PUTIN I PRAWY POLAK

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Inne

Zwiastun "Warszawskiej Gazety"

"Nowa Ententa

Putin – połącznie Stalina i Hitlera w jednym indywiduum – będzie więc anektował w imię bratniej pomocy swojakom (gnając kobiety i dzieci przed „zielonymi ludzikami”, jak nazywają autochtoni zakapturzone quasi-sotnie z kałachami w rękach, odziane w mundury moro bez emblematów) kawałek po kawałku najpierw najbliższego, a potem coraz dalszego geopolitycznego otoczenia. W naszym przypadku Królewiec (nie wolno używać ruskiego określnika Kaliningrad!) to otwarta brama do Warszawy..." – pisze Zygmunt Korus w tekście pt. "Otoczyć Putina kordonem. Wyprzedzenie ultimatywne" na stronie 17 w najnowszym, 17. numerze "Warszwskiej Gazety".

Ankieta Wybieramy PRAWEGO POLAKA

Redakcje tygodników "Warszawska Gazeta" oraz "Polska Niepodległa" ogłosiły plebiscyt czytelniczy pt. Wybieramy PRAWEGO POLAKA.

Swą pierwszą rekomendację zaproponował znakomity pisarz kresowy, stały felietonista i publicysta z łamów tych czasopism, wrocławianin Stanisław Srokowski. Wg niego najlepszym kandydatem do wyróżnienia byłby nieugięty antykomunista, nadal stale szykanowany przez układ okrągłego stołu, niezłomny "Wolny Związkowiec" i nieprzekupny "Solidarnościowiec", Krzysztof Wyszkowski z Gdańska.

Wypełniający i nadsyłający ankietę mogą wylosować nagrodę za udział w plebiscycie – książkę-niepodziankę z oferty Polskiej Księgarni Narodowej, która jest także pod egidą wydawcy powyższych tytułów.

Wszystko to można znaleźć i wiele bardzo ciekawych materiałów przeczytać w najbliższym wydaniu „Gazety Warszawskiej” nr 17 z dn. 25.04–01.05.2014 – ogólnopolskim tygodniku ukazującym się w każdy piątek. Domagaj się w okolicznym kiosku dostarczenia tego tytułu prasowego, byś miał szansę skonfrontować z jego publicystami swoje myślenie o dzisiejszej Polsce.

Z ostatniej chwili – po dolarze za egzemplarz (40 stron!):

Tygodnik "Warszawska Gazeta" w tym wydaniu załącza kupon promocyjny mówiący o tym, że czasopismo już jest także dostępne w wersji elektronicznej (PDF). Roczna prenumerata za granicę 50 USD – szczegółowe informacje pod adresem prenumerata@warszawskagazeta.pl

Brak głosów