Kto usunął poznańską "Moherową defiladę" z Youtube?

Obrazek użytkownika Leopold
Humor i satyra

W internecie jest wiele miejsc z linkami do tego filmiku. Niestety zawsze otrzymujemy przekaz „materiał usunięty przez użytkownika”. Czyżby Mohery zagrażały możnym tego świata?

Naruszyły interesy koncernów farmaceutycznych czy medialnych?
Moherowe berety powołały Komisję Śledczą by zlokalizować mitycznego „użytkownika”, który usunął film. Raport z prac komisji wykazuje pewną dozę rozsądnego kompromisu w poszukiwaniu prawdy.
Komisja ustaliła co następuje:

1.Ponieważ w Polsce ciągle formalnie nie ma (próby, aby ten stan zmienić – w toku) cenzury internetu, film usunęli prawdopodobnie Nieznani Sprawcy.

2. Nie wyklucza się jednak, że dokonać tego mogły inne podmioty np. złośliwe krasnoludki w czerwonych czapeczkach (niem. „Winterzwergi”).

3. Komisja zwraca się z apelem do wszystkich zainteresowanych aby zakończyli wszelkie, nie poparte dowodami spekulacje nt. ew. przebiegu zdarzeń. W końcu happening, którego relacją był wspomniany film, odbył się miesiąc temu. Żyjemy tu i teraz, mamy ciepłą wodę w kranie, długie kiełbasy i krótkie przemówienia. Wybierzmy przyszłość.

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć 3’ film (polecane!) podajemy link pod którym wciąż to jest możliwe. Tutaj jest on zakwalifikowany jako „niepubliczny” (zakonspirowany), osiągalny tylko przez ten link 

www.youtube.com/watch

Brak głosów

Komentarze

Zawsze w tym miejscu są obciachowe spotkania?
Do tej pory nie udało mi się dotrzeć, ale być może niedługo to się zmieni. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#152686

w zimie były w Browarze, teraz na rynku o 12-tej (następne 14 V).

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#152698

Dzięki za info. Szkoda, że nie ma spotkania za 2 tyg...

Vote up!
0
Vote down!
0
#152703