Tusk nie przyjechał po ciało prezydenta

Obrazek użytkownika Demokracja
Kraj

Tuska nie obchodziło, że ciało prezydenta leży w ruskiej trumnie na deszczu. W ogóle się nim nie nie zajmował. On przyjechał sfotografować się z Władimirem Putinem. Opóźniał przyjazd na miejsce tragedii Jarosława Kaczyńskiego! Najpierw samochód został zatrzymany na granicy ok 4 godzin poddany rewizji, następnie jechał na miejsce z prędkością 30 km/godz! po to, by mógł wyprzedzić go pędzący ponad 100 km/godz samochód Tuska! To samo stało się z autokarem z członkami PiS jadącymi na miejsce tragedii. Dlaczego Tusk musiał być w Smoleńsku pierwszy?
http://www.fakt.pl/-quot-Tusk-zostawil-cialo-prezydenta-w-ruskiej-trumnie-na-deszczu-quot-,artykuly,77170,1.html#miniPoll

Brak głosów

Komentarze

...musiał być pierwszy w celu dokonania dalszych uzgodnień ze wspólnikiem rosyjskim i pokazać Polakom jak jest zatroskany o tzw. "wypadek". Prawdziwi Polacy wiedzą i czują doskonale faktycze intencje donalda t., widać było dokładnie jego kłamiące oczy, fałszywą gębę i kpiącego tyrana, ale to rozumieją tylko ci kochający Naszą Ojczyznę, reszta "polactwa" dała dowód ile wie o obecnie rzadzących POlską, głosując 4 lipca na własną zgubę i całkowitą sprzedaż reszty polskiej godności, jaka w nich jeszcze pozostawała.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#71990

chłopiec z boiska pognał po Uścisk, wuja Putina

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#72000

majestat Rzeczpospolitej.zwłoki na deszczu były nieprzypadkowe. Mafijny zwyczaj - kto nie może bezpośrednio uczestniczyć w mordzie to symbolicznie zaznacza swój udział bezczeszcząc zwłoki. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#72431

ano właśnie... trafna uwaga

Vote up!
0
Vote down!
0
#73287