[5 XI 2009] Degeneration...

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Kultura

Degeneration...
wybaczcie Czytelnicy, że dziś nie będzie planowanego od poniedziałku postu. Jestem w podłym nastroju, a nie chcę tej tematyki zepsuć, w związku z czym odkładam ją na jutro. A będzie i dużo do czytania i o ciekawych rzeczach - m.in. o spektakularnej wolcie prof. Krzemińskiego.

Tymczasem chciałem wrócić do tematyki poruszonej ostatnio, także za pomocą cytatu z ks. Delassusa, który cały tydzień chodzi mi po głowie... Czytelnik Maxciek podzielił się linkiem do pięknego klipu kanadyjskiego zespołu pt. Degeneration. Zarówno muzyka, tekst jak i wykonanie (mimo, że to francuszczyzna) są przepiękne!

Klip z angielskimi napisami znajduje się tutaj (nie można wstawiać na zewn. lokalizacje): http://www.youtube.com/watch?v=cKCRHhmHvjg wersję zaś koncertową można wstawić, co niniejszym czynię.

myśl na dziś
Walcz o to, aby Święta Ofiara Ołtarza stała się ośrodkiem i źródłem twego życia wewnętrznego; w ten sposób, żeby cały dzień zamienił się w ciągły akt kultu – przedłużenie Mszy Świętej, w której uczestniczyłeś i przygotowanie do następnej – które wyrazi się w aktach strzelistych, w nawiedzaniu Najświętszego Sakramentu, ofiarowaniu twojej pracy zawodowej i twego życia rodzinnego...
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 69

SKIN = "black";

Ocena wpisu: 
Brak głosów