RZUCĄ OCHŁAP BOJOWNIKOM ? (cz. 2)

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Ogłoszenie

Zwiastun "Gazety Śląskiej".

W poprzednim numerze

(vide: http://blogopinia24.pl/polityka/838-rzuc-ochap-bojownikom-1)

poinformowaliśmy, że z kręgów prezydenckich wyszła inicjatywa pomocy dla najbiedniejszych byłych antykomunistów. I że widać w tym zamysł liftingu przemalowanej w 1989 roku, koncesjonowanej opozycji sprawującej władzę od czasu okrągłostołowej zmowy, do jakiej doszło po spotkaniu w Magdalence w gronie "Solidarnościowych" zaprzańców z katami i kremlowskimi agentami, by zaprzysiąc koncepcję powołania przyszłego "Ubekistanu".

ODEBRAĆ UBEKOM – DAĆ ANTYKOMUNISTOM.

Kornel Morawiecki apeluje do posłów o dalszą redukcję uprzywilejowanych świadczeń, pobieranych niesłusznie przez 24 lata.
"Elementarna sprawiedliwość wymaga, by te pieniądze przeznaczyć na wsparcie dla tych, którzy w stanie wojennym i latach 80. sprzeciwiali się reżimowi i byli ścigani przez służby specjalne PRL. Ci ludzie nie narażali swych karier i bytu swoich rodzin dla przyszłych materialnych korzyści." – argumentuje.
Zdrajcy ideałów Wolnych Związków Zawodowych i 21. postulatów Sierpnia '80 wyrolowali praktycznie cały naród, a zwłaszcza niezłomnych, patriotycznie zaangażowanych frontowców w walce z sowieckim totalitaryzmem. Czy teraz, już jako uwłaszczeni, stosując po raz kolejny propagandową marchewkę i proceduralną ściemę, chcą jedynie rzucić ochłap faktycznym bojownikom o wolność i suwerenność Polski?

- będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu „Gazety Śląskiej” nr 25 (21-27.06.13), regionalnym tygodniku ukazującym się w każdy piątek w Częstochowskiem, Podbeskidziu, na Opolszczyźnie, Górnym i Dolnym Śląsku.. Pytaj w kioskach, a gdy tytułu nie ma, to zażądaj sprowadzenia go, a najlepiej - załóż sobie teczkę. Nie pożałujesz, za 1,90 zł czyta się go od deski do deski.

Ocena wpisu: 
Brak głosów