GETIN: JAK SIĘ BRONIĄ SZAJKI?

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Gospodarka

"Kiedy POmilicja łapie grupę przestępczą, a nigdy nie jest pewna czy robi dobrze, na wszelki wypadek zgarnia kogoś postronnego.

Sprawa z przekrętem giełdowym, jaką ujawnił światły górnik Jan Jączek, wpisuje się w kolejny ciąg afer typu Amber Gold: podpuszczenie tysięcy ludzi, którym zaproponowano mirażowe zyski, by wzięli wszystko z jednej dłoni – kredyt w Getin Banku na zakup akcji LC Corp poprzez dom maklerskim IDM, czyli z tej samej garści (trzyręcznego) Leszka Czarneckiego.

Kiedy POmilicja łapie grupę przestępczą, a nigdy nie jest pewna czy robi dobrze, na wszelki wypadek zgarnia kogoś postronnego. Taka paprotka do kominiarek przydaje się jako aplikacja na suwak lub rzep, a właściwie ozdoba/osłona przy furtce, gdy nadkomendni zażyczą sobie wyjścia z kabały przez pomataczenie na rzecz bossów stojących za schwytanymi bandziorami.
A jak się zachowuje prokurator?"

– możemy przeczytać w obszernym materiale (odnośniki do 3 części poniżej) Zygmunta Korusa na Neon24.pl na temat wydutkania rodziny śląskiego nadsztygara z legendarnej kopalni 'Piast". Polecam zwłaszcza mnóstwo pouczających komentarzy w jakiej mafijnej strukturze "ustrojowej" już tkwimy.

http://mikro-makro.neon24.pl/post/97854,getin-jak-sie-bronia-szajki
Patrz też:
http://mikro-makro.neon24.pl/post/97898,czarny-korpus-krola-1
http://mikro-makro.neon24.pl/post/97965,czarny-korpus-krola-2

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#378312