KANIBALIZM POLITYCZNY !!!

Obrazek użytkownika K-pax
Kraj

Kolejne upokorzenie piąty raz PIS na dechach ....dlaczego ??? Czy ja lub ty mogliśmy zrobic więcej?. Pewnie tak , ale czy aby to co robimy w naszych społecznych inicjatywach nie jest sprzeczne z wolą genialnego Prezesa ? Tego nie wiem , ale jedno da się wyczuć iż Prezes postanowił poczekać na gniew rozeźlonego tłumu .

Lata lecą kraj pogrąża sie w meandrach dawnych historycznych podziałów jakby chciał nam ktoś powiedzieć " od przeznaczenia nie uciekniecie " !.W geniusz Pana Jarosława do wyborów prezydenckich wierzyłem jak w Achillesa i Boga zarazem , niestety dalszy ciąg zdarzeń i demonstracyjne lekceważenie jakiejkolwiek formy dialogu jest odrzucana jak goracy kartofel ! Prezes wybrał drogę pernametnego sporu bez argumentów ! My wyborcy możemy mu wierzy lub odejść w "pokoju " .

W ostatnich dniach Pani JKR chlapnęła w tych naszych polskich mediach o jedno zdanie za wiele i dalej popłynął potok.... tzw. zdrajców, tajnych agentów , wichrzycieli i niewdzięczników .... Jakie to wygodne , prezes poświęca jedna niewiastę po chwili następna , następnie pięcioro spalono na stosie ..... Odrobinę przypomina to jakieś pogańskie obrzędy byle ochronić ....właśnie CO ????

Jaka jest cena ? Ślepa lojalność lub śmierć ! To raczej nie pachnie DEMOKRACJĄ ... Nie godzę sie na niezrozumiałe i niesprawedliwe oszczerstwa ! Nie bądźmy głupcami ! Im dalej w ten las tym ciemniej i mniej rozumiem co planuje prazes ! Jestem pełen zrozumienia dla woli politycznej walki przez JK i doskonale rozumiem jak traumatyczne zdarzenia kwietniowej katastrofy muszą ciążyć jak głaz na piersi prezesa , ale czy poprzez te nieprawdopodobne nieszczęścia i osobisty wątek rodzinny jest bardziej wiarygodny ??? Sami sobie odpowiedzcie na te pytanie .....

Zmowa korporacyjno medialna nie daje szans ludziom którzy obrażają się na media ! Skamielina PIS zdaje się pękać , bo w skale da się tylko rzeźbić lub nań wspinać . Tak nie da się wygrywać z układem i złodziejami , oni zawsze są sprytniejsi, mataczą i są mistrzami w socjotechnicznych sztuczkach ! Kanalie wszelkiej maści łapie się w zasadzkę lub topi się w rzece ... a nie oznajmia we wszystkich kanałach TV ze "zaraz rozpracujemy układ" ! Nie piszę tu tego by na kimkolwiek się znęcać lecz by wykazać że mimo szlachetnych pobudek popełniono mnóstwo błędów które trudno nazwać " genialna strategią" .....

Skoro postanowił poczekać na wariant Węgierski aż ojczyzna się dokumentnie wykrwawi , i każdy z nas stanie sie nędzarzem i w zbiorowym gniewie zatopimy platformę podpalając ja pochodniami w biały dzień... , by nazajutrz w pełni majestatu koronować samozwańczego nowego, starego Robin Hooda tej dekady ? To raczej scenariusz jakiejś taniej bajki niż genialnego planu . Czy ta część zamożnej prawicy która do dziś popiera Kaczyńskiego ma patrzec spokojnie jak jej dobytek stopnieje z dnia na dzień ? Mam tępo patrzeć na ojczyznę jak za przyzwoleniem partyjnym zamieni się w Grecje ?

Jestem człowiekiem głębokiej wiary ale czy mam byc idiota ??? Dlaczego mam wylewac pomyje na JKR i jej otoczenie skoro w PIS się nie dyskutuje , nie planuje , nie rozmawia na argumenty,panuje dyktatura . Dopóki strategia JK była wzglednie skuteczna byłem skłony ją tolerowac , dziś już nie ! Zastanawiam się skąd w niektórych z nas tyle niezrozumiałej agresji i pewnosci ze Muzealnicy sa wywrotowcami ? Zbyt łatwo wpadamy ze skrajnosci w skrajnosc , wierze w Idee: Prawo ,sprawiedliwosc ,ojczyzne i odrobine pragmatyzmu ! Gdzie finezja w rządzeniu partią , gdzie perespektywy dla młodych działaczy ??? Apeluje do wszystkich którzy z wielką lekkością rzucają puste słowa krytyki w kierumku ludzi którzy jeszcze parę miesiecy temu w obronie Jarosława K walczyli jak prawdziwi przyjaciele ze łzami w oczach i z pełnym poświęceniem ! Jesli prawica ma przetrwać ten trudny czas to nie wolno nam atakowac ludzi z wasnego grona ! Takich ludzi uczciwych z zasadami i oddanych ojczyznie jest kilka procent w społeczenstwie !

Dajmy im szanse budowac i szanujmy innych niech próbują ... Dla mnie licza sie IDEE a nie nazwa partii czy populizm ! Proszę opamiętajmy się !!!

Brak głosów

Komentarze

Po co tutaj wylewasz swoje żale?

Skurwysyństwo jest skurwysyństwem i tego inaczej się nazwać nie da.

POlitykier Migalski swoim wymownym "listem otwartym" rozwiązał Puszką Pandory.

Te łajzy były zakamuflowanymi kretami, czekającymi na taki moment jak ten. Czekającymi oczywiście na hasło z góry.

Przyglądaj się uważnie, co się będzie działo dalej, a może uda ci się wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski.

Jeżeli nie, to powinieneś jak najszybciej wówczas zapisać się do tych kanalii i wraz z nimi budować POlskę. Na co czekasz?

Polecam ci gorąco ten wpis Toyaha, a może co nieco zrozumiesz z tego co się dzieje.

toyah1.blogspot.com/2010/09/pawe-ta-kampania-to-bya-fikcja.html

Kaczyńskiego nie udał się zabić pod Smoleńskiem.

Nie doszło też do skutku planowane zabójstwo w Łodzi.

Nie przynosi żadnego skutku ośmieszanie tego człowieka na każdym kroku.

Widzę, że z marnym, ale jednak z jakimś skutkiem działa idiotyczna teoria, że Jarosław Kaczyński jest w traumie po utracie najbliższych.

Jeżeli ty kupujesz takie brednie, to Boże chroń Polskę.

Raz jeszcze polecam ci zapisanie się do bandy skurwieli pod wodzą tych POlitycznych prostytutek, a JK po prostu zostaw w spokoju.

Obawiam się, że nie masz zielonego pojęcia o tym, co dzieje się w Polsce, a może masz, a jedynie również wypełniasz ślepo czyjeś polecenia.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#108068

Troszkę się znamy i własne temperamenty :/ ... Ja szanuje JK ale własnie dotarłem do kresu własnej naiwności . Może nie zbyt wyraźnie wyraziłem swój podziw ale przez minione piec lat niczego innego nie robiłem ....

Mi JKR i paru innych osób po ludzku jest mi zal ,i z dnia na dzień dociera do mnie ze jeśli PIS się rozpadnie a alternatywy braknie zostaniemy z ręką w nocniku na wiele lat może pokoleń ! Atakowanie tego skrzydła w mojej ocenie to permanentna głupota !
Tak myślę HP i ty tego nie zmienisz

Pozdrawiam choć wiem gdzie to masz ....

Vote up!
0
Vote down!
0
#108076

W swojej odpowiedzi nic nie wspomniałeś o tym, czy znasz zawartość linku, który ci poleciłem.
To ma bardzo ważne znaczenie w całej sprawie.
Jeżeli znasz, to dziwię się twojej postawie.
Jeżeli natomiast nie, to rozważ wszystko w tym właśnie kontekście i nie daj sobie robić wody z mózgu.

Pomimo wszystko pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#108079

PiS nie jest na żadnych "dechach" jak to próbują sugerować peowskie kanalie, a na nieszczęście co niektórzy jak widać kupują te banialuki.
Ja ci dobrze radzę Antyogłupiaczu, abyś zrewidował swoją postawę w stosunku do Kaczyńskiego.
Przecież możesz powiększyć w każdej chwili grono tych kanalii i wcale nie musisz manifestować tego tutaj odgrzewaną w mikrofali stopą Kluzikowej w którą sobie strzeliła.

Vote up!
0
Vote down!
0
#108081

Staram się myśleć perspektywicznie , to domino już się wali !
Ja w tym co się stało widzę nowe możliwości , aktywowanie od lat skamieniałego elektoratu . Inni widza agentki o stu twarzach :) Przyznasz HP ze gdyby dwie baby miały rozwalić pis to było by to wydarzenie na miarę wynalezienia koła !

I jeszcze jedno , Palikot opuścił swą ukochana POpapraną partie i nikt z jego zaplecza nie sypie piachu w jego szprychy, bo doskonale wiedzą ze będzie grał populistyczno antyklerykalnym skrzydłem .

Vote up!
0
Vote down!
0
#108090

Jeśli ci koleś nie płacą od linijki, to daruj se lepiej, bo nic tu nie zwojujesz, a w końcu cię stąd tak czy tak ciupasem wysiudają.

Sam, w razie czego, o to zadbam.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#108185

Nie mam pewności do kogo kierujesz te groźby, ale gdyby to adresowane było do mojej osoby to informuje ze dokładnie cie rozumiem.... ale zarazem ubolewam ze nie stać waćpana na obiektywizm....

Vote up!
0
Vote down!
0
#108407

I jak byli przy realnej władzy - w imię ideałów zaczęła się naparzanka.
Marku jurku i reszta twardych -

Vote up!
0
Vote down!
0
#108084

Masz rajcie ...wielu odeszło i może będą w stanie teraz skleić coś sensownego ??? Mogę się mylić ale nagonka na owa inicjatywie PJN według mnie jest po prostu pieniacka . Mleko się wylało trzeba myśleć co dalej , a nie kogo by dzisiaj powiesić ....

Vote up!
0
Vote down!
0
#108094

widzisz miernoty sztabowe PiS-u próbują znależć "cygana".

Kowal zawinił? Nie!

Obawiam się jednego.
Ludziska polecą baranim pędem pod Poncyliusza -

Nie oddałbym mu roweru do pilnowania . Poznański poseł po jednych piniądzach .

To wszystko dla władzy - kasy - .

Rozumie 15 potrzeba.
Czy to wojsko zaciężne ma ideały?

Vote up!
0
Vote down!
0
#108102

Fakt Poncyliusz nadaje się co najwyżej na rzecznika prasowego ;) Widzisz czego by nie powiedzieć o rudym dyletancie on daje więcej kreatywnej swobody innym . Maja jedna zasadę to brak jakichkolwiek zasad , Palikot, Kutz , Niesiołowski i wielu innych błaznów robiło przez parę lat to co umiało najlepiej" kabaret " I jak pokazuje nasza medialna rzeczywistość małpy kreowały medialny porządek ostatnich lat i prawie nikt nie zauważył ze to wszystko to manipulacja na makabryczna skale !
A ludziska reagują na te newsy jak spłoszone stado surykatek ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#108122

nieważne, czy pod szyldem PIS...

choć ta armia akurat mocno się trzyma...

mając za chełm mochery...

i bez zaciężnych się obejdzie...

lecz na pewno w sztabie głównym nie spotkamy Pocichu knujących z Lapikotem...

prędzej Andrzeja Babinicza spotkamy...

Vote up!
0
Vote down!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#108137

I tak trzymać ! Naszym zdaniem jest dbać o prawicowe wartości a nie szukać zadymy wśród naszych wczorajszych sprzymierzeńców !

Pozdrawiam ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#108145

 Po pierwszej turze wyborów PO odtrąbiło swoje PYRRUSOWE zwycięstwo. 

 Zobaczcie sami i policzcie a nie słuchajcie ich bzdur!!!

 Jeśli policzycie ilu wybranych prezydentów miast jest z PO to padniecie ze śmiechu !!!

 Oni nie wygrali lecz ponieśli sromotną klęskę wraz ze wszystkimi liczącymi się partiami politycznymi !!!

 Jeśli zbierzecie wszystkich nowych prezydentów miast ze wszystkich partii politycznych razem, to pozostałych wybranych jako kandydatów niezależnych politycznie jest więcej !!!

  Gdyby tak jeszcze tylko ludzie chcieli zagłosować w następnych wyborach!

 Spośród kandydatów gminnych w przypadku gminy Mosina (k/Poznania) ŻADEN kandydat w przedstawieniu swojej sylwetki w przedwyborczym "Merkuriuszu Mosińskim" nie podał do jakiej partii politycznej należy! Ci kandydaci "z listy PO" co wygrywali wybory w terenie prawdopodobnie tak samo schowali na czas przedwyborczy swoją tożsamość POlityczną.

 W przypadku kandydowania na prezydentów miast takie "POsunięcie" z ukryciem swojej POprawnej partyjności już by się nie udało i dlatego pomimo, że dostali więcej stołków od PiS-u to jest to w rzeczywistości dla PO bardzo wyraźna klęska, którą oni oczywiście próbują niezorientowanym POprzez swoje media ukazać jako bezprecedensowe zwycięstwo nad PiS-em.

niezależny Poznań

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#108147

No własnie w tym są bezbłędni , przekuwanie porażki w sukces to takie żydowsko kupieckie nawyki !

Vote up!
0
Vote down!
0
#108163

Zapomniałem dodać, że informacja o tym fakcie (wraz z mapą wyborczą Polski i jej miast z zaznaczeniem kolorami gdzie wygrali przedstawiciele-kandydaci poszczególnych partii) "gościła" na onet.pl tylko kilka godzin i została jako "niePOprawna" szybko usunięta!!!
niezależny Poznań

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#108174

Rozsądny głos w dyskusji. Tak właśnie jest, w Polacy mają już dosyć udawanej walki o nic i partyjniactwa i walki o stołki i pieniądze kosztem narodu...Tak naprawdę w Polsce wygrały komitety niezależne związane z miastami, gminami, wsiami, miejscowościami, jednak o tym w reżymowych mediach głucho, tam liczą się tylko cztery partie PO, PiS, PSL oraz SLD...Tak jakby prawie połowa głosów procentowo oddanych w sejmikach na kandydatów bezpartyjnych oraz niezależnych w ogóle się nie liczyła i nie miała znaczenia...

A do autora tekstu, obawiam się, że pan nie znajdzie takimi tekstami na tym portalu poklasku, tutaj trzeba walić z grubej rury w bęben rozłamowców oraz zajmować się tym, co zrobił Palikot, trzeba również nienawidzić z całego serca sowietów a kochać amerykańskich "jarmułkowców", a kto tego nie robi to agent, komuch albo czerwony sowiet...Przecież polska polityka od 1989 roku polega na ciągłych podziałach i rozłamach w szeregach partii, jednak i tak potem większość z tych ludzi trafiała lub nadal trafia do Brukseli albo do innych ważnych instytucji światowej finansjery, różnych Grup, Funduszy lub stowarzyszeń...Kto by pomyślał, że agent Jerzy Bu...k zostanie tak znaczącym politykiem w strukturach UE albo pan Radosław zwany zdradkiem a pan Marcinkiewicz.

Pan Jarosław wydaje się obudził się zbyt późno, dopiero, gdy mu zabili brata i najbliższych współpracowników, PiS zbyt późno spostrzegł, że nigdy nie był prawicą tylko partią socjalistyczo - liberalną, a to wielki błąd.

Pamiętam czasy, gdy większość Polaków uważało, że jedynym ratunkiem dla Polski będzie Lech Wałęsa, ludzie go po rękach całowali, co z tego wyszło tedy każdy wie, pamiętam również, że Wałęsa nienawidził wtedy z całego serca Kwaśniewskiego, ubeków i innymi pezetperowców, dzisiaj razem spotykają się na bankietach i spotkaniach towarzyskich, razem wzajemnie odbierają nagrody i razem firmują nasze państwo na arenie międzynarodowej. Czy i tak będzie z PiS-em zobaczymy jak dożyjemy.

Mam nadzieję, że to nie spotka Jarosława Kaczyńskiego, bo to bardzo porządny człowiek, niestety PiS nie ma szczęścia do ludzi, na których stawia i, których popiera, doskonałym przykładem na to jest popieranie pana Bieleckiego na urząd prezydenta miasta Warszawy w ostatnich wyborach samorządowych, niestety to tak wygląda jakby PiS nie chciał rządzić Polską i działał przeciwko samemu sobie.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#108178

... kadzidełko przed portretem K*wina.

Można was, chłopysie spod trzepaka, rozpoznać po paru słowach.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#108186

Własnie na tym polega problem ,pisze bo tak uważam i czuje:)
A popularność mam w dalekim powarzaniu ...

Pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0
#108420