ŚWIĘTO PAŃSTWOWE CZY ANTYNARODOWA PROWOKACJA ???

Obrazek użytkownika K-pax
Kraj

Do 11 listopada pozostało jeszcze parę dni a poziom walki z wydumanym faszyzmem i nazizmem stopniowo urasta to problemu ogólnonarodowego . Co ja pisze ? To jest problem Europy ponieważ lewackie bojówki anarchistyczne pragną pomóc Polakom aby czasem nie stali się silnym , zgranym , jednolitym narodem a taka wizja od lat przeraża możnych tego świata i najwyraźniej stad te kretyńskie napady amoku i agresja w „obiektywnych mediach” które solidarnie nawołują do blokowania tej narodowej demonstracji patriotyzmu .

Zmanipulowane dzieci Adasia z Czerskiej podsycają atmosferę na łamach swoich wybiórczych szmatławców , robią wszystko by dopisała frekwencja a zamiast gwizdków tym razem może wyposażą tych zmanipulowanych obrońców obłudnej demokracji w pałki lub paralizatory !

Przeciwnicy czyli anarchiści i ich mocodawcy świadomie po raz kolejny za aprobatą aparatu państwowego chcą świadomie doprowadzić do konfrontacji . Ktoś wydaje pozwolenie na kontrdemonstrację , usłużne media też dbają o przedstawienie w odpowiednim świetle jednych i drugich … A przecież z góry wiadomo że ci przeciwnicy marszu niepodległości chcą go zablokować czyli doprowadzić do konfrontacji !

Niestety jest przyzwolenie na blokowanie pokojowej narodowej demonstracji ! A przecież mogli by panowie anarchiści i lewacy przekazać własne przesłanie społeczeństwu organizując przemarsz tą sama czy inną trasą pokazując jakieś transparenty czy wykrzykując hasełka itd. itp dwie godziny wcześniej lub później ...prawda ?

Jako ciekawostkę przytoczę tu Kodeks Karny ;

Art. 256.
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa LUB NAWOŁUJE DO NIENAWIŚCI NA TLE RÓŻNIC NARODOWOŚCIOWYCH , ETNICZNYCH , RASOWYCH , WYZNANIOWYCH albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jak to się ma do prawa ? Organy państwowe z jednej strony nie widzą znamion faszyzmu czy nazizmu w tej corocznej demonstracji ,a z drugiej strony biernie czekają na nieszczęście . Natomiast pewne organizacje takie jak anarchiści i antyfaszyści opowiadają się za stosowaniem wszystkich dostępnych metod walki z wyimaginowanym Poskim faszyzmem łącznie ze stosowaniem przemocy fizycznej , co można przeczytać na stronach przeciwników !

Reasumując z jednej strony młodzi patrioci pragną zademonstrować swoje przywiązanie do ojczyzny i jedność, a z drugiej skołowane ideologicznie grupki lewacko - anrchistyczne które chcą świadomie doprowadzić do zamieszek . Co z tego może wyniknąć ?, pokazały ostatnie wydarzenia w Zielonej Górze !

Strach przed jednomyślnym zgodnym , zorganizowanym i świadomym polskim społeczeństwem skutkuje takimi mega prowokacjami , które jak wykazałem są na tą okoliczność wyjęte spod prawa . !

Ta zabawa zapałkami i tańce na cysternie z benzyna muszą w końcu doprowadzić do tragedii !!! Kto za to będzie odpowiadał ??? Ratusz ? Policja ? Media , które świadomie lub nie narodowców przerobiły na potomków Adolfa Hitlera ???

Czy to nie jest łamanie ART . 256 KK ?

Co do zachowania prawicowych demonstrantów to raczej jestem spokojny lecz te posiłki z Niemiec w postaci antyfaszystów z Antify w święto naszej niepodległości może być tym co może wywołać iskrę nietolerancji . Nikt w Warszawie nie widzi poważnego problemu i możliwości konfrontacji ? Nikt nie zamierza przeciwdziałać ?!

W związku z powyższym zwracam się z serdeczną prośbą do blogerów i czytelników blogosfery by dokumentowali ewidentne przejawy manipulacji i nawoływania do blokowania wydumanego wroga , w sieci oraz w main streamowych mediach . Te materiały będą
dowodami w sprawie gdyby doszło do jakieś tragedii … czego oczywiście nikomu nie życzę !

K-pax

Brak głosów

Komentarze

władza w Warszawie "nie widzi" problemu. Wchodzę w to.

Vote up!
0
Vote down!
0
#197705

To jest testowanie, jak bardzo damy się jeszcze poniżyć,
Aby pozostać wiernymi zasadom chrześcijańskim.
Test na lewackich grupach, aby nie było pretekstu, do ataku na antypolski rząd.
Ale i wentyl jednocześnie.
Bo znużeni walką z lewactwem, mniej sił będziemy mieli, na walkę z obcymi namiestnikami.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#197706

Sęk w tym że my jako prawicowy elektorat często nie do końca rozumiemy kto tak naprawdę jest naszym bezpośrednim wrogim i często choć w słusznej spawie tracimy energie na walkę z wiatrakami ....

pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0
#197725

Ta wielokulturowa i tolerancyjna Europa od XIw prześladowała torturowała żydów wypędzając ich w końcu,a ci znależli schronienie w faszystowskiej POLIN.Żydzi nasz kraj notorycznie zdradzali,żerując na Nas jako pasożyd na organiżmie żywiciela.Jakby tego było mało stworzyli syjonizm najbardziej postępową i tolerancyjną przyjażnie nastawioną do reszty ludzkości ideologię.I choć była to ideologia żydowskiej biedoty zarazili nia wpływowe i bankierskie koła swoich ziomków,którzy to wykreowali proroków podpalaczy świata.Powstał internacjonalny komunizm narodowy socjalizm i parę innych klonów.Wojny i wszelkiego rodzaju zbrodnie to bezpośrednie pokłosie tej pięknej działalności.
Dzisiaj z braku poparcia ideii żydobolszewizmu przez szerokie masy pracujące ci sami czarodzieje tworzą nową lewicę biorąc pod swe opiekuńcze skrzydła pedałów transów i innych zboczeńców,i wysyłają ich na faszystowską POLSKĘ

Vote up!
0
Vote down!
0

 NSZ-ZJ

#197739

Propagatorzy "kolorowej niepodległości", tak łatwo szafujący epitetem "faszyści" wobec uczestników patriotycznej demonstracji, prezentują zakompleksioną mentalność prowincjusza, który za wszelką cenę chce udowodnić, że należy - w tym wypadku - do Europy. Powołują się na "zachodnie tradycje" i "wielokulturowość" nie zdając sobie sprawy, jak te wszystkie "wielokulturowe" kraje są głęboko przywiązane do patriotycznych wartości.
Opadają ręce, a serca zamierają z rozpaczy...

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#197708

Na głupotę ideologiczną tych bojówek niema rady ale o prawo do
prawdziwiej i rzetelnej informacji musimy nieustanie walczyć bo nasze dzieci i przyszłe pokolenia przepadną bez właściwych wzorców ...

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#197727

Im większy złodziej i bandyta tym głośniej krzyczy. Stara prawda. .... Nihil Novi Sub Sole, jak mawiali starożytni. Czyli tłumacząc na nasze - nic nowego pod Słońcem ! A MY będziemy dalej szli.... I wciąż będziemy Kochać Naszą Piękną Polskę ! I żaden lewak, żadne ciemne siły NIE ZNISZCZĄ TEGO CO DLA NAS NAJDROŻSZE ! 1 !
Vote up!
0
Vote down!
0
#197756

Marsz Niepodległości będą blokować typowi polscy antyfaszyści...

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#197709

Po pierwsze Michnika i jego bojówki nazywamy bojówkami faszystowskimi. To oni używają metod jak nsdap. To oni atakują ludzi przemocą, jak nsdap. To oni używają propagandy jak nsdap.
A więc my jesteśmy Polskimi Patriotami, świętujemy w święto narodowe. A oni są faszystami niszczącymi Polskę i współpracują z niemieckimi faszystowskimi bojówkami.

Po drugie, ktoś kto ma wiedzę, musi wymyślić sposoby przeciwdziałania atakom faszystowskich bojówek.
Trzeba zebrać wywiad co oni planują. I trzeba też zainwestować. Na przykład na gwizdki powinniśmy mieć tuby wyjące i silne nagłośnienie z pieśniami patriotycznymi i religijnymi.
Jeżeli będziemy się modlić i nas zaatakują to tym samym złamią faszyści Michnikowi prawo, konstytucję i wszyscy trafią do więzienia, bo nie wolno prześladować modlących się i przerywać modlitw lub przeszkadzać.
Jeśli puścimy pieśni religijne z głośników to nie będą mogli nas zaatakować.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Vote up!
0
Vote down!
0
#197732

Nie ma się co przejmować komunistycznymi prowokacjami, ale przydałaby SIĘ JAKAŚ STRAŻ KOLEŻEŃSKA, NIE MOŻNA WYKLUCZYĆ, ZE TAK JAK ZA PIERWSZEGO PRL-u w tłumie będzie kilku prowokatorów, którzy w swoich lewaków będą rzucać kamieniami, po to by dać Policji pretekst do interwencji

Vote up!
0
Vote down!
0
#197786

nie dajmy sobie narzucić bolszewickiego słownictwa. Faszyzm to ustrój polityczny bez demokracji, ale nie mający nic wspólnego ani z niemieckim narodowym socjalizmem, ani z "normalnymi" demokracjami typu zachodniego. Prawda jest taka że oni - lewacy - wykorzystują to słowo w całkiem innym znaczeniu niż ono je ma. Słowa tego używali bolszewicy. Ale oni też nie są faszystami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#197788

Bardzo celna i cenna uwaga ...

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#197797

Oni są faszystami i tego się trzymajmy. Oni używają przemocy.
Bojówki Michnika to nsdap XXI wieku, to faszyzm groźny dla demokracji. Dlatego musimy się przeciwstawić faszystom Michnika i szkopów. nsdap to była faszystowska lewacka bojówka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#198166

Mnie najbardziej w tej całej sprawie szokuje aspekt medialno-prawny . W normalnym kraju w analogicznej sytuacji prokuratura sprawdzała by z urzędu kto i dlaczego prowokuje ? A organy państwowe profilaktycznie zrobiły by wszystko by uniknąć potencjalnego nieszczęścia !

Vote up!
0
Vote down!
0
#197796

Poseł Robert Biedroń jest członkiem zarządu Kampanii Przeciw Homofobii i jej wieloletnim prezesem. Poseł Anna (dawniej Ryszard) Grodzka jest prezesem Fundacji Trans-Fuzja.
Posłowie ci otrzymali mandaty poselskie do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej kandydując z list ruchu niewymownego, co w tym momencie ma mniejsze znaczenie.
Organizacje w których władzach pozostają obaj (oboje? obie?) posłowie, to znaczy: Fundacja Trans-Fuzja (Anna Grodzka) oraz Kampania Przeciw Homofobii (Robert Biedroń) zgłosiły swój udział w "blokadzie 11 listopada" opisanej na stronach internetowych, w tym http://11listopada.org/ i http://11listopada.org/sklad (dostęp 6.11.2011r.).
Tym samym posłowie na Sejm Rzeczypospolitej uczestniczą jako współorganizatorzy w lewackiej awanturze organizowanej przeciwko uczczeniu Rocznicy Odzyskania Niepodległości z planowanym użyciem bojówek niemieckich.
Nie jestem prawnikiem, nie wiem jak to się kwalifikuje.
Ciekawe czy obecna władza mogłaby jakoś skomentować działanie swoich (jak by nie było) funcjonariuszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#197801

Brawo dziękuje za dociekliwość a robi się coraz ciekawiej :)

pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0
#197805

po obejrzeniu tej strony: http://11listopada.org/- jest przygotowana profesjonalnie a ich kłamliwe teksty mogą zgubić/zwieść niejedną młodą duszę.

Widać sporo młodzieży na zdjęciach promujących tą kretyńską blokadę. Ta młodzież nie widzi co jej głupota może zrobić. Takie działania jak sprowadzanie niemieckich faszystowskich bojówek do Polski (bo tak je trzeba nazwać- one nienawidzą polskości) spowoduje tragedię nie tylko na ulicach, ale w dalszej koelejności spowoduje rozkład całego Państwa Polskiego.

Co jest najgorsze to to, że strona jest w wielu językach a zwodniczych tekstów nie można komentować.
Mamy do czynienia z ciągłym napuszczaniem Polaków na siebie nawzajem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#197820

Trudno sprawdzić kto imiennie stoi za "Porozumieniem 11 Listopada". Z informacji tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/title,Cenil-ich-morderca-z-Utoyi-zapraszaja-na-marsz-w-Polsce,wid,13961216,wiadomosc.html wynika że niejaki Jacek Fenderson zorganizował konferencję prasową na której wypowiadał się w imieniu "Porozumienia".
Inną wypowiadającą się osobą był wiceprzewodniczący OPZZ Andrzej Radzikowski.
Obecna na konferencji prasowej "członkini Komitetu Międzynarodowego Norweskiej Konfederacji Związków Zawodowych" Randi Faerevik stwierdziła że "...walka z faszyzmem i skrajną prawicą jest sprawą międzynarodową i osoby w nią zaangażowane powinny uczyć się od siebie nawzajem."
Cały tekst jest w swoich tezach i tematyce zgodny z tym co na stronie http://11listopada.org/
Na naszą uwagę zasługuje kilkukrotne odnoszenie się do zbrodni Andersa Breivika, w tym słowa Fendersona cytowane we fragmencie poniżej:
"Jacek Fenderson z Porozumienia 11 Listopada zapowiedział na przyszły piątek "pokojowe blokady marszu neofaszystów i nacjonalistów". - Zagrożenie przemocą jest wciąż obecne, o czym świadczą wydarzenia w Norwegii. Andreas Breivik doceniał polską skrajną prawicę. Część organizacji, które zapraszają na marsz 11 listopada, była adresatami listu Breivika - powiedział. Pytany o to, jak będą wyglądać "pokojowe blokady" Porozumienia, Fenderson powiedział, że "będą one opierały się na zasadzie spontanicznej demonstracji". Poinformował, że Porozumienie zarejestrowało na osoby fizyczne cztery demonstracje i kilkanaście pikiet."
Na ogólnodostępnych stronach łatwo jest znaleźć np. numer telefonu i rodzaj działalności tego pana. Poza tym stosując terminy "pokojowe blokady" i "spontaniczne demonstracje" unika odpowiedzialności za to co może się stać. Wszak nie nawołuje do bicia faszystów...

Vote up!
0
Vote down!
0
#197858

http://www.youtube.com/watch?v=x0Qq9MPVji8

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#197938

film znakomity a opis i komentarze pod nim na YT jeszcze lepsze :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#198057