MARSZ na Marsz,czyli nocne klikanie PISka

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

Moje nocne i nieredagowane niektóre komentarze z FB,bo.. tak tylko w tej chwili może być.Jeśli kogoś interesuje to zapraszam do przebrnięcia ;)
 

 

"Nie obrzucałbym się winami nawzajem,bo w imię wartości najwyższej jaką dziś staje się nasza niepodległość państwowa wszystkie strony dla których Polska jest najważniejsza powinny na drugi plan odłożyć własne ambicje polityczne i wyjść sobie naprzeciw,aby dać odpór tym którzy chcą z kraju uczynić lenno.Tu nie ma ważniejszych,tu jak w czasach Pierwszej Solidarności musimy wystąpić razem.Polska,a nie jakiekolwiek ugrupowanie jest na pierwszym planie i PIS też musi o tym pamiętać podobnie pozostali Piękności tekst wyklíkałem,ale fonik się coś zaciął i wszystko znikło,szlag trafił.Co było?Mniejwięcej tak... że należy przestać się licytować,kto komu,kiedy i na jakim szczeblu udzielił poparcia,należy dać spokój z jakimkolwiek marketingiem i drapać się po głowie,czy słupek wzrośnie,czy też nie,bo teraz nadszedł czas,aby pokierować się sercem.Z prawej strony serce podpowiada wszystkim to samo,tzn.że 13grudnia chcemy pokazać tym,którzy owładnięci mamony ideologią,chcą wyrzec się suwerenności i na podobieństwo tych ... daruję sobie wyliczankę,bo na przestrzeni naszych dziejów było ich zbyt wielu- sprzedają ojczyznę wzamian za swój urzędniczy,czy też polityczny byt-niech zaczną się bać widząc,że prawica gdy dzieje się gwałt na ojczyźnie potrafi porzucić wszelkíe bieżące zaszłości w imię tej chwili,która wymusza dać targowicy odpór.Precz z osobistymi i partyjnymi ambicjami teraz,bo później będzie za późno i pozostanie zatańczyć w chocholim tańcu,albo zaśpiewać:"Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno ...". No,jeszcze można wykonać marketingowo z pewnością chwytny i piękny,lecz pusty gest Rejtana! Niech nikt nie mówi,że nie mam racji,bo ją mam. Czy ludzie pełniący jakieś funkcje przywódcze na prawej stronie bardziej cenią swoje medialne punkty,czy kraj ... przekonamy się niebawem. Jeśli nie wzniosą się ponad podziały to... boję się,że dołączę do grona tych,którzy twierdzą: "Polacy to zbyt głupi naród,aby mieć własne państwo". Od lat pałętam się po różnych forach i portalach,lecz wszystko jakieś takie bylejakie i niespójne. Treść istotna,lecz forma i opakowanie jej bylejakie.Klikam w skrajnie nieprzyjaznych warunkach i idę o zakład,że gdybym ... zresztą dajmy temu spokój. Historia dzieje się wokół każdego dnia,a szczególnie ostatni okres przesilenia,a które nie wiadomo co nam przyniesie,każdy powinien coś próbować robić,aby kiedyś nie powiedzieć dziecku:siedziałem w fotelu pod TV i kibicowałem.Nie chcę tylko kibicować!
Trzy lata temu ja także wyjechałem i właśnie tam w pełnym świetle ujrzałem POokrągłostołowy POrządek. Poznałem tam ludzi,którzy w kraju podobnie,jak i ja prowadzili działalność budując średnią klasę w III RP,lecz okazało się,że stanęli na czyjejś drodze i teraz przerzucają pudła w jakimś magazynie,lub strugają marchewkí.Po to otworzyli granicę,aby ci nie wybrani do kasty rządzącej,którzy do niej niechcieli.,którzy mają charakter i kręgosłup nie dają się sprowadzić do parteru,aby lizać czyjeś buty,aby dostać miotłę,którą mogliby zarobić na chleb-niech wyp....ją z Polski. Reszcie co tu zostanie spierzemy mózgi medialną propagandą i będzieli mieli dożywotnich usłużnych matołów. III RP to totalna porażka. Nie będę robił żadnej wyliczanki,bo sam z pewnością to wiesz. No i gdy to pojąłem strugając te marchewki postanowiłem wrócić i ... przyczepiłem tą gwiazdę. Stare westerny to tylko fantazja,bo w naszym tutaj życiu tak się nie da,bo... bo to nie bajka,lecz prawdziwe,kopiące w tyłek życie Jak uświadamiałbyś tych którzy podobnie myślą? Wtedy to staje się kółko wzajemnej adoracji(to jest błąd PISu).
Przedewszystkim za Polską i nigdy nie było i nie będzie partii,czy też polityka który tą kolejność zmieni. Na drugim miejscu jest PIS ze swoim Prezesem,któremu od czasu PC wiernie towarzyszę i dziś nadal nie mam żadnej wątpliwości,że to wokół niego powinna skupiać się prawa strona sceny.Tak jak widzisz jestem PISior,który chce dobrze dla kraju i stara się w miarę bardzo skromnych możliwości wspierać Prezesa, lecz nie jestem ślepym fanatykiem i gdzie zauważam błędy mówię,bo to lepiej może się przysłużyć niż bałwochwalcze peany. PIS szczególnie po ostatnich zdarzeniach musi dokonać samooczyszczenia z bezideowych aparatczyków myślących tylko o sobie i przy jakimś zawirowaniu,jakby ostatnio lecą,jak ćmy nawet za chwilowym i słabszym światłem w nadzieii na być może bardziej eksponowany stołek. "Nie ilość,lecz jakość szansą PIS".

Niech żaden poseł nie dziaduje,bo dzieki swoim wyborcom jest ustawiony z kasą na kolejne cztery lata i niech ze swojego okręgu zorganizuje wyjazd!!! 

MARSZ na Marsz!!! http://wpolityce.pl/wydarzenia/19469-marta-kaczynska-zaprasza-na-marsz-niepodleglosci-i-solidarnosci-warszawa-13-grudnia-godz-18

p.s.Dlaczego angażuję się,bo...>>tu odpowiedź<<
 

HOME - www.baltow.com 

Ocena wpisu: 
Brak głosów