagandę PRL i potrafili wskazać, gdzie będzie im lepiej, a teraz są tak zaślepieni nieprawdą pochodzącą z mediów reżimowych?

2. Jaki cel stał przed organizatorami, aby do marszu niepodległości zaprosić bandy kibolskie? Jaki to poziom patriotyzmu one reprezentują? A może tylko dlatego, że opanowali śpiewy w stylu "Donald-Matole"?

3. Jakie intencje ma człowiek, który idzie na manifestację "patriotyczną" z zakrytą twarzą?

4. Czy nie widzisz związku z panującą w waszym środowisku nagonką na media, a aktami agresji pod adresem samochodów stacji telewizyjnych? Czy nie jest to pokłosie haseł wyrażanych przez pierwszego nieudacznika życiowego Polski, zwanego Kaczyński?

Zwykły człowiek ma już was serdecznie dość i dlatego przegrywacie wszelkie wybory. Jestem Lemingiem, a jakże, wolę identyfikować się z taką Polską, niż popierać frustratów, nieudaczników, pseudo-intelektualistów, pseudopatriotów i pseudokatolików, którzy kompletnie nie rozumieją istoty chrześcijaństwa.

  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199504

Nie bardzo widzę potrzebę wdawać się w takie czy podobne przepychanki do jakiej prowokujesz potencjalnego samodzielnie myślącego czytelnika , zadając aż nadto tendencyjne pytania ..

W swoim dossier podajesz żeś pracownik tzw."budżetówki" . To może oznaczać równie dobrze że pracujesz w prokuraturze bądź w "prewencji" i masz wyraźnie określone zadania do wykonania . Każde Twoje kolejne "sprostowanie" w tej kwestii będzie na tyle wiarygodne co ostatnia relacja TVP INFO dotycząca przebiegu i zajść podczas wczorajszej manifestacji z udziałem środowisk patriotycznych.

Z zasady osobiście nie występuję w charakterze żadnego trybuna stąd nie używam zwrotów typu cyt: " Zwykły człowiek ma już was serdecznie dość i dlatego przegrywacie wszelkie wybory." ...

Trzeba mieć nie lada tupet by wypowiadać podobnie brzmiące brednie i to w dodatku zwykłych ludzi do których jak podejrzewam z pewnością jest Ci bardzo daleko, bądź zupełnie opacznie szafujesz tym terminem .

Aby uzyskać dość rzetelne odpowiedzi na inne z pytań które Pan zadałeś wystarczy powrócić do lektury G.Orwella pt: "Rok 1984" . Gwarantuję że jeśli uważnie przeczyta pan tą książkę nie będzie już Pan tak samo myślał o rzeczach bądź zdarzeniach o których to wspomina Pan stawiając je w swoich pytaniach.

Bądź sobie Pan lemingiem bądź inną formą tuskoida ale na litość Boską nie traktuj nas Pan jak idiotów...

W wolnej chwili polecam koniecznie zapoznać się i z tym materiałem . Nie ważne że dość dawno opublikowanym , proszę mi wierzyć jest jak najbardziej na czasie .


Edward L Bernays
(1891-1995)

- - - - - - - - - - - - -
Propaganda.
Jak manipulować
opinią w demokracji
- - -- - - - - - - - - -
Propaganda - 1928 ENG] [ PDF]

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#199507

 Zapewne Pan w swojej poszufladkowanej wizji świata widzi tylko spiski, służby i inne obsesje. Dlaczego ucieka Pan od prostych pytań. Ja Pana nie zamierzam odsyłać do lektur obowiązkowych, tylko zadaję pytania. Znam osobiście ludzi pracujących w tzw. reżimowych ,mediach. Wczoraj mnie interesowało to, co one przekazywały za pomocą obrazu, a nie w komentarzach, bo komentarze nie były mi potrzebne. Jeszcze raz pytam:

1. Jakie wartości patriotyczne wnoszą do takich manifestacji grupy kibolskie?

2. Jaki cel mają ludzie zasłaniający twarze kominiarkami i chustami?

3. Jak to możliwe, ze prokuratura bez podległości ministrowi sprawiedliwości jest tendencyjna i reżimowa, a gdy nad nią była czapka takowego (Ziobry), to była obiektywna i niezależna?

Pytasz Pan, dlaczego sobie roszczę prawo mówienia w imieniu zwykłych ludzi? Ano dlatego, że nie należę do żadnej partii, dobre i złe hasła widzę w każdej partii, nie mam w rodzinie lub znajomych wysoko postawionych person, moje wiano wyniesione z domu było wartości jednej średniej pensji. Będąc dzieckiem, kiełbasę widziałem w święta, a pomarańcze raz w roku na mikołaja. W tej reżimowej Polsce, dzięki ciężkiej pracy dorobiłem się tego, co w czasach PRL widziałem jedynie na filmach.  

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199509

Powtarzasz się i przynudzasz. Jesteś tylko marną kalką swoich idoli. Przeszłość taką jak Ty miało wielu, a nikt jakoś nie czuje się obdarzony mandatem do reprezentowania zwykłych obywateli.
Aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu -

"...W tej reżimowej Polsce, dzięki ciężkiej pracy dorobiłem
się tego, co w czasach PRL widziałem jedynie na filmach...".

Winniście startować w międzyszkolnym olimpiadzie z Przysposobienia Obronnego. To Wasz poziom.

Albo spróbuj coś od siebie, albo też przestań się kompromitować i udaj się we właściwie dla siebie miejsce.

Zapewne na jakieś Powiatowej Komendzie MO wysłuchają waszej skargi, a może lepiej do Książki Skargi i Wniosków w pobliskim GS-ie się wpiszcie.

Media przekazywały to co wcześniej uzgodniono i co jest wygodne dla ich narracji.

Winny jest już Kaczyński, "udowodniła" to znana prostytutka medialna - Krzemiński.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199566

#199512

 Najbardziej krewcy manifestanci, zamaskowani i z szalikami drużyn piłkarskich, wznieśli kilka okrzyków: „Precz z komuną" oraz „I sierpem, i młotem czerwoną hołotę", po czym przeszli do regularnej bitwy z policją. W ruch poszły petardy, butelki, bruk, kraty zabezpieczające drzewa i deski z przystankowych ławek. Policja odpowiedziała gazem łzawiącym i armatkami wodnymi. Nie pomogły nawoływania Roberta Winnickiego, szefa Młodzieży Wszechpolskiej, by zachować spokój. (źródło: http://www.rp.pl/artykul/742987,750631-Marsz--blokada-i-zadyma.html)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199513

A co mieli krzyczeć ?

Gdzie drwa rąbią...

Podziękuj swoim Ojcom Duchowym z GóW-na za podjudzanie.

Przestań się wysilać ze swoją nachalną i nieudolną propagandą.

Ja mogę równie "bezstronnie" ułożyć mozaikę, która wpasuje się w wygodny dla mnie przekaz.

Chcesz byś ślepcem, to nim bądź. Ja cię prowadzał nie będę.

Po tym co robicie przez ostatnie kilka lat tak po ludzku gardzę wami. Jak staniecie mi na drodze do Polski, to nie liczcie na to, że potraktuję was jak rodaków. Raczej jako chrust do ogniska.

Idź dzieciom swoim bajki opowiadać.

U dorosłych ludzi nie znajdziesz poklasku.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199576

A ja spróbuję odpowiedzieć, w punktach ;)

Ad.1 Polacy BYLI podatni na propagandę PRL. Nie wspomnę o tak drastycznych wypadkach jak baby szlochające po śmierci Stalina czy olśnienia że jednak Jaruzelski to nie ratował nas przed ZSRR... Nie było tak, ze przeciętny Polak od A do Z wiedział: a nas jest zamordyzm i komuna, a mogłoby być inaczej i lepiej. Owszem, ludzie narzekali, ale też w większości zaadaptowali się do warunków. Mity...

Przeczytaj teraz wypowiedzi niektórych "opozycjonistów" z lat 60-tych czy 70-tych. "Socjalizm z ludzka twarzą" i inne brednie. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
A zwykły szary człowiek starał się po prostu przeżyć. Przy okazji nie ześwinić się - jeśli miał jakieś zasady.

Propaganda, każda, działa na wielu płaszczyznach. Nie chodzi o to że by zawsze wcisnąć odbiorcy 100% przekazu. Niech to będzie i 30% informacji, w którą uwierzy - z punktu widzenia nadawcy przekazu - świetnie. Jest też gradacja na zasadzie istotności przekazywanych treści.
Weźmy przykładowo aktualną sytuację: ważne jest aby Iksiński pamiętał o tym jaki kaczyzm jest zły, to priorytet. Jeśli, przy okazji, uda się tez zaimplementować mu przekonanie, że aktualny rząd jest dobry - to już w ogóle świetnie...

Ale o propagandzie i informacji można dużo i długo pisać - tak czy inaczej tezie zaprzeczam, za PRL propaganda działała i miała wpływ na światopogląd ludzi - en masse (bo były wyjątki).

2. Tego typu demonstracja ma zawsze charakter otwarty. Przyłączyć się możesz Ty, ja, delegacja gospodyń wiejskich z Gdowa... Ciężko tu mówić o "zapraszaniu" kogokolwiek. A jeśli już - to wszystkich Polaków. Takie też było założenie. Kibic nie Polak? A jak przyjdzie ich więcej? Żadnej segregacji nie można tutaj urządzać.

I jeszcze jedno. Tak a propos "matoła" Rząd sam się ustawił na pozycjach kontra w stosunku do Marszu. Gdyby Bronek nasz kochany zadeklarował udział, to...
No ale, z przyczyn oczywistych, nie zrobił tego.
Bardzo źle im wróżę, na przyszłość, panom, którzy nami rządzą.

W interesie każdej władzy powinno być funkcjonowanie na zasadzie bycia "superarbitrem". Rządzimy Polakami, dbamy o Polaków, pracujemy w ich interesie... Pal diabli rzeczywistość, ale tak powinni się ludziom prezentować. Tymczasem, w swojej (nie chcę używać epitetów) hmm... prostocie intelektualnej - PO i przydupasy od początku ustawili się po jednej ze stron barykady. Wiadomo, jakiej.

Teraz ich bulwersują hasła "antyrządowe"?
Parafrazując: o biedaki, będzie więcej. Odcięliście się od wielkiej części społeczeństwa, co gorsza nazywając ich bydłem, kibolami, faszystami itd itp...
Mnie to osobiście bawi, w odniesieniu do mojej osoby - telewizyjny poseł czy posłanka partii miłości prezentują się żenująco, trudno abym się opiniami kogoś takiego przejmował...
Ale wśród tych - circa - 35%-40% "bydła" są i tacy, którzy czują się głęboko urażeni. I słusznie, to chyba ja nie mam tutaj racji...

No, zobaczymy co będzie dalej. Na razie mamy takie demokratyczne państwo totalitarne...

3. Nie wiem. Ale niech świadczy o nim jego zachowanie w trakcie manifestacji, a nie wygląd...

4. Media kłamią. Po prostu. Dowody na to mieliśmy nie raz, a Ty piszesz o nagonce... - na media (sic!). Dziennikarze, w większości, to kupa, łagodnie mówiąc, oportunistów, na dodatek dyletantów. A informacja przekazywana społeczeństwu jest filtrowana i zniekształcana - w wiadomym celu.

Co do ostatniego akapitu. Nie wiem, kto to jest "zwykły człowiek", wybacz. Każdy się różni, każdy ma swoje opinie etc etc - co to za urawniłowka?
A od kiedy określenie zwykły człowiek ma znaczenie pozytywne?
"Zwykli ludzie" głosowali na NSDAP, na przykład...

Operujesz schematami - nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś napisałem tutaj parę słów o sobie. Daleko mi do standardowego wizerunku "mohera". I nie jestem wyjątkiem, my, ta hołota i faszyści, bardzo się miedzy sobą różnimy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199553

Witaj Max, cieszę się, że mogę z Tobą się poniezgadzać. Co prawda, już mnie tutaj pałkami okładają, ale postaram się nie odpowiadać. Piszesz, że jako otwarta manifestacja, to każdy mógł się na nią wprosić. No niestety nie mogę na to się zgodzić, że organizator umywa ręce od skutków bezpośrednich czy pośrednich swoich decyzji. Jeśli mamy duże prawdopodobieństwo, że nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczestnikom marszu, to nie podejmujemy się tego. Alternatywą jest manifestowanie w miejscu łatwiej nadającym się do zapanowania. Ja nie chcę takiego państwa, gdzie ktoś sobie wymyśla jakieś formy społecznej aktywności, których skutki uderzają w bezpieczeństwo innych ludzi. Raczysz sobie chyba żartować, że ktoś ze środowiska PO mógł w tym uczestniczyć. Ja dobrze pamiętam, kiedy kibole zaczęli jawnie występować przeciwko Tuskowi. Wszystko zaczęło się od Bydgoszczy i tego co tam kibolstwo wyprawiało. Jak Tusk zapowiedział zdecydowane działania przeciwko, to się urodziły hasła "Donald Matole" i wtedy też co niektórzy działacze PiS dowiedzieli się, że istnieje coś takiego jak uciskane przez "reżim" towarzystwo, któremu zabrania się demolowania stadionów, kopania dziennikarek i bicia piłkarzy ze swojego klubu. No jak można tego zabraniać! Biedny ten Staruch, uciskany przez Tuska. Żeby było jasne, ja też chodzę na mecze i mam kartę kibica jednego z klubów ekstraklasy, ale wiem, jak rozróżnić pojęcia kibic - kibol - bandyta. Zbyt często to drugie staje się synonimem tego trzeciego. Zastanawiam się jak to jest, że te dwie Polski rozmawiają ze sobą pojęciami peryferyjnymi, nie podzielanymi przez zdecydowaną większość obozu "wroga". Ja świadomie tutaj funkcjonuję, pomimo wylewania na mnie wirtualnych "pomyj". Poczytaj sobie zwolenników partii katolickiej, jak mnie traktują. Jak czasem coś napiszę, do zwykle jest oburzenie, jak on śmiał tutaj zabrać głos. Tak więc nie mów, po której stronie jest więcej złych emocji. Mówisz, że media kłamią. No nie powiem, że nie ma zafałszowań i tendencyjności po obu stronach. Często to jest na zasadzie, że jak poseł z PO pierdnie, to jedne media piszą, że dobrze, że nie wstrzymuje, bo to nie zdrowe, a drugie media skomentują "ham". Interpretacja pojedynczego faktu może być wielokryterialna, a jeśli interpretujemy wiele powiązanych faktów, to otrzymujemy wystarczającą złożoność, aby na niej zbudować skrajne interpretacje. Najprostszym lekarstwem na kłamliwe media jest założenie swoich. Dlaczego telewizja TRWAM przez tyle lat nie przebiła się do roli lidera przekazu. Widocznie nie ma wystarczającej oglądalności. Czemu media prawicowe nie założą jakiejś Superstacji Prawica RP? Równie dobrze można stworzyć masowy portal internetowy. Pisząc o sobie "zwykły człowiek" chciałem podkreślić, że jestem obserwatorem sporu politycznego, a nie stroną. Nie jestem związany z żadnym środowiskiem politycznym. Wśród mojej rodziny i znajomych nie znam nikogo, kto jest czynnym działaczem jakiejkolwiek partii. Nie jestem ani ze służb, ani z lobby biznesowego. Ot Kowalski. No i co ważne. Chyba mogę czuć się Polakiem, gdyż moi przodkowie pochodzą ze środowisk wiejskich kielecko-krakowskich. Ale głowy nie daję, że mojej polskiej krwi nie skaził jakiś Niemiec, Rosjanin, czy broń boże Żyd. Ale z uwagi na ostatnie wskazówki Prezesa  mam świadomość, że powinienem również sprawdzić, czy nie drzemie we mnie jakaś Śląskość (ukryta opcja niemiecka). A ba koniec Max, chętnie bym z Tobą wypił piwo. Nie bój się, nie jestem tez zwolennikiem Biedronia :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199609

Piwo powiadacie !,
a może flaszkę wychylimy w bufecie Resortu.
Jest też pyszna galareta na wieprzowych nóżkach.
Nie muszę wam zachwalać, wszak jecie tam na co dzień.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199703

Chciałoby się zapytać "kej ten syr", bo raczej maślankę cieniuśką widzę.

I Ty se swoimi pytaniami, które same już w sobie są manipulacją chcesz bym Ci odpowiadał i dyskutował z Tobą.

W drodze wyjątku ustosunkuję się do Twoich wypocin, kim byś nie był toś cienki jak zapałka.

1- Polacy byli podatni na propagandę PRL-u, nie manipuluj faktami, korepetycje z historii zalecam.
2- Proszę o dowody na "zaproszenie". I radzę kmiocie skończyć z używaniem słowa "kibol" jako synonimu bandziora.
3- Nie mi oceniać jego intencje, a jakie masz intencje pisząc tu pod nickiem. Bo ja proste, nie ufam policyjnemu państwu i Twoim przełożonym.
4- Nagonka w naszym środowisku na media, chyba niechcący przestawiłeś szyk zdania. W państwie prawa nie byłoby tych "merdiów" zbudowanych przez SB.

Jaki tam z Was zwykły człowiek, wszakże gejzer intelektu, patrioty i człek z ogromną kulturą bycia - kindersztubą. Co przebija się w waszej wypowiedzi -
"...frustratów, nieudaczników, pseudo-intelektualistów, pseudopatriotów i pseudokatolików, którzy kompletnie nie rozumieją istoty chrześcijaństwa...".

Jak widać zwieracze Wam Towarzyszu puściły, gdyż po chwili udawania wytrawnego polemisty rzuciłeś GóW-nem, które cię zżera od środka. Weź coś na przeczyszczenie i defekuj w swoim szalecie.

Jako, że Wasz komentarz nie jest merytoryczny oraz posługujecie się manipulacją, kłamstwem i inwektywą, to radzę tu nie wracać. Tu się nie będziecie paść, gajowy was odstrzeli za podkradanie siana.

Bez należnych wyrazów

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199564

Znowu "rzucony na front"?
Zadania organizacyjne z prowokami się skończyły?
Bo zastanawiałem się, gdzie Cię wcięło w ostatnich dniach.
Aż tak kiepsko z kadrami?
Nie wypowiadaj się za zwykłych ludzi, bo nawet ich z bliska nie znasz.
A frustratów z Twojego środowiska, widzieliśmy na filmie.
Relacji, z kopania po głowie, leżącego przechodnia.
Widzieliśmy katów w mundurach policji.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199581

Czas na działanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199572

Witaj,
jak widać "Une" działają, a jak się nie weźmiemy do roboty to nas przegonią.

Pozdrawiam
jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199577

...wyjrzałem a tu siedzi na ławce jakiś i drze mi obrus rodowy na onuce...

Uff...cosik sie na wartę nie nadaję.Ale do kuchni i owszem.Idę diete naleśnikową szykować keysyrowi (to jedyne co można przepchnąć pod drzwiami) patykiem przez szmatę.  : (

Pozdrawiam

labrat555

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199583

Jak głodny, to trzeba Go po chrześcijańsku nakarmić na drogę.

Ale żeby tak od razu dieta, chyba, że "Ruskie Pierogi" mu pomogą.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199589

Bądźmy po chrześcijańsku miłosierni.
Zaraz ruskie diety?
A tyle zamkniętych kopalń czeka...
Rozliczyć trzeba przekręty, na tony i dni...
I karmić dobrze, ale na dłuuugim sznurku.
Trzeba dać szansę na powrót do społeczeństwa.
Po spłaceniu "dokonań".
Choć podejrzewam, że wielu z nich, życia zabraknie,bo ludzie nie żyją tak długo.
Pozdrawiam serdecznie
PS
A stocznie też czekają na odbudowę...

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199594