Komunikat M.P. - Zwycięstwo sojuszniczej Białorusi

Obrazek użytkownika AdamDee
Blog

Nadeszła wielka chwila !

Sojusznicza Białoruś, ostatecznie pokonała kontrrewolucyjną piątą kolumnę w osobie znanej wichrzycielki Borys, o jakże pańskim imieniu Andżelika.

Marionetka w rękach polskich faszystów, przewodnicząca tak zwanego Związku Polaków na Białorusi, prowokatorka i imperialistyczna agentka, spekulantka i posiadaczka znacznych sum w amerykańskiej walucie, poniosła ostateczną klęskę. Przy udziale Obywatelskich Władz Polski, przy ich zrozumiałym dystansie do imperialistycznych knowań i przy pełnej akceptacji strategicznego sojuszu polsko-radzieckiego

Generalissimus Aleksandr Ryhorawicz Łukaszenka w telefonicznej rozmowie z Marszałkiem Polski Bronisławem Komorowskim wyraził słowa wdzięczności i zachęty dla pogłębiania sojuszu łączącego nasze bratnie, słowiańskie narody.

Niech te wiekopomne wydarzenia będą okazją do wspólnych, pokojowych manewrów Zapad 2010, których punktem kulminacyjnym będą ćwiczenia w wezwaniu przez Obywatelskie Władze Polskie pomocy ze strony bratnich armii. Następnie, w dniach październik - wrzesień, odbędzie się wspólna Defilada Pokoju na trasie Mińsk - Legnica. Podczas defilady, na wniosek ZBiRa odznaczony zostanie Minister Bogdan Klich w uznaniu zasług w zreformowaniu Polskiej Armii, a w szczególności lotnictwa, zgodnie z oczekiwaniami Sojuszu. Ponadto podpisane zostanie porozumienie między Białoruskimi, Radzieckimi i Polskimi firmami - KGB, FSB i Agencją Bondaryk i Wspólnicy.

Na naszych oczach, wykuwa się niczym w tyglu hutniczego pieca nowa era pojednania między narodami. Pojednania, które jak w roku 1956 na Węgrzech, 1968 w Czechosłowacji czy 2008 w Gruzji przynosiło porażkę i tchórzliwą rejteradę manipulatorów, ciemnoty i wrogów chłopów, robotników i inteligencji pracującej.

Zeszłoroczne pokojowe manewry Zapad były okazją do histerycznej agresji ze strony polskich kręgów reakcyjnych. Manewry, których skromne siły w liczbie 100 samolotów i śmigłowców, 900 czołgów, dział samobieżnych, innych pojazdów pancernych, a nadto okręty flot Bałtyckiej, Czarnomorskiej i Północnej oraz desanty powietrzne, były manewrami POKOJOWYMI.

Ale tym razem polska reakcja, która za sprawą źle rozumianej i wykoślawionej rewizji historii poniosła straszliwe straty na smoleńskiej ziemi, nie będzie już przeszkadzać.

Nie będzie już sypać piachu w tryby postępu europejskiego i światowego pokoju.

Tak.

Pokój - to słowo jest nie w smak imperializmowi amerykańskiemu.

Generalissimus Aleksandr Ryhorawicz Łukaszenka podziękował Marszałkowi Polski Bronisławowi Komorowskiemu za dotychczasową postawę i zaprosił na coroczne, tradycyjne polowanie na kaczki (już drugie w tym roku), oraz przekazał zobowiązanie białoruskich organizacji młodzieżowych do spontanicznego przesyłania polskim kolegom i koleżankom konfietów.

Marszałek Polski Bronisław Komorowski zapewnił Generalissimusa Aleksandra Ryhorawicza Łukaszenkę o pełnym zrozumieniu jakie Obywatelskie Władze Polskie deklarują w związku z dochodzeniem i osądzeniem Borys Andżeliki.

Niech nasze bratnie narody poniosą wspólnie światło demokracji !

Stylizacja na Komunikat Ministerstwa Prawdy z premedytacją zamierzona. W gestii czytelnika jest wyobrażenie sobie tonu, melodii i rytmu tej narracji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja tam się nie znam, ale... Jak się wydaje, amerykańscy neokoni odpuścili sobie zarówno Ukrainę, gdzie Pomarańczowa Rewolucja nie wyszła według planu – jak i Białoruś, gdzie faszysta Łukaszenka nie pozwolił okraść swego kraju przez inwestorów, bankierów i filantropów.
Całość za: http://marucha.wordpress.com/2010/06/14/przesladowana-andzelika-borys-rezygnuje/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65794

Pomijam działalność Polaków na Białorusi (bo to caaaaałkiem inszy temat).
Post przedni. Aż struchlałam... Oby to nie był głos proroczy... brrr!
Tak, tak, tak, manewry były POKOJOWE. Jasne, jak w tym doniesieniu agencji Novosti (czy może było to Radio Erewań?): że oto przy granicy chińskiej (sowiecko-chińskiej) ostrzelano z broni maszynowej orzący pokojowo traktor! (Niesłychane!)
Traktor odpowiedział salwą z broni rakietowej i odleciał do bazy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65817

dbający o Białoruś i Białorusinów.Polakom juz wędrowniczki wmówiły,albo Bruksela ,albo Białoruś.Tym wspaniałym posunięciem "pokojowym" dzieci z rodzicami w POLSCE, centrum Europy, XXI wiek głodują,albo odbierają sobie życie z tego dobrobytu.A Białorusini jakoś sobie radzą bez tej wspaniałej "pomocy".Borys pewnie Łukaszenko traktuje jako rozrywkę dla białorusinów, taki cyrk. Cyrk nie słusznie przypisany do własności POLSKI.Jak się Łukaszence znudzi oglądanie tych cyrkuwek to ich wypie...y do obłąkanej cywilizacji.To jeden z niewielu który nie chce być brojlerem.Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65829

Teraz rozumiem o co chodzi z tym Afganistanem. Po prostu nasze Siły Zbrojne, które aktualnie tam przebywaja, są potrzebne do manewrów.

Niestety, po deklaracjach, nasi rządzący musza się pospieszyć, bo niedługo nie będzie kogo wycofywać.

Z wyrazami wspólczucia dla rodzin ofiar.

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#65851

- POwinneś zmienić nick na Młody ,wykształcony z wielkiego miasta Mińska białoruskiego Tawariszcz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65901

własnym-wiadomo ,ciemnogród , zascianek itd.Natomiast twego voxminor z niczym nie łykam, zmien na brojler. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65911

na granicy polsko-białoruskiej przestrzelono z broni palnej wiosło w rękach kajakarki. nie wiem czy to pojedyńczy przypadek ostrzelania polskich turystów z terytorium Białorusi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65909

Kuki - czy turystów to nie wiem ale jak strona białoruska pospieszyła z dementi o rzekomym zestrzeleniu przez nich śmigłowca SG to zaraz mi się przypomniał bon-mot o tym iż warto brać pod uwagę wyłącznie dementowane informacje ; )

Komentarze odnośnie Białorusi i jej satrapy, a także ZPB nieco mnie zaskoczyły.

Warto pamiętać, że w naszym najlepiej pojmowanym interesie jest aby w krajach, które nas dzielą od umiłowanej przez niektórych naszych polityków matuszki rossiji, panowała jak największa normalność. Zdecydowanie nie w wydaniu kremlowskim.

Sarkastyczny tekst dotyczący A. Borys powstał po skonstatowaniu faktu, że rezygnacja Borys ma za sobą więcej z obojętności "naszego rządu" niż z faktycznych represji ze strony KGB. Niestety, ale brak poparcia dla ZPB to jednocześnie brak poparcia dla białoruskiej opozycji. Związki białoruskiej Polonii i białoruskiej opozycji są przecież znane.

Ta opozycja jaka by nie była, jest lepsza niż niezrównoważony, kremlowski statysta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#65980

OK. efekty zaniechań są różne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#66020