Nie czas, aby zajmować się tą sprawą, ale...

Obrazek użytkownika Paweł T
Świat

W Polsce był zamach, Polska jest zagrożona, dlatego wybory prezydenckie powinny być najważniejszą sprawą dla Polaków, a co za tym idzie również wybór przez Polaków na prezydenta Polski Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jeszcze ta powódź, która jest drugą wielką tragedią dla Polski po katastrofie smoleńskiej. Moim zdaniem te dwa tematy powinno być teraz najważniejszymi sprawami dla wszystkich Polaków, ale...

Nikt z nas nie chce narazić się na śmieszność, nikt z nas nie chce podejmować tych tematów, dlatego właśnie na przekór postanowiłem zając się tym tematem. Teoriami spiskowymi. Znam go dosyć dobrze, poświęciłem temu zagadnieniu wiele godzin, moja wiedza w tym temacie jest wiedzą zaczerpniętą z książek, różnych artykułów oraz różnych dokumentów. Z tego natłoku informacji postanowiłem wybrać te najlepsze...Moim zdaniem oczywiście. Po przeanalizowaniu tego materiału (będzie o nim mowa dalej), o którym trudno napisać w jednym miejscu przy pomocy jednego artykułu wiem już, że jednak coś w tym jest tzn w tych teoriach spiskowych, które są tak ośmieszane i zakłamywane, z których tak ciężko wysegregować prawdę, i że wszystko łączy się jednak w jedną całość, a sznurki biegną zawsze w to samo miejsce. Na szczyt piramidy, z której widać wszystko najlepiej. Ja niestety nie mam okazji spoglądać na Ziemię z tego punktu, tak więc moja wiedza w tym względzie jest bardzo ograniczona oraz niepełna. Patrząc się oczywiście z punktu widzenia osoby, która zasiada na szczycie tej piramidy! Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, jednak jako laik oraz człowiek, który nigdy nie miał nic wspólnego z masonerią oraz w ogóle z polityką coś jednak wiem. Jednak nigdy nie nazwałbym tej wiedzy jako stek kłamstw, wymysłów oraz wierutnych kłamstw i historii z pogranicza fantastyki.

Zamieszczam ten film z pełną świadomością, wiem że w tym filmie jest sporo fotomontażu, jednak w tym przypadku chodzi o wartość merytoryczną zawartą w treści tego filmiki a nie o sam obraz. Mowa o filmiku na górze.

Nie czas, aby w dzisiejszej sytuacji Polski zajmować się tą sprawą, ale warto poczytać na temat systemu HAARP i o systemie urządzeń badawczych ELF,

http://www.jungpoland.org/eko-ingerencje/system-haarp-wplyw-na-jonosfere-i-magnetosfere-ziemie

warto również poczytać na temat koncernów farmaceutycznych, na temat rodziny Rockefellerów i Wartburgów, na temat WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) oraz GMO o jej programach, na przykład o programie fluoryzacji zębów u ludzi na Ziemi i co powoduje fluor, gdzie był używany w czasie II wojny światowej i przez kogo, przez kogo był produkowany, warto również zdobyć wiedzę na temat produkcji szczepień ochronnych, warto również poczytać na temat naukowca Tesli i o jego badaniach naukowych. Warto również poczytać na temat iluminatów - masonerii, warto również poczytać na temat WHO oraz o tym co się stało z zarządem koncernów chemicznych i farmaceutycznych, które produkowały m. in. Cyklon B, co się z nimi stało po wojnie mam na myśli zarząd koncernu AG Bayer oraz koncernu IG Farben, dlaczego w ciągu wojny nie spadła na ich fabryki nawet jedna bomba, dlaczego właściciele tych fabryk po wojnie nie ponieśli za swoje zbrodnie żadnych konsekwencji? Co pan wie o kompleksie przemysłowym koło obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau? Albo o fabryce w Monowicach?
Proszę również poczytać o genetycznie zmodyfikowanej żywności, (w tej żywności są mieszane ze sobą geny zwierzęce, ludzkie z genami roślin), potem gdy taka roślina wyrośnie jej pyłki zostaną przeniesione na zdrową roślinność, poprzez owady oraz wiatr, to spowoduje zniszczenie żywności nazwijmy ją zdrowej i naturalnej, za tą produkcją również optuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jedna z agend ONZ-tu. Proszę również poczytać o raporcie Rockefellera w sprawie używania chemicznych preparatów rozpylanych nad głowami ludzi na całym świecie, takich regionów na świecie jest jak dotąd, mówią o tym materiały oficjalne ok. 300-tu regionów, które podlegały tym opryskom, od II wojny światowej aż do dzisiejszych czasów. Proszę również zaznajomić się z Traktatem o Wolnym Niebie, o wolnych przelotach, które umożliwiają przelatywać tym samolotom nad państwami akcjonariuszami tego układu. Proszę również poczytać o szczepieniach ochronnych i o koncernach, które produkują te szczepienia. Proszę również poczytać o planach chipowania ludzi i o biometrycznym systemie identyfikacji ludzi na całej Ziemi.

To na początek, potem te wszystkie wiadomości proszę złożyć w całość. Ja tutaj nie piszę o UFO oraz o kosmitach ani o wymyślonych niesprawdzonych sprawach, to wszystko jest ogólnie dostępną wiedzą. Dzieje się to wszystko na naszych oczach od wielu lat.

Swój wpis kieruję do Pana Harcerza, którego szanuję za poglądy oraz za jego bardzo wartościowe komentarze zamieszczane pod artykułami na portalu niepoprawni. pl.

Pozdrawiam.

Jedną z zasad masonerii jest to, aby WSZYTKO działo się na naszych oczach. Problem polega na tym, że większość ludzi tego nie dostrzega, mimo tego, że na to patrzymy. Proszę poczytać o Komisji Trójstronnej o Grupie Bilderberg oraz o loży masońskiej, która nosi nazwę "Zakon Czaszki i Piszczeli". Ilu prezydentów Stanów Zjednoczonych wywodzi się z tego studenckiego stowarzyszenia.

I na koniec:

Zatrucia barem
Sole baru rozpuszczalne w wodzie, jak chlorek i węglan, są silnie toksyczne. Dawka śmiertelna różnych związków baru jest różna i wynosi 1-4 g.

Objawy zatrucia: miejscowo na błonę śluzową przewodu pokarmowego działają drażniąco sole rozpuszczalne, powodując nudności, wymioty, bóle brzucha, wodnisto -krwawe biegunki. Objawy ogólne zależą od znamiennego zmniejszenia stężenia potasu w surowicy, od swoistego działania pobudzającego skurcze mięśni gładkich i prążkowanych i od początkowego działania pobudzającego, a potem porażającego ośrodkowy układ nerwowy oraz od uszkodzeń narządów miąższowych.

Skurcze naczyń obwodowych prowadzą do wzrostu ciśnienia tętniczego. Zaburzenia czynności mięśnia serca są podobne jak przy zatruciu naparstnicą (rzadkoskurcz, tętno dwubitne). Dalsze objawy to: skurcze jelitowe, dychawica oskrzelowa, bolesne kurcze łydek, poronienia (skurcz macicy), następnie stopniowy rozwój niedowładów i porażeń kończyn, uszkodzenia nerek, senność, utrata orientacji. Śmierć następuje wskutek zatrzymania pracy serca lub porażenia ośrodka oddechowego.

Po zapoznaniu się z tą całą wiedzą proszę podejść do tego zagadnienia w trochę inny sposób.

Pozdrawiam, proszę czytających mój artykuł o wyrozumiałość dla mojej wiedzy w tym względzie. Proszę o krytykę oraz o odniesienie się do zawartości mojego artykułu w sposób merytoryczny i pozbawiony emocji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

[quote]proszę czytających mój artykuł o wyrozumiałość dla mojej wiedzy w tym względzie[/quote]

Jak najbardziej "odnoszę się do Twojej wiedzy z wyrozumiałością" ;)

A tak serio, to brak mi w tym tekście Twojego wkładu. Ot, po prostu zrzuciłeś do kupy jakieś zajawki i już.
Jeśli ktoś się tymi sprawami interesuje, to już o tym wie dużo więcej; a jeśli nie, to na dobrą sprawę niczego się nie dowie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63928

Jeżeli się nie chce to się nie dowie. Podałem nazwy, to powinno wystarczyć, potem trzeba poświęcić nad tematami opisanymi w moim artykule trochę swojego czasu, aby na ten temat móc potem dyskutować. Trzeba się zapoznać z tym tematem szczegółowo lub przynajmniej pobieżnie. Moim zdaniem żeby na te tematy dyskutować po prostu trzeba się w tą tematykę trochę zagłębić, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś tak szybko wyraża swoja opinie w tej kwestii i zarzuca autorom takich artykułów oszołomstwo oraz wyszukiwanie wszędzie i u wszystkich spisków oraz teorii spiskowych. Dlatego starałem się nie podawać źródłowych tekstów, czy zarzuca mi pan nieprawdę w moim artykule, jeżeli tak to proszę zarzucić co w nim jest nieprawdą. Z czym pan się nie zgadza? Wtedy zaczniemy dyskutować.

Tematy do przewertowania.

1. Rodzina Rockefellerów oraz Warburgów i rodzina Rothschildów. Kim byli, za co są odpowiedzialni, jaki wpływ mieli na tworzenie nowoczesnego świata i czy w ogóle mieli? Kto jest właścicielami koncernów medialnych w USA oraz kto jest właścicielami koncernów bankowych odpowiedzialnych za politykę finansową świata, ma na pewno bardzo duży wpływ na kursy walut oraz mają wpływ na wartość pieniędzy. Przecież wiadomo, że od pewnego czasu pieniądze nie są wymienialne na złoto, to tak naprawdę papierki bez wartości, które w każdej chwili mogą się okazać bezwartościowym papierem.

2. System HAARP i program badawczy, urządzenia badawcze z tym związane, kto finansuje ten program i czym konkretnie się zajmuje? System HAARP może działać na wielu płaszczyznach, ja podałem tylko dwie, zmianę pogody, wpływanie na nią oraz na zmniejszenie u ludzi systemu immunologicznego. Z tym wiążą się szczepienia ochronne na przeróżne choroby zakaźne. W tym świńska i ptasia grypa. Ten system może również wywoływać różne katastrofy geologiczne w tym trzęsienia ziemi, cyklony, tornada, monsuny, susze, wybuchy wulkanów, tsunami...Stąd się w moim artykule znalazł Tesla, który prowadził badania na temat przeróżnych zjawisk w fizyce oraz chemii, w tym na temat pola magnetycznego i tworzenia napędu elektrycznego, które zostało wykorzystane przy tworzeniu systemu HAARP, stąd te chmury, dziwne chmury nad naszymi głowami, które są rozpylane przez samoloty. Jednak żeby mieć jakieś pojęcie na ten temat trzeba się z tym zapoznać, dlatego z mojej strony mój artykuł jest tak enigmatyczny i chaotyczny. Za co przepraszam. Jednak dla osoby, która się tymi sprawami zajmuje, interesuje się nimi, te zagadnienia nie są żadną tajemnicą ani tym bardziej teoriami spiskowymi, to wszystko łączy się w jedną całość.

3. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz żywność zmodyfikowana genetycznie GMO, tutaj warto rozpocząć swoją podróż w tym temacie od programu WHO dotyczącego fluoryzacji światowej. Dodam tylko, że w obozach koncentracyjnych dolewano więźniom do wody pitnej fluor, aby byli bardziej potulni i się nie buntowali, taki ma m. in. efekt uboczny przy zjedzeniu fluoru. Tutaj należałoby powrócić do badań prowadzonych przez niemieckie koncerny chemiczne oraz farmakologiczne, które prowadziły badania oraz doświadczenia na więźniach obozów koncentracyjnych. Kto był właścicielami tych koncernów i dlaczego w ciągu trwania II wojny światowej nie zanotowano próby zniszczenia tych fabryk? Dałem dwa przykłady, jeden to kompleks przemysłowy w Oświęcimiu koło Auschwitz - Birkenau i drugi w miejscowości Monowice. Dlaczego na ten temat się nic nie pisze? Dlaczego zarządy tych spółek po wojnie nie poniosły za produkcję swoich chemikaliów oraz lekarstw, które były podawane więźniom obozów koncentracyjnych żadnej kary? Dlaczego potem ci ludzie zajmowali w Niemczech i nie tylko tam bardzo wysokie urzędy państwowe oraz wysokie stanowiska w przeróżnych korporacjach?

4. Kto stoi za zamachami na WTC?
Kim byli lub są byli i obecni jeszcze żyjący prezydenci Stanów Zjednoczonych?

5. Czym jest chipowanie ludzi oraz wprowadzenie dowodów biometrycznych na całym świecie? Kto chce wprowadzić na świcie jeden system informacji na temat wszystkich ludzi znajdujących się w tej bazie danych? Kto za tym stoi i jaki ma cel we wprowadzeniu tych systemów kontroli nad społeczeństwem pod pozorami walki z terroryzmem światowym i światem muzułmańskim?

6. Czym tak naprawdę jest walka o obniżenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery ziemskiej CO2 i jej wpływ na zmiany klimatyczne i pogodowe na świecie? Taka jest oficjalna hipoteza tych zmian.

7. Czym jest Grupa Bilderberg oraz Komisja Trójstronna oraz Zakon Czaszki i Piszczeli. Kto wybrał na prezydenta Unii Europejskiej Hermana Van Rompuy'a?

Czy na któryś z podanych tematów coś pan Mufti Torbanator wie i czy uważa pan te tematy za zwykłe wymysły ludzi głupich? Czy uważa pan to wszystko również jako niesprawdzone oraz niepotwierdzone teorie czy nie?
Żeby zaczynać jakąkolwiek rozmowę każdy z dyskutantów powinien przynajmniej spróbować się zapoznać z niektórymi wydarzenia historycznymi, organizacjami oraz ludźmi którzy są powiązani z tymi wydarzeniami. Wtedy dopiero można zacząć dyskusję, można zacząć krytykować innych za podjęty temat, bez tego moim zdaniem taka dysputa nie ma sensu. Ta dyskusja będzie przypominała rozmowę Kozaka z Tatarem golone strzyżone...

p.s.
Tak Pan "Chłop ze wsi" ma rację pisząc, że przewidywana ilość ludzi żyjących na Ziemi ma być ok 500 milionów ludzi. Według tych ludzi, którzy zamierzają ten nowy porządek na świecie wprowadzić, powodem tego według nich jest przeludnienie na Ziemi. Moim zdaniem Ziemia jest źle zarządzana, nie jest w ogóle przeludniona, tak jak nie ma ocieplenia klimatu na Ziemi spowodowanego zbyt dużą emisją do atmosfery CO2, ani tym bardziej nie ma kryzysu światowego w gospodarce. To wszystko jest wymyślone po to, aby jakaś niewielka grupa ludzi mogła wszystkim zarządzać oraz na tym zarabiać krocie i móc dzięki temu całą ludnością na Ziemi manipulować. Zmiany klimatu na Ziemi są okresowe i cykliczne, te zmiany są również spowodowane naszą gwiazdą Słońcem oraz zmianami nachylenia osi Ziemi oraz okresowymi zmianami umiejscowienia biegunów na Ziemi, są za to również odpowiedzialne ruch wirowy oraz ruch obrotowy Ziemi, ale na pewno nie zwiększona ilość CO2 w atmosferze.
Kiedyś egipscy kapłani straszyli czerń zaciemnieniem Słońca dzisiaj straszy się gawiedź globalnym ociepleniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63968

znam ten temat powiedzmy w 80% to ynteligencja ma wiedzą 100%wą.Myślę że najlepiej im idzie w niszczeniu POLSKI i redukcji POLAKÓW [zgodnie z ostatnimi ustaleniami w 1976 roku w tzw Klubie Rzymskim ,przez "ukochanego" Bronka,Olechowskiego i Schaffa ].Redukcja POLAKÓW do około piętnastu mln czyli tyle ile te wędrowniczki swiatowe zadali do wykonania Hitlerowi i Stalinowi.>>>>>>>>Swiadomie piszę że to dotyczyło POLAKÓW bo w innych krajach zajętych przez niemcy tych morderczych, bandyckich metod nie stosowano. Kto 'patrzy" ten wie że obecny stan mieszkanców POLSKI wynosi tyle samo co przed II wś, a więc trzymają nas wmiejscu.Kto stoi w miejscu ten się cofa.Ostatnio więcej POLAKÓW umiera niż się rodzi, do tego było potrzebne zniszczenie gospodarcze POLSKI.A jak myślicie kto zniszczył gospodarke POLSKI - oczywiście ci sami.To taki jeden konkret aby nie pisać jak ww kolega. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63931

Bardzo ciekawy wpis. Hasla wywolawcze są mi znane, ale wiedzę w tym temacie zdecydowanie muszę poglębić.
Nie uważam, że to "nienajlepszy czas" - nikt nie da rady zajmować się kampanią wyborczą 24/7.

Mój znajomy, który zna się trochę na paliwach, wyśmial chemtrailsy... ale zapewne nie wie wszystkiego. Oczywiście może mieć rację...

Chipy pod skórą to pomysl masakryczny, zaszokowal mnie, kiedy parę lat temu po raz pierwszy o nim uslyszalam... ale monitoring jest coraz powszechniejszy - u nas jeszcze nie, ale w takiej UK np.? Z samej tylko karty miesięcznej wiele można się dowiedzieć...

Fluoryzacja - nie wiedzialam, ze fluor tak dziala, ale nie raz zastanawialam sie, dlaczego angielskie psy i koty sa tak cholernie spokojne, zero agresji... pomyslalam, że coś musi być na rzeczy - może to?

Teorie spiskowe mają pewien niezbywalny urok - nie wiemy która, ale jakaś część z nich na pewno jest prawdziwa.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63948

 Polecam Państwu dwie podstawowe ksiązki "Protokoły medrców syjonu" [ prosze się nie przejmować propaganda że to robota jakichś tam carskich urzędników. Proszę czytać linijka po linijce i samemu sprawdzać , konfrontować z rzeczywistoscią.Sto lat mineło od jej ujawnienia więc jest to odpowiedni kawał czasu do konfrontacji.

Drugą bardzo ciekawą książką napisaną przez bardzo wpływowego żyda pana Henry Forda [tego od samochodów, który min finansowal Hitlera i został przez niego odznaczony jednym z najwyższych orderów ] wydana w latach 1920-1921 pt "Międzynarodowy żyd" . A więc też mamy już stu letni przedział czasowy.Czytać jw.

Bez znajomości tych 2 książek wszelkie dysputy na temat żydow i ich roli w swiecie ,teori spiskowych czy praktyki w realizacji spisku  moim zdaniem sa nie na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63959

Dzięki za ten wpis panie "Chłopie ze wsi".

Roman Dmowski
Separatyzm żydów i jego źródła

Waldemar Łysiak
Salon. Rzeczpospolita kłamców

Feliks Koneczny
Kościół jako polityczny wychowawca narodów

Feliks Koneczny
Polska między Wschodem a Zachodem

Feliks Koneczny
Cywilizacja żydowska

ks. Stanisław Trzeciak
Mesjanizm a kwestia żydowska

ks. Stanisław Trzeciak
Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce

ks. Henryk Czepułkowski
Antykościół w natarciu. Rzecz o współczesnej masonerii

ks. Józef Kruszyński
Antysemityzm, Antyjudaizm, Antygoizm

ks. Józef Kruszyński
Talmud. Co zawiera i czego naucza

Henryk Pająk
Retinger. Mason i agent syjonizmu

Andrzej Leszek Szcześniak
Plan zagłady Słowian. Generalplan Ost

Stanisław Krajski (wybór i opracowanie)
Św. Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach

Pierre de Villemarest
Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street

Henry Ford
Międzynarodowy Żyd

Hennecke Kardel
Hitler założycielem Izraela

Można je kupić za pośrednictwem:

http://www.bastion.krakow.pl

http://ksiegarnia.antyk.org.pl

http://www.ostoja.pl/index.html

Mój dziadek zostawił mi w spadku kilka książek autorstwa Henry Forda m. in. Moje życie i dzieło.

Henry Ford

Ford wykorzystywał profity dla propagandy swojego antysemityzmu wśród zatrudnianych robotników. W tym celu założył Dearborn Publishing Company, które wydawało gazetę The Dearborn Independent. Gazetę wykorzystywał do antysemickiej propagandy drukując serie artykułów pt. "Międzynarodowy Żyd, najważniejszy problem świata" ("The International Jew, the World's Foremost Problem"). Artykuły były przedrukowywane jako pamflety i rozprowadzane po świecie. Zwróciły one uwagę Adolfa Hitlera, dla którego Ford stał się inspiracją. Po dojściu do władzy Hitlera, obaj zostali przyjaciółmi (Ford miał zwyczaj dawać urodzinowy prezent Hitlerowi – czek na 100 tysięcy marek, a Hitler odznaczył go wysokim orderem III Rzeszy - Orderem Orła Niemieckiego). Łączyła ich wspólna niechęć do Żydów. Jest bardzo prawdopodobne, że Ford finansował NSDAP w latach 20 (działo się to potajemnie - możemy tak wnioskować za sprawą relacji świadków).

Co ciekawe, równie bardzo jak antysemityzm, Ford propagował pacyfizm. Był także przeciwnikiem związków zawodowych - uznał je w swoich zakładach dopiero w 1941 po strajku w fabryce River Rouge i po kilku procesach sądowych.

Henry Ford był fundatorem the Ford Foundation i wolnomularzem.

Za politycznie poprawną wikipedią.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63974

Chłopie, aleś teraz pojechał! Znalazłam i ledwie rzuciłam okiem, a już jestem pod ogromnym wrażeniem. Wygląda na to, że właśnie tego od jakiegoś czasu szukałam... nie wiedząc, że istnieje... dzięki. :)

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63975

że moje pisanie komus się przyda.Szkoda że nie napisałem o istnieniu tych książek w internecie [aktualnie nie wiem czy dostepne]. Jeśli pozwolisz to dodam dla "drugoklasistów ' hahahah[bo tam pisałem elementarz] i do wymienionych przez ww kolegę. Pominał bardzo wartosciowe książki do zdobycia w ksiegarniach [ dobrych] pana Leszka Szczesniaka ; "Judeopolonia" o ile pamietam to tom I, II. i "Holocaust".Pan Leszek Szcześniak to wybitny znawca tematu dlatego był nie lubiany przez salonowców. Szkoda bo już Ś.P. Pozdrawiam

PS. Jeśli chcesz cos wiedzieć o Izraelu to jest polskie wydanie "antysemity tak nazwanego przez żydów" żyda pana Israela Sahaka "Tel awiw za zamknietymi drzwiami" Polecam poszperac na Allegro. Pozdrawiam jeszcze raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64042

Oj, przydaje się, przydaje, zresztą nie tylko w tym temacie. Chyba się na wieś przeprowadzę, skoro tam ludzie tacy sensowni są. :)

Dzięki za dodatkowe informacje, zacznę oczywiście od elementarza - Protokoly sa na Polonice, Ford też, chociaż niecaly... pozdrawiam. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64259

Nie mam niestety czasu dzisiaj się rozpisywać, nadrobię;)
ale dobry i potrzebny atrtykuł.

pzdr.
Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#64277