"NIEPODLEGŁA POLSKA" - REKOMENDACJA NOWEGO TYTUŁU

Obrazek użytkownika insurekcjapl

Nadchodzi czas patriotów! - tak się reklamuje nowy tygodnik, który od 09.09 b.r. – co poniedziałek – będzie pojawiał się w całym kraju.
Cena jego jest niewielka, zaledwie 2,90 zł, a treść zapowiada się imponująco. Wydawca bowiem, to Piotr Bachurski, swoisty headhunter, który słynie z tego, że umie wyłapywać najlepsze pióra (dziś raczej należałoby pisać - klawiatury) z sieci. Wychodząc z założenia, że obecnie tylko dziennikarstwo obywatelskie jest opiniotwórcze, bo zrodzone w oparciu o poszukiwanie prawdy (w opozycji do funkcyjnych pismaków i kamero-cyngli, którzy robią jedynie propagandę na zlecenie), założył blogerską "Warszawską Gazetę", która ze stołecznej, stała się pismem ogólnopolskim. P. Bachurski od lat kieruje z sukcesem takimi tytułami jak „Home&Market”, „Biznes Open”, "Gentleman" i "Gazeta Finansowa". Zarządza też własnym wydawnictwem Bollinari Publishing House, które szczyci się wielką ilością bestsellerowych tytułów. Warto dodać, że jego autorzy dysponują w Internecie witryną blogopinia24.pl. We wrześniu ukazał się także w kioskach pierwszy numer miesięcznika pt. "Zakazana Historia", w którym wydawca umieszcza materiały dokumentalne, archiwalne, mające wartość edukacyjną.
Nowy ogólnopolski tygodnik pt. "Niepodległa Polska" zapowiada się niezwykle interersująco. Jest odważny i niezależny. Redagują go głównie współtwórcy "Warszawskiej Gazety" oraz nowi, dopiero co pozyskani autorzy. Pismo będzie mocno wspierać tendencje narodowe w walce o odzyskiwanie z rąk zdrajców i sprzedawczyków Polski. Spotkamy się więc z tak znanymi już autorami jak: Stanisław Srokowski, Jadwiga Chmielowska, Mirosław Kokoszkiewicz, ks. Roman Piwowarczyk, Jan Bodakowski, Wojciech Podjacki i inni. Gwarantują oni rzetelną i bogatą dawkę informacji, komentarzy i publicystyki. Z całą pewnością nowy tygodnik ożywi dość nudną paletę dotychczasowych pism, wyostrzy i ujednoznaczni język publicznej debaty. Bowiem uznaje tylko jedno kryterium w ocenie rzeczywistości, kryterium prawdy. I temu kryterium wiernie będzie służył. Zespół redakcyjny zaprasza do lektury, czeka też na listy i opinie.

W przygotowaniu strona www.polskaniepodlegla.pl - warto będzie wkrótce tam regularnie zaglądać.

Ocena wpisu: 
Brak głosów