Śmiali się, gdy zaczynaliśmy... teraz zapraszamy Cię na pokład!

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Blog

Gdy 15 lat temu powstawała Fronda, nikt się nie spodziewał, że będzie to kiedyś jedno z najważniejszych środowisk intelektualnych w Polsce. Nie mówiąc już o tym, że w ogóle przetrwa.

Istniejemy do dzisiaj!

Przez 15 lat udało nam się osiągnąć znacznie więcej, niż prognozowali najwięksi optymiści.

Powstało już ponad 50 numerów kwartalnika Fronda. Nasze środowisko nakręciło ponad 200 filmów dokumentalnych, wydaliśmy blisko 200 książek. Nasze internetowe forum dyskusyjne, Forum Frondy, stało się najważniejszym i najbardziej oryginalnym miejscem konserwatywnej dyskusji w Polsce – to tutaj toczą się bezkompromisowe dyskusje dotyczące rzeczywistości Polski, Świata i Kościoła.

Grzegorz Górny, Paweł Lisicki, Robert Mazurek czy Tomasz Terlikowski – to tylko niektóre z osób, które były związane z naszym środowiskiem.

W listopadzie 2008 roku ruszył nasz nowy projekt internetowy – portal informacyjno-społecznościowy Fronda.pl. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zostaliśmy liderem „konserwatywnego internetu” w Polsce i jednym z dwóch największych portali prokościelnych w kraju.

Internauci naprawdę nam zaufali! Jesteśmy nie tylko często odwiedzanym – miesięcznie mamy kilkaset tysięcy wejść i kilka milionów odsłon naszych stron – ale także najczęściej cytowanym konserwatywnym portalem w Polsce.

Choć nasz zespół jest jeszcze młody i nieliczny, regularnie wyprzedzamy mainstreamowe media w docieraniu do informacji. To dzięki naszej aktywności zajmują się tematami, których nie mają ochoty poruszać. Przeprowadzamy akcje społeczne, aktywizujemy ludzi w całym kraju w ramach Terenowych Klubów Frondy, kształcimy elity na Seminariach Fronda.plprzetaczamy elitom krew, odwojowujemy je dla prawdziwych wartości i dla Pana Boga.

Możemy to wszystko robić, bo zaufało nam już kilkaset osób, które zapewniają nam byt i niezależność – to nasi Klubowicze. Ludzie, który uwierzyli, że może być inaczej. Lepiej.

Klubowicze Frondy wspierają nas regularnie co miesiąc – wpłaty wahają się od 5 zł do 1000 zł! Nasi Klubowicze mieszkają w całej Polsce, ale także w Australii, USA i Kanadzie. To dzięki nim możemy istnieć!

Dzisiaj zwracamy się do Ciebie. Jeśli chcesz współtworzyć nasze dzieło wbrew mainstreamowi, dołącz do nas! Dołącz do ludzi, którzy postanowili wziąć przyszłość swojego kraju i swoich dzieci we własne ręce.

Nie zawiedliśmy przez ostatnie 15 lat – nie zawiedziemy także teraz. Zamknij, oczy… wyobraź sobie przyszłą potęgę tego dzieła!

Jak zostać Klubowiczem Frondy? Wypełnij formularz na: www.fronda.pl/klub_frondapl

Stowarzyszenie Kulturalne "Fronda"

ul. Marszałkowska 55/73 lok. 168

00-676 Warszawa

nr konta: 04 1160 2202 0000 0001 0649 5480

dla wpłat zza granicy:

IBAN : PL04 1160 2202 0000 0001 0649 5480

SWIFT: BIGBPLPWXXX

oraz system PayPal na stronie Klubu!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas koniecznie na adres klub@fronda.pl

Do zobaczenia w Klubie Frondy!

SKIN = "black";

Brak głosów

Komentarze

Oby tak dalej. Fronda naprawdę dobrze się rozwija ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#30738

www.fronda.pl/klub_frondapl

Vote up!
0
Vote down!
0
#30908

ja dziś pierwszy raz w życiu zamierzam wpłacić pieniądze na portal, Gnyszko możesz być ze mnie dumny ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#30748

Jestem z Ciebie PRZEDUMNY! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#30907

zrobić akcję promocyjną klubu frondy przy pomocy blogów. wystarczy, że ktoś przygotuje baner wiodący do wyjaśnienia o co chodzi. blogerzy będą go mogli sobie wrzucić na stronę na stałe, czy na jakiś czas.

Vote up!
0
Vote down!
0

tad9

#30793

teraz trzeba tylko opracować:
1. informację do której baner będzie prowadził
2. zorganizować akcję mającą doprowadzić do tego, by blogerzy zamieścili baner na blogach. Nadają się do tego świetnie blogi redakcyjne, które pojawiły się w ramach integracji.

Vote up!
0
Vote down!
0

tad9

#30967

niechaj banner prowadzi na http://fronda.pl/klub_frondapl albo http://fronda.pl/wspieraj_portal

Kto zorganizuje akcję? :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#31490

podany banner jest mało "poręczny" - jeśli go zmniejszymy, to chyba będzie mało czytelny.

sama akcja bardzo dobra. możemy prosić blogerów o umieszczenie takiego bannerka na blogach. na nppl też mógłby wisieć. roboty niewiele, a może jakiś mały efekt końcowy będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#31496