Nie dla "Białorusi"-Janke na Salon24.pl

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

Na pocżątku pragnę podziękować portalom Niepoprawni.pl(Gadający Grzyb) oraz NowyEkran.pl(Łażący Łazarz) za Waszą uczciwą postawę w zapewnieniu wolności słowa,która niestety,ale coraz bardziej staje się zagrożona.Nie może godzić się na próbę narzucania nam POlitycznej POprawności nibyElit!(moja IV Droga)  

     Nie pcham się na salony,żeby było jasne,ale przyznam się do pewnej słabości jaką dażyłem Salon24. Niebawem minie cztery lata od czasu kiedy zamieściłem pierwszego posta. Pamiętam ten moment "dzięki" Chłodnemu Żółwiowi,który w sposób bezceremonialny, ale przedewszystkim wulgarny mnie tutaj przywitał. Człowiek nie mający pojęcia o moich spartańskich warunkach korzystania z kompa i internetu zachował się jak narwany ordynus. Używałem wtedy PCeta z odzysku z zlikwidowanej w Niemczech amerykańskiej bazy,a była nim IBMowska 486tka na linuksach, których jako samouk niezbyt poradnie próbowałem kilku. Przypadł mi do gustu Ubuntu,ale nie tylko jeśli idzie o stronę czysto techniczną,ale także za nazwę, która znaczy "wolność". Chłodny Żółw miał prawo o tym nie wiedzieć, a po za tym było to już tak dawno, że obejmuje go ... "przedawnienie";) .

     Przed chwilą użyłem cudzysłowu, ale jeśli idzie o administratora Salon24.pl Igora Janke, to... różne myśli tłuką się w mej głowie. Na tyle sprawnie potrafię sobie radzić w internecie, że bez żadnych problemów   wyświetla mi się aktualny tekst Konstytucji oraz wszystkich potrzebnych do rozwiązania naszego problemu ustaw. W sposób otwarty i przyjazny ponawiam swoją wcześniejszą prośbę o polubowne rozwiązanie problemu. Proszę o nieukrywanie mojego bloga baltow.salon24.pl i usunięcie pojawiającego się przed wejściem na niego ostrzeżenia o zagrożeniu i szkodliwości treści moich wypowiedzi. Przypomnę,że miesiąc temu w sposób zwyczajowo przyjęty,czyli pocztą wewnętrzną portalu zwróciłem się z prośbą o wyjaśnienie ws.ograniczeń jakie mnie spotkały,lecz po kilku dniach lekceważącego milczenia ze strony administratora napisałem o tym na blogu. Do dziś bez żadnego efektu. Człowiek honoru nie powinien zachowywać się niczym struś!

moje kolejne wpisy na ten temat -  1 - 2 - 3

Na swojej domowej stronie zamieszczam sondaż- Baltowcom kontra Janke-kto ma rację? Janke,czy baltowcom ?? Zapraszam wszystkich,którym nie jest obojętna kwestia wolności słowa w Naszym kraju.Pomóżcie Jankemu podjąć decyzję.

Jestem - Niepoprawni.pl . . . NowyEkran.pl . . . Salon24.pl(nie bój się Jankego)

HOME - Bałtów . . . .  baltowcom(zapasowy adres) 

 

 

Brak głosów