afera solna

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Informacja o polskiej aferze solnej rozpełzła się po całym świecie. Google to pokazuje. Jeszcze wczoraj, przedwczoraj tego nie było. Na razie idzie informacja rządowa. Więc nie widać alarmistycznych komentarzy, ale obawiam się, że się mogą pojawić. Tak czy siak, ta wiadomość skasuje parę procent polskiego eksportu żzywności na długi czas. Jest teraz wszędzie. Od pierwszej strony Yahoo News do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

III RP postkomunistzcyna aferami stoi.
A to Wacek Jackowi przetarg ustawi, by famila Jackowa była zadowolona i żyło jej się lepiej, a to Miro pośle Zbycha na cmentarne rozmowy z Rychem o tym, by Polska kolesi rosła w siłę.

Pozazdrościła im grupa cwaniaczków, zwykłych kanalii i postanowili sól przemysłową jako spożywczą sprzedawać.
Kanalie się nachapały narażając nasze zdrowie na szwank, a w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Przebadano pewną ilości próbek, ponoć badanych jest kilkaset. Ogłoszono, że sól wypadowa jest nieszkodliwa, odmówiono informacji, którzy producenci jej używali i konfiskuje się znalezioną sól. Ludziom się wydaje, że tylko ci pokazani w programie Uwaga , więc nie kupują ich produktów, a kupowały setki, jak nie tysiące firm. Na stronie Sanepidu, który przez 10 lat niczego nie zauważył, publikowane...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Wiemy.

Jest tajemnicą publiczną, że Sanepid to jedna z najbardziej skorumpowanych instytucji w Polsce. Niejeden z nas sam osobiście doświadczył, albo wie od znajomych - że za dobrą łapówkę urzędnicy Sanepidu są w stanie wszystko zaakceptować i przyklepać każde odstępstwo od przepisów albo norm.
Instytucja ta jest tak życzliwie nastawiona do różnych oszustów - że dotychczas (podobnie jak IJHARS...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika K-pax
Kraj

Parę dni temu dotarła do nas informacja o wykryciu AFERY SOLNEJ , mija właściwie tydzień a my nadal jako społeczeństwo nie wiemy czy nasze zdrowie i życie jest zagrożone lub z której strony możemy się jakiegoś zagrożenia spodziewać ...?

Wprawdzie wiemy że prokuratura do dziś skontrolowała 115 zakładów w których zabezpieczono około 500 ton felernej soli.

Ale w czym problem... Sól która stała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Obserwując decyzje podejmowane przez mieszkańców kraju nad Wisłą doszedłem kiedyś do wniosku, że jedynym ich uzasadnieniem może być fakt, że ktoś temu narodowi coś dosypuje do jedzenia. Okazuje się, że dosypywano soli przemysłowej i to tak perfidnie i obficie, że zaczęło jej brakować na drogi.

Pamiętają Państwo jak poprzedniej zimy bezradna pani prezydent stołecznego grodu groziła, że już nie...

0
Brak głosów