Co zrobić, aby Polska stała się wolnym i suwerennym Państwem?

Obrazek użytkownika Paweł T
Idee

Wyjść jak najszybciej ze struktur unijnych, nie wchodzić w strefę euro, wyjść z układów z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym, wprowadzić w Polsce zasady wolno rynkowe bez korupcji i bez żydowskiej lichwy, które teraz obowiązują w Polsce, zdelegalizować działalność wszystkich lóż masońskich na terenie Polski, wycofać nasze wojska z kolonialnych wojen, które są wywoływane i prowadzone w imieniu Izraela, syjonistów, ponadnarodowych korporacji i masonerii.

Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić Polakami w Polsce lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to robią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi, jeżeli posiadają takie narodowości, ale niech każdy obywatel polski wie na kogo głosuje. :))

Inwestować w polską kolej państwową, w gaz łupkowy, w złoże geotermalne i sieć polskich dróg, uniezależnić się od wpływów sowieckich, niemieckich, ale przede wszystkim od wpływów syjonistów, masonerii i żydostwa. :)) Nasze dobra należącego do skarbu państwa dzierżawić i tylko dzierżawić, ale nie na 100 lat, jednak 20-30% dochodów uzyskiwanych przez te firmy z kapitałem zagranicznym przekazywać na rozwój i inwestycje tylko w Polsce, zmusić ustawą właścicieli firm z kapitałem zagranicznym do przekazywania swojego dochodu w kwocie wyżej wymienionej na rozwój Polski! Renegocjować lub unieważnić wszystkie do tej przeprowadzone tzw. prywatyzacje w sektorze państwowym, nałożyć na niepolskie banki odpowiednie podatki, tak jak to zrobił na Węgrzech Orban.

Zlikwidować w Polsce żydowską lichwę w usługach i sprzedaży artykułów spożywczych. Na początku jako Państwo interweniować w ceny detaliczne, zlikwidować całkowicie podatek dochodowy a podatek od towarów i usług zmniejszyć do 15%, znieść akcyzę na paliwo, zmniejszyć zatrudnienie w sektorze administracji państwowej, znieść pozwolenia i koncesje na wszelkie działalności gospodarcze, wykluczając z tego produkcję lekarstw i uzbrojenia, oraz Policję Państwową i Wojsko Polskie, od prywatyzować służby mundurowe w Polsce, zlikwidować mafię prawniczą poprzez łatwiejszy dostęp do zawodu prawnika. Zrobić prawdziwą dekomunizację i dezubekizację w Polsce, ujawnić wszystkie teczki dawnych współpracowników urzędu bezpieczeństwa, wszystkie. Nawiązać bliższe stosunki na warunkach przyjaznym i partnerskich z naszymi sąsiadami a przede wszystkim z krajami małymi w Europie. Zrobić porządek z edukacją w Polsce, program nauczania w całej Polsce musi być jeden i z tych samych książek, znieść w Polsce obowiązek szkolny, który nakazuje iść do szkoły dzieciom, które ukończy 6 rok życia. Pozwolić ludziom na produkcję biopaliw i innych paliw do samochodów, na przykład paliw produkowanych ze spirytusu. Zamiast uczyć w szkołach i przedszkolach hymnu Unii Europejskiej zacząć polskie dzieci uczyć hymnu polskiego. Oddać Polakom zabrane własności i nieruchomości dekretami stalinowskimi w 100%!!!

TO na początek w Polsce...trzeba zmienić, jeżeli chodzi o konkrety, o takich nie może być mowy, nie mogę pisać o dokładnych liczbach, ponieważ nie mam dostępu do prawdziwych liczb związanych z wpływami i z rozchodami, które wpływają na budżet polskiego państwa. A i jeszcze jedna sprawa, powrócić w Polsce na początku do parytetu złota.

A to wszystko robić w zgodzie z polską tożsamością narodową oraz chrześcijańskim Dekalogiem.

p.s.

Dla jednych jesteśmy reakcjonistami, konserwatystami, klerykałami i fanatykami dla innych jesteśmy radykałami, ateuszami, oportunistami. Dla nas te podziały nie istnieją. Jesteśmy konserwatystami prawda, bo uważamy za rzecz konieczną i zdrową pielęgnowanie tradycji, kultury, życia rodzinnego i łączności z polską przeszłością. Ale jesteśmy też postępowcami, bo idziemy śmiało naprzód, bez przesądów odrzucając wszystko, co jest szkodliwe dla narodu.

* Źródło: Akademik i Polityka, 1926; Jan Mosdorf

p.s. 2

Słychać ich krok, ruszyli by nieść wrogom strach.
By sprawiedliwość wymierzyć za zbrodnie sprzed lat.
Mroczna czerń mundurów z blaskiem czaszki mieni się.
Ruszyły legiony zemsty w wojennym czasie budząc gniew.

Przybył sztorm, hord huzarzy śmierci.
Na ustach pieśń zwycięstwa, pieśń ostatniej zemsty.
Zapłonie front i ruszą huzarze śmierci.
W sercach walki ogień, ogień krwawej zemsty.

Gdy piekło na tej ziemi osiągało szczytny cel.
Wszędzie wokół matek płacz, umierających słychać jęk.
Oni wierni swojej nacji odrzucili przed śmiercią strach.
Ruszyli by wyzwalać, ruszyli by ratować kraj.

Chwała Wielkiej Polsce.

Paweł Tonderski.

Brak głosów

Komentarze

kto ma to zrobić, bo partia z takim programem nie istnieje

Vote up!
0
Vote down!
0
#176872

Proszę pani trzeba ją stworzyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176881

komentarzy Pana  popierających. Ale zgadzam się, że potrzebny taki ruch polityczny, nowa prawica jest mu bliska, bo przeciw unii.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176885

centrum żydowski z siedzibą w Ameryce powinien równie bezczelnie odpowiedzieć znany z chamstwa nie tylko w internecie nazywanym przezeń 'kloaką' Niezastąpiony Szef Dyplomacji Akurat Polskiej - ps. Radek. Niestety nie odważył się, może ktoś mu nie pozwolił, nie sądzę by to była żona.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#176907

"wyjść z układów z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym,"
- podobno dlug Polski to ponad 800 miliardow Zlociszy.
Znaczna czesc tego jest wlasnie do MFW i Bank Swiatowy.
Jak to zrobic?
Po prostu pokazac im WALA jak Kozakiewicz Moskalom?
Co ze splata dlugow?

Przeciz MFW i Bk-Swiatowy to nasi wierzyciele !

SKAD wziac kasiore na natychmiastowa splate - no aby oni sie od nas "Odczepili".

BANKI odczepiaja sie od klienta zwykle dopiero gdy ten splaci wszystko - zwykle z djabelskimi odsetkami karnymi i kosztami sadowymi czasem .

Vote up!
0
Vote down!
0
#176918

Jaki dług? Pan ma na myśli ten wirtualny, polegający na dodruku papierków, które w każdej chwili mogą okazać się bezwartościowe?

Vote up!
0
Vote down!
0
#176925

wirtualne ble, ble, ble.

Zaden dlug w banku nie jest wirtualy nawet jesli cyfrowy jest jego zapis - do kasy trzeba wplacic rzeczywiste pieniadz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176948

No my na pewno go wpłacimy, nasze ciężko wypracowane pieniądze zostaną, im przekazane, na zapis, na wirtualny dług i to chodzi, FED w Stanach już to przerabia od 100 lat. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#177019

-A skad wytrzasnac 800 miliardow ZL
jaki pomysl maja Narodowcy?

Vote up!
0
Vote down!
0
#177040

W Polsce jest jeszcze dużo do sprywatyzowania i do sprzedania. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#177063

"Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić Polakami w Polsce lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to robią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi,"

ktora gwarantuje!
"rownisc wobec prawa, niezaleznie od rasy, pochodzenia, wyznawanej religii ...."

To nie jest wystawa psow rasowych,ze latwo odroznic buldoga od pudla - a i im zaglada sie w zyciorysy i rodowody
albo pod ogony.
No ale tam panuje zwykly rasizm.

Wsrod ludzi rasizm jest niepochwalany od czasow Holokaustu....

Wezmy Miller - to z niemiecka Mlynarz.

Wiec zapewne Leszek Miller
jak i spec od raportu MAK-bis maja korzenie niemieckie.

I co z tym zrobic?

Rzeczypospolita byla wielonarodowa !
Mielismy Ketlinga ( Potop ), Tuwima,Singera, Ulama
ale mamy tez dwoch Millerow.

Byl Zyd Judasz i byl Zyd Chrystus ....
i wsrod Polakow jest tak samo.

Kryterium nie jest narodowosc tylko raczej postawa wzgledem wlasnego Panstwa , Narodu Polskiego.
Przeciez byli Polscy Oficerowie, pochodzenia niemieckiego, ktorzy walczyli i gineli za Polske przeciw hitlerowskim Niemcom !!
Tak jak np Kosciuszko walczyl min za USA
lub BEM walczyl min za WEGRY.
Pod Krakowem za Polske walczyl w 1863 ...Wloch

Vote up!
0
Vote down!
0
#176921

Jezus nie był żydem, z jego poczęciem nie miał nic do czynienia żaden żyd, on był królem żydowskim urodzonym w rodzinie królewskiej, z rodu Jakuba i Abrahama. :)) W jaki sposób został poczęty Jezus? Takim podstawowym kryterium w Polsce powinna być również nasza narodowość oraz nasze bezgraniczne oddanie Polsce. Wie pan na czym taka deklaracja miałaby polegać? Na tym samym, co każą swoim obywatelom w Izraelu robić ich rządy. :)

W którym miejscu w naszej konstytucji jest zapisana ta masońska maksyma niezgodna z polską tradycją i polską tożsamością?

Vote up!
0
Vote down!
0
#176934

"Jezus nie był żydem" wg P.T.

Vote up!
0
Vote down!
0
#176946

Pytam się jeszcze raz, czy emir chrześcijanin i być może nawet katolik wie, w jaki sposób doszło do poczęcia Jezusa z Nazaretu, naszego Pana i władcy Jezusa Chrystusa? Czyim synem był Jezus Chrystus? Dlaczego Jezus narodził się akurat pośród tego narodu, a nie innego i dlaczego ustanowił nowe przymierze i nowe Prawo Boże w imieniu swojego Ojca Boga Jedynego, który go posłał do nas, aby między nam głosił dobrą nowinę? Wie emir, czy nie wie??

Vote up!
0
Vote down!
0
#177020

Czy gdybym napisal ze Ghandi byl hinduista to ja tez musze byc hinduista ?
2) u zydow pochodzenia ma sie po matce, nie po ojcu...
wiec Jezus musial byc Zydem

Vote up!
0
Vote down!
0
#177037

Zadałem panu proste pytanie w moim wcześniejszym komentarzu, pan jednak na nie odpowiedział. Co do Jezusa Chrystusa syna Boga Jedynego ma Gandhi? Chyba piszemy Gandhi, czy chodzi panu o jakiegoś innego Ghandiego?

Po co pan wprowadza do naszej dyskusji zagadnienia zupełnie niezwiązane z Polską?

Vote up!
0
Vote down!
0
#177042

"Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić Polakami w Polsce lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to robią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi,"

wspomnialem Jezusa i Judasza jak dwu ludzi z tej samej nacji
z ktorych jeden jest postrzegany jako pozytywny a drugi negatywny.
ORAZ,ze
z Polakami jest podobnie - sa postacie pozytywne ale nie brakuje rowniez szuji.

I nie ma znaczenia czy ja jestem Buddysta, ateista ,
wyznawca Swarorzyca lub Zen - to chcialem przekazac wspominajac o G. z Indii, bez wzgledu na to jak sie pisze poprawnie jego nazwisko.
Wiec poraz kolejny widze, ze rozmowa wchodzi w 100 tys watkow, czepianie sie bledu byle nie odp na zwykle pyt.

A chodzilo o to ze pewne zalozenia narodowca P.T beda niezgodne z Konstytucja - to bylo najwazniejszym watkiem a nie pochodzenie Jezusa, wiara w jego boskie pochodzenie lub to czy ja jestem chrzescijaninem, lub katolikiem.
Moja wiara ( lub niewiara )jest moja prywatna sprawa.
Ja sie z tym nie obnosze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177043

Już panu napisałem, że Judasz Iskariota Iszkariota Juda i Jezus Chrystus nie byli obydwaj żydami. Judasz apostoł był żydem, ale Jezus syn Boży nie był.

Ja nie pisałem nic o tym, że żydzi są szujami albo, że Polacy takimi nie są, napisałem zupełnie coś innego. W Polsce mają rządzić Polacy i to oni mają stanowić prawo i swoim narodem innymi Polakami mają rządzić, natomiast jeżeli ktoś jest Niemcem, Żydem, Anglikiem, Aborygenem, to niech to robi, jeżeli chce rządzić Polakami w Polsce jako Anglik, Niemiec Rosjanin albo żyd. Zrozumiał pan, czy pan nie zrozumiał?

Niech nie udają Polaków, bo oni nimi po prostu nie są! Ma znaczenie jaką religię wyznajemy, być może dla pana nie ma to znaczenia, dla mnie ma, a przede wszystkim ja chcę o tym wiedzieć, chcę, żeby osoba publiczna, w tym polityk mnie o tym informowała przed tym, gdy na nią będę chciał zagłosować w wyborach powszechnych. Zrozumiał pan? Może w takim razie pan wyjechać do takich krajów, gdzie kultura multi-kulti jest obowiązująca, w Polsce na szczęście jeszcze tej kultury nie ma i na pewno taka postawa nie ma nic wspólnego z POLSKĄ PRAWICĄ, jaką pan tutaj reprezentuje!!!

Proponuję, aby pan swoje wolnościowe i multikulturowe tezy zaczął na początku głosić w Izraelu! Zobaczymy, czy panu na to tam pozwolą? :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#177062

Pozwoliłem sobie przyznać panu 9 na 10 możliwych pkt. dlaczego ? Sam program jest tak piękny że aż nie realny stąd -1 pkt za fascynację utopią .

To tak pięknie zabrzmiało że aż się dosłownie rozmarzyłem ..natychmiast przeszedł przed oczyma niczym złowieszczy cień obraz MFW i jego nieograniczone możliwości łupienia każdego i w każdym niemalże miejscu na kuli ziemskiej ..

Z drugiej strony warto powalczyć a nieco więcej wolności ..
Gorzej że nie ma realnego pomysłu jak to uczynić by móc chociażby zatrzymać tą piekielną równię pochyłą ..

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#177058

Witam andruchu, ma pan rację, rzeczywiście ze mnie jest idealista, nic na to nie poradzę.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177061